Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cgBoy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γεια χαρα σε ολους απο Θεσνικη!
Μια πολυ καλη φιλη τσεχα ψιλομουναρα 35αρα (πρωην μοντελο και χορευτρια 2 μετρα μουναρα)  αλλα ακομα μετραει πολυ....θελει να ανεβει Θεσσαλονικη για καμμια αρπαχτη
Ειναι call-girl.
Επειδη βασικα δεν εχω ιδεα για την κινηση πανω,θελω εαν μπορει καποιος να με ενημερωσει που ψαχνει η θεσσαλονικη κοπελες σε εφημεριδες(αγγελιες)
Ωστε να τις τακτοποιησει πριν ανεβει πανω και αφησει αφωνη την πολη σας και οχι μονο
Και ποια ξενοδοχεια παιζουν ψιλοδιακροιτικα και ανετα για ημιδιαμονη....
Θα εκτιμουσα καθε απαντηση με προσωπικο μηνυμα που μου ειναι πιο ευκολο αφου ο χρονος μου αυτες τισ μερες μονο για ιντερνετ δεν ειναι!
 

Born

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Την καλησπέρα μ κύριοι και κυρίες.Όπως έχω γράπσει και σε άλλο forum είμαι καινούργιο μέλος.Λοιπόν μπορώ να πω πως τν αρχή δεν καταλάβαινα τι εννοούσατε με το pm αλλα τώρα i can see!! :grin:.Και τώρα στο 8έμα μας:είναι εύκολο να μου στείλει κανείς pm με πλήροφοριες απο Πόπη και Μάρινα;Ευχαριστώ που μ'ακούσατε :cheesy:




  Υ.Π.:οι τόνοι κουράζουν πολλοί!
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
επισκεψη σημερα το απογευμα σε στουντιο στην οδο μικρας ασιας, κοντα στο γηπεδο του παοκ.
κοστος 20€ το απλο, 40€ το σπεσιαλ.
η γκομενα ψιλη,με κιτρινα εσωρουχα, αρκετα φιλοτιμη και ακαποτη πιπα.
τρεις εκτονωσεις
το κακο ειναι οτι φευγει και θα ξαναρθει του χρονου.μεχρι τοτε υπομονη.

υ.γ. οποιαδηποτε σχεση με προσωπα ή καταστασεις ειναι πραγματικη
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
με ενημερωσε φιλος απο το σαιτ οτι η γκομενα επειδη γουσταρει πολυ αυτο που κανει, το κανει και δωρεαν.
οποις φιλος ξερει κατι ας ενημερωσει
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
επισκεψη σημερα το απογευμα σε στουντιο στην οδο μικρας ασιας, κοντα στο γηπεδο του παοκ.
κοστος 20€ το απλο, 40€ το σπεσιαλ.
η γκομενα ψιλη,με κιτρινα εσωρουχα, αρκετα φιλοτιμη και ακαποτη πιπα.
τρεις εκτονωσεις
το κακο ειναι οτι φευγει και θα ξαναρθει του χρονου.μεχρι τοτε υπομονη.

υ.γ. οποιαδηποτε σχεση με προσωπα ή καταστασεις ειναι πραγματικη
Επειδή πολλά άτομα έστειλαν πμ και ρωτάνε για το μαγαζί, το μαγαζί δεν υπάρχει, αναφέρομαι στον αγώνα της τούμπας
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
pakara δεν παιζεσαι!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
επισκεψη σημερα το απογευμα σε στουντιο στην οδο μικρας ασιας, κοντα στο γηπεδο του παοκ.
κοστος 20€ το απλο, 40€ το σπεσιαλ.
η γκομενα ψιλη,με κιτρινα εσωρουχα, αρκετα φιλοτιμη και ακαποτη πιπα.
τρεις εκτονωσεις
το κακο ειναι οτι φευγει και θα ξαναρθει του χρονου.μεχρι τοτε υπομονη.

υ.γ. οποιαδηποτε σχεση με προσωπα ή καταστασεις ειναι πραγματικη

α ρε τι με θυμησες πριν κανα τετραμηνο ειχα πετυχει μια τουρκαλα με ασπρομαυρες ζαρτιερες αλλα χαριλαου και γω τρεις πουτσες την ειχα ριξει την καργιολα
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
α ρε τι με θυμησες πριν κανα τετραμηνο ειχα πετυχει μια τουρκαλα με ασπρομαυρες ζαρτιερες αλλα χαριλαου και γω τρεις πουτσες την ειχα ριξει την καργιολα
αυτη η πουτανα φιλε ξαναγυρισε.σε εψαξε και ειπε να σου το ανταποδωσει.φορεσε που λες  ενα strap on  σε εβαλε κατω και σου εδειξε το οθωμανικο,αυτη η τουρκαλα.σου εριξε ενα τριμπαλο.και σου αρεσεεεεεεεεεε......!σου πηρε και την παρθενια.ενω αυτη σου ειχε ριξει και ενα στο χαριλαου
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ταρατσα?θελω το πανο
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
στην ταρατσα ρε ταρατσα.που αναρτησες προχθες πισω απο την θηρα 8.  ¨παοκ παντου μαζι"
δε το ειδες?
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Μακρια απο αγγελια αγγελιοφορου
"Ελληνιδα καλλιγραμμη κανει πραγματικοτητα τις φαντασιωσεις σας τηλ. 3****1"
Πεταξα 70 ευρο εμφανιση καλη, μετα απο 2 λεπτα γαμησι με παγοκολονα μου λεει πρεπει να τελειωσεις ενω ειμαι απο πανω και δεν εχουμε αλλαξει σταση.Της λεω δεν ειναι λιγο νωρις, μου λεει επρεπε να ειχες ηδη τελειωσει.Οπως ειμαι σηκωνομαι(καπνισε το κεφαλι μου) χωρις να τελειωσω φυσικα της δινω αλλα 10 ευρο,ντυνομαι και φευγοντας της λεω ετσι περιμενεις να πιασεις πελατες????
Ολα αυτα γιναν πριν κανα 2 βδομαδες.
sorry που δεν το ανεφερα πιο μπροστα.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Πως μπορω να ερθω σε επαφη με το στουντιο της Μαρινας?
 

Επισκέπτης
στην ταρατσα ρε ταρατσα.που αναρτησες προχθες πισω απο την θηρα 8.  ¨παοκ παντου μαζι"
δε το ειδες?
Δεν ήμουν στο γήπεδο φίλε μου, κοιμόνουνα λίγο πριν αρχίσει και με ξυπνήσατε με τις αγριοφωνάρες σας, 3 στενά πιο κάτω μένω και μου πήρατε το κεφάλι!
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
επισκεψη σημερα το απογευμα σε στουντιο στην οδο μικρας ασιας, κοντα στο γηπεδο του παοκ.
κοστος 20€ το απλο, 40€ το σπεσιαλ.
η γκομενα ψιλη,με κιτρινα εσωρουχα, αρκετα φιλοτιμη και ακαποτη πιπα.
τρεις εκτονωσεις
το κακο ειναι οτι φευγει και θα ξαναρθει του χρονου.μεχρι τοτε υπομονη.

υ.γ. οποιαδηποτε σχεση με προσωπα ή καταστασεις ειναι πραγματικη

Με το "αστείο" σου συναγωνιστή η θερμοκρασία έπεσε στο -11...
Άντε καλές δικοπές και καλή τηλεθέαση.
 

f_usm

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά μπορεί κάποιος να μου στείλει με PM το τηλέφωνο του γραφείου της Μαρίνας;

Τα πρώτα τηλέφωνα στον Αγγελιοφόρο για 18αρα κτλ... τι λένε?

Ευχαριστώ…
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
την καλησπερα μου σε ολους!διαφασα την αναφορα σας για μια γερμανιδα χοντρουλα που δουλευε σε σπιτι στο βαρδαρη αλλα και στα μπουρδελα.για κακη μου τυχη(οπως εξελιχθηκε) την συναντησα σημερα και ειπα να τη δοκιμασω.βρισκεται στην οδο συμεωνιδη (απεναντι απο θεαγενειο)εκει ηταν παλιο μασατζιδικο με κατι βουλγαρες.εμφανησιακα οπως την θυμομουν,μονο που πηρε μερικα κιλα.100ε με μασαζ και γαμησι οπως μου ειπε,ενταξει ειπα ας περασω.η κοπελα απ την στιγμη που μπηκε δεν εκλεισε το στομα της,καθε τι εκτος απο σεξουαλικη ατμοσφαιρα υπηρχε.μου φαινεται ανθρωπο να πει τα προβληματα της εψαχνε.μασαζ χαλια,σταματουσε την πιπα για να μου λεει ποσο χαλια εχουν γινει τα μπουρδελα...και οχι μονο.γλυψιματα απαγορευμενα μονο λιγα πιασιματα και αυτα με γκρινια.παιδια μεγαλο ΞΕΝΕΡΩΜΑ η γκομενα πεταμενα λεφτα...ολα αγκαρια τα κανε,εντελως αδιαφορη για σεξ.ευτυχως απ οτι μου ειπε θα σταματησει απο βδομαδα,φευγει γερμανια και θα αναλαβει αλλος το μαγαζι με καινουργιο υλικο.ειλικρινα σημερα σιχαθηκα τις πουτανες!!!ελπιζω να δουμε κατι καλυτερο γιατι πολυ πικρα...ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΤΩΡΑ!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
την καλησπερα μου σε ολους!διαφασα την αναφορα σας για μια γερμανιδα χοντρουλα που δουλευε σε σπιτι στο βαρδαρη αλλα και στα μπουρδελα.για κακη μου τυχη(οπως εξελιχθηκε) την συναντησα σημερα και ειπα να τη δοκιμασω.βρισκεται στην οδο συμεωνιδη (απεναντι απο θεαγενειο)εκει ηταν παλιο μασατζιδικο με κατι βουλγαρες.εμφανησιακα οπως την θυμομουν,μονο που πηρε μερικα κιλα.100ε με μασαζ και γαμησι οπως μου ειπε,ενταξει ειπα ας περασω.η κοπελα απ την στιγμη που μπηκε δεν εκλεισε το στομα της,καθε τι εκτος απο σεξουαλικη ατμοσφαιρα υπηρχε.μου φαινεται ανθρωπο να πει τα προβληματα της εψαχνε.μασαζ χαλια,σταματουσε την πιπα για να μου λεει ποσο χαλια εχουν γινει τα μπουρδελα...και οχι μονο.γλυψιματα απαγορευμενα μονο λιγα πιασιματα και αυτα με γκρινια.παιδια μεγαλο ΞΕΝΕΡΩΜΑ η γκομενα πεταμενα λεφτα...ολα αγκαρια τα κανε,εντελως αδιαφορη για σεξ.ευτυχως απ οτι μου ειπε θα σταματησει απο βδομαδα,φευγει γερμανια και θα αναλαβει αλλος το μαγαζι με καινουργιο υλικο.ειλικρινα σημερα σιχαθηκα τις πουτανες!!!ελπιζω να δουμε κατι καλυτερο γιατι πολυ πικρα...ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΤΩΡΑ!

δηλαδή φίλε έφυγαν οι ρωσιδοβουλγάρες και δουλεύει μόνη αυτή?...ή έχει κι άλλες κοπέλες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom