Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ε φίλε ποδολάγνε αν είναι να κατεβαίνουμε αθήνα για ct πάμε και βουλγαρία καλύτερα που είναι πιο κοντά σε μας ή κατά προτίμηση αγγλία με καμιά οικονομική πτήση που βρίσκεις ότι θέλεις σε τιμές χαμηλότερες των ct.
έχουμε καταντήσει αηδία εδώ πάνω...!
και όσο γι αυτήν την καρολίνα ρε παιδιά, σίγουρα θα γίνει το τουρ; ή θα την τσιμπήσουν κι αυτήν οι τσιμπα και θα κλαίμε την μοίρα μας πάλι;
φαντασου δεν εχει ποικοιλια η Θεσ/νικη....!!!παραπανω η επαρχια εινα για κλαματα...!!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
τελικά τι έγινε με την καρολίνα;;; έστειλα e-mail στο πρακτορείο να ρωτήσω αν ισχύει όντως το τουρ και πληροφορίες και δεν μου απάντησαν...
 

petros71

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Απο τη στιγμη που σταματησαν τα ct στην πολη αρχισα να ψαχνωμαι για να φερω καποιο cg για prive trip.Kαι αυτο γιατι η πολη πασχει απο καλα cg η αυτα βρισκονται σε κυκλωματα που δεν εχω προσβαση.Ετσι αντι να δινω 500Ε καθε 2 μηνες για 2 ωρες ειπα να δωσω κατι παραπανω ανα εξι μηνες,πιστευωντας οτι φερνοντας εδω μια βιζιτα για 24 ωρες τα πραγματα θα ηταν πολυ διαφορετικα!!!!Ετσι αρχισα να ψαχνω στα διαφορα πρακτορεια αλλα απογοητευτικα γιατι τα εξοδα για ενα τετοιο ταξιδι θα κοντευαν τα 2000 πραγμα που δεν ημουν σε θεση να κανω.Πριν κανενα μηνα αρχισα να ψαχνω και σε καποια πρακτορεια στην ρουμανια που μου ειπαν οτι ειναι ποιο οικονομικα οπωσ και το αεροπορικο.Ετσι πριν απο 15 μερες ηρθε για μενα μια κοπελα απο εκει επιπεδου περιπου σαν τα ct που ερχονται στην Ελλαδα και μας χρεωνουν 300 ε την ωρα!!!!δεν θα μπω σε λεπτομερειες για τισ 24 ωρες που ειμασταν μαζι αλλα αξιζε τα χρηματα της και με το παραπανω και οσο αφορα τις επιδοσεισ της στο κρεβατι αλλα και την γενικοτερη συμπεριφορα της.Το τελικο κοστο τησ συναντησης ηταν 1100 ε .Αυτη πηρε 600ε τα αεροπορικα περιπου 230 ,το ξενοδοχειο 120 και τα υπολοιπα φαγητα κτλ αν και νομιζω οτι αν προσπαθησεις μπορεις να πετυχεις καλυτερη τιμη γιατι το πρακτορειο κραταει τα 300 απο τα 600 ε που πηρε η κοπελα!!!!!!
Βεβαια θελει πολυ μεγαλη προσοχη γιατι οι φιλοι μας οι ρουμανοι ειναι μεγαλοι απατεωνες!!!!Σε οποιο γραφειο και αν στειλεται εμαιλ και σας ζητησου προκαταβολη η λεφτα για το αεροπορικο μην στειλεται ποτε τιποτα!!!!!!!θα πατε στο αεροδρομιο και δεν θα ερθει κανεις!!!!!!!!!!!το μονο που θα στειλετε ειναι ο κωδικος απο ενα προπληρωμενο
αεροπορικο για να παει και να ερθει που μπορειτε να το βγαλεται σε οποιδηποτε τουριστικο γραφειο και τιποτα αλλο!!!!!!
Και επειδη ΔΕΝ ΘΕΛΩ να πει κανενας οτι κανω διαφημηση δεν υπαρχει περιπτωση να πω το ονομα του πρακτορειου η της κοπελα,αλλωστε ειναι πολυ ευκολο να βρειτε πολλα τετοια πρακτορια.
Ο μονος λογος που τα εγραψα ολα αυτα ειναι γιατι βλεπω την απελπιστικη κατασταση στην πολη πανω σε αυτον τον τομεα και ειπα να βοηθησω!!! 









 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
1100 τελικό κόστος συνάντησης ;;; Παρα-είναι ακριβό ... ελπίζω όντως να τα έπιασε η γκόμενα τα λεφτά της !

Απο αγγελιοφόρο συνεχίζει η νέκρα. Η αγγελίες για το δήθεν σουπερ μόντελ (πρέπει να) είναι τραβέλι, και το επόμενο που απαντάει είναι για Β. Όλγας 23, οπου σε άλλο σημείο του φόρουμ χρήστης αναφέρει οτι βγαίνει πάλι τραβέλι χοντρό. Κάποια κλειστά, και κανα δυο δεν απαντούν ( ενώ στο μεταξύ μπορεί να καλείς και να είναι απασχολημμένα).  :tickedoff:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Απο τη στιγμη που σταματησαν τα ct στην πολη αρχισα να ψαχνωμαι για να φερω καποιο cg για prive trip.Kαι αυτο γιατι η πολη πασχει απο καλα cg η αυτα βρισκονται σε κυκλωματα που δεν εχω προσβαση.Ετσι αντι να δινω 500Ε καθε 2 μηνες για 2 ωρες ειπα να δωσω κατι παραπανω ανα εξι μηνες,πιστευωντας οτι φερνοντας εδω μια βιζιτα για 24 ωρες τα πραγματα θα ηταν πολυ διαφορετικα!!!!Ετσι αρχισα να ψαχνω στα διαφορα πρακτορεια αλλα απογοητευτικα γιατι τα εξοδα για ενα τετοιο ταξιδι θα κοντευαν τα 2000 πραγμα που δεν ημουν σε θεση να κανω.Πριν κανενα μηνα αρχισα να ψαχνω και σε καποια πρακτορεια στην ρουμανια που μου ειπαν οτι ειναι ποιο οικονομικα οπωσ και το αεροπορικο.Ετσι πριν απο 15 μερες ηρθε για μενα μια κοπελα απο εκει επιπεδου περιπου σαν τα ct που ερχονται στην Ελλαδα και μας χρεωνουν 300 ε την ωρα!!!!δεν θα μπω σε λεπτομερειες για τισ 24 ωρες που ειμασταν μαζι αλλα αξιζε τα χρηματα της και με το παραπανω και οσο αφορα τις επιδοσεισ της στο κρεβατι αλλα και την γενικοτερη συμπεριφορα της.Το τελικο κοστο τησ συναντησης ηταν 1100 ε .Αυτη πηρε 600ε τα αεροπορικα περιπου 230 ,το ξενοδοχειο 120 και τα υπολοιπα φαγητα κτλ αν και νομιζω οτι αν προσπαθησεις μπορεις να πετυχεις καλυτερη τιμη γιατι το πρακτορειο κραταει τα 300 απο τα 600 ε που πηρε η κοπελα!!!!!!
Βεβαια θελει πολυ μεγαλη προσοχη γιατι οι φιλοι μας οι ρουμανοι ειναι μεγαλοι απατεωνες!!!!Σε οποιο γραφειο και αν στειλεται εμαιλ και σας ζητησου προκαταβολη η λεφτα για το αεροπορικο μην στειλεται ποτε τιποτα!!!!!!!θα πατε στο αεροδρομιο και δεν θα ερθει κανεις!!!!!!!!!!!το μονο που θα στειλετε ειναι ο κωδικος απο ενα προπληρωμενο
αεροπορικο για να παει και να ερθει που μπορειτε να το βγαλεται σε οποιδηποτε τουριστικο γραφειο και τιποτα αλλο!!!!!!
Και επειδη ΔΕΝ ΘΕΛΩ να πει κανενας οτι κανω διαφημηση δεν υπαρχει περιπτωση να πω το ονομα του πρακτορειου η της κοπελα,αλλωστε ειναι πολυ ευκολο να βρειτε πολλα τετοια πρακτορια.
Ο μονος λογος που τα εγραψα ολα αυτα ειναι γιατι βλεπω την απελπιστικη κατασταση στην πολη πανω σε αυτον τον τομεα και ειπα να βοηθησω!!! 
καλή και φιλότιμη η προσπάθεια σου να βοηθήσεις, αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι τόσο απελπιστική η κατάσταση στην πόλη που το μόνο που κάνουμε είναι να αποτρέπουμε ο ένας τον άλλο,ίσως να πρέπει να οργανώσουμε ένα ομαδικό tour είτε στην αθήνα είτε σε κα[οια γειτονική χώρα. συμπρωτεύουσα για πάντα και στα πάντα
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
παιδιά, αγγελιοφόρο - αγγελιοχώρο - μακεδονία / θεσσαλονίκη που χρησιμοποιούσα κατά κόρον πριν 4-5 χρόνια και τότε είχαν φοβερά κομμάτια πλέον δεν βρίσκεις τίποτα τα τελευταία 2-3 χρόνια όσες φορές δοκίμασα.
Και όσο για την περίπτωση του να καλέσεις συνοδό από το εξωτερικό, αν και η κατάσταση στην πόλη μας είναι τόσο απελπιστική που καλά κάνουν όσοι έχουν την οικ. δυνατότητα και το πραγματοποιούν, το ποσό είναι πολύ μεγάλο... Αν και πάντα όταν έβγαινε κάποιος άσχετος εδώ και έλεγε "αφήστε τις πουτάνες και χτυπήστε καμία γκόμενα, είναι εύκολο" θεωρούσα ότι είναι άκυρη μαλακία να το λέει κανείς αυτό γιατί είμαστε εδώ επειδή είμαστε όλοι φαν του πληρωμένου έρωτα για πολλούς και διάφορους λόγους, σ αυτή την περίπτωση πρέπει να επισημάνω ότι με 1000+ ευρώ ακόμα και τα μούτρα του γούμενου να έχεις μπορείς να κάνεις κάτι για να καλύτερο από το να τα φας σε μία συνοδό... Εκτός κι αν κάποιος παίρνει 15.000 τον μήνα, οπότε τον δικαιολογώ... Εγώ ωστόσο δεν θα έτρωγα μισθό 1-2 μηνών για πήδημα αν και είμαι πολύ απελπισμένος!
 

petros71

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΩΝ 1100 Ε ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΛΕΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!!ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ CT ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΘΕΛΕΙΣ 600 ΓΙΑ ΕΝΑ 3ΩΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ.
Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ,Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΕΙΤΕ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΤΕ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΕΞ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟ CT ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 10 ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 24 ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ !!!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΑΝ CT OTAN AYTA EΡΧΟΝΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΙΟ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΛΥΣΗ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΔΙΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΓΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΨΑΧΝΩΜΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΑΛΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!

 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδερφοι,
Χθες το απόγευμα πήρα την Μπεάτα, που συστήνεται σαν Χριστίνα από τον Αγγελιοφόρο. Τσέχα, 33 ετών, ξανθιά, τσιμπούκι ακάποτο, σε αφήνει να βάλεις κωλοδάχτυλο, 70 ευρώ το μαλλί. Είχα πάρα πολύ καιρό να πάρω απο αγγελία με αυτά που διαβάζω εδώ αλλά θα έλεγα πως για 70 ευρώ και όχι για 100 και 150 όπως ακούγονται είναι συμπαθητική περίπτωση.
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
70 ακαποτο και κωλοδαχτυλο? και την κυρια που ειχε το σκυλακι πως την ελεγαν? :cheesy: :grin:

οκ περα απο πλακα, με λιγο search και παζαρεμα μπορεις να πετυχεις καλες ευκαιριες.
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Που έγινε η συνάντηση, σύντροφε? Σε ξενοδοχείο, σε δικό σου χώρο ή σε δικό της?
Παρακαλώ ενημέρωσε κι εμάς τους πεινασμένους!
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Στον Πρίαμο. Βέβαια κάποια στιγμή άρχισε το μπλα-μπλα αλλά της χώνεις το πουλί σου στο στόμα και ηρεμεί. Για εμάς που δεν έχουμε να διαθέσουμε τα τεράστια ποσά, είναι πιστεύω καλούτσικη περίπτωση. Τί άλλο να σου πω φίλε μου Aries62;
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ, είσαι κατατοπιστικότατος!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΩΝ 1100 Ε ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΛΕΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!!ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ CT ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΘΕΛΕΙΣ 600 ΓΙΑ ΕΝΑ 3ΩΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ.
Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ,Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΕΙΤΕ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΤΕ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΕΞ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟ CT ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 10 ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 24 ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ !!!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΑΝ CT OTAN AYTA EΡΧΟΝΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΙΟ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΛΥΣΗ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΔΙΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΓΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΨΑΧΝΩΜΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΑΛΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!

Μα συμφωνώ μαζί σου φίλε, η λογική σου στέκει και έχεις ένα δίκιο και αυτό που προτείνεις είναι καλή ιδέα σε σχέση με το πως έχουν καταντήσει τα πράγματα στην θεσσαλονίκη. (Πριν 5-6 χρόνια είχα κλείσει καλή CG με 60.000δρχ για όλο το βράδυ, πλέον αυτά δεν βρίσκονται).
Αλλά σε σχέση με τις επιλογές που έχουμε πλέον, οντως είναι σίγουρα καλύτερα να σκάσεις τα 1100 μία στο εξάμηνο απ ότι τα 500-600 ανά διμηνο, αυτό δεν το συζητάω καν, απλά για άτομα που δεν πέφτουν πολλά φράγκα στα χέρια τους το κόστος αυτό είναι απαγορευτικό. Προσωπικά πλέον δίνω γύρω στα 150 ευρώ ανά εξάμηνο για "υπηρεσίες" του είδους, αλλά έστω πες ότι παλιότερα που υπήρχε πολύ καλύτερη ποικιλία έδινα 350 ευρώ ανά εξάμηνο. Ακόμα και με τόσα, εγώ θα έπρεπε να περιμένω ενάμιση χρόνο για να μαζέψω τα 1100, και ενάμισης χρόνος είναι πολύ μεγάλο διάστημα για να περιμένει να πηδήξει κανείς...
Οπότε αγαπητέ petros συμφωνώ μαζί σου, όποιος δεν θα κλαίει το χιλιάρικό του αν το δώσει, όποιος ούτως ή άλλως δίνει 500άρικα ανά δίμηνο σε CT ή CG και όποιος δεν έχει χρόνο ή διάθεση για ένα ταξίδι στο εξωτερικό τότε ας κάνει αυτό που προτείνεις που το θεωρώ κι εγώ καλή λύση με βάση της επιλογές που έχουμε στην θεσ/νίκη.
Απλά τα 1000+ ευρώ είναι μεγάλο ποσό. Αν κάποιος μαζέψει τα διπλάσια μπορεί να πάει π.χ. στο Πουκέτ και να γαμήσει την μισή Ταϋλάνδη
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Στον Πρίαμο. Βέβαια κάποια στιγμή άρχισε το μπλα-μπλα αλλά της χώνεις το πουλί σου στο στόμα και ηρεμεί. Για εμάς που δεν έχουμε να διαθέσουμε τα τεράστια ποσά, είναι πιστεύω καλούτσικη περίπτωση. Τί άλλο να σου πω φίλε μου Aries62;

Δηλαδή, φίλε, τελικά βρίσκεις καλό CG από εφημερίδα; Ήμουν σίγουρος ότι ήταν αδύνατον αλλά μπορώ να αναθεωρήσω. Και αυτή η Μπεάτα είναι καλή, ή έστω ανεκτή, ή είναι κανένα ψιλομπάζο;
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Ανεκτή προς το καλή ως προς την εμφάνιση. Και αν προσθέσεις και το ακάποτο τσιμπούκι...νομίζω πως 70 ευρώ είναι καλά.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Όντως, εδώ που έχουμε φτάσει τα 70 πρέπει να θεωρούνται καλή ταρίφα. Χμ, τότε για εμάς που δεν έχουμε μεγάλο μπάτζετ (όπως έλεγα πιο πάνω) η κοπέλα πρέπει να είναι καλή λύση. Και μόνο σε ξενοδοχείο σε συναντάει ή έρχεται και στον χώρο σου; Ή πας εσύ σε δικό της;
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Thanks, φίλε, είσαι βοηθητικότατος! Ίσως το ψάξω. Τελικά όποιος έχει υπομονή ψάχνει και βρίσκει κάτι, έστω και κάτι μέτριο γιατί εκεί που καταντήσαμε καλό είναι...
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Εσύ κάτι καλό να προτείνεις JohnWoo, που έχεις δοκιμάσει τελευταία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom