Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Απ ότι μου είπανε είναι ένα αρκετά καλό μασατζίδικο όπου όμως πρέπει να πας 3 φορές μέχρι να σου κάνουν "φουλ" και έχει 2-3 καλές MILF. Αυτά μου είπανε εμένα, αν και δεν το έψαξα προσωπικά για να το δοκιμάσω.
Δηλαδή προτιμάς να πας 2, 3, μπορεί και 4 φορές και να σκάσεις 200, 300, 400 ή ακόμη και περισσότερα (αν σε πιάσουν μαλάκα) euro για να σου παίξει μαλακία (και μάλιστα μαλακία της πλάκας) μια 45άρα σταφιδιασμένη γρια παρτάλω, αντί σχεδόν με τα ίδια χρήματα, να χαρείς ένα βελούδινο μπουμπουκάκι από Τσεχία που περπατάει στο δρόμο και γυρνάνε κεφάλια από χιλιόμετρα μακρυα.

...δεν σας καταλαβαίνω ρε παιδιά! Δεν σας καταλαβαίνω!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Δηλαδή προτιμάς να πας 2, 3, μπορεί και 4 φορές και να σκάσεις 200, 300, 400 ή ακόμη και περισσότερα (αν σε πιάσουν μαλάκα) euro για να σου παίξει μαλακία (και μάλιστα μαλακία της πλάκας) μια 45άρα σταφιδιασμένη γρια παρτάλω, αντί σχεδόν με τα ίδια χρήματα, να χαρείς ένα βελούδινο μπουμπουκάκι από Τσεχία που περπατάει στο δρόμο και γυρνάνε κεφάλια από χιλιόμετρα μακρυα.

...δεν σας καταλαβαίνω ρε παιδιά! Δεν σας καταλαβαίνω!

ρε φίλε, ηρέμησε λίγο. Αν αναφέρεσαι σε μένα προσωπικά το είπες το επιχείρημά σου και σου είπα ότι συμφωνώ!
Δεν είπα ότι σκοπεύω να πάω στο συγκεκριμένο μασατζίδικο, είπα απλά ότι ρώτησα σχετικά λίγο παλιότερα και ότι με κατατόπισαν κάποια παλικάρια και απλά επανέλαβα όσα μου είπαν για να απαντήσω στον φίλο που ρωτούσε. Να μην το κάνω;
Προσωπικά δεν το έψαξα επειδή δεν σκοπεύω να πάω, και δεν σκοπεύω να πάω γιατί όπως έχω πει δεν έχει νόημα για μένα που κάνω εξορμήσεις μία φορά ανά 2-3 μήνες να πάω 2-3 φορές και να με μασαζάρουν με την προοπτική "μπας και γαμήσω". Ιδιαίτερα όταν σε άλλο μασατζίδικο έχω πάει ήδη 2 φορές οπότε μπορώ να κάνω "φουλ" κατευθείαν.
Οπότε ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΧΩ ΗΔΗ ΠΕΙ, απ το να πάω να φάω 400 ευρώ για να μου παίξει μαλακία μία κωλόγρια θα προτιμούσα να φάω 600 για να φέρω το μπουμπουκάκι που λες, ωστόσο επειδή εμένα το μηνιάτικό μου είναι 500 ευρώ θα δίσταζα πολύ να το φάω όλο σε 24 ώρες, καλύτερα να ξοδεύω ένα 100άρικο ανά τρίμηνο.
Και επιπλέον, ακόμα και να αποφάσιζα να ξοδέψω το 500άρικο που λες (και την σκέφτηκα την ιδέα, γι αυτό και έψαξα μερικά σάιτ στα γρήγορα) με μία πρόχειρη αναζήτηση δεν βρήκα ΚΑΝΕΝΑ σάιτ με "συνοδούς", είτε πρακτορείο είτε ανεξάρτητες που να χρεώνουν μόνο 500 ευρώ, ούτε καν 600 ή 700 για ένα 24ωρο. Τώρα αν θες να με διαφωτήσεις για να μου αποδείξεις το αντίθετο, παρακαλώ καν το.
Α, και επιπλέον απ ότι μου είπαν οι συναγωνιστές που ήξεραν για το μασατζίδικο δεν πρόκειται για γριά παρτάλω αλλά για "καλές 40άρες με βυζάρες". Τουλάχιστον έτσι μου είπαν αλλά όπως είπα δεν σκοπεύω να το ψάξω
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
ακόμα και να αποφάσιζα να ξοδέψω το 500άρικο που λες (και την σκέφτηκα την ιδέα, γι αυτό και έψαξα μερικά σάιτ στα γρήγορα) με μία πρόχειρη αναζήτηση δεν βρήκα ΚΑΝΕΝΑ σάιτ με "συνοδούς", είτε πρακτορείο είτε ανεξάρτητες που να χρεώνουν μόνο 500 ευρώ, ούτε καν 600 ή 700 για ένα 24ωρο. Τώρα αν θες να με διαφωτήσεις για να μου αποδείξεις το αντίθετο, παρακαλώ καν το.
Αδερφέ JohnWoo, αφού δυσκολευεσαι να τα βρεις μόνος... σου έστειλα ένα δείγμα με PM! Ικανοποιημένος τώρα?

...αντε να σε δω  :grin:
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Αδερφέ JohnWoo, αφού δυσκολευεσαι να τα βρεις μόνος... σου έστειλα ένα δείγμα με PM! Ικανοποιημένος τώρα?

...αντε να σε δω  :grin:

Βασικά επειδή είμαι λίγο γκρινιάρης, οφείλω να σου πω ότι και πάλι σ' αυτά που μου έστειλες ενδεικτικά με κάτω από 700-750 δεν σου βγαίνει το 24ωρο (αν υπολογίσουμε και τα αεροπορικά)... Όχι ότι είναι άσχημα, δεν σου παραπονιέμαι, σ' ευχαριστώ!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
και να προσθέσω επίσης ότι με φτηνές αερογραμμές, όπως π.χ. με την SkyEurope είναι αδύνατον να κλείσεις τέτοιες μέρες έτσι ώστε να έρχεται η κοπέλα μία μέρα και να φεύγει την αμέσως επόμενη. Οι πτήσεις είναι λίγες την βδομάδα και σχετικά μακριά μεταξύ τους... Εσύ πώς τα κατάφερες;
 

Επισκέπτης
petros71 τι θα γινει θα μας πεις το site  να δουμε και μεις τι γινεται ,αν δεν ηθελες να το πεις τι μας τα λες ολα αφτα να μας καβλωσεις τζαμπα
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
και να προσθέσω επίσης ότι με φτηνές αερογραμμές, όπως π.χ. με την SkyEurope είναι αδύνατον να κλείσεις τέτοιες μέρες έτσι ώστε να έρχεται η κοπέλα μία μέρα και να φεύγει την αμέσως επόμενη. Οι πτήσεις είναι λίγες την βδομάδα και σχετικά μακριά μεταξύ τους... Εσύ πώς τα κατάφερες;
A, ρε JohnWoo... είσαι ΟΝΤΩΣ γκρινιάρης :cheesy:

Αν και εγώ προτιμώ τα 2ήμερα, 3ήμερα, πολυήμερα, ΑΝ σκόπευα να δοκιμάσω 24ωρο, θα είχα υπ' όψη μου πως ΔΕΝ είναι απαραίτητο το αεροδρόμιο αρχικής αναχώρησης να είναι το ίδιο με το αεροδρόμιο τελικής επιστροφής. Άνοιξε τον χάρτη της κεντρικής Ευρώπης και θα διαπιστώσεις πως κάποιες πρωτεύουσες γειτονικών χωρών, απέχουν 30 km (ίσως και λιγότερο)! Σαν να ταξιδευεις για παράδειγμα από το αεροδρόμιο που βρίσκεται (υποθετικά) στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, στο αεροδρόμιο που (υποθετικά) βρίσκεται στην Μηχανιώνα.

...όλα εγώ θα σου τα λέω?  :grin: :grin: :grin:
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Χμ, η αλήθεια είναι ότι δεν το σκέφτηκα... :)
Φαντάζομαι ότι με μία μικρή έξτρα χρέωση που θα σου φοράνε θα γίνεται να κλείσεις σε κάποιο γειτονικό αεροδρόμιο. Σωστό σε βρίσκω!
Ωστόσο εδώ πιστεύω ότι όντως σε έχω: αν μιλάμε για πρακτορεία και κοπέλες με βάση όχι στην κεντρική ευρώπη αλλά στην πρώην ΕΣΣΔ (ουκρανία π.χ.) όπου και τα πρακτορεία έχουν χαμηλότερες τιμές απ τα κεντροευρωπαϊκά εκεί όντως δεν γίνεται να βρεις φτηνά εισητήρια και ούτε γίνεται να πεις στην άλλη να πάει οδικώς απ το Κίεβο μέχρι π.χ. την Κρακοβία και να πάρει από κει το αεροπλάνο. Οπότε για πρώην ΕΣΣΔ το 200ευρω στα αεροπορικά είναι επιβεβλημένο, όχι; Μην μου πεις ότι και σ' αυτό υπάρχει λύση που δεν σκέφτηκα γιατί θα νιώσω πολύ ηλίθιος...
Σ' ευχαριστώ πάντως
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Φαντάζομαι ότι με μία μικρή έξτρα χρέωση που θα σου φοράνε θα γίνεται να κλείσεις σε κάποιο γειτονικό αεροδρόμιο.
Aν υπάρξει ΣΩΣΤΗ συνεννόηση μεταξύ ενηλίκων και φερθείς σαν κύριος... η εξυπηρέτηση αυτή (αν και κανονικά χρεώνεται) προσφέρεται δωρεάν. Πάντως για την πληροφόρησή σου, οι περισσότερες ζητάνε από 50 - 100 euro για τα έξοδα μετακίνησης μεταξύ γειτονικών πρωτευουσών με λεωφορείο (διόροφα πούλμαν, αντίστοιχα με τα δικά μας ΚΤΕΛ), να ξέρεις όμως πως το εισητήριο του λεωφορείου αξίζει ΜΟΝΟ 8 euro! Αμα βρούν μαλάκες, τα ζητάνε τα 100 δηλαδή.



Ωστόσο εδώ πιστεύω ότι όντως σε έχω: αν μιλάμε για πρακτορεία και κοπέλες με βάση όχι στην κεντρική ευρώπη αλλά στην πρώην ΕΣΣΔ (ουκρανία π.χ.) όπου και τα πρακτορεία έχουν χαμηλότερες τιμές απ τα κεντροευρωπαϊκά εκεί όντως δεν γίνεται να βρεις φτηνά εισητήρια και ούτε γίνεται να πεις στην άλλη να πάει οδικώς απ το Κίεβο μέχρι π.χ. την Κρακοβία και να πάρει από κει το αεροπλάνο. Οπότε για πρώην ΕΣΣΔ το 200ευρω στα αεροπορικά είναι επιβεβλημένο, όχι; Μην μου πεις ότι και σ' αυτό υπάρχει λύση που δεν σκέφτηκα γιατί θα νιώσω πολύ ηλίθιος...
24ωρο από τα μέρη εκείνα δεν δοκίμασα, αλλά να είσαι σίγουρος πως ΥΠΑΡΧΕΙ λύση, ειδικά την καλοκαιρινή περίοδο (υποθέτω και κατα τις γιορτές ίσως?) τα δρομολόγια είναι καθημερινά. Ψάξου λίγο ντε!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Χμ, καμία πτήση τσάρτερ που να φέρνει ρωσο-τουρίστες στην χαλκιδική δηλαδή. Καλή η ιδέα σου. Θα κάνω μία μικρή έρευνα
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εχω πληροφορια οτι συντομα σε μπ[ουρδελο επι της τανταλου θα εργαστει τρανς(χωρις).εχει ξανασυμβει κατι τετοιο;
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
θα δουλεψει τρανς εγχειρισμενο επι της τανταλου.για καθε ενδιαφερομενο
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
θα δουλεψει τρανς εγχειρισμενο επι της τανταλου.για καθε ενδιαφερομενο

με το συμπάθειο αλλά δεν βλέπω πώς κολλάει αυτή η πληροφορία στο συγκεκριμένο τόπικ... Ίσως στο "μπουρδέλα στην θεσ/νίκη" ή στο "τρανσέξουαλ στην θεσ/νίκη"...
Και επιπλέον τι εννοείς "θα"; Μοιράζει διαφημιστικά φέιγ-βολάν "προσεχώς εγχειρισμένο τρανς" το εν λόγω μπουρδέλο;
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Woo, πλεον εξελισεσε σε επιτιμο ταξιδιωτικο πρακτορα του παραρτηματος Θεσσαλονικης, μην ασχολεισαι με μικροτητες. :2funny: :2funny:
Παντως περα απο το ιντερνετ, πολυ πιθανο να βρεις και τιποτα προσφορες σε πρακτορεια που διοργανονουν ταξιδια για μεταναστες (Ρωσσοποντιους κτλ κτλ) Οταν γυρισω Θεσσαλονικη θα ρωτησω καναν γειτονα μου, εχουμε μπολικους, και θα ενημερωσω
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Καλή φάση, φίλε, αν έχεις κανέναν τέτοιο γείτονα ρώτα τον γιατί απ το νετ για ουκρανίες και ρωσίες δεν βλέπω και σπουδαία πράγματα. Με τις "κλασικές" αεροπορικές εταιρίες τα εισητήρια είναι πανάκριβα...! Δεν λέει!
Μην σου πουν όμως μόνο για Γεωργία οι γείτονές σου...
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
με το συμπάθειο αλλά δεν βλέπω πώς κολλάει αυτή η πληροφορία στο συγκεκριμένο τόπικ... Ίσως στο "μπουρδέλα στην θεσ/νίκη" ή στο "τρανσέξουαλ στην θεσ/νίκη"...
Και επιπλέον τι εννοείς "θα"; Μοιράζει διαφημιστικά φέιγ-βολάν "προσεχώς εγχειρισμένο τρανς" το εν λόγω μπουρδέλο;
οπωσ ανεφερα η πληροφορια ειναι για "για καθε ενδιαφερομενο" και το πληροφορη θηκα κατα τυχη απο φιλο που σχετιζεται με μια τρανς
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6

Καλή φάση, φίλε, αν έχεις κανέναν τέτοιο γείτονα ρώτα τον γιατί απ το νετ για ουκρανίες και ρωσίες δεν βλέπω και σπουδαία πράγματα. Με τις "κλασικές" αεροπορικές εταιρίες τα εισητήρια είναι πανάκριβα...! Δεν λέει!
Μην σου πουν όμως μόνο για Γεωργία οι γείτονές σου...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οταν γυρισω με το καλο θα δω τι μπορω να μαθω και θα ενημερωσω
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
οπωσ ανεφερα η πληροφορια ειναι για "για καθε ενδιαφερομενο" και το πληροφορη θηκα κατα τυχη απο φιλο που σχετιζεται με μια τρανς

Οκ, οποιαδήποτε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη και χρήσιμη
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οταν γυρισω με το καλο θα δω τι μπορω να μαθω και θα ενημερωσω

Ωραία, γιατί μου φαίνεται ο μόνος τρόπος για να βρεθεί 24ωρο πακέτο με γκόμενα απ έξω που δεν υπερβαίνει τα 600 ευρώ θα ήταν να βρούμε φτηνά εισητήρια για χώρες της πρώην ΕΣΣΔ, στις οποίες βρίσκονται και τα πιο οικονομικά πρακτορεία.
Γιατί δυστυχώς με αυτά της κεντρικής ευρώπης αν και τα αερ. εισητήρια είναι πάμφθηνα μου φαίνεται ότι δεν μπορείς να κλείσεις κοπέλα με λιγότερο από 700 ευρώ.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δοκιμασα 10τουλαχιστον τηλ απο αγγελιοχωρο και ειναι ΟΛΑ  κλειστα.ειναι δυνατον;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom