Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Παιδιά ψήφισα κ εγώ αυτή την σούπερ οπτικά γκόμενα. Καλή στο κρεβάτι, κορυφαία εντελώς ομορφιά, αλλά απογευματιάτικο και να βιάζεται τόσο δεν κολάει..
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Παιδιά ψήφισα κ εγώ αυτή την σούπερ οπτικά γκόμενα. Καλή στο κρεβάτι, κορυφαία εντελώς ομορφιά, αλλά απογευματιάτικο και να βιάζεται τόσο δεν κολάει..
Απογευματακι δουλευει?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εχω την εντυπωση οτι εχουμε μπερδεψει τα μπουτια μας! :huh:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
έχω χάσει επίσης την μπάλα... μια πληροφορία θες και σε πάνε μέσω τρικάλων... spoon δεν καταλαβαίνω!!!!
Εγω το μονο που καταλαβαινω ειναι οτι 13 μελη βλεπουν τωρα και δεν ξερει κανεις για τις Μαρινες!!! :think:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Η Μαρίνα είναι θεικό μουνί. Στο δωμάτιο κάνει τα τυπικά χωρίς εξάρσεις. Με λίγα λόγια όταν φεύγεις θυμάσε την εμφανισή της και όχι το γαμήσι της. Πάντως για το βιογραφικό λέει.

*Tip: Καθίστε με τα γόνατα στο κρεββάτι και σε σημείο που να έχετε ακριβώς απέναντι καθρέφτη και αυτή να πέρνει πίπα ενώ είναι στα τέσσερα. Θα πάθετε ζημιά έτσι όπως θα βλέπετε την κωλάρα και την μουνάρα της στον καθρέφτη.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Οι Μαρίνες που κυκλοφορούν στο ίδρυμα είναι δύο. Μελαχροινές με μακριά ίσια μαλλιά. Το μόνο που μπορώ να πώ για να τις ξεχωρίσουμε είναι οτι τη μια τη βλέπεις και σου αρέσει και την άλλη τη βλέπεις και παθαίνεις καρδιακή προσβολή. Επίσης η μουνάρα είναι μικρή σε ηλικία (20 περίπου).
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Τhank you woodstrckr! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αρα να υποθεσω οτι καμια απο τις 2 δεν ειναι η Παολα-Σασα που ειχε αναφερθει οτι δουλευει εκει!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Το μόνο που μπορώ να πώ για να τις ξεχωρίσουμε είναι οτι τη μια τη βλέπεις και σου αρέσει και την άλλη τη βλέπεις και παθαίνεις καρδιακή προσβολή.
  :2funny: :2funny: :2funny:
Oποτε τα μεγαλυτερα παιδια του site ας το αποφυγουν!!! :grin:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Τhank you woodstrckr! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αρα να υποθεσω οτι καμια απο τις 2 δεν ειναι η Παολα-Σασα που ειχε αναφερθει οτι δουλευει εκει!

Κοίτα. Την κοπέλα που λές δεν την θυμάμαι. Αλλά επείδη οι πιο πολλές που δουλέυουν ή δούλευαν εκεί έχουν τιμηθεί από το "ιγρό πιρ" μου αυτές που μου έμειναν είναι η Σάρα, η Λούση, η Μαρίνα για την ομορφάδα της και η άλλη Μαρίνα γιατί στην πίπα της έκανε κάτι περίεργο με τη γλώσσα της με αποτέλεσμα να με γαργαλάει και να χέζομαι στα γέλια...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
ρε συναγωνιστες η μαρινα εχει καποια τατουαζ στο ποδι?? λεω μηπως :huh:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
η Μαρίνα για την ομορφάδα της και η άλλη Μαρίνα γιατί στην πίπα της έκανε κάτι περίεργο με τη γλώσσα της με αποτέλεσμα να με γαργαλάει και να χέζομαι στα γέλια...
Με την μια Μαρινα δεν το γλυτωνεις το εγκεφαλικο...με την αλλη χεζεσαι στα γελια  :2funny: :2funny: δεν μας τα λενε καλα αυτες οι δυο  :cheesy:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κοίτα. Την κοπέλα που λές δεν την θυμάμαι. Αλλά επείδη οι πιο πολλές που δουλέυουν ή δούλευαν εκεί έχουν τιμηθεί από το "ιγρό πιρ" μου αυτές που μου έμειναν είναι η Σάρα, η Λούση, η Μαρίνα για την ομορφάδα της και η άλλη Μαρίνα γιατί στην πίπα της έκανε κάτι περίεργο με τη γλώσσα της με αποτέλεσμα να με γαργαλάει και να χέζομαι στα γέλια...
Η Μαρινα-Σασα που λεω ειναι μια απιστευτη μουναρα με απιστευτο σωμα και απιστευτη πιπα με τεραστιο μειωνεκτημα την ψυχοσυνθεση της! :tooth:
Ειναι γυρω στα 30++ και το μονο που δεν προκαλει γελιο ειναι το τσιμπουκι της! :bigdick:
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
7
Like
140
Πόντοι
1
μην λες τετοια spoon θα μας βαλεις σε δρομολογια... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
7
Like
140
Πόντοι
1
λες να συναντηθουμε κατα λαθος :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom