Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sinnay

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
55
Like
20
Πόντοι
0
2η φορά δεν είχε ; Αυτή ρε σύ έπρεπε να σε πληρώσει κιόλας (έστω σε είδος) που την έκανες να χύσει...
60 ευρώ για μια πίπα...πολλά φίλε μου...
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες χτες δοκιμασα την απο αγγελιοφορο αυτη που λεει αννα-λιζα κλπ. ππηγα μοναστηριου κ ηταν 3 γκομενες, μια στα 30 την εκοψα χοντρουλα, μια 40αρα κ μια γυρω στα 50. η τελευταια ειχε βυζαρεσ αλλα πολυ γρεντζο ρε παιδια. η φαση ειναι στα 50 ευρω αλλα παιζει κ παρτουζα με 100. μιλαμε για σαβουρογαμια ομως.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
μαγκες χτες δοκιμασα την απο αγγελιοφορο αυτη που λεει αννα-λιζα κλπ. ππηγα μοναστηριου κ ηταν 3 γκομενες, μια στα 30 την εκοψα χοντρουλα, μια 40αρα κ μια γυρω στα 50. η τελευταια ειχε βυζαρεσ αλλα πολυ γρεντζο ρε παιδια. η φαση ειναι στα 50 ευρω αλλα παιζει κ παρτουζα με 100. μιλαμε για σαβουρογαμια ομως.

Αυτή η αγγελία είναι διαχρονική, μου φαίνεται. Πρέπει να την είχα δοκιμάσει πριν 5-6 χρόνια τουλάχιστον, μοναστηρίου κοντά σε μία αντιπροσωπεία αυτοκινήτων, έτσι; Αν είναι αυτό τότε πριν από τόσα χρόνια είχε δύο μπάζα που τα γάμησα λόγω απελπισίας, και μαλακοδώς κιόλας γιατί τότε έβρισκες πολύ καλύτερα κομμάτια...!!! Αν μετά από τόσα χρόνια οι 2 απ τις γκόμενες είναι οι ίδιες τότε φαντάζομαι ότι ούτε που θα βλέπονται...
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αυτή η αγγελία είναι διαχρονική, μου φαίνεται. Πρέπει να την είχα δοκιμάσει πριν 5-6 χρόνια τουλάχιστον, μοναστηρίου κοντά σε μία αντιπροσωπεία αυτοκινήτων, έτσι; Αν είναι αυτό τότε πριν από τόσα χρόνια είχε δύο μπάζα που τα γάμησα λόγω απελπισίας, και μαλακοδώς κιόλας γιατί τότε έβρισκες πολύ καλύτερα κομμάτια...!!! Αν μετά από τόσα χρόνια οι 2 απ τις γκόμενες είναι οι ίδιες τότε φαντάζομαι ότι ούτε που θα βλέπονται...
πριν κάποια χρονια εκανα και εγω το λαθος να παω, μολις ανοιξαν την πορτα μου κοπηκαν τα γονατα,δεν ηξερα απο που να φυγω.πως εκανες τετοιο λαθος ρε φιλε
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αναλογη εμπειρια, μαλλον χειροτερη, και σε ενα στενο στην εγνατια πανω απο το νοσ ιπποκρατειο.σε ενα υπογειο ηταν δυο απροσδιοριστου φιλου και ηλικιας.ακομη τρεχω.για να πω την αληθεια ο,τι και αν εχω δοκιμασει ηταν μια τραγικη εμπειρια.εξαιρεση μια μιλφ αρχες τσιμισκη, πολυ καθαρη και εξυπηρετικη, αλλά νομιζω πως δεν ασκει πλεον το επαγγελμα
 

bianconero

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Κανονικα το post θα επρεπε να ειναι στο thread  στριπτιτζαδικα, αλλα ποιο πολυ σχεση εχει με σεξ παρα με στριπτιζ...
επειδη οπως εχω αναφερει στο παρελθον καποιες συμπεριφορες γυναικων ειναι εξω απο τις συνηθισμενες τους παροχες δεν θα αναφερω ονομα μαγαζιου και της κοπελας γιατι θα προκληθει συνωστισμος μπουφων που θα ζητησουν την ιδια εξυπηρετηση...
τα στριπτιζαδικα στη Θεσσαλονικη ειναι μια απατη λογω τιμων. τα τελευταια 4-5 χρονια τα εχω στη μαυρη λιστα των επιλογων μου. την προηγουμενη Τεταρτη πηγα σε ενα απο αυτα ( ισως το καλυτερο) να δω εναν φιλο που δουλευει εκει.
καθομουν μαζι του μεχρι που χρειαστηκε να σηκωθει για λιγο. τοτε ηρθε μια απο τις κοπελες του μαγαζιου και προετοιμαστηκα για τα γνωστα λογια του επαγγελματος.
το μονο που μου ειπε ηταν "θελω να σου χορεψω και δεν θα το μετανιωσεις"
για να μη μακρυγορω πηγαμε στο χωρο ων πριβε και εκει αρχισε κατι απιστευτο. η γκομενα μου ξεκουμπωσε τη βερμουδα και αρχισε να με γλυφει κανονικοτατα!!! επαθα πλακα γιατι δεν περιμενα κατι τετοιο. με εγλυφε επι 5 λεπτα και μετα καθησε πανω μου. και οταν λεω καθησε εννοω καθησε. μεχρι που ηρθε μια αλλη κοπελα με πελατη και αναγκαστηκαμε να σταματησουμε. και ενω περιμενα να μου πει για ποτα κλπ κλπ, μου λεει να την περιμενω στο παρκιγκ μετα το κλεισιμο οπως και εγινε και πηγαμε σπιτι μου.
επαναλαμβανω δεν ειναι συνηθης πρακτικη και εξυπηρετηση της συγκεκριμενης οποτε ειναι περιττο να μου ζητησει κανεις λεπτομερειες. θημηθειτε αλλωστε το παραδειγμα που καποτε ανεφερα για την "κοπελα που δουλευει στο φουρνο της γειτονιας!!!"
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
πριν κάποια χρονια εκανα και εγω το λαθος να παω, μολις ανοιξαν την πορτα μου κοπηκαν τα γονατα,δεν ηξερα απο που να φυγω.πως εκανες τετοιο λαθος ρε φιλε

έλα ντε... κι εγώ απορώ....... Απ τις πιο τραυματικές εμπειρίες της ζωής μου, και μάλιστα σε μία περίοδο που κυκλοφορούσαν πολύ καλύτερα κομμάτια... Θέλω να ελπίζω ότι 6 χρόνια πριν ήταν καλύτερες απ ότι θα είναι τώρα ή ότι δεν θα ήταν οι ίδιες... Απ' την άλλη όμως σ εκείνη την φάση ήμουν τόσο στερημένος που θα γαμούσα και την Μαρίκα Μητσοτάκη, οπότε καταλαβαίνεις...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Κανονικα το post θα επρεπε να ειναι στο thread  στριπτιτζαδικα, αλλα ποιο πολυ σχεση εχει με σεξ παρα με στριπτιζ...
επειδη οπως εχω αναφερει στο παρελθον καποιες συμπεριφορες γυναικων ειναι εξω απο τις συνηθισμενες τους παροχες δεν θα αναφερω ονομα μαγαζιου και της κοπελας γιατι θα προκληθει συνωστισμος μπουφων που θα ζητησουν την ιδια εξυπηρετηση...
τα στριπτιζαδικα στη Θεσσαλονικη ειναι μια απατη λογω τιμων. τα τελευταια 4-5 χρονια τα εχω στη μαυρη λιστα των επιλογων μου. την προηγουμενη Τεταρτη πηγα σε ενα απο αυτα ( ισως το καλυτερο) να δω εναν φιλο που δουλευει εκει.
καθομουν μαζι του μεχρι που χρειαστηκε να σηκωθει για λιγο. τοτε ηρθε μια απο τις κοπελες του μαγαζιου και προετοιμαστηκα για τα γνωστα λογια του επαγγελματος.
το μονο που μου ειπε ηταν "θελω να σου χορεψω και δεν θα το μετανιωσεις"
για να μη μακρυγορω πηγαμε στο χωρο ων πριβε και εκει αρχισε κατι απιστευτο. η γκομενα μου ξεκουμπωσε τη βερμουδα και αρχισε να με γλυφει κανονικοτατα!!! επαθα πλακα γιατι δεν περιμενα κατι τετοιο. με εγλυφε επι 5 λεπτα και μετα καθησε πανω μου. και οταν λεω καθησε εννοω καθησε. μεχρι που ηρθε μια αλλη κοπελα με πελατη και αναγκαστηκαμε να σταματησουμε. και ενω περιμενα να μου πει για ποτα κλπ κλπ, μου λεει να την περιμενω στο παρκιγκ μετα το κλεισιμο οπως και εγινε και πηγαμε σπιτι μου.
επαναλαμβανω δεν ειναι συνηθης πρακτικη και εξυπηρετηση της συγκεκριμενης οποτε ειναι περιττο να μου ζητησει κανεις λεπτομερειες. θημηθειτε αλλωστε το παραδειγμα που καποτε ανεφερα για την "κοπελα που δουλευει στο φουρνο της γειτονιας!!!"

φίλε χωρίς να έχω κακή πρόθεση ή να θέλω να σε θίξω αυτό το πράγμα που είναι ότι πιο εξωπραγματικό έχω ακούσει την τελευταία 2ετία πρέπει να εξηγείται με τρεις τρόπους:
1) ή είσαι ίδιος ο Κούρκουλος
2) ή ο φίλος σου είναι νονός της νύχτας
3) ή είσαι απίστευτα τυχερός και έπεσες σε τρελή περίπτωση
Και το λέω επειδή εμείς οι απλοί θνητοί συνήθως στα στριπτιτζάδικα είμαστε ευχαριστημένοι με ένα αξιοπρεπές πριβέ που να μην είναι ξεπέταγμα, και ψάχνουμε εναγωνίως για την περίπτωση που το πολύ-πολύ να σου τραβάει μία μαλακία πάνω απ το παντελόνι η γκόμενα, για τέτοιο πράγμα που λες ούτε το συζητάω...
Εδώ εγώ παλιότερα που είχα διακρίνει μία λίγο "τολμηρή" στρίπερ επέστρεψα 1-2 φορές στο στριπτιτζάδικο και "επένδυσα" σε πριβέ, ποτά και ιστορίες και έπαιξα τον χουβαρντά, αλλά το μόνο που κατάφερα ήταν να με μαδήσουνε επαγγελματικά και κανονικότατα, και όλες οι άλλες ιστορίες που έχω ακούσει έχουν παρόμοια κατάληξη...
Μπράβο, πάντως! Δεν αμφιβάλω γι' αυτό που λες αλλά πρέπει να ήσουν αξιοζήλευτα τυχερός αν δεν συντρέχει άλλος λόγος. Μακάρι να μας συνέβαιναν κι εμάς τέτοια!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
η γερμανίδα πολύ καλή ήταν,αλλά μου είχε πει πως δεν την άφηναν κάποιοι νταβατζήδες να δουλέυει μόνη,για αυτό έπαιρνε μόνο 50,γιατί ήταν μόνη....
τρελό μπάζο κατσιμήδη και λαμπράκη νομίζω σε ένα χωριάτικο σπίτι με αυλή μία μελαχροινή απρσδιορίστου φίλου
στο φάληρο το τραβέλι η μελαχροινή
μοναστηρίου οι 3 τραγικές γκόμενες
μπότσαρη η μελαχροινή πρώην τσατσά στο μασαζ λαγκαδά στο στρατόπεδο παύλου μελά μάπα εντελώς
πριν 8-9 χρόνια πάω ολύμπου,μου λέει στο τηλ έχω καμπύλες και βγαίνει ένα τέρας ξανθό τρόμαξα...σαν εκέινη που επαιζε με ψάλτη!!!

είχε πάει κανείς πριν 4-5 χρόνια σε ένα σπίτι στη φιλελλήνων(κάθετη βολγας αμέσως μετά τη μαρτίου)...ήταν μια μεγάλη 40 άρα Χαρά αρκετά καλή και έκανε και ραντεβού έξω αλλά την έχασα...ακόμη μία που έχει χρόνια αγγελία σαν Τάνια κοκκινομάλλα την ξέρει κανείς?

ΥΓ  όλα τα λεφτά η τετράδα μασαζ Λαγκαδά-Αγιοι Πάντες-Εγνατία και Ιπποκράτειο...μία μερσεντές έφαγα εκεί
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.096
Πόντοι
376
Είχε κάτι στο ρούφηγμα που σε τρέλαινε, αλλά πέρα αυτού τίποτα...  (αν μιλάμε για την ίδια, έτσι;)
 

vaskef

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΤΟ άθλημα το έχω πάρατησειχρόνια αλλά σήμερα είπα θα κανω κατάδρομική.Πήρα λοιπόν την γνωστή απ'οτι φαίνεται σε αρκετούς αγγέλια Αννα -Λιζα ,μίλησα με έναν κύριο που υπέθεσα οτι ηταν ο ¨Τσατσός"και ροβολησα αργοτερα στην Μοναστηριου.Αδέρφια επαθα χοντρη πλάκα!!!ο κύριος που μιλησα στο τηλέφωνο ηταν η μια και η αλλη ήταν συμπαθεστατη μεν αλλα για καμια σπανακόπιτα και οχι για το άθλημα!Ακομη τρέχω!!!Τελικά διαβασα σήμερα τις απόψεις και τις εμπειρίες πολλων και  απογόητευτηκα.Μαλον δεν θα τολμήσω αλλη εξόρμηση.Αν παρ΄ολα αυτά ξέρει κανεις κατι που πραγματικα να αξιζει ασ στείλει ενα pm,ίσως φανεί χρήσιμο!
Γει χαρά(δρα)!
 

Συνημμένα

  • vampirebat.gif
    vampirebat.gif
    14,2 KB · Εμφανίσεις: 25

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
συντροφοι η τανια εκανε το καλυτερο τσιμπουκι που υπηρχε.με διαφορα απο την δευτερη.την ειχα παρει καποιεσ φορες μολονοτι δεν ηταν καλη εμφανισιακα.εχει εξαφανιστει τωρα.
 

reveal

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
σύντροφοι, μ'αυτά που διαβάζω τόσες μέρες μου φαίνεται δεν θα μπω στον κόπο να ασχοληθώ με αγγελιοφόρους και τέτοια...έχω απογοητευτεί πλήρως...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
σύντροφοι, μ'αυτά που διαβάζω τόσες μέρες μου φαίνεται δεν θα μπω στον κόπο να ασχοληθώ με αγγελιοφόρους και τέτοια...έχω απογοητευτεί πλήρως...

Κι εγώ φίλε έχω πει πολλάκις και ξαναλέω με κίνδυνο να γίνω κουραστικός ότι έχω επίσης καταλήξει στο συμπέρασμα ότι από αγγελία εφημερίδας πλέον πρέπει να είσαι πολύ τυχερός και επίμονος και υπομονετικός για να πετύχεις κάτι έστω της προκοπής, για καλά πράγματα δεν το συζητάμε...
Ωστόσο που αλλού να ψάξει κανείς...; Πάντως ένας συνάδελφος είχε αναφέρει σχετικά πρόσφατα ότι βρήκε μία τσέχα που βάζει αγγελία με το όνομα "Χριστίνα" στον αγγελιοφόρο και ήταν καλούτσικη αλλά δεν το διασταύρωσα προσωπικά.
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε wobasor, μια ξανθιά σαραντάρα με τρελούς βύζους και όνομα Χαρά είναι στο μασατζίδικο του Βασίλη, στην Ν.Εγνατίας, πριν την Μαρτίου. Πολύ πρόθυμη, μέχρι και κώλο δίνει.
η γερμανίδα πολύ καλή ήταν,αλλά μου είχε πει πως δεν την άφηναν κάποιοι νταβατζήδες να δουλέυει μόνη,για αυτό έπαιρνε μόνο 50,γιατί ήταν μόνη....
τρελό μπάζο κατσιμήδη και λαμπράκη νομίζω σε ένα χωριάτικο σπίτι με αυλή μία μελαχροινή απρσδιορίστου φίλου
στο φάληρο το τραβέλι η μελαχροινή
μοναστηρίου οι 3 τραγικές γκόμενες
μπότσαρη η μελαχροινή πρώην τσατσά στο μασαζ λαγκαδά στο στρατόπεδο παύλου μελά μάπα εντελώς
πριν 8-9 χρόνια πάω ολύμπου,μου λέει στο τηλ έχω καμπύλες και βγαίνει ένα τέρας ξανθό τρόμαξα...σαν εκέινη που επαιζε με ψάλτη!!!

είχε πάει κανείς πριν 4-5 χρόνια σε ένα σπίτι στη φιλελλήνων(κάθετη βολγας αμέσως μετά τη μαρτίου)...ήταν μια μεγάλη 40 άρα Χαρά αρκετά καλή και έκανε και ραντεβού έξω αλλά την έχασα...ακόμη μία που έχει χρόνια αγγελία σαν Τάνια κοκκινομάλλα την ξέρει κανείς?

ΥΓ  όλα τα λεφτά η τετράδα μασαζ Λαγκαδά-Αγιοι Πάντες-Εγνατία και Ιπποκράτειο...μία μερσεντές έφαγα εκεί
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Επίσης, χρόνια πο΄λλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα.
Μια σύνοψη από μπουρδέλα ακι τηλέφωνα.
Αρχίχουμε με τη μόνη καλή επιλογή , Ανθή, 1μ60, ΒΥΖΑΡΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ, στη Γαιννιτσών κοντά στη στροφή με Μοναστηρίου, φιλικότατη, πρόθυμη, 36 χρ. με προφύλαξη , 60Ευρώ, είναι το τηλ. 693...962 από Αγγελίοφόρο.
Από Μοναστηρίου , απέναντι από το σταθμό είναι η Λίνα με την Τάνια, 231..678, 60Ε και οι δύο ΑΛΛΑ πέραν του ότι είναι μεγάλες σε ηλικία (όχι 38, τουλάχιστον 50) η Τάνια παίζεται αν έχει γεννηθεί γυναίκα.
Επίσης για Άννα - Λίζα τα είπαμε και τα ξανάπαμε ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ.
Κάποτε εκεί έπαιζε Η Μαρία (τσιγγανόφερνε) και η Αγάπη, πιο πρόθυμες αλλά τώρα είναι τα ΘΕΟΜΠΑΖΑ.
Κάποια στιγμή υπήρχε η Χριστίνα στο υπό διάλυση διώροφο της μΟναστηρίου απέναντι απΌ Φορντ, πριν τη διαστάυρωση με Γιαννιτσών αλλώ έχει κλείσει εδώ και καιρό, υπάρχει και μια άλλη Χριστίνα, στη Μοναστηρίου , λίγο μετά την εκκλησία των ΑγΠάντων , σχετικά καλό με βυζάρες.
Επίσης υπάρχουν οι γνωστές αγγελίες παραπλάνηση με το τραβέλι την Αρχ.Μουσείου (694..829) και το άλλο υστερικό τραβέλι της Τσιμισκή (697..322).
Και διηγώντας τα να κλαίς.
Ανθή και πάλι Ανθή...
Από πρακτορεία πέρνω συνέχεια στο 693..964 αλλά δεν απαντάει ποτέ.
Για τα μασατζίδικα τα λέμε σε άλλο thread.
 

thess37

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε wobasor, μια ξανθιά σαραντάρα με τρελούς βύζους και όνομα Χαρά είναι στο μασατζίδικο του Βασίλη, στην Ν.Εγνατίας, πριν την Μαρτίου. Πολύ πρόθυμη, μέχρι και κώλο δίνει.
Σε αυτο που ειναι μετα τον "Δρομεα" ενοεις συναδερφε stratford ? στο 120 αν δεν κανω λαθος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom