Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία

grante22

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
βρε παιδια μεχρι τι ωρα ειναι ανοικτο το πρωι?
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Ξέρει κανείς ποια είναι σήμερα;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
τωρα αγωνιζονται

μαρια κ ρωξανη

ομορφα κοριτσια αλλα οχι κ για 60€
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
ξέρει κανεις ποιο είναι τώρα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

αδέρφια :2funny: μήπως μπορεί κάποιος να μας λέει πάνω κάτω σε μέσες άκρες ποιό είναι το εβδομαδιαίο ωράριο εργασίας των κοριτσιών?έχω έχω συνηθίσει στη βραδυνή βάρδια(μετά τις 00.00) να είναι συνήθως η σάρα και η τζίνα και απογεματάκια η ρωξάνη,η μαρία,η αντζελίνα κλπ...ήταν και η λιντα η κολλητή της σάρας και της τζίνας αλλά έφυγε για πατρίδα.Διαβάζω όμως ότι παρασκευή βράδυ ήταν ρωξάνη και μαρία...αμα ξερει κάποιος σε γενικές γραμμές τί ισχύει ας μας πλεροφορήσει και θα του πώ ε΄γω σε αντάλλαγμα τί καιρό θα κάνει μεθαύριο! :uglystupid: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
αδέρφια :2funny: μήπως μπορεί κάποιος να μας λέει πάνω κάτω σε μέσες άκρες ποιό είναι το εβδομαδιαίο ωράριο εργασίας των κοριτσιών?έχω έχω συνηθίσει στη βραδυνή βάρδια(μετά τις 00.00) να είναι συνήθως η σάρα και η τζίνα και απογεματάκια η ρωξάνη,η μαρία,η αντζελίνα κλπ...ήταν και η λιντα η κολλητή της σάρας και της τζίνας αλλά έφυγε για πατρίδα.Διαβάζω όμως ότι παρασκευή βράδυ ήταν ρωξάνη και μαρία...αμα ξερει κάποιος σε γενικές γραμμές τί ισχύει ας μας πλεροφορήσει και θα του πώ ε΄γω σε αντάλλαγμα τί καιρό θα κάνει μεθαύριο! :uglystupid: :2funny:
:2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
αδέρφια :2funny: μήπως μπορεί κάποιος να μας λέει πάνω κάτω σε μέσες άκρες ποιό είναι το εβδομαδιαίο ωράριο εργασίας των κοριτσιών?έχω έχω συνηθίσει στη βραδυνή βάρδια(μετά τις 00.00) να είναι συνήθως η σάρα και η τζίνα και απογεματάκια η ρωξάνη,η μαρία,η αντζελίνα κλπ...ήταν και η λιντα η κολλητή της σάρας και της τζίνας αλλά έφυγε για πατρίδα.Διαβάζω όμως ότι παρασκευή βράδυ ήταν ρωξάνη και μαρία...αμα ξερει κάποιος σε γενικές γραμμές τί ισχύει ας μας πλεροφορήσει και θα του πώ ε΄γω σε αντάλλαγμα τί καιρό θα κάνει μεθαύριο! :uglystupid: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 
Rain_ot_ocean_beach.jpg
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
αδέρφια :2funny: μήπως μπορεί κάποιος να μας λέει πάνω κάτω σε μέσες άκρες ποιό είναι το εβδομαδιαίο ωράριο εργασίας των κοριτσιών?έχω έχω συνηθίσει στη βραδυνή βάρδια(μετά τις 00.00) να είναι συνήθως η σάρα και η τζίνα και απογεματάκια η ρωξάνη,η μαρία,η αντζελίνα κλπ...ήταν και η λιντα η κολλητή της σάρας και της τζίνας αλλά έφυγε για πατρίδα.Διαβάζω όμως ότι παρασκευή βράδυ ήταν ρωξάνη και μαρία...αμα ξερει κάποιος σε γενικές γραμμές τί ισχύει ας μας πλεροφορήσει και θα του πώ ε΄γω σε αντάλλαγμα τί καιρό θα κάνει μεθαύριο! :uglystupid: :2funny:
Πες πρώτα τι καιρό θα κάνει την Πέμπτη και μετά τα λέμε :2funny: :2funny: :2funny:Πέρα απο την πλάκα όπως τα λες είναι.Βράδυ δουλεύουνε σάρα και τζίνα εκτός αν έχουνε ρεπό και μετά τις άλλες βάρδιες είναι η ρωξάνη και η μαρία.Αυτό τον καιρό δεν νομίζω να δουλεύουνε άλλες στο μαγαζί.Τα τσεχάκια συνήθως έχουνε ρεπό Δευτερο-τριτες
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ο καιρός την πέμπτη θα είναι αίθριος με νεφωσεις μέχρι το μεσημέρι,αλλά κατά τις απογευματινές ώρες θα αναπτυχθούν ηλιοφάνειες και θα αρχίσει μία φοβερή ηλιοφανεία που θα διαρκέσει περίπου 3 ωρές στα νότια καντόνια της ελβετίας,στο ελληνικό,την ανθούπολη,την πρέβεζα και το κιάτο.Η θερμοκρασία θα σημειώσει κάθοδο 3 πόντων λογω χαμηλού βαρομετρικόυ χαμηλού στην ιάβα της νότιας αμερικής(βόρειο ημισφαίριο για τους άσχετους με γεωγραφία).Παρασκευή μάλλον τα ίδια.Απο σάββατο αλλάζει ο καιρός και θα έχουμε βροχές απο ροχάλες στα καυλιά μας απο σάρες,τζίνες και τα κακά συναπαντήματα.Δε σας λέω περισσότερα για την κυριακή γιατί περιμένω να ακούσω τη μετεωρολογική υπηρεσία.Ευχαριστώ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τώρα στου καρέα 2 συναγωνιστές μέσα στα δωμάτια και 3 κάτω περιμένουν στα σαλόνια :cheesy:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
σήμερα προβλέπεται να είναι ο καιρός αίθριος,ζεστός με πυκνές ροχάλες στις βαλάνους μας απο τα κορίτσια.Καλώς ορίσατε παιδιά στον οίκο μας και πάλι απόψε :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
χθες στη μεταμεσονύκτια βάρδυα ρωξάνη(πολύ αλλαγμένη στο όλο στύλ :-) και μαρία.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οχι αλλα καιρο αμα θες σου λεω !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom