Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Σκεφτόμαστε με συνεμπουρδελιάρη πιτσιλιστη να κάνουμε μια εξόρμηση στη Θεσσαλονίκη. Τι παίζει από πουτανάδικα και στριπ σοου?
 

Επισκέπτης
που σαι καυλιαρι μαριε?παμε θεσσαλονικι να χισουμε!!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
εχει μιλησει κανεις προσφατα με την τυπισσα απο τον αγγελιοχωρο (ξανθος αγγελος κλπ κλπ)  που εχει αναφερθει παλαιοτερα? δεν απανταει ποτε
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
εχει μιλησει κανεις προσφατα με την τυπισσα απο τον αγγελιοχωρο (ξανθος αγγελος κλπ κλπ)  που εχει αναφερθει παλαιοτερα? δεν απανταει ποτε

Η' κάτι παίχτηκε και παράτησε το άθλημα εντελώς, ή μάζεψε αρκετά λεφτά για αυτό το μήνα και τωρα ξεκουράζεται, ή - πιο απλά - δοκίμασε να την πάρεις από σταθερό τηλέφωνο (καρτοτηλέφωνο), χωρίς απόκρυψη... Πολλές φορές (ειδικά αν έχει παιχτεί προηγούμενο σκηνικό με ύποπτο 'πελάτη') φοβούνται τα κινητά (ή οτιδήποτε με απόκρυψη). Και όταν παίρνεις τηλέφωνο ΜΗΝ επιμείνεις αν δεν το σηκώσει. Πάρε μετά απο λίγες ώρες ή άλλη μέρα.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
θα ηθελα να ενημερωσω οτι εχει ερθει παλι για δουλεια στη Θεσσαλονικη η Λαρα η Γερμανιδα. φιλοι απο Αθηνα εχουν γραψει εμπειριες και γνωμες σε αλλα threads. ακομα δεν ξερω αν θα δουλεψει σε καποιο "σπιτι" η σαν cg . μολις μαθω θα επανελθω. οποιοι την εχουν γνωρισει μπορουν να χαμογελανε . για να μην παρεξηθουν μερικοι ευθικτοι λεω εξ αρχης οτι δεν ξερω κατι παραπανω γιαυτο μη ζητησει καποιος τηλ κλπ κλπ σε p.m.
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Τι εστί Λαρα η Γερμανιδα;

Η αν μπορεί κάποιος να στείλει με λινκ το σχετικό θρεντ...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Τι εστί Λαρα η Γερμανιδα;

Η αν μπορεί κάποιος να στείλει με λινκ το σχετικό θρεντ...
ειναι ενα που αναφερεται σε ενα στουντιο στην Αθηνα  στην οδο κεφαλληνιας
 

megabichtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας συντρόφια.Είμαι βετεράνος και έχω κυρήξει κατάπαυση πυρός απο τότε που χάλασαν τα πράγματα(εδώ και 4 χρόνια περιπου).Μακάρι να φτιάξουμε ξανά κατάσταση
απαιτώντας ποιότητα για ό,τι πληρώνουμε.Οσοι θυμόύνται τη Γκάμπυ τη Βουλγάρα,τη Ζβέτνα την Ουκρανέζα και τη Μόνικα τη Σλοβάκα,θα με νιώσουν.Αν κάτι θυμίζουν τα ανωτέρω σε κάποιον(1995-2001),άς ποστάρει να βουρκώσουμε απο συγκίνηση
 

Επισκέπτης
Γειά σας συντρόφια.Είμαι βετεράνος και έχω κυρήξει κατάπαυση πυρός απο τότε που χάλασαν τα πράγματα(εδώ και 4 χρόνια περιπου).Μακάρι να φτιάξουμε ξανά κατάσταση
απαιτώντας ποιότητα για ό,τι πληρώνουμε.Οσοι θυμόύνται τη Γκάμπυ τη Βουλγάρα,τη Ζβέτνα την Ουκρανέζα και τη Μόνικα τη Σλοβάκα,θα με νιώσουν.Αν κάτι θυμίζουν τα ανωτέρω σε κάποιον(1995-2001),άς ποστάρει να βουρκώσουμε απο συγκίνηση
Ρε φιλε???? και εγω τις θυμαμαι αυτες....μην μας κανεις να κωψουμε τις φλεβες τωρα!!! (θυμασαι μια γκαλια η γκαλινα απο ενα γραφειο??? ο μουνος!!!!)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Μήπως η Σιμόνα ???? ααααχχχχ  τι βυζόμπαλα είχε η γκόμενα . Και ήταν απο τις λιγες στην θεσ/νικη που γουσταρε τρελλα πραγματα ....
Μέχρι και fisting ειχε κανει με μια φιλη μου , και ειχα χαζεψει .... :dancing:
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
μας γάμησε ο Τριανταφυλλόπουλος ... το last που ήταν καλό για μένα ήταν στα λαδάδικα απέναντι από το Μαρίνα ,, και για το Μαρίνα τι να πούμε τώρα !!! 
 

megabichtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
για να είμαστε ρεαλιστές,ανατολικά μπλόκ πέφτουν κάθε 50-100 χρόνια,
οπότε αυτά πού ξέραμε να τα ξεχάσουμε.πιθανότατα σε λίγα χρόνια θάρχονται εδώ οι Βούλγαροι να γαμήσουνε φθηνότερα καμιά δικιά μας.
Απλά πρέπει να βγεί κόκκινη κάρτα σε κάθε μπάζο και παζάρι στις υπόλοιπες.Αν θέλουν ειδικά οι πιτσιρίκες να μή γεράσουν φραπεδιάζοντας,αλλα να κονομήσουν γρήγορα,άς προσφέρουν υψηλές υπηρεσίες.Παρεπιπτόντως έχοντας εμπειρία απο όλο τον κόσμο,με διαφορά οι Ελληνίδες πουτάνες είναι οι χειρότερες απο συμπεριφορά και επαγγελματισμόΟι δε ερασιτέχνισες ακόμα χειρότερες.Να πεινάσουν οι πούστρες.Ας μπούν κανα δυό μήνες μέσα τα μασατζίδικα της συμφοράς και τότε τα λέμε,το πρώτο τσιμπούκι δοκιμή δωρεάν θα είναι
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
θα ηθελα να ενημερωσω ολους τους φιλους για κατι που ειπα για τη Λαρα. Οντως εχει ερθει Θεσσαλονικη αλλα σταματησε τη δουλεια. συγγνωμη για τη λανθασμενη πληροφορηση
 

axer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παλληκαρια,
το τοπικ εδω καντευει να θυμιζει μνημόσυνο!
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφοι καλημέρα σε όλους...
Μέσα στη γενική νέκρα που επικρατεί στην "ερωτική" μας πόλη, ήθελα να ρωτήσω τα εξής:
Δοκίμασε κανείς τα τηλέφωνα απ' το TELETEXT του Star?
Μήπως έπεσε σε κανενός την αντίληψη να υπάρχουν φοιτήτριες που να θέλουν σπόνσορες για να περνούν καλά?
 

gavliaris99

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
1
Σύντροφοι, καλησπέρα σε όλους!

Ύστερα από ένα τεράστιο χρονικό διάστημα (πάνε 5 χρόνια κιόλας) απουσίας μου από τη Θεσσαλονίκη, έρχεται η ώρα της επιστροφής στον τόπο του εγκλήματος...με ένα ύψιστο καθήκον: τη διοργάνωση bachelor party για τον κολλητό μου..
Καταλαβαίνετε που πηγαίνει το πράγμα..επειδή έχω χάσει κάθε κονέ στην πόλη, μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει (καμιά ιδέα έστω?)
Όταν ήμουν πάντως εκεί, υπήρχε ένα γραφείο που έπαιρνα συνεχώς cg και ήμουν πάντα απόλυτα ικανοποιημένος...(693* ***626). Ειδικά όποιος είχε πάρει την Βέτα από την Ουκρανία, πρέπει να με καταλαβαίνει τι εννοώ!!!
 

Zaharias

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2006
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφοι, καλησπέρα σε όλους!

Ύστερα από ένα τεράστιο χρονικό διάστημα (πάνε 5 χρόνια κιόλας) απουσίας μου από τη Θεσσαλονίκη, έρχεται η ώρα της επιστροφής στον τόπο του εγκλήματος...με ένα ύψιστο καθήκον: τη διοργάνωση bachelor party για τον κολλητό μου..
Καταλαβαίνετε που πηγαίνει το πράγμα..επειδή έχω χάσει κάθε κονέ στην πόλη, μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει (καμιά ιδέα έστω?)
Όταν ήμουν πάντως εκεί, υπήρχε ένα γραφείο που έπαιρνα συνεχώς cg και ήμουν πάντα απόλυτα ικανοποιημένος...(693* ***626). Ειδικά όποιος είχε πάρει την Βέτα από την Ουκρανία, πρέπει να με καταλαβαίνει τι εννοώ!!!

Τη βετα???
Που την θυμηθηκες,την ειχα παρει στο λυκειο πριν 5 χρονια.
Δυσκολο να υπαρχει αυτο το γραφειο εως απιθανο.Εχω ψιλοχαθει απο την ολη φαση και δε μπορω να σε βοηθησω.Παντως ηταν απιστευτη
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
λοιπον η εμπειρια μου..

θεσσαλονικη πριν λιγες μερες για δουλεια ...περνω αγγελιοφορο ...πρεπει να πειρα ταα τηλεφωνα χωρις αποκρυψη απο καμια 10αρια φορες ...δεν το σηκωνανε για την ακριβεια μου το κλεινανε στα μουτρα ...αυτα κατα τις 8 το βραδυ ...περνω κατα τις 11 μετα απο πολλες αποπειρες το σηκωνει αυτο που τελειωνει σε .....921 ...το σηκωνει μια γιαγια ...γεια σας για την αγγελεια .περνω ...80 μου λεει σε 30 λεπτα εκει ..οκ της λεω σε ξενοδοχειο ειμαι ..ποιο μου κανει της λεω δωματιο ταδε οροφος ταδε ...οκ αγορι μου την στελνω ...ε δεν ηρθε ποτε!!!!! περιμενα περιπου 2 ωρες ..ξαναπερνω καμια 10αρια φορες δεν το σηκωνε .....τι να πω κοροιδια!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom