Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
απλα δε θαναι δηλωμενες

Μιλάμε για πολύ αυτόφωρο...συνεχές κι ασταμάτητο, η πρωην τσατσά (η ξανθιά ''χαρτοπαίκτρια'' δεν ενθυμούμαι όνομα) κλαιγότανε γιατί είχε 9-10 αυτόφωρα...
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Πάντως το εν λόγω κατάστημα, πότε παίζει πρέμιερ λιγκ πότε καταβαραθρώνεται. Παραδέχομαι όμως ότι έχω παίξει κάτι σουπερ νόβα κόλπα εκεί μέσα...
Θυμάμαι μια φοιτητριούλα προ 2ετίας καλοκαίρι με κερλι χεϊρ ξανθό και βυζάρες (δούλευε μαζί με μια ακόμη τανντ λαϊνς με τατουάζ μπουτο κοιλιά και γυαλούμπα), μπαίνει μέσα, πολλά χαδάκια, ΤΖΙ-ΕΦ-Ι, πεντακάθαρη, και ενώ την είχα ξαναδοκιμάσει 2 φορές, εκείνη τη νύχτα τον ρούφηξε ανεφ καπότας, κι ένα περίεργο θέμα βρε παιδάκι μου...δεν είχε πρόβλημα να τα πάρει πρόσωπο, αλλά είχε κόλλημα να πιτσιλίσω τους βύζους της. Πρώτη φορά πετυχαίνω την εν λόγω προτίμηση, αλλά νο προμπλέμο.
Στα βέρυ συν ότι στο ιεραποστολικό άνοιγε διάπλατα τα πόδια και στο τέλος ''Πεταλίδωνε'' για να στραγγίξω τελείως.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Η Τζίνα που σχόλασε το απόγευμα δουλεύει και σε κάποιο άλλο μαγαζί απόψε? ξέρει  κανείς?την πέτυχα στην έξοδο δεν τη πρόλαβα....
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Χθες το βραδυ γυρω στις 4μιση....φουλ του κοσμου σε δωματια και σαλονι οποτε πουλεψα και δεν καθησα να δω την κοπελα που δουλευε!Για τους ενδιαφερομενους η Σαρα επιστρεφει απο τις 12 του Φλεβαρη!
 

Επισκέπτης
Ποια απο ολες γιατι ειναι και πολλες οι Μαρινες εκει !!! :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ποια ομως ειναι η καλη απο τις δυο !!!! :think:
Η και οι δυο ειναι καλες η οχι !!! :think: :think:
 

Επισκέπτης
Aν και νομιζω οτι η  Σαρα δεν πιανεται με τιποτα στο θεμα service !!!!!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Πιστεύω οτι Σάρα και Λούσυ μοιράζοντε την κορυφή. Έχουν διαφορετικό στύλ αλλά είναι εξίσου αποδοτικές.
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Aν και νομιζω οτι η  Σαρα δεν πιανεται με τιποτα στο θεμα service !!!!!
Αυτό είναι το μόνο σίγουρο...........Οσο για την Μαρίνα ειναι ενα μελαχροινο ρωσιδακι με φοβερο σωμα και πρόσωπο.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Αυτό είναι το μόνο σίγουρο...........Οσο για την Μαρίνα ειναι ενα μελαχροινο ρωσιδακι με φοβερο σωμα και πρόσωπο.
Για πες για Μαρινα γιατι πηγα χθες αλλα δεν την ειδα!Εκτος αν υπαρχουν δυο Μαρινες αν εχω καταλαβει καλα  :think:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
στο δωμάτιο φιλε μου δεν ξερω τι κανει αλλα σαν παρουσια ειναι το κατι αλλο.πιτσιρικα 20-22 χρονων φοβερο σωμα με μικρο βυζακι,ωραιο κωλο και προσωπο δεν μοιαζει με ρωσιδα,εχει κατι το εξωτικο σαν να ειναι μπασταρδεμενη
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Τι λεει ρε παιδες αυτο το Μαρινακι πειτε μου και εμενα! :rolleyes:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom