Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Καλη Χρονια !!!! :)

Υπαρχει μια μεγααααααααλη ουρα κατα Τσιμισκι μερια . Αν δεν βαριεσαι join the club .

 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
συναθλητες μου χρονια πολλα.
δυστυχως, ενω η θεσ-νικη ειναι μια πανεμορφη πολη με πανεμορφα κοριτσια, η αγορα του αγοραιου ερωτα ειναι σε πολυ χαμηλο επιπεδο.
επικρατουν τραβελια, ενω τα λιγα πραγματικα θυληκα ειναι φωτια στις τιμες σε σχεση με την αθηνα οπου πληθωρα υπαρχει απο υπηρεσιες, τιμες και εικονα πορνιδιων.
θεσ-νικη ανεβαινω τακτικοτατα λογω εργασιας και λιγες φορες εχω πετυχει αξιοπιτσιλιστα πορνιδια, ενω σε νορμαλ μπαρ (οχι κονσομασιον) τα χανεις απο την εικονα που συναντας ως προς τον γυναικειο πληθυσμο.
εν μερη πρεπει να εισαι τυχερος για κατι καλο.
παιδες χρονια πολλα και να εχουμε ολοι μας ενα καλυτερο 2008.
τα λεμε.............!
 

Επισκέπτης
Οσο περνάν τα χρόνια η κατάσταση γίνεται χειρότερη ελπίζω το 2008 να στρώσουν τα πράγματα!
 

Επισκέπτης
προσεξε ομως μη σε πηδηξει αυτη που βρηκες στη Β. Ολγας φιλε...
εκτος απο χοντρη εχει και "δωρακι" κρυμμενο
Oταν σπούδαζα δούλευα πακέτο και της πήγαινα παραγγελίες! Τραβέλι είναι και άσχημο τραβέλι! Ποιος θα πηδήξει ποιόν δεν ξέρω!
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ελπιζεις...............
 

alxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
αμα γαμησει κανενασ στην β. ολγασ ασ το πει να γελασουμε ολοι μαζι. τραβελι ειναι. καλη χρονια με πολλεσκαι καλεσ καταθεσεισ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
98
Like
12.256
Πόντοι
25.165
ασχημη εμπειρια η βασ.ολγας :
πηγα ειδα και εφυγα με τα 1000. μαρεσει π λεει βασ ολγας και μετα σου λεει στο στενακι πιο πανω και ιστοριες. Παιδες ασχετο αλλα οποιος μπορει σε ΠΜ να μ στειλει πληροφοριες για κατι, οτιδηποτε αρκει να ειναι καλο και οχι τραβελια χοντρες κτλ.δν με νοιαζουν τα λεφτα. πλζ πμ μεε!! ειναι κριμα να ξοδευο χρονο για να πηγαινω να συνανταο πραματα σαν αυτο της βασ. ολγας...!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ασχημη εμπειρια η βασ.ολγας :
πηγα ειδα και εφυγα με τα 1000. μαρεσει π λεει βασ ολγας και μετα σου λεει στο στενακι πιο πανω και ιστοριες. Παιδες ασχετο αλλα οποιος μπορει σε ΠΜ να μ στειλει πληροφοριες για κατι, οτιδηποτε αρκει να ειναι καλο και οχι τραβελια χοντρες κτλ.δν με νοιαζουν τα λεφτα. πλζ πμ μεε!! ειναι κριμα να ξοδευο χρονο για να πηγαινω να συνανταο πραματα σαν αυτο της βασ. ολγας...!!
το ειπα εγω!
αληθεια ο chef35 δεν ακουστηκε? λετε να τον εφαγε η χοντρη???
φιλε chef35  δωσε σημεια ζωης. ανησυχουμε
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
98
Like
12.256
Πόντοι
25.165
παρεπιμπτοντως για την ανθη τι εχει να πει καποιος° ειναι μια που ακουστηκε εδω μεσα γυρω στα 35+ με πλουσιο στηθος και 1.60 καπου στην μοναστηριου. οποιος ειχε καποια εμπειρια μαζι της ας προλαβει να μου στειλει ενα ΠΜ μιας και παιζει να παω σημερα να την δω και εγω απλα πρωτα θελω και μια 2ι γνωμη!
 

Kounelis Ioannis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Τι θα γίνει ρε παιδί μου στο Βαρδάρη? Καμιά ανανέωση τέλος πάντων? Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι τις καλές τις πακετάρουν κατευθείαν Αθήνα ! Βέβαια εμάς μας αφήσαν την εμπειρία δε λέω…    :grin:
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
προχτες στον αγγελιοφορο ειδα μια αγγελια για σαντρα κ αλλη μια με τηλ σταθερο απο 8. ξερει κανεισ τι παιζει?
 

Kounelis Ioannis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Πήρα τηλέφωνο και όταν τη ρώτησα τι γίνεται αν δεν μου αρέσεις μου είπε : Δίνεις 50 ευρώπουλα και φεύγω!
 

chef35

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εδο ειμε δεν πιγα μετοσα που γραφοντε ασε καλιτερα εχι να προτινι κανισ κατι καλο τηαμε αυριο πρωι κε αν πεζι κατι απο 40+ο  :boobies:
 

opapatzas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
εδο ειμε δεν πιγα μετοσα που γραφοντε ασε καλιτερα εχι να προτινι κανισ κατι καλο τηαμε αυριο πρωι κε αν πεζι κατι απο 40+ο  :boobies:

Ντανιελα,περιοχη Μαρτιου σταθερο τηλεφωνο σε αγγελιοφορο που ξεκινα απο 9
 

chef35

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
μιποσ ξερισ τιμι?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
εγώ πάντως πήρα μία από το δεύτερο γνωστό γραφείο της Μαρίνας,πήρα τη Στέλλα καλό σώμα αλλά πολύ μέτρια φάτσα και μαλλιά της δεκαετίας του 70 σαν τη γιαγιά μου...τι να πεις,αν εξαιρέσεις τη Σιμόνα που είναι φοβερή αλλά τη βαρεθήκαμε,οι άλλες είναι για τα πανηγύρια...όχι απλά μάπα εμφάνιση αλλά και από πρόγραμμα τίποτα,πεταμένα λεφτά....
 

chef35

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καταλαβα αθηνα και παλι αθηνα
 

kiapride

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
[[/quote]
εγώ πάντως πήρα μία από το δεύτερο γνωστό γραφείο της Μαρίνας,πήρα τη Στέλλα καλό σώμα αλλά πολύ μέτρια φάτσα και μαλλιά της δεκαετίας του 70 σαν τη γιαγιά μου...τι να πεις,αν εξαιρέσεις τη Σιμόνα που είναι φοβερή αλλά τη βαρεθήκαμε,οι άλλες είναι για τα πανηγύρια...όχι απλά μάπα εμφάνιση αλλά και από πρόγραμμα τίποτα,πεταμένα λεφτά....
το γραφειο στο οποιο αναφερεσαι ειναι αυτο στο οποιο δουλευε (η δουλευει) μια Ρενατα και μια Ριτα.Ρωτω γιατι εχω κανενα χρονο να παρω τηλ.και δεν ξερω αν δουλευει ακομη.Οι τιμες του ειναι ακομη στα 100 η ωρα?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ναι φίλε αυτό είναι....αλλά είναι γεμάτο μπάζα,δεν αξίζει....μόνη εξαίρεση η Σιμόνα,πολύ καλή και πάντα φυσικά πιασμένη...οι άλλες είναι άστα να πάνε
 

kiapride

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
ναι φίλε αυτό είναι....αλλά είναι γεμάτο μπάζα,δεν αξίζει....μόνη εξαίρεση η Σιμόνα,πολύ καλή και πάντα φυσικά πιασμένη...οι άλλες είναι άστα να πάνε
...και νομιζα οτι ειχα καλες "ακρες" αλλα τελικα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom