Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ όπως λέω φίλε είμαι πολύ απελπισμένος, γι αυτό και μου τράβηξε κατευθείαν την προσοχή αυτό που λες για την τσέχα.
Τα τελευταία πράγματα που ειχα δοκιμάσει στην θεσσαλονίκη ήταν ένα σίτυ τουρ το περασμένο καλοκαίρι που ήταν καλό (η κοπέλα ήταν τρομερή) αλλα πανάκριβο για τις δυνατότητές μου οπότε μετά έκλαιγα τα λεφτά μου. Αργότερα, το φθινόπωρο και τον χειμώνα έκανα ένα αναλυτικό ψάξιμο σε αγγελίες εφημερίδων αλλά ή μου έλεγαν υπέρογκα ποσά (100 ευρω για "μία εκτόνωση) ή έκλεινα ραντεβού και με πιστόλιαζαν και δεν ερχόντουσαν. Μετά δοκίμασα και όσες δέχονταν σε δικό τους χώρο αλλά εκεί σε 3-4 αγγελίες που απαντούσαν πήγα και βρήκα τραβέλια, και μάλιστα μπαζοτραβέλια (γιατί έτσι καυλωμένος όπως ήμουν ένα καλό τραβέλι παίζει κιόλας να το δοκίμαζα). Από τότε απελπίστικα με τις εφημερίδες, γι αυτό και μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες γι αυτήν την τσέχα.
Το πιο πρόσφατο που δοκίμασα ήταν η ταϋλανδέζα στο μασατζίδικο της βούλγαρη, πριν κάποιον καιρό, αλλά και πάλι για μία πολύ μέτρια γκόμενα τα 100 ευρώ για μασάζ και πήδημα μου φάνηκαν πάρα πολλά. Μετά την άνοιξη επισκέφτηκα και μία ντανιέλα στην ν.εγνατία που έλεγε ένας συναγωνιστής σ αυτο το τόπικ αλλά ήταν τόσο μπάζο που έφυγα κυριολεκτικά τρέχοντας χωρίς καν να την αγγίξω!!!
Οπότε αυτά που λες, φίλε, τρελή απογοήτευση τον τελευταίο καιρό. Έχω καταντήσει πεσιμιστής. Γι αυτό σε ρωτάω αν είναι καλή η τσέχα. Δεν έχω λόγο να μην σε εμπιστευτώ φυσικά, αλλά έχουν δει τόσα τα μάτια μου που λέω να αποσυρθώ απ το άθλημα...
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
70 ακαποτο και κωλοδαχτυλο? και την κυρια που ειχε το σκυλακι πως την ελεγαν? :cheesy: :grin:

οκ περα απο πλακα, με λιγο search και παζαρεμα μπορεις να πετυχεις καλες ευκαιριες.
κάπου στις αρχές τις Τσιμισκή;αν λέμε την ίδια ήταν καλή περίπτωση ήταν.Γνωρίζεις αν συνεχίζει να ασκεί το επάγγελμα γιατί πριν 3+ χρόνια που την είχα παρει για τελευταία φορά ήταν ήδη μιας καποιας ηλικίας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Απο τη στιγμη που σταματησαν τα ct στην πολη αρχισα να ψαχνωμαι για να φερω καποιο cg για prive trip.Kαι αυτο γιατι η πολη πασχει απο καλα cg η αυτα βρισκονται σε κυκλωματα που δεν εχω προσβαση.Ετσι αντι να δινω 500Ε καθε 2 μηνες για 2 ωρες ειπα να δωσω κατι παραπανω ανα εξι μηνες,πιστευωντας οτι φερνοντας εδω μια βιζιτα για 24 ωρες τα πραγματα θα ηταν πολυ διαφορετικα!!!!Ετσι αρχισα να ψαχνω στα διαφορα πρακτορεια αλλα απογοητευτικα γιατι τα εξοδα για ενα τετοιο ταξιδι θα κοντευαν τα 2000 πραγμα που δεν ημουν σε θεση να κανω.Πριν κανενα μηνα αρχισα να ψαχνω και σε καποια πρακτορεια στην ρουμανια που μου ειπαν οτι ειναι ποιο οικονομικα οπωσ και το αεροπορικο.Ετσι πριν απο 15 μερες ηρθε για μενα μια κοπελα απο εκει επιπεδου περιπου σαν τα ct που ερχονται στην Ελλαδα και μας χρεωνουν 300 ε την ωρα!!!!δεν θα μπω σε λεπτομερειες για τισ 24 ωρες που ειμασταν μαζι αλλα αξιζε τα χρηματα της και με το παραπανω και οσο αφορα τις επιδοσεισ της στο κρεβατι αλλα και την γενικοτερη συμπεριφορα της.Το τελικο κοστο τησ συναντησης ηταν 1100 ε .Αυτη πηρε 600ε τα αεροπορικα περιπου 230 ,το ξενοδοχειο 120 και τα υπολοιπα φαγητα κτλ αν και νομιζω οτι αν προσπαθησεις μπορεις να πετυχεις καλυτερη τιμη γιατι το πρακτορειο κραταει τα 300 απο τα 600 ε που πηρε η κοπελα!!!!!!
Βεβαια θελει πολυ μεγαλη προσοχη γιατι οι φιλοι μας οι ρουμανοι ειναι μεγαλοι απατεωνες!!!!Σε οποιο γραφειο και αν στειλεται εμαιλ και σας ζητησου προκαταβολη η λεφτα για το αεροπορικο μην στειλεται ποτε τιποτα!!!!!!!θα πατε στο αεροδρομιο και δεν θα ερθει κανεις!!!!!!!!!!!το μονο που θα στειλετε ειναι ο κωδικος απο ενα προπληρωμενο
αεροπορικο για να παει και να ερθει που μπορειτε να το βγαλεται σε οποιδηποτε τουριστικο γραφειο και τιποτα αλλο!!!!!!
Και επειδη ΔΕΝ ΘΕΛΩ να πει κανενας οτι κανω διαφημηση δεν υπαρχει περιπτωση να πω το ονομα του πρακτορειου η της κοπελα,αλλωστε ειναι πολυ ευκολο να βρειτε πολλα τετοια πρακτορια.
Ο μονος λογος που τα εγραψα ολα αυτα ειναι γιατι βλεπω την απελπιστικη κατασταση στην πολη πανω σε αυτον τον τομεα και ειπα να βοηθησω

φιλε η ρουμανα μηπως ειχε το παρατσουκλι LITTLE DEVIL ?
 

zita

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια, ξεριε κανεις κατι για την Βαλεντινα, που βαζει αγγελια στον Αγγελιοχορο? ευχαριστω
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
παιδια, ξεριε κανεις κατι για την Βαλεντινα, που βαζει αγγελια στον Αγγελιοχορο? ευχαριστω

φίλε αυτή η βαλεντίνα πρέπει να υπάρχει από παλιά ως αγγελία γιατί θυμάμαι πριν από 2 χρόνια περίπου να έχω δοκιμάσει να την πάρω αλλά απ όσο θυμάμαι ποτέ δεν απαντούσε το συγκεκριμένο τηλέφωνο. Μακάρι να σταθείς πιο τυχερός
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες , η Βαλεν΄τίαν με το πλούσιο στήθος, 694...829 , είναι το πιο χοντρό τραβεστί του κόσμου, Αρχ.Μουσείου μένει, σου δίνει ραντεβού στην Β.Όλγας 23. ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Καλημέρα συνάδερφοι,
Χθες το απόγευμα πήρα την Μπεάτα, που συστήνεται σαν Χριστίνα από τον Αγγελιοφόρο. Τσέχα, 33 ετών, ξανθιά, τσιμπούκι ακάποτο, σε αφήνει να βάλεις κωλοδάχτυλο, 70 ευρώ το μαλλί. Είχα πάρα πολύ καιρό να πάρω απο αγγελία με αυτά που διαβάζω εδώ αλλά θα έλεγα πως για 70 ευρώ και όχι για 100 και 150 όπως ακούγονται είναι συμπαθητική περίπτωση.
μπορεις να στειλεις το τηλ με πμ;
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Μάγκες , η Βαλεν΄τίαν με το πλούσιο στήθος, 694...829 , είναι το πιο χοντρό τραβεστί του κόσμου, Αρχ.Μουσείου μένει, σου δίνει ραντεβού στην Β.Όλγας 23. ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ! ΜΠΡΑΒΟ ρε φίλε, το είχα ξεχάσει τελείως, πρέπει να απαντούσε όντως μία στιγμή το τηλέφωνο και είχα πάει και μου είχε βγει αυτό το υπερμπάζο!!!! ΜΑΚΡΙΑ!
 

stihimatas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
  παιδια γεια σας. πολυ καλο μασαζ απεναντι απο ΟΠΑΠ.τιποτα παραπανω. φυσικα πρωτη φορα πηγα προχθες και δεν τολμησα ουτε να σκεφτω  για extra
προγραμμα. θα ξαναπαω  2 - 3 φορες  και ποιος ξερει.....Παντως το masaz τους θεικο.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
  παιδια γεια σας. πολυ καλο μασαζ απεναντι απο ΟΠΑΠ.τιποτα παραπανω. φυσικα πρωτη φορα πηγα προχθες και δεν τολμησα ουτε να σκεφτω  για extra
προγραμμα. θα ξαναπαω  2 - 3 φορες  και ποιος ξερει.....Παντως το masaz τους θεικο.

Ίσως θα έπρεπε να μετακινήσεις το ποστ σου στο τόπικ "μασατζίδικα στην θεσσαλονίκη", φίλε μου, όπου θα ηταν πιο ταιριαστό. Προσωπικά αν και δεν είμαι μεγάλος φαν των μασατζίδικων, έχω δοκιμάσει ένα και πιστεύω ότι ένα καλό και χαλαρωτικό μασάζ χωρίς βιασύνες είναι σημαντική υπόθεση, ειδικά αν επακολουθήσει φουλ πρόγραμμα. Τουλάχιστον αν έχεις δώσει κανένα 100ευρο θα το κλαις λιγότερο αν σου έχει εξασφαλίσει μισή ώρα καλό μασάζ και μετά φουλ πρόγραμμα, παρά αν το έχεις ξοδέψει για ένα 10λεπτο πήδημα.
 

otempora

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Μετά την άνοιξη επισκέφτηκα και μία ντανιέλα στην ν.εγνατία που έλεγε ένας συναγωνιστής σ αυτο το τόπικ αλλά ήταν τόσο μπάζο που έφυγα κυριολεκτικά τρέχοντας χωρίς καν να την αγγίξω!!!
Εγώ πάλι αυτή τη Ντανιέλα απο παλιότερα σχόλια την έχω απωθημένο. Προσπάθησα μια φορα να την βρω αλλά φαίνεται πως οι οδηγίες που είχα ήταν λάθος
Ν.Εγνατίας 37 (ή 35;) στο ύψος της Κατσιμίδη και σταθερο που τελειώνει σε 166. Αυτά τα στοιχεία είχα αλλά δεν βρήκα τπτ
Καμιά βοήθεια ακόμη;  :rolleyes:
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ πάλι αυτή τη Ντανιέλα απο παλιότερα σχόλια την έχω απωθημένο. Προσπάθησα μια φορα να την βρω αλλά φαίνεται πως οι οδηγίες που είχα ήταν λάθος
Ν.Εγνατίας 37 (ή 35;) στο ύψος της Κατσιμίδη και σταθερο που τελειώνει σε 166. Αυτά τα στοιχεία είχα αλλά δεν βρήκα τπτ
Καμιά βοήθεια ακόμη;  :rolleyes:

φίλε, δυστυχώς (ή μάλλον ευτυχώς) δεν μπορώ να σε βοηθήσω, γιατί εγώ πήγα σ αυτή την ντανιέλα, πήγα στο διαμέρισμα και αντίκρισα ένα τρελό μπάζο, μία γκόμενα 50χρονών και 500κιλών, οπότε έφυγα τρέχοντας και φυσικά έσβησα και τον αριθμό της απ την μνήμη του κινητού μου...
Τώρα, εκτός αν το σπίτι έχει παραπάνω από μία γκόμενα και εγώ είδα το μπάζο και η άλλη είναι καλύτερη (που δεν πολυ-πιστεύω να υπάρχει τέτοια περίπτωση), εγώ θα σου πρότεινα να την αποφύγεις την ντανιέλα... Προσωπικά (και συγνώμη κιόλας για την ωμή διατύπωση) καλύτερα να γαμήσω πούστη παρά αυτήν...
 

otempora

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
κι ομως... θα με ενδιέφερε  :grin:
Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου  :grin:
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
κι ομως... θα με ενδιέφερε  :grin:
Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου  :grin:

οκ, εγώ σε προειδοποίησα, αλλά αν δεν το λες για πλάκα και ενδιαφέρεσαι , γούστα είναι αυτά, οπότε είναι σεβαστά... Άβυσσος πράγματι... :)
Αν πάντως γουστάρεις ώριμες και χοντρές γυναίκες υπάρχουν κάτι παρακμιακά κέντρα στην γιαννιτσών (που αναφέρονται στο παλιό φόρουμ αυτού του site και που ξέρω μέσω άλλων συναγωνιστών) όπου μαζεύονται πολλές τέτοιες και πιστεύω ότι θα μπορείς να τις πηδήξεις άνετα χωρίς πρόβλημα, και σίγουρα δωρεάν αντί για τα 70-80 ευρώ που χρεώνει η ντανιέλα. Θα σου το πρότεινα.
Για την ντανιέλα όπως είπα έσβησα κατευθείαν το τηλέφωνό της, και δεν ξέρω αν εξακολουθεί να βάζει αγγελία και σε ποια εφημερίδα. Αν θες τσέκαρε τον αγγελιοφόρο και ψάξε για μία αγγελία με σταθερό τηλέφωνο που ξεκινάει από "9", λογικά αυτή θα είναι. Σόρυ που δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ SOS . ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΛΟ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΒΟΗΘΑΕΙ . ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΘΕΙ ΟΛΕΣ . ΚΑΙ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ , ΑΠΟ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟ ΣΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΕ 588 ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ 9 ΣΤΗΝΟΥΝ ....

δυστυχώς δεν είναι μόνο ένα το τηλέφωνο που στήνει απ τον αγγελιοφόρο, φίλε, έχω φάει άπειρα πιστόλια και στησίματα από διάφορα τηλέφωνα στο παρελθόν. Από τηλέφωνα που απαντάνε ξέρω μόνο αυτό για την ντανιέλα που αναφέρω στον φίλο παραπάνω (αλλά προειδοποιώ ότι η γκόμενα είναι μπάζο) και ένα ακόμη που διάβασα εδώ στο σάιτ, για μία τσέχα που βάζει αγγελία με το όνομα "χριστίνα" στον αγγελιοφόρο. Αυτήν δεν την δοκίμασα προσωπικά πάντως
 

opapatzas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες και ελπιζω να σας βοηθησω με τα παρακατω
Λοιπον την ντανιελα την επαιρνα αρκετες φορες πριν καποια χρονια οταν ηταν στην παπαναστασιου σε στουντιο. Τοτε ηταν κορμαρα.Αργοτερα την βρηκα Ν.Εγνατια αλλα ηδη ειχε αρχισει να παχαινει και εκει σε καποια φαση δουλευε μαζι της η Μπεατα η τσεχα που αναφερεται πιο πανω ως χριστινα την οποια την δοκιμασα κανα δυο φορες και ηταν πολυ καλη στο σερβις οπως και η ντανιελα!!
Τωρα η ντανιελα δουλευει μονη της καπου στην Ανθεων
Οσο για το τηλ της εχει δικιο ο John Woo σταθερο απο 9...
Η ντανιελα κανει φοβερο πρωκτικο και CIM παρα την ηλικια της(40+) που και που την προτιμω απο κατι αλλες ξενερωτες αφου στο κρεβατι συμπεριφερεται σαν να πηδας την γκομενα σου (ή την Θεια σου....)
Ενδιαφερομαι ομως πολυ να ξαναρθω σε επαφη με την Μπεατα (χριστινα) την τσεχα οποιος συναγωνιστης εχει τηλ ας το στειλει με πμ  γιατι πηρα αρκετες φορες αγγελιοφορο και δε βρηκα αγγελια με το ονομα χριστινα


καλα γαμησια σε ολους....
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
φίλε, δυστυχώς (ή μάλλον ευτυχώς) δεν μπορώ να σε βοηθήσω, γιατί εγώ πήγα σ αυτή την ντανιέλα, πήγα στο διαμέρισμα και αντίκρισα ένα τρελό μπάζο, μία γκόμενα 50χρονών και 500κιλών, οπότε έφυγα τρέχοντας και φυσικά έσβησα και τον αριθμό της απ την μνήμη του κινητού μου...
Τώρα, εκτός αν το σπίτι έχει παραπάνω από μία γκόμενα και εγώ είδα το μπάζο και η άλλη είναι καλύτερη (που δεν πολυ-πιστεύω να υπάρχει τέτοια περίπτωση), εγώ θα σου πρότεινα να την αποφύγεις την ντανιέλα... Προσωπικά (και συγνώμη κιόλας για την ωμή διατύπωση) καλύτερα να γαμήσω πούστη παρά αυτήν...

φίλε τα παραλές, η ντανιέλα είναι μια 38-40 άρα με καμπύλες και πολύ καλό πρόγραμμα...δεν είναι θεά αλλά πολύ καλό MILF της διπλανής πόρτας που λέμε...μην δημιουργούμε λάθος εντυπώσεις
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
η πόπη έχει κλείσει ή υπολειτουργεί....το άλλο γραφείο είχε τη θεά τη Σιμόνα αλλά έφυγε και τώρα κάνει συλλογή μπάζων κυριολεκτικά....2-3 ανεξάρτητοι είναι με τις ώρες τους...δηλαδή είμαστε για τα πανηγύρια εδώ πάνω....άσε που από 4 το πρωί μέχρι 2-3 το μεσημέρι δεν υπάρχει περίπτωση να γαμήσεις πουθενά γιατί όλα είναι κλειστά, εκτός από τα 1-2 μασαζ που έχουν φουλ πρόγραμμα(με μπάζα εννοείται)...τώρα για αγγελιοφόρο ό,τι και να πεις είναι λιγο,το ξανάγραψα, βάζουν αγγελία καθημερινά και έχουν το τηλέφωνο πάντα κλειστό....
 

TJOHN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Οποιος μπορεί να στείλει pm καλοδεχούμενο . Η χρίστίνα οντως είναι καλή . Αντε και θα την βρούμε την άκρη .
Οποιος πάει Αθήνα έχω καλά τηλέφωνα . Ποιότητα η πρωτεύσουσα
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Καλημέρα συνάδερφοι,
Χθες το απόγευμα πήρα την Μπεάτα, που συστήνεται σαν Χριστίνα από τον Αγγελιοφόρο. Τσέχα, 33 ετών, ξανθιά, τσιμπούκι ακάποτο, σε αφήνει να βάλεις κωλοδάχτυλο, 70 ευρώ το μαλλί. Είχα πάρα πολύ καιρό να πάρω απο αγγελία με αυτά που διαβάζω εδώ αλλά θα έλεγα πως για 70 ευρώ και όχι για 100 και 150 όπως ακούγονται είναι συμπαθητική περίπτωση.

Μπεατα πολωνεζα?Μακρια μαλλια και τατου στη μεση??
Απαντησε μου plz!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom