Νέα

Κάνει να πιω κάτουρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mikrocrossaki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 209
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.336
Κριτικές
1
Like
35.394
Πόντοι
6.256
Το σκηνικό με το "γκωνλικόν που έψαχνε σε πορδέλο" το χα διαβάσει 3 φορές μέχρι να καταλάβω τι έγραφε :think:
Το μεγαλύτερο ντόρο στη βιομηχανία του πληρωμενου έρωτα τον εκανε με το περιβόητο, ακάποτο με καπότα.
Μεγάλες στιγμές ζούσαν τοτε στο μετάξι
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Τον τελευταίο καιρό πειραματιζομαι με διαφορά φετίχ π εχω. Σαν ιδέα μαρεσει πολυ να με κατουρανε και να τα καταπίνω αλλα δε ξερω ποσο επικίνδυνο ειναι. Π.χ. σμν κολλάνε και από ουρά η μονο με σπερμα;
Βεβαίως και κάνει να πίνεις κάτουρα. Όπως είναι οκ να πίνεις άκουα φόρτε, οξυζενέ, χλωρίνη κτλ. Παλιά γιατροσόφια όλα αυτά.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Το μεγαλύτερο ντόρο στη βιομηχανία του πληρωμενου έρωτα τον εκανε με το περιβόητο, ακάποτο με καπότα.
Μεγάλες στιγμές ζούσαν τοτε στο μετάξι
Μυρωδιά από Παΐσιο ... θα ναι σαν ακάποτο αλλά δεν θα ναι :tooth:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ήξερα κάποτε ένα παιδί λίγο γκαου αλλά ψυχούλα που ήταν μπουρδελιαρης να ναι καλά όπου είναι τώρα. Ειχαμε πάει μεγάλη παρέα κυκλαδες διακοπές. Πώς ήμασταν μια φάση και αράξαμε, λέγαμε διάφορα και έπεσε η κουβέντα στα φετίχ. Του λέω δυο δικά μου κουλά τοτες που είχα κάνει. Το παλικάρι μου λέει «έχω και γω φετίχ, ένα, αλλά δε μπορώ να το κάνω πουθενά». Λέω ρε μαλακα τι; Τρανς; Όχι. Κλασιμο; Όχι. Κατούρημα; Χεσιμο; Φτύσιμο; Όχι. Τι; Δεν υπάρχει φετίχ που να μη στο κάνει ρε, ξεκοοολλα.

Σε τελείως χαλαρό ύφος και με περισσή ειλικρίνεια μου λέει το εξής: «θέλω να γαμαω μια ενώ της ξυρίζω το κεφάλι με μηχανή, γουλί». Αφού έμεινα στήλη άλατος προσπαθώντας να αναλύσω τι άκουσα, μου λέει «και δε μπορώ ούτε στα μπουρδελα να το κάνω, γιατί καμία δε δέχεται». Και όντως.. ήταν αυτό το ένα φετίχ που καμία μα καμία δεν θα έλεγε ναι.

Ηθικό δίδαγμα. Μη κρίνεις από το περιτύλιγμα, το παλικάρι ήταν ο ορισμός του νορμαλ.

Και πνιγεστε σε μια λίμνη με κάτουρα; ...
 
OP
OP
M

Mikrocrossaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
53
Like
140
Πόντοι
0
Τύποι ευχαριστώ όσους απαντησαν άμεσα χθες γιατί ήταν επείγουσα ανάγκη και τελικά το δοκίμασα Η αλήθεια είναι ότι το κακούργημα παντου είναι καυλα αλλα το να τα καταπιώ δε με ενθουσίασε τόσο ήταν πολύ πικρα Θα δοκιμάσω και καμιά άλλη φορά να δω μήπως έτυχε χθες, δε χάνω τις ελπίδες μου. ΣυνεΧυστε τη συζήτηση έχουμε ακόμα μέχρι να τελειώσει η Κυριακή
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Αυτό που δεν ενθουσιάζομαι με την κατάποση το παθαίνω κι εγώ τύπε/ τύπισσα με το σούσι :confused: και για να μην απελπιστώ μόνο το ρυζάκι από δω και πέρα
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.328
Πόντοι
456
Τύποι ευχαριστώ όσους απαντησαν άμεσα χθες γιατί ήταν επείγουσα ανάγκη και τελικά το δοκίμασα Η αλήθεια είναι ότι το κακούργημα παντου είναι καυλα αλλα το να τα καταπιώ δε με ενθουσίασε τόσο ήταν πολύ πικρα Θα δοκιμάσω και καμιά άλλη φορά να δω μήπως έτυχε χθες, δε χάνω τις ελπίδες μου. ΣυνεΧυστε τη συζήτηση έχουμε ακόμα μέχρι να τελειώσει η Κυριακή
Αλλαξε διατροφη. Ριξτο στα γλυκα μπας και αλλαξει γευση και τα πινεις πιο ανετα.
 
OP
OP
M

Mikrocrossaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
53
Like
140
Πόντοι
0
Αλλαξε διατροφη. Ριξτο στα γλυκα μπας και αλλαξει γευση και τα πινεις πιο ανετα.
Εγω να το ρίξω στα γλυκά αλλα πως θα αλλάξουν έτσι τα κατουρα αυτού που με γαμαει;
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.328
Πόντοι
456

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.336
Κριτικές
1
Like
35.394
Πόντοι
6.256
Ήξερα κάποτε ένα παιδί λίγο γκαου αλλά ψυχούλα που ήταν μπουρδελιαρης να ναι καλά όπου είναι τώρα. Ειχαμε πάει μεγάλη παρέα κυκλαδες διακοπές. Πώς ήμασταν μια φάση και αράξαμε, λέγαμε διάφορα και έπεσε η κουβέντα στα φετίχ. Του λέω δυο δικά μου κουλά τοτες που είχα κάνει. Το παλικάρι μου λέει «έχω και γω φετίχ, ένα, αλλά δε μπορώ να το κάνω πουθενά». Λέω ρε μαλακα τι; Τρανς; Όχι. Κλασιμο; Όχι. Κατούρημα; Χεσιμο; Φτύσιμο; Όχι. Τι; Δεν υπάρχει φετίχ που να μη στο κάνει ρε, ξεκοοολλα.

Σε τελείως χαλαρό ύφος και με περισσή ειλικρίνεια μου λέει το εξής: «θέλω να γαμαω μια ενώ της ξυρίζω το κεφάλι με μηχανή, γουλί». Αφού έμεινα στήλη άλατος προσπαθώντας να αναλύσω τι άκουσα, μου λέει «και δε μπορώ ούτε στα μπουρδελα να το κάνω, γιατί καμία δε δέχεται». Και όντως.. ήταν αυτό το ένα φετίχ που καμία μα καμία δεν θα έλεγε ναι.

Ηθικό δίδαγμα. Μη κρίνεις από το περιτύλιγμα, το παλικάρι ήταν ο ορισμός του νορμαλ.

Και πνιγεστε σε μια λίμνη με κάτουρα; ...
Σε κοροιδευε ρε φίλε
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Τύποι ευχαριστώ όσους απαντησαν άμεσα χθες γιατί ήταν επείγουσα ανάγκη και τελικά το δοκίμασα Η αλήθεια είναι ότι το κακούργημα παντου είναι καυλα αλλα το να τα καταπιώ δε με ενθουσίασε τόσο ήταν πολύ πικρα Θα δοκιμάσω και καμιά άλλη φορά να δω μήπως έτυχε χθες, δε χάνω τις ελπίδες μου. ΣυνεΧυστε τη συζήτηση έχουμε ακόμα μέχρι να τελειώσει η Κυριακή
σου βρηκα βρυση για το μπανιο
1651423650559.png
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.570
Πόντοι
3.656
Εδώ πάνε να βγάλουν τον τύπο @enduro τρολ!!! Τα όσια και τα ιερά του bou κλονίζονται!!! Τι άλλο θα ακούσουμε γαμώτη μου;;;;

συκοφαντιες τυπε :confused: :confused: :confused:
ζηλευουν οι τυποι που ειναι πολυ ποιοτικα τα ποστ μου και κοιτανε να με απαξιωσουνε :confused: :confused: :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
Βεβαίως και κάνει να πίνεις κάτουρα. Όπως είναι οκ να πίνεις άκουα φόρτε, οξυζενέ, χλωρίνη κτλ. Παλιά γιατροσόφια όλα αυτά.
Επίσης είναι καλό να τρως πράσινα λαχανικά...πράσινες ντομάτες,πράσινες πατάτες....
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.792
Κριτικές
3
Like
9.816
Πόντοι
1.336

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom