Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι μια κοντουλα, μελαχροινη στο τερμα της Γιαννιτσων.Εχει αναφερθει και σε προηγουμενες σελιδες.Εχω παει 2-3 φορες αλλα απο μαλακια εχασα το τηλ.της.Μπορει να βοηθησει καποιος?

Συναγωνιστή μπορείς να μου στείλεις και μένα το τηλ. της Ανθής; Δε μπορώ να το βρω στον αγγελιοφόρο.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Καλησπέρα συνάδερφοι,

Έστω από αγγελία, έχει πάρει κανείς τελευταία καμία "καλή" mature;

Φίλε κι εγώ ενδιαφέρομαι πολύ για την κατηγορία mature, αλλά πολύ φοβάμαι ότι δεν παίζει τίποτα που να είναι και ,mature και να βλέπεται...!
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανένας αν δουλεύει κάπου και που μια Χριστίνα (φοβερή mature) που δούλευε παλιά σε ένα σπίτι στη Μοναστηρίου απέναντι από μια αντιπροσωπεία αυτοκινήτων Ford ή Citroen(δε θυμάμαι).Το σπίτι τώρα νομίζω κατεδαφίζεται.
Ήταν φοβερή.Κανένας παλιός μπορεί να τη θυμάται.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Γνωρίζει κανένας αν δουλεύει κάπου και που μια Χριστίνα (φοβερή mature) που δούλευε παλιά σε ένα σπίτι στη Μοναστηρίου απέναντι από μια αντιπροσωπεία αυτοκινήτων Ford ή Citroen(δε θυμάμαι).Το σπίτι τώρα νομίζω κατεδαφίζεται.
Ήταν φοβερή.Κανένας παλιός μπορεί να τη θυμάται.
δες προηγουμενα posts
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Που να δω ρε αδερφέ;Δε βρήκα τίποτα.Ξέρεις αν δουλεύει κάπου αυτότο καιρό;
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Περισυ ηταν σε ενα διαμερισμα στη μοναστηριου 60κατι αν δεν κανω λαθος. την ειχα επισκεφθει. παντα η ιδια χριστιναρα. ειχα και κινητο και σταθερο αλλα τα εχασα. ειχε και αγγελια στον αγγελιοφορο. δεν δουλευει αλλο με τη Θαλεια που δουλευε απεναντι απο τη Φορντ.

Καμια πληροφορια γιοα την Ανθη? που δουλευει ακριβως? σε σπιτι?
 

cap

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
σημερα ειδα στον αγγελιοφορο μια αγγελια για μια 40αρα βαλεντινα αν θυμαμαι καλα γραφει,πηρα τηλ  και μου ειπε οτι ζηταει 100ευρω για 2 πιτσιλιγματα,σε δικο μου χωρο(αυτο με χαλασε λιγακι). την εχει δοκιμασει κανεις?γραψτε λεπτομερειες γιτι ψηνομαι τρελλα!το κινητο αρχιζει απο6981....
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Κι εγώ αναζητώ την Εύα , αυτή που τελευταία δούλευε στην 26ης (απέναντι από jumbo).Αν την έχει εντοπίσει κανένας πουθενά ας μου στείλει pm.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
σημερα ειδα στον αγγελιοφορο μια αγγελια για μια 40αρα βαλεντινα αν θυμαμαι καλα γραφει,πηρα τηλ  και μου ειπε οτι ζηταει 100ευρω για 2 πιτσιλιγματα,σε δικο μου χωρο(αυτο με χαλασε λιγακι). την εχει δοκιμασει κανεις?γραψτε λεπτομερειες γιτι ψηνομαι τρελλα!το κινητο αρχιζει απο6981....
να παρακαλας να μην ειναι η γνωστη Βαλεντινα των 3.5 τονων (αρχ. μουσειου)
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
να παρακαλας να μην ειναι η γνωστη Βαλεντινα των 3.5 τονων (αρχ. μουσειου)

Όντως, υπάρχει μία τέτοια και νομίζω πώς όλοι εδώ την έχουμε πατήσει μία φορά να πάμε εκεί περιμένοντας κάτι καλό και μετά να φύγουμε τρέχοντας!!!
 

max1961

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας θα ηθελα αν μπορει κανενας να μου στειλει pm καμμια καλη διευθυνση η τηλεφωνο για θεσσαλονικη,ευχαριστω
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, και γω ενδιαφέρομαι για κανένα καλό τηλ. από cg θεσσαλονικη.
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά, και γω ενδιαφέρομαι για κανα καλό τηλεφωνο....

Τα NOKIA καλα ειναι ???
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Αυτή η Βαλεντία των 40 και κάτι είναι από πρακτορείο μιας μαλακισμένης που κλείνει ραντεβού, όταν έρθει η ώρα σε ρωτάει να κατέβεις στο ξενοδοχείο και να παραλάβεις την κοπέλα και μετά πέρνει τηλέφωνο και λέιε ότι είσαι μπα΄τσος για αυτό και η δήθεν κοπέλα δεν έρχεται. Μιλάμε για πολύ σκρόφα...Και έχει δύο τελεφωνα, όχι μόνο το 698...869.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
Είχα κλείσει κοπέλα από το τηλ. το Αγγελιοφόρου 698..869, όταν φτάνει η ώρα να έρθουν οι κοπέλες μου λέει η τύπισα να κατέβω κάτω, στη ρεσεψιόν του ξενοδοχείου ΑΝΕΣΙΣ και να τις παραλάβω, περιμένω , τίποτα, μετά την πέρνω ξανά και μου λέει φίλε είσαι μπάτσος δεν ερχόμαστε...
Μετά πέρνω τηλ. στο 694..216, πάλι από Αγγελιοφόρο, μου λέει ΟΚ δίνω αριθμό δωματίου, περνάνε 2 ώρες τίποτα πέρνω τηλ. δεν απάντάει ψυχή, έδωσα 30 ευρώ στο ΑΝΕΣΙΣ χωρίς κανένα αποτέλεσμα.
Θα ήθελα πολύ να τους σπάσω τα μούτρα, γαμώ τα δήθεν γραφεία τους...
Ο δε μαλάκας ρεσεψιονίστ στο ΑΝΕΣΙΣ μου είπε το αμίμητο δήθεν ότι έπρεπε να δώσω ταυτότητα και όνομα κοπέλας που θα έρθει ... Ρε ουστ από δω...
Αν δεν γίνετε επαγγελματίες δεν θα δείτε χαίρι ποτέ, μια ζωή κάτι απατεώνες θα σας εκμεταλλεύονται ...
αν και το θέμα έχει συζητηθεί προ πολλού επιτρέψτε μου να κάνω μια υπόθεση.
αποκλειεται η αγγελία να είναι γραμμένη απο το ιδιο το ξενοδοχείο για να σας κανει να πληρώνετε δωμάτιο και μετα να πηδάτε το χέρι σας;
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα,
Έχει μιλήσει κανείς τις τελευταίες μέρες με το γραφείο του Στράτου και το αν έφερε καινούριες κοπέλες;
 

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Μ΄αυτήν την Ποπη και το πρακτορείο της τι γίνεται εχω πανω απο εξι μηνες να καταθεσω .. υπαρχουν νεες παραλαβές ; ξερει κανεις ;
 

chef35

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πεδια καλισπερα τηελο τι βοιθια σασ κατεβενο σαλονικι αφτι τι βδομαδα τηελο πλιροφοριεσ πεζι τιποτα σε σπιτια εκτοσ αφτα ποθ ινε απεναντι απο τα δικαστιρια :think:


edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1



Πεδια καλισπερα τηελο τι βοιθια σασ κατεβενο σαλονικι αφτι τι βδομαδα τηελο πλιροφοριεσ πεζι τιποτα σε σπιτια εκτοσ αφτα ποθ ινε απεναντι απο τα δικαστιρια :think:


edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.


πεζι και σπητοια και οτη θαις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom