Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Τι γίνεται επιτέλους ρε παιδίά; Θα "λαλήσουμε" στο τέλος. Καλά λέει ο συναγωνιστής ότι πιο εύκολα βρίσκεις γυναίκα να παντρευτείς παρά πουτάνα να πηδήξεις!!
 

Επισκέπτης
Μεγάλη αλήθεια για την Θεσσαλονίκη . Το άθλημα δυστυχώς είναι μόνο για τους πολύ χωμένους.
 

Επισκέπτης
Παντως οποιος δν μπορει να βρει γκομενα στα μπουζουκια της Θες/νικης την καλοκαιρινη περιοδο....τοτε.....(αλλη φορα θα πω τη συνεχεια...)!!!

Οποτε παμε στο συμπερασμα...τι να τα κανεις τα μπουρδελα...αμα γαμας τσαμπα ?
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Παντως οποιος δν μπορει να βρει γκομενα στα μπουζουκια της Θες/νικης την καλοκαιρινη περιοδο....τοτε.....(αλλη φορα θα πω τη συνεχεια...)!!!

Οποτε παμε στο συμπερασμα...τι να τα κανεις τα μπουρδελα...αμα γαμας τσαμπα ?
Αααα! εδώ θα τα χαλάσουμε. ʼλλο το ένα και άλλο το άλλο. Νομίζω είμαι σαφής.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ενώ το δεύτερο δεν προλαβαίνει τους τακτικούς πελάτες. Όλα αυτά Π/Σ/Κ. Τις λοιπές ημέρες οι πιθανότητες είναι καλύτερες, αλλά Δευτέρες λχ μπορεί και να μην μπαίνουν στον κόπο να ανοίξουν ούτε το τηλέφωνο.

αυτό το δεύτερο της βάνας-μαρίνας(τηλεφωνήτριες),έχει φέρει κάτι μπάζα....δεν βλέπονται, μία 100 κιλά ρουμάνα,κάτι άλλες ανίδεες με τη δουλειά...ό,τι να ναι κυριολεκτικά,από τα αζήτητα του τελωνείου,παλιά είχε ένα επίπεδο...θυμάστε τη πολωνέζα-γερμανίδα Καρολίνα,ίδια πάμελα άντερσον μαυρισμένη και κατάξανθη....μουνάρα
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Παντως οποιος δν μπορει να βρει γκομενα στα μπουζουκια της Θες/νικης την καλοκαιρινη περιοδο....τοτε.....(αλλη φορα θα πω τη συνεχεια...)!!!

Οποτε παμε στο συμπερασμα...τι να τα κανεις τα μπουρδελα...αμα γαμας τσαμπα ?

θα διαφωνήσω, νομίζω ότι οι περισσότεροι από εδώ μέσα διαχωρίζουν ανάμεσα στο "κανονικό" και το πληρωμένο σεξ. Δεν θεωρω ότι το δεύτερο είναι υποκατάστατο του πρώτου αλλά ότι έχει το δικό του δέλεαρ. Προσωπικά, δηλαδή, δεν ψάχνω πουτάνες επειδή δεν βρίσκω γκόμενες, αλλα΄επειδή την βρίσκω με τον αγοραίο έρωτα, πώς το λένε;
Βέβαια, με την άθλια κατάσταση που επικρατεί στην θεσ/νίκη προς το παρόν δεν την βρίσκω με τίποτα απολύτως...
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Φίλε μου Wobasor, αυτήν που αναφέρεις μάλλον δεν την πρόλαβα αλλά αστέρι ήτανε και η Βερόνικα!!!
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά τι γίνεται ρε παιδιά στην πόλη μας? Εξαφανίστηκαν τα CGs?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Τελικά τι γίνεται ρε παιδιά στην πόλη μας? Εξαφανίστηκαν τα CGs?

Πολύ φοβάμαι πως ναι, φίλε. λέτε ίσως εν όψει καλοκαιριού κι όλας να προτείνουμε σε κανένα πρακτορείο να γίνει σίτυ τουρ σε καμιά χαλκιδική, π.χ. πόρτο καρράς, όπου θα μπορεί να πετάγεται κόσμος από θεσ/νίκη και ίσως επειδή είναι εκτός νομού θεσ/νίκης να μην υπάρχει και το πρόβλημα που υπήρχε εδώ με την αστυνομία; τι λέτε; ηλίθια ιδέα; αν μαζευτούμε καμιά δεκαριά ενδιαφερόμενοι που να στείλουμε e-mails ίσως κάτι γίνει
 

alexar

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
12
Like
62
Πόντοι
11
Κι όμως κάτι καλό έρχεται προς τα μέρη σας κατα τις 20/7 :-)
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος, φίλε μου; Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς...! αν μιλάς για city tour εγώ δεν έχω δει τίποτα πουθενά...
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από πολύ καιρό απλών επισκέψεων , καιρός είναι να αρχίσουμε να ενημερώνουμε το κοινό .

Ο φίλος μιλάει για την Καρολίνα από Swedish Harmony (απο 20/7 έως 22/7) .
 

DimToyo

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά εχω σαλτάρει... Έχω πάρει τηλέφωνα κ τηλέφωνα κ δεν μπορώ να σταυρώσω callgirl με τίποτα!! Είναι δυνατόν να μην μπορείς κοτζαμάν Θεσσαλονίκη να φέρεις σπίτι σου μια αγανακτησμένη? ΕΣΤΩ Κ ΧΑΛΙΑ! ΤΙΠΟΤΑ!
Χώρια που δεν έχω κ στεθερό τηλέφωνο...
Τέτοια νέκρα... απαράδεκτον!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ρε παιδιά εχω σαλτάρει... Έχω πάρει τηλέφωνα κ τηλέφωνα κ δεν μπορώ να σταυρώσω callgirl με τίποτα!! Είναι δυνατόν να μην μπορείς κοτζαμάν Θεσσαλονίκη να φέρεις σπίτι σου μια αγανακτησμένη? ΕΣΤΩ Κ ΧΑΛΙΑ! ΤΙΠΟΤΑ!
Χώρια που δεν έχω κ στεθερό τηλέφωνο...
Τέτοια νέκρα... απαράδεκτον!
Τα έχουν κλειστά φίλε τα κινητά?Ή δεν υπάρχουν γενικώς?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
ε φίλε ποδολάγνε αν είναι να κατεβαίνουμε αθήνα για ct πάμε και βουλγαρία καλύτερα που είναι πιο κοντά σε μας ή κατά προτίμηση αγγλία με καμιά οικονομική πτήση που βρίσκεις ότι θέλεις σε τιμές χαμηλότερες των ct.
έχουμε καταντήσει αηδία εδώ πάνω...!
και όσο γι αυτήν την καρολίνα ρε παιδιά, σίγουρα θα γίνει το τουρ; ή θα την τσιμπήσουν κι αυτήν οι τσιμπα και θα κλαίμε την μοίρα μας πάλι;
 

tasos3

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ,  κανένα μωρό παίζει ? Έστω για ct  απο την επόμενη εβδόμαδα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom