Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ναι φίλε, μεταξύ Συνδίκα και Μαρτίου.

Παιδιά, αναφέρεται τέτοιο μασατζίδικο στο τόπικ "μασατζίδικα στην θεσσαλονίκη"; Γιατί είναι η πρώτη φορά που ακούω για μασατζίδικο σ εκείνο το σημείο, και μάλιστα καλό. Ή απλά εγώ δεν το πρόσεξα;
 

petros71

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Kαλημερα συναγωνιστες
Αφου και εγω οπως ολοι εχουμε φαει την μιζερια αυτης της πολης με το κουταλι και εχουμε ξοδεψει μερικες χιλιαδες ευρω αποφοφασισα στις αρχεσ του καλοκαιριου να φερω μια γκομενα απο το εξωτερικο και συγκεκριμενα απο την Ρουμανια για 24 ωρες.Η εμπειρεια μου ηταν παρα πολυ καλη και η γκομενα επιπεδου city tours με φοβερη συμπεριφορα και ιδιαιτερα προθυμη.
Ετσι λοιπον αποφασισα πριν απο 10 μερες ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΤΟΛΜΗΣΩ!!!!!
Διαλεξα λοιπον μια αλλη κοπελα(η πρωτη δεν ηταν διαθεσημη)  εστειλα το αεροπορικο και περιμενα την ημερα αφιξης.
Οταν πηγα στο αεροδρομιο αυτο που αντικρυσα με εκανε να χασω το φως μου.ΤΕΤΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 24 ΩΡΕΣ ΣΠΑΝΙΟΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ.!!!!
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
1.76 ΥΨΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ!!!
ΒΥΖΙ 3 ΠΡΟΣ 4 ΦΥΣΙΚΟ,ΗΛΙΚΙΑ 19 (ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 1988)ΞΑΝΘΙΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΤΥΜΕΝΗ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΒΑΨΙΜΟ!!!
Την καλοσοριζω και βουρ για το ξενοδοχειο
ηταν τετοια η ταραχη μου που δεθηκε η γλωσσα μου!!!
Αφου φτασαμε και τακτοποιηθηκαμε με το που καθομαι στον καναπε ερχεται αρχιζει τα γλωσοφιλα μου πιανει το πουτσο και δεν ξερω που βρηκα την δυναμη να τις πω οτι εχουμε αρκετο χρονο μπροστα μας πρεπει να κανω μπανιο πρειπει να παω να αγορασω κανενα ποτακι (του ξενοδοχειου ηταν αλμυρα και δεν πρεπει να ανεβαζουμε το κοστος!!!).
Εφυγα λοιπον για το σουπερμαρκετ και γυρισα περιπου σε 45 λεπτα κτυπησα την πορτα και οταν μου ανοιξε κοντεψα να παθω εγκεφαλικο!!!
Φορουσε μαυρα εσωρουχα με ζαρτιερες και καλτσες δυχτιοτες και ενα σουτιεν που δυσκολα μπορουσε να κρατηση τισ βυζαρες τις.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΞΕΦΕΥΓΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ πρεπει να κανω ντουζ τις λεω!!!!
οταν βγηκα απο το μπανιο την ειδα να εχει χωσει στο μουνακι της ενα ροζ δονητη ,τα υπολοιπα δεν μπορω ουτε να τα περιγραψω!!!!
Η πιπα της τελεια υγρη βαθια με περιτεχνες κινησεις και το πηδημα με πολυ πρωτοβουλια και συνεχεις αλλαγες στασεων
Επειδη δεν ειναι ευκολο να κυκλοφορεις μς μια τετοια γυναικα στην πολη χωρισ να γινεις αντιληπτος δεν βγηκαμε απο το ξενοδοχειο για 24 ωρες ετσι ειχαμε και αρκετεςΣ ωρες για κουβεντα πλακιτσα χαβαλε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗ!!!
ΠΕΡΑΣΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ 24 ΩΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ!!!!
Στα θετικα τα απιστευτα βυζια της.οταν εβγαλα το σουτιεν τα βυζια ηταν στην ιδια θεση πραγμα σπανιο για τοσο μεγαλο βυζι χωρις σιλικονη!!!!
Στα αρνητικα ο πλακε κολος της που ηταν και το μοναδικο ψεγαδι που βρηκα
Τελικο κοστος γυρω στο χιλιαρικο (τα λεφτα που πηρε η γκομενα ,αεροπορικο,ξενοδοχειο,και λεφτα και το φαγητο)
Αυτο ομως που κερδισα απο ολη αυτην την ιστορια ειναι η προσωπικη επαφη μαζι της που θα μου επιτρεψει να την ξαναφερω με τα μισα λεφτα την επομενη φορα !!!!και αυτο γιατι απο τα 650 ευρω που πληρωσα για αυτην τα μισα τα περνει το πρακτορειο!!!!
Ετσι σχεδιαζω για το οκτωβριο βγαζοντας απο τωρα τα εισιτηρια πολυ φτηνοτερα να φερω αυτη και την συγκατοικο της επισης 19 ετων με συνολικο κοστος 1100 ε!!!!!
ΑΦΗΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΝΝΕΣ ΛΙΖΕΣ ΤΙΣ ΝΤΑΝΙΕΛΕΣ  ΚΑΘΕ ΛΟΓΙΣ ΧΟΝΤΡΟΜΠΑΖΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΕΣΤΙ ,ΤΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΟΥ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣΕΖ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΑ ΜΕ ΕΛΑΦΡΥΝΑΝ ΚΑΤΑ 100 Ε ΦΙΑΧΝΩ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΤΑ 50αρια και τα 100αρια και ζω καθε 3 μηνες το υπερτατο 24ΩΡΟ!!!!!
ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΣΚΟΥΝ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΞΟΔΕΥΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ!!!!!!



 

k4v0ur1d10n

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εντάξει συναγωνιστή, εσένα σου έσκασε κάτι πολύ καλό! Εγώ επειδή δεν είμαι και τόσο ανεξάρτητος για πολλούς και διαφόρους λόγους είναι λίγο δύσκολο να στήσω τέτοια επιχείρηση. Όμως αν μπορείς να δώσεις μέσω pm τα στοιχεία του πρακτορείου και της γκόμενας θα το εκτιμήσω δεόντως, να δς αν μπορώ να το στήσω Αθήνα! Είσαι μέγας, τίποτε άλλο, τέλος!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Kαλημερα συναγωνιστες
Αφου και εγω οπως ολοι εχουμε φαει την μιζερια αυτης της πολης με το κουταλι και εχουμε ξοδεψει μερικες χιλιαδες ευρω αποφοφασισα στις αρχεσ του καλοκαιριου να φερω μια γκομενα απο το εξωτερικο και συγκεκριμενα απο την Ρουμανια για 24 ωρες.Η εμπειρεια μου ηταν παρα πολυ καλη και η γκομενα επιπεδου city tours με φοβερη συμπεριφορα και ιδιαιτερα προθυμη.
Ετσι λοιπον αποφασισα πριν απο 10 μερες ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΤΟΛΜΗΣΩ!!!!!
Διαλεξα λοιπον μια αλλη κοπελα(η πρωτη δεν ηταν διαθεσημη)  εστειλα το αεροπορικο και περιμενα την ημερα αφιξης.
Οταν πηγα στο αεροδρομιο αυτο που αντικρυσα με εκανε να χασω το φως μου.ΤΕΤΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 24 ΩΡΕΣ ΣΠΑΝΙΟΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ.!!!!
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
1.76 ΥΨΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ!!!
ΒΥΖΙ 3 ΠΡΟΣ 4 ΦΥΣΙΚΟ,ΗΛΙΚΙΑ 19 (ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 1988)ΞΑΝΘΙΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΤΥΜΕΝΗ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΒΑΨΙΜΟ!!!
Την καλοσοριζω και βουρ για το ξενοδοχειο
ηταν τετοια η ταραχη μου που δεθηκε η γλωσσα μου!!!
Αφου φτασαμε και τακτοποιηθηκαμε με το που καθομαι στον καναπε ερχεται αρχιζει τα γλωσοφιλα μου πιανει το πουτσο και δεν ξερω που βρηκα την δυναμη να τις πω οτι εχουμε αρκετο χρονο μπροστα μας πρεπει να κανω μπανιο πρειπει να παω να αγορασω κανενα ποτακι (του ξενοδοχειου ηταν αλμυρα και δεν πρεπει να ανεβαζουμε το κοστος!!!).
Εφυγα λοιπον για το σουπερμαρκετ και γυρισα περιπου σε 45 λεπτα κτυπησα την πορτα και οταν μου ανοιξε κοντεψα να παθω εγκεφαλικο!!!
Φορουσε μαυρα εσωρουχα με ζαρτιερες και καλτσες δυχτιοτες και ενα σουτιεν που δυσκολα μπορουσε να κρατηση τισ βυζαρες τις.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΞΕΦΕΥΓΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ πρεπει να κανω ντουζ τις λεω!!!!
οταν βγηκα απο το μπανιο την ειδα να εχει χωσει στο μουνακι της ενα ροζ δονητη ,τα υπολοιπα δεν μπορω ουτε να τα περιγραψω!!!!
Η πιπα της τελεια υγρη βαθια με περιτεχνες κινησεις και το πηδημα με πολυ πρωτοβουλια και συνεχεις αλλαγες στασεων
Επειδη δεν ειναι ευκολο να κυκλοφορεις μς μια τετοια γυναικα στην πολη χωρισ να γινεις αντιληπτος δεν βγηκαμε απο το ξενοδοχειο για 24 ωρες ετσι ειχαμε και αρκετεςΣ ωρες για κουβεντα πλακιτσα χαβαλε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗ!!!
ΠΕΡΑΣΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ 24 ΩΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ!!!!
Στα θετικα τα απιστευτα βυζια της.οταν εβγαλα το σουτιεν τα βυζια ηταν στην ιδια θεση πραγμα σπανιο για τοσο μεγαλο βυζι χωρις σιλικονη!!!!
Στα αρνητικα ο πλακε κολος της που ηταν και το μοναδικο ψεγαδι που βρηκα
Τελικο κοστος γυρω στο χιλιαρικο (τα λεφτα που πηρε η γκομενα ,αεροπορικο,ξενοδοχειο,και λεφτα και το φαγητο)
Αυτο ομως που κερδισα απο ολη αυτην την ιστορια ειναι η προσωπικη επαφη μαζι της που θα μου επιτρεψει να την ξαναφερω με τα μισα λεφτα την επομενη φορα !!!!και αυτο γιατι απο τα 650 ευρω που πληρωσα για αυτην τα μισα τα περνει το πρακτορειο!!!!
Ετσι σχεδιαζω για το οκτωβριο βγαζοντας απο τωρα τα εισιτηρια πολυ φτηνοτερα να φερω αυτη και την συγκατοικο της επισης 19 ετων με συνολικο κοστος 1100 ε!!!!!
ΑΦΗΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΝΝΕΣ ΛΙΖΕΣ ΤΙΣ ΝΤΑΝΙΕΛΕΣ  ΚΑΘΕ ΛΟΓΙΣ ΧΟΝΤΡΟΜΠΑΖΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΕΣΤΙ ,ΤΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΟΥ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣΕΖ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΑ ΜΕ ΕΛΑΦΡΥΝΑΝ ΚΑΤΑ 100 Ε ΦΙΑΧΝΩ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΤΑ 50αρια και τα 100αρια και ζω καθε 3 μηνες το υπερτατο 24ΩΡΟ!!!!!
ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΣΚΟΥΝ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΞΟΔΕΥΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ!!!!!!

Συναγωνιστή, χωρίς πλάκες ή υπερβολές χαίρομαι που σου βγήκε τέτοια τρομερή περίπτωση και πέρασες τόσο καλά. Ακούγεται όντως ονειρική φάση! Πρέπει και η κοπέλα να ήταν πολύ καλή περίπτωση, αν και είμαι βέβαιος ότι οποιδήποτε θα ήταν πολύ πιο εξυπηρετική με κάποιον που την κλείνει για 24 ώρες σε σχέση με κάποιον που την κλείνει για 1 ώρα σε σίτυ τουρ π.χ. Προσωπικά αν έκλεινα τέτοιο "πακέτο" θα έψαχνα εξονυχιστικά τα διάφορα σάιτ με κριτικές (reviews) ώστε να είμαι σίγουρος για την κοπέλα που θα έφερνα.

Συμφωνώ με την λογική σου πάντως. Σίγουρα η λύση που ακολουθείς είναι σαφώς καλύτερη από μπάζα, τραβέλια και πανάκριβα μασατζίδικα που σου βγάζουν το λάδι μέχρι να κάνεις "φουλ πρόγραμμα". Αλλά όπως έχω ξαναπεί ο λόγος που δεν κάνω το ίδιο είναι ότι προσωπικα δεν ξοδεύω 1000 ευρώ το τρίμηνο στο άθλημα, αλλά για να ξοδέψω 1000 ευρώ μου χρειάζονται τουλάχιστον δύο χρόνια, οπότε δεν γίνεται να κάνω αυτό που κάνεις εσύ μία φορά την διετία. Αν το έκανα και γλυκαινόμουν μετά θα το έκανα κι εγώ μία φορά το τρίμηνο και οικονομικά θα έμπαινα μέσα...!
 

petros71

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Συναγωνιστη johnwoo να εισαι σιγουρος πωσ αμα τα βαλεισ κατω θα δεις οτι τοσα ξοδευεις πανω κατω το τριμηνο φτανει αυτο το διαστημα να εισαι εγκρατης και να μην δινεις μια για τις τοπικεσ σαβουρες!!!
θελω να ξερεις επισης οτι η εμπειρια ειναι κατι το συγκλονιστικο σε σχεση με τα ct της 1 η των 2 ωρων!!! αρκει βεβαια να πεσεις στην περιπτωση γιατι τα λεφτα ειναι πολλα.
Εγω παντως ημουν πολυ τυχερος γιατι θα επαιρνα το κοριτσι που δοκιμασα την πρωτη φορα αλλα επειδη δεν ηταν διαθεσιμη μου εστειλαν την <<θεα>>!!!
Οταν την εχεις για 24 η περισσοτερεσ ωρες να ξερεις οτι δεν παυει να ειναι ενα 19 χρονων κοριτσι που βρισκεται σε μια ξενη χωρα και που εξαρταται απο εσενα που αν δεν σε ικανοποιηση μπορει και στο παιζει δυσκολη μπορεις ανα πασα στιγμη να φυγεις και να την αφησεις να ψαχνει το αεροδρομιο!!!
τα λεφτα που περνει ειναι για αυτην δυο μηνων μισθοι στην χωρα της και ετσι προσπαθη να δωσει το καλυτερο εαυτο της γιατι ξερει πωσ εμεις θα το πουμε καπου θα το γραψουμε καπου και αυτο θα της κανει καλο η κακο στην<<καριερα>> της.
Αλλα και εμεις απο την πλευρα μας πρεπει να φερομαστε σωστα να τησ κερδισουμε την εμπιστοσυνη και να μην την χρησιμοποιουμε σαν αντικειμενο.
ολη αυτη η χημεια νομιζω πως βοηθαει να εχουμε το καλυτερο για εμας αποτελεσμα!!!!




 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Συναγωνιστη johnwoo να εισαι σιγουρος πωσ αμα τα βαλεισ κατω θα δεις οτι τοσα ξοδευεις πανω κατω το τριμηνο φτανει αυτο το διαστημα να εισαι εγκρατης και να μην δινεις μια για τις τοπικεσ σαβουρες!!!
θελω να ξερεις επισης οτι η εμπειρια ειναι κατι το συγκλονιστικο σε σχεση με τα ct της 1 η των 2 ωρων!!! αρκει βεβαια να πεσεις στην περιπτωση γιατι τα λεφτα ειναι πολλα.
Εγω παντως ημουν πολυ τυχερος γιατι θα επαιρνα το κοριτσι που δοκιμασα την πρωτη φορα αλλα επειδη δεν ηταν διαθεσιμη μου εστειλαν την <<θεα>>!!!
Οταν την εχεις για 24 η περισσοτερεσ ωρες να ξερεις οτι δεν παυει να ειναι ενα 19 χρονων κοριτσι που βρισκεται σε μια ξενη χωρα και που εξαρταται απο εσενα που αν δεν σε ικανοποιηση μπορει και στο παιζει δυσκολη μπορεις ανα πασα στιγμη να φυγεις και να την αφησεις να ψαχνει το αεροδρομιο!!!
τα λεφτα που περνει ειναι για αυτην δυο μηνων μισθοι στην χωρα της και ετσι προσπαθη να δωσει το καλυτερο εαυτο της γιατι ξερει πωσ εμεις θα το πουμε καπου θα το γραψουμε καπου και αυτο θα της κανει καλο η κακο στην<<καριερα>> της.
Αλλα και εμεις απο την πλευρα μας πρεπει να φερομαστε σωστα να τησ κερδισουμε την εμπιστοσυνη και να μην την χρησιμοποιουμε σαν αντικειμενο.
ολη αυτη η χημεια νομιζω πως βοηθαει να εχουμε το καλυτερο για εμας αποτελεσμα!!!!

Αυτό περίμενα κι εγώ, ότι λόγω του 24ωρου και πριβέ μπούκινγκ η συμπεριφορά της κοπέλας πρέπει να είναι υποδειγματική. Και φυσικά κι απ την πλευρά σου εσύ της φέρεσαι σωστά και έτσι ανταμοίβει το αποτέλεσμα!

Γι' αυτό και όπως σου είπα συμφωνώ με την προσέγγισή σου, μου αρέσει η ιδέα και την προτείνω και σε άλλους συναγωνιστές που ξοδεύουν μεγάλα ποσά.

Ωστόσο επιμένω ότι για μένα θα ήταν μεγάλη διαφορά αυτό το 1000άρικο. Προσωπικά κάνω μία "εξόρμηση" και τρώω καμία 80 με 100 ευρώ μια φορά ανά τρίμηνο ή το πολύ ανά δίμηνο. Όσοι ξοδεύουν ανάλογα ή μικρότερα ποσά με μένα θα δυσκολευόντουσαν να εφαρμόσουν την ιδέα σου αλλά γενικά για όποιον δίνει ένα χιλιάρικο ανα τρεις μήνες μου φαίνεται πολύ καλή λύση, σαφώς καλύτερο από μπάζα και μασατζιδικα
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πέτρο θα σε παρακαλούσα, επειδή είμαι και γω επιχειρηματίας και ασχολούμαι με το άθλημα να μου έδινες το site από όπου βρήκες την κοπέλα ή τις άλλες κοπέλες γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να μου τύχει τόσο καλή περίπτωση ψάχνοντας μόνος μου. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

reveal

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παίδες γεια! ένα φιλαράκι μου είπε ότι έχει στον αγγελιοφόρο από 3** έναν αριθμό...και λέει για κοπέλες κτλ...την έχετε τσεκάρει αυτήν την αγγελία?
περιμένω κάτι χρωστούμενα λεφτά από δουλειά (ρεμάλια) και λέω να κάνω την βόλτα μου!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Πέτρο θα σε παρακαλούσα, επειδή είμαι και γω επιχειρηματίας και ασχολούμαι με το άθλημα να μου έδινες το site από όπου βρήκες την κοπέλα ή τις άλλες κοπέλες γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να μου τύχει τόσο καλή περίπτωση ψάχνοντας μόνος μου. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνάδελφε, σε όποιον σκέφτεται να ψάξει κοπέλες από έξω για παραγγελίες προτείνω να ρίξει μία ματιά σε site με κριτικές call-girls όπως το για να τσεκάρει τι κριτικές έχει και τι υπηρεσίες παρέχει η κάθε μία. Το συγκεκριμένο site έχει κριτικές για πολλές κοπέλες, οπότε θα σε βοηθήσει να επιλέξεις
 

reveal

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλό το λινκ γου!!! θενξ!!! όπως έγραψα πιο πριν περιμένω κάτι λεφτά οπότε μου φαίνεται θα παραγγείλω απ'έξω...!!!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
καλό το λινκ γου!!! θενξ!!! όπως έγραψα πιο πριν περιμένω κάτι λεφτά οπότε μου φαίνεται θα παραγγείλω απ'έξω...!!!

α, εγώ τον άλλο φίλο ήθελα να κατατοπίσω, δεν κατάλαβα ότι τα λεφτά για τα οποία μιλούσες ήταν τόσο μεγάλο ποσό για delivery απ έξω...! Το σκεπτικό μου πάντως είναι αν κάνεις μεγάλη επένδυση στον τομέα να το ψάξεις καλά πρώτα. Μην παραγγείλεις κάτι με ένα 1000άρικο και σου βγει καμία κρυόκωλη... Προσωπικά όσες φορές έκανα γερή επένδυση (σε city tours δηλαδή ή 2-3 φορές στο εξωτερικό) πάντα έψαχνα για κριτικές νωρίτερα, οπότε έτσι τουλάχιστον δεν έκλαψα τα λεφτά μου
 

reveal

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
γου γενικά κατατοπίζεις τον λαό γι αυτό σε θέλουμε για πρόεδρο  :)
ναι άστα να πάνε δουλεύεις για να μη στα δίνουν...το μάθαμε και αυτό, πριν το βλέπαμε στην τιβί...

τα έχουμε ξαναπεί για το πεσμένο επίπεδο όποτε έτσι όπως έγινε γιατί να μην κάνω μια καλή επένδυση απο το να πέσω σε αποτυχίες...το σκέφτομαι παρα πολύ 2 μέρες (υπολόγισα και τα λογικά έξοδα μου) και θα το μελέτησω και πιο καλά!
πάντως έχω στο νου να πάρω και σ'αυτό απο 3 που αρχίζει...αλλά μην ανοίξει κανας περίεργος και πάρουμε κανα άλλο 3άρι...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
petros 71..

Eπειη εχω ασχοληθει αρκετα με το private toyr οφειλω να πω οτι 1 χιλιαρικο μαζι με αεροπορικα για 24 ωρο τουρ ειναι μια τιμη που δεν την πιστευω..δεν την εχω δει σε κανενα site,και δεν θυμαμαι στα τοσα χρονια που ακολουθω το αθλημα,να υπαρχουν τετοιες προσφορες...και μιλαμε φυσικα για μια γυναικα με τα χαρακτηριστικα που την αναφερεις.Βεβαια γουστα ειναι αυτα..καποιος την βλεπει θεα καποιος μετρια...γι αυτο καλο θα ηταν να μας δωσεις το site να το επισκευθουμε.Μπορει να εχεις βρει διαμαντι.
Εγω αρχες Ιουλη οργανωσα ενα privet toyr και μαζι με τα αεροπορικα(300ε απο Πραγα)μου στοιχησε 1500ε.
 

petros71

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
petros 71..

Eπειη εχω ασχοληθει αρκετα με το private toyr οφειλω να πω οτι 1 χιλιαρικο μαζι με αεροπορικα για 24 ωρο τουρ ειναι μια τιμη που δεν την πιστευω..δεν την εχω δει σε κανενα site,και δεν θυμαμαι στα τοσα χρονια που ακολουθω το αθλημα,να υπαρχουν τετοιες προσφορες...και μιλαμε φυσικα για μια γυναικα με τα χαρακτηριστικα που την αναφερεις.Βεβαια γουστα ειναι αυτα..καποιος την βλεπει θεα καποιος μετρια...γι αυτο καλο θα ηταν να μας δωσεις το site να το επισκευθουμε.Μπορει να εχεις βρει διαμαντι.
Εγω αρχες Ιουλη οργανωσα ενα privet toyr και μαζι με τα αεροπορικα(300ε απο Πραγα)μου στοιχησε 1500ε.

ΦΙΛΕ KOMPAIASI
Παρακολουθω το site σχεδον απο τα πρωτα του βηματα και παρεμβαινω μονο οταν εχω κατι να πω.Αυτος ειναι ο λογος που δεν εχω παρα πολλα μυνηματα!!!!ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΕΞΥΠΝΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΜΙΑ ΜΥΘΟΠΛΑΣΙΑ.
Ειχαμε ξανα μια επαφη οταν ειχε ερθει η Αντριανα με του φουξ του δονητες που εγω ειχα αγορασει θυμασαι?
Απο το γραφειο αυτο εχω παρει δυο κοπελες μια το ιουνιο και μια πριν 10 μερες.Η πρωτη ηταν αρκετα καλη η δευτερη ομως ΗΤΑΝ <<ΘΕΑ>> ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΕΩΣ.Και δεν μιλαω μονο για εμφανιση που σου κοβει την ανασα αλλα και για προθυμια,πρωτοβουλιες,συμπεριφορα.
Το ονομα του γραφειου δεν μπορω να το δωσω γιατι δεν θελω να θεωρηθει διαφημιση αλλα σου λεω οτι ειναι πολυ ευκολο να το βρεις αν ψαχθεις στην ρουμανια ειναι το παλαιαοτερο.
Οσο αφορα το κοστος πληρωσα 650ε στην κοπελα 230ε το αεροπορικο 90 το ξενοδοχειο και καμια 50 τα υπολοιπα εξοδα,συνολο 1020ε
Και αυτες δεν ειναι τιμες που πετυχα εγω αλλα οι επισημες τιμες του πρακτορειου που πιστευω μπορουν να πεσουν με παζαρι γιατι το πρακτορειο απο τα 650 περνει τα 350!!!!
ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΣΤΕΛΕΝΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΜΟΝΟ  ΤΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΟ.ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΑΤΕΣ!!!

 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.096
Πόντοι
376
Πέτρο διαφωνώ φίλε,

Το site είναι εδώ για να ανταλάσουμε πληροφορίες, όχι για να κάνουμε επίδειξη στους άλλους.  Καταλαβαίνω τη διστακτικότητα μερικών σχετικά με μερικά στούντιο και μασάζ, που λειτουργούν σε κλειστό κύκλο, αλλά με το να μην δίνεις τη διεύθυνση ενός site και το όνομα μίας κοπέλας που είναι προσβάσιμη μέσω νετ σε όλο τον πλανήτη δεν καταφαίρνεις τίποτα... Ειδικά όταν γράφεις οτι η πρώτη ήταν απλά καλή και η δεύτερη θεα...  Αρα μπορεί και μία τρίτη στο συγκεκριμένο site να μην αξίζει καθόλου. 

Και επίσης σκέψου αν από αυτό το site στο οποίο μπαίνεις καιρό, όπως λές, σκέψου λοιπόν άν ποτέ βοηθήθηκες από τα γραφόμενα κάποιου εδώ μέσα έτσι ώστε να πάρεις ένα καλό μασάζ ή cg, ή να προτιμήσεις κάτι λόγω καλού review, ή ακόμη και να αποκλείσεις κάποιο λόγω δυσφήμισής του εδώ μέσα (που είναι το ίδιο χρήσιμο!!!!)...

Αν λοιπόν δεν θέλεις να δώσεις όνομα, κράτα την εμπειρία για τον εαυτό σου...

 

opapatzas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
παίδες γεια! ένα φιλαράκι μου είπε ότι έχει στον αγγελιοφόρο από 3** έναν αριθμό...και λέει για κοπέλες κτλ...την έχετε τσεκάρει αυτήν την αγγελία?
περιμένω κάτι χρωστούμενα λεφτά από δουλειά (ρεμάλια) και λέω να κάνω την βόλτα μου!

Μακριαααααα!!!! Μην κανεις τον κοπο ουτε τηλ να παρεις μιλαμε για τα μπαζααααα!!!!
 

reveal

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ συνάδελφε παπάτζα γιατί αύριο το πρωί θα αγόραζα αγγελιόφορο να βρω το νούμερο δεν το θυμόμουν όλοκληρο...και σκεφτόμουν για επίσκεψη-αναγνώριση...
σαλόνικα σίτυ... μόνο για σίτυ τουρς είμαστε τελικά...
και ακόμα να μου δώσουν τα ρημάδια τα λεφτά μου... :headbang:

στον τίτλο του θέματος θα πρέπει μάλλον να προσθέσουμε παααααρα πολλά ερωτηματικά...
 

bianconero

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
φίλε χωρίς να έχω κακή πρόθεση ή να θέλω να σε θίξω αυτό το πράγμα που είναι ότι πιο εξωπραγματικό έχω ακούσει την τελευταία 2ετία πρέπει να εξηγείται με τρεις τρόπους:
1) ή είσαι ίδιος ο Κούρκουλος
2) ή ο φίλος σου είναι νονός της νύχτας
3) ή είσαι απίστευτα τυχερός και έπεσες σε τρελή περίπτωση
Και το λέω επειδή εμείς οι απλοί θνητοί συνήθως στα στριπτιτζάδικα είμαστε ευχαριστημένοι με ένα αξιοπρεπές πριβέ που να μην είναι ξεπέταγμα, και ψάχνουμε εναγωνίως για την περίπτωση που το πολύ-πολύ να σου τραβάει μία μαλακία πάνω απ το παντελόνι η γκόμενα, για τέτοιο πράγμα που λες ούτε το συζητάω...
Εδώ εγώ παλιότερα που είχα διακρίνει μία λίγο "τολμηρή" στρίπερ επέστρεψα 1-2 φορές στο στριπτιτζάδικο και "επένδυσα" σε πριβέ, ποτά και ιστορίες και έπαιξα τον χουβαρντά, αλλά το μόνο που κατάφερα ήταν να με μαδήσουνε επαγγελματικά και κανονικότατα, και όλες οι άλλες ιστορίες που έχω ακούσει έχουν παρόμοια κατάληξη...
Μπράβο, πάντως! Δεν αμφιβάλω γι' αυτό που λες αλλά πρέπει να ήσουν αξιοζήλευτα τυχερός αν δεν συντρέχει άλλος λόγος. Μακάρι να μας συνέβαιναν κι εμάς τέτοια!
αν και το ειπα εξαρχης, θα το ξαναπω για να μην παρεξηγηθω. Αυτο που μου ετυχε ηταν εκτος προγραμματος και ΕΤΥΧΕ γιατι πολυ απλα η γκομενα ηθελε να το κανει για τους δικους της λογους. μπορει να ειχε μαλωσει με το γκομενο, να τον ειχε πιασει με καποια αλλη μπορει , μπορει ,μπορει....
αυτο που μετραει ειναι οτι σε εμενα ελαχε να ειμαι οπως ειπες ο τυχερος και να γινω το μεσο της εκτονωσης της. Αν δεν ημουν εγω σε διαβεβαιωνω πως θα ηταν ο επομενος η ο μεθεπομενος πελατης (αν και φερνω λιγακι στον συγχωρεμενο το Νικο).
Θα γινω κουραστικος αλλα θα πω παλι οτι ακομα και η πιο σκληρη και συνεπης επαγγελματιας καποια στιγμη λειτουργει σαν γυναικα.
Αρκει αυτο να μην το κανουμε σημαια και το διατυμπανιζουμε αν μας συμβει ωστε να φαινεται οτι το κανει με ολους.
και κατι τελευταιο. θα κανω πολυ καιρο να ξαναπαω στο συγκεκριμενο μαγαζι γιατι αποκλειεται τυχη να μου χαμογελασει και παλι...

και μια ερωτηση ασχετη: το μασατζιδικο Ν.Εγνατια 120 τι ειναι??? Υπαρχει μεν αλλα δεν το ηξερα ουτε εχει  αναφερει κανεις τιποτα
 

dinitikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφε Πέτρο 71
αν δεν θέλεις να δώσεις την διεύθυνση του site στον αέρα
στείλε μου το με pm
Ευχαριστώ.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
και μια ερωτηση ασχετη: το μασατζιδικο Ν.Εγνατια 120 τι ειναι??? Υπαρχει μεν αλλα δεν το ηξερα ουτε εχει  αναφερει κανεις τιποτα

κι εγώ την ίδια απορία είχα πρόσφατα, συνάδελφε, γιατί το είδα να αναφέρεται κάπου εδώ αλλά δεν το χα ξαναδεί. Απ ότι μου είπανε είναι ένα αρκετά καλό μασατζίδικο όπου όμως πρέπει να πας 3 φορές μέχρι να σου κάνουν "φουλ" και έχει 2-3 καλές MILF. Αυτά μου είπανε εμένα, αν και δεν το έψαξα προσωπικά για να το δοκιμάσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom