Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Εχει γραφτει πολλες φορες οτι αυτες οι αγγελιες ειτε ειναι απατη , ειτε ειναι στην πραγματικοτητα χοντρες , ασχημες , τραβεστι ( καποιες φορες αυτα μαζι  :headbang: ) . 

Next ...
 

opapatzas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
καλυσπερα στα παιδια,
την Παρασκευη το μεσημερι επισκεφθηκα το ιδρυμα κοντα στο θεαγενειο, με υποδεχτηκε ο τασος ο  συμπαθεστατος τσατσος και μου παρουσιασε απο κοντα τα δυο 20χρονα που μπυ ανεφερε απο το τηλ,
η σαντρα ρουμανα μελαχρινη λιγο αδυνατη που μιλουσε λιγα ελληνικα και η ματινα ξανθια ουγγαρεζα λιγο πιο τροφαντη που δε μιλουσε γρι ελληνικα αλλα εκανε ακαποτο και ετσι διαλεξα αυτην. Στο δωματιο δεν χρειαστηκε να μιλησουμε αφου επικοινωνησαμε με τη γλωσσα του σωματος. Και τι σωμα επαθα πλακα με την επιδερμιδα της το τρελο σφιχτο ασπρο 20χρονο κωλαρακι της και το ζεστο υγρο απαλο στοματακι της. Διαρκεια συνευρεσης 20-25 λεπτα χωρις μασαζ. Περασα καλα αλλα τα λεφτα 100ε δεν παυουν να ειναι πολλα για το μεσο μπυρδελιαρη. Μπορει να το επισκεφτω αλλη μια φορα να δοκιμασω και την σαντρα

χαιρετω....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
98
Like
12.256
Πόντοι
25.165
Μην ξανακανεις ακαποτο φιλε... εγω μια φορα εκανα και το μετανοιωσα οσο τιποτα αλλο στον κοσμο.
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Πολλα ειναι τα λεφτα , αλλα για τα δεδομενα της πολη μας δεν ειναι εξωπραγματικο ποσο .


 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, Πού είναι αυτό με τον τσάτσο που ανέφερε ο συναγωνιστής?τηλέφωνο έχουμε?θέλει ραντεβού για να κλείσεις?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
αν μαθεις κατι για την χριστινα θα σε παρακαλουσα πολυ να με ενημερωσεις και μενα... παντως (για να ξερεις) καποιοι απο εδω ξερουν. δεν λενε ομως... σε μενα τουλαχιστον. μπορει σε σενα    να πουν.
  επειδη σε εμενα αναφερεσαι, την εχω κλειδωμενη στο υπογειο μου και την πηδαω καθε μερα. σου ειχα εξηγησει και τοτε οτι δουλευε αδηλωτη και σε παρανομο χωρο και για αυτο δε μπορουσα να δωσω λεπτομερειες. εμμονη εχεις με τη Χριστινα μαλλον
 

aliakmwn

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
καρντάσια γεια σας από ένα νέο μέλος,

ζητώ οποιεσδήποτε πληροφορίες για πουτάνες με δικό τους χώρο, όχι μπουρδέλα,όχι τραβέλια, κατά προτίμηση όχι Βαρδάρη.
αν παίζουν τίποτα μεγάλες, μαύρες, χοντρούλες, ρωσίδες, βουλγάρες, οτιδήποτε
ο καλός μύλος όλα τα αλέθει.
αν γνωρίζετε τίποτε στείλτε παρακαλώ προσωπικό μήνυμα
 

aliakmwn

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
γεια σε όλους,

έχει κανείς το τηλέφωνο της Ντανιέλλας?

 

Chris20

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Αστο φιλε δεν αξιζει......
Πολλα λεφτα για ενα αθλιο συνολο.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Κι εγώ αυτό πιστεύω. Έχω πληρώσει για να πηδήξω μπάζα και μπάζα αλλά έχω και όρια. Ωστόσο τα γούστα καθενός είναι πάντα σεβαστά! Αν επιμένει το παλικάρι να πάει στην Ντανιέλα οκ
 

Chris20

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια μηπως ξερετε τπτ για την Ανθη?
Μιλαω για αυτην που ηταν στο τερμα της Γιαννιτσων.
Το κινητο το εχει κλειστο και την αγγελια την εχει βγαλει.
Κριμα γιατι ηταν πολυ καλη....
 

opapatzas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια μηπως ξερετε τπτ για την Ανθη?
Μιλαω για αυτην που ηταν στο τερμα της Γιαννιτσων.
Το κινητο το εχει κλειστο και την αγγελια την εχει βγαλει.
Κριμα γιατι ηταν πολυ καλη....

οντως!!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
98
Like
12.256
Πόντοι
25.165
10 το πρωι πηγα στην Κωλετη, 1ος πελατης μονος μεσα, εγω η τσατσα ο αφεντικος και η Εφαρα! ωραια λεω, 1ος 1ος θα εχει κεφακια η Εφη. Τα ειδα ολα οτι και να πω ειναι λιγο! Και γαμω ητανε οπως παντα, οποτε δν ξερω τι λεει ο φιλος συναγωνιστης.
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
845
Κριτικές
3
Like
163
Πόντοι
6
κυριακη πρωι  ανοιχτα ειναι τα μαγαζια...?
 

georgegrgr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2002
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
καλυσπερα στα παιδια,
την Παρασκευη το μεσημερι επισκεφθηκα το ιδρυμα κοντα στο θεαγενειο, με υποδεχτηκε ο τασος ο  συμπαθεστατος τσατσος και μου παρουσιασε απο κοντα τα δυο 20χρονα που μπυ ανεφερε απο το τηλ,
η σαντρα ρουμανα μελαχρινη λιγο αδυνατη που μιλουσε λιγα ελληνικα και η ματινα ξανθια ουγγαρεζα λιγο πιο τροφαντη που δε μιλουσε γρι ελληνικα αλλα εκανε ακαποτο και ετσι διαλεξα αυτην. Στο δωματιο δεν χρειαστηκε να μιλησουμε αφου επικοινωνησαμε με τη γλωσσα του σωματος. Και τι σωμα επαθα πλακα με την επιδερμιδα της το τρελο σφιχτο ασπρο 20χρονο κωλαρακι της και το ζεστο υγρο απαλο στοματακι της. Διαρκεια συνευρεσης 20-25 λεπτα χωρις μασαζ. Περασα καλα αλλα τα λεφτα 100ε δεν παυουν να ειναι πολλα για το μεσο μπυρδελιαρη. Μπορει να το επισκεφτω αλλη μια φορα να δοκιμασω και την σαντρα

χαιρετω....

Ξερουμε διευθυνση γιαυτο??? Η κανενα τηλεφωνο?? Τιμη?
 

2073

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
GEIA SAS PAIDIA.MHPOS JERETE NA MOY DOSETE KANENA THLEF APO KOPELA GIA SEX APO UESSALONIKH SE DIKO MOY XORO? DEN EXO EMPEIRIA GI AYTO KAI ZHTAO BOHUIA APO KAPOION FILOTIMO. EYXARISTO
 

2073

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
οκ. ενταξει.πρωτη φορα εστειλα.
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
δυσκολα αδερφε εδω ειναι ολες πατσαβουρες και περνουν πολλα ειναι μεγαλη ζαρια να ερθει κατι ωραιο και καλο
 

2073

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
καταλαβα δηλαδη νεκρα...αυτες που δουλευουν σε σπιτια δε πανε σε ξενοδοχεια η σε ιδιαιτερα ραντευου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom