Νέα

Καποιος έγινε φίρμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fideboras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Ατελείωτο ρισπέκτ για τον φίλτατο πορνομετανάστη! Έχει χαρίσει πολύ γέλιο σε μένα και κάτι φιλαράκια μου και μέσα από την πλάκα πολλές φορές λέει και αλήθειες! Είναι ταλέντο ο τύπος!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
:rockon:
Μονο Βουλγαρια και επαρχια  :sunglasses:καιρος ειναι να παμε και Μοσχα  :rockon: :rockon:

Privet! Kakoj sjurpriz!{Γεια ! καλη εκπληξη} μας εκανε ο Δημητρακης απο Αγ. Πετρουπουλη  :rockon:
dobryj = καλο  :rockon:
Βλεπω βελτιωνεσε :2funny: :2funny: :2funny:.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Με τι στόμφο απαγγέλει......Και οι μπότες εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Τις βλέπεις και νομίζεις ότι ο τύπος θα είναι σε κανένα Λας Βέγκας και σου πετάει Αγία Πετρούπολη και μένεις μαλάκας!!!!!! Αυτόν βλέπουν οι Ρωσσίδες και λένε "πόσο μαλάκα είναι το έλληνα"
Μεγαλο λαθος τυπε,γουσταρουν αυτα τα ντυσιματα!!!!!
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
ο δημητρακης ειναι θεος!! τον θαυμαζω. εχει χιουμορ, κανει γαμω τα ντυσιματα και ειναι μεγαλο καμακι. το ατομο ειναι μπροστα απο την εποχη του.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
ο δημητρακης ειναι θεος!! τον θαυμαζω. εχει χιουμορ, κανει γαμω τα ντυσιματα και ειναι μεγαλο καμακι. το ατομο ειναι μπροστα απο την εποχη του.
για να καταλάβω τι εννοείς, δημητράκης ή Σαμαρας?
:2funny:
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6

Είδες τι γίνεται όταν είσαι πορνομετανάστης και δεν πας τις Ελλεϊνίδες σε κάνει θέμα ο Ζούγκλας


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
πουσε ρε δημητρακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη      επιτελους ειδαμε και την φατσα σου .Γιατι πριν τρια χρονια γνωριστηκαμε απο τις κουραδες μας .  Θυμαμαι μεχρι και τον αρακα και τα καλαμποκια μεσα στις κουραδες σου Δημητρακη .  
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
για να καταλάβω τι εννοείς, δημητράκης ή Σαμαρας?
:2funny:

ρε φιλε εισαι μειωμενης αντιληψης? τι δουλεια εχει ο σαμαρας με τον κορυφαιο, τον μοναδικο δημητρακη τον πορνομεταναστη? σοβαρεψουμε λεμε, δεν ειναι ολα τα θεματα για χαβαλε :tickedoff:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μεγάλη μορφη ο πορνομετανάστης!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
παικτη εσυ του εδωσες συμβουλες αυτουνου να γινει φιρμα?
έχω ένα παλιό καλό συμμαθητή, ψυχολόγο όνομα, να του μιλήσω για σένα να σε βοηθήσει;
μην αγχώνεσαι, παρότι είσαι δύσκολη περίπτωση δεν θα σου πάρει τίποτα λόγω φιλίας με εμένα...
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
έχω ένα παλιό καλό συμμαθητή, ψυχολόγο όνομα, να του μιλήσω για σένα να σε βοηθήσει;
μην αγχώνεσαι, παρότι είσαι δύσκολη περίπτωση δεν θα σου πάρει τίποτα λόγω φιλίας με εμένα...

Βρε φίλε, ρώτα τον φίλο σου την φιρμα και για τον Λάκη μας. Δεν την παλέυει άλλο, τα ψυχοφάρμακα σε υπόθετα που λαμβάνει του κανουν φοβερές παρενέργειες.

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Βρε φίλε, ρώτα τον φίλο σου την φιρμα και για τον Λάκη μας. Δεν την παλέυει άλλο, τα ψυχοφάρμακα σε υπόθετα που λαμβάνει του κανουν φοβερές παρενέργειες.
δεν ρωτάω κανέναν εγώ.
αν υπάρχει ανάγκη μπορώ να τους φέρω σε επαφή απευθείας μαζί του

είναι και πολυάσχολος άνθρωπος
 

dimitlakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Like
2
Πόντοι
1
μολις το ειπανε στο σταρ! ο διμιτρακις υπεγραψε αποκλιστικη συνεργασια με τον σειρινακη! για την κενουργια ταινεια τισ ΣΙΡΙΝΑ με τιτλο ¨" Ο ΠΟΡΝΟΔΙΜΙΤΡΑΚΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΒΡΩΜΟΕΛΕΙΝΙΔΕΣ!"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom