Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κανενα νεο απο το μετοπο??? Εχει κατσει λιγο η ομαδα!
 

kontos23

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
207
Like
28
Πόντοι
1
Τελος αδερφια χωρις το τρελο αγορι την κατσαμε την βαρκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
κοντέ πάνε στα μπουρδέλα και δες τι παίζει ρε ..

κανένα καλό κόλπο εκτός τα κολομπουρδέλα που έχουμε , που θα βρούμε ,,, από μπουρδέλα όλα τα ίδια είναι 
 

mamalakis

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας μαγκες! υπάρχει καμμια καλη προταση κανενος συναδελφου ως προς κανενα call-girl η καμιας καλης κυριας που να δεχεται στο χώρο της?
εχουμε ξεμεινει δεν ερχεται και κανενα city-tour. αστα να πανε!
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
"Καλό sex στη Θεσσαλονίκη"!!!
Σαν ανέκδοτο ακούγεται...
Και μετά μας έχουν και για την πιο ερωτική πόλη της Ελλάδας!
 

Επισκέπτης
καλο σεξ στην θεσσαλονικη ,μερικες φορες και στο πειραια ,κανει η παοκ!!!!χαχαχαχαχ
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Ναι ναι ερωτικη πολη και πολη του καφε ,μερικοι μαλακες μ αρεσει που το το λενε λες και θα ειναι το επικεντρο των Βαλκανιων...γιαυτο η Αθηνα παει μπροστα!!!
7500 καφε μπαρ εχει η Θεσσαλονικη και η Αθηνα 5000 αν ειναι δυνατον!!!!!
 

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι μου,
εχετε δικιο για την τραγικη κατασταση της θεσσαλονικιοτικης ερωτικης αγορας. Εγώ μένω αθήνα, αλλά ανέβηκα θεσσαλονίκη την περασμένη εβδομάδα για δουλειά. Είπα να δω στο σαιτ πληροφορίες για να περασουμε και καποιες ωραιες στιγμες στη συμπρωτευουσα.:-) Μιλάμε πληρης απογοητευση, ελαχιστες επιλογες και πανακριβες. Τελικα, αφου εφτασα θεσσαλονικη, ειπα να δοκιμασω κανα μπουρδελακι αφου ειναι η πιο απλη και ευκολη λυση οταν δεν εχεις καλυτερη επιλογη. Μιλαμε τα εχασα απο την τσαρκα που εκανα, χαλια γυναικες, ψυχρη συμπεριφορα και τιμη 30? για 3 λεπτα κουνηματος. Πηγα με μια και εκλαψα τα λεφτα μου. Σας συμπονω φιλοι μου, κατεβειτε αθηνα οταν μπορειτε να βρειτε εδω το φως σας. Με 20? μερικες κανουν παπαδες..... 
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
7500 καφε μπαρ εχει η Θεσσαλονικη και η Αθηνα 5000 αν ειναι δυνατον!!!!!
αυτο ειναι στανταρ ρε φιλε?σιγουρο?με ενδιαφερει αμμεσα...αν το ξερεις σιγουρα παρακαλω επιβεβαιωσε!!!
 

nantine

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
εκει εσυ....στη στατιστικη σου
αυτο ειναι στανταρ ρε φιλε?σιγουρο?με ενδιαφερει αμμεσα...αν το ξερεις σιγουρα παρακαλω επιβεβαιωσε!!!
εκει εσύ τη στατιστική σου και τα νουμερα χεχε
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Στανταρ νο1 εφημεριδα που περιεχει και αγγελιες(να μην πω επωνυμια) σε πωλησεις στην πολη μας,μπορεις να τους κανεις ενα τηλεφωνο και να σου στειλουν την εφημεριδα να διαβασεις,και οχι κανα κειμενακι,πρωτοσελιδο!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Στανταρ νο1 εφημεριδα που περιεχει και αγγελιες(να μην πω επωνυμια) σε πωλησεις στην πολη μας,μπορεις να τους κανεις ενα τηλεφωνο και να σου στειλουν την εφημεριδα να διαβασεις,και οχι κανα κειμενακι,πρωτοσελιδο!!!
πες ημερομηνια αν καταλαβα καλα την εφημεριδα θα το ψαξω.δες και το πμ σου
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
χτες ήμουν σε ένα hotel της πόλης μας και έσκασε ένα cg φωτιά πιστεύω να βγάλω καμιά άκρη..

γιατί μόνη μας πρεπε να βγάλουμε το φιδι
 

otempora

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ερχόμενος πριν απο λίγες μέρες στην πόλη σας και αφου έκανα μια σχετική "μελέτη" του φόρουμ, έκανα κι εγώ την εξόρμησή μου στα στέκια της Θεσσαλονίκης. Ηταν μεσημεράκι και πέρασα πρώτα από το City Gate και την Κατεχάκη ψάχνοντας την Ντίνα (αυτά που είχα διαβάσει εδω μέσα για αυτην ήταν του γούστου μου). Την ώρα που πήγα ήταν μια άλλη κοπέλα (η Ντίνα λέει δουλεύει πλέον κάπου στην Προμηθέως) που είχε τα πιασιματάκια της (αυτό το λέω για καλό) αλλά ήταν σχεδόν άβυζη (αυτό το λέω για πολύ κακό)
Την κοπάνησα και έκανα μια βόλτα από Μοναστηρίου ψάχνοντας τις δύο παρτουζιάρες στο 75. Εδω να πω οτι αν εξαιρέσει κανεις τα μπουρδέλα που δε θέλουν και πολύ ψάξιμο, δυσκολεύτηκα να βρω κάποιο από τα άλλα στεκια που περιγράφετε μερικοί μια και καλώς ή κακώς αν έστελνα πμ σε κάποιον γνώστη πιθανότατα δεν θα έπαιρνα απάντηση λόγω της μηδενικής συμμετοχής μου στο φόρουμ μέχρι τώρα.
Ετσι, πηγαίνοντας στο 75 της μοναστηρίου βρέθηκα σε μια είσοδο πολυκατοικίας στην οποία κανένα από τα κουδούνια δεν παρέπεμπε (ξεκάθαρα τουλαχιστον) σε κάτι πονηρό. Προφανώς δεν μπορούσα να χτυπήσω ένα στην τύχη και να ρωτήσω "μήπως ξέρετε σε ποιό διαμέρισμα είναι οι δύο 40ραντάρες που παρτουζώνονται;"
Απο εκεί την έκανα και αφου προμηθεύτηκα τον Αγγελιοφόρο της ημέρας κατευθύνθηκα προς Ν.Εγνατία με Κατσιμίδη προς αναζήτηση της Ντανιέλας. Δεν βρήκα στην εφημερίδα κανένα τηλέφωνο που να τελειώνει σε 166 όπως είχε ειπωθεί εδώ μέσα ενώ και τα κουδούνια της οικοδομής στο νούμερο 37 της Ν. Εγνατίας πάλι δεν παρέπεμπαν σε κάτι "ύποπτο". Η πόρτα όμως ήταν ανοιχτή και είχα την ευκαιρία να ανέβω μέχρι τον υποτιθέμενο ημιόροφο για να δω μήπως βγάλω άκρη. Ελα όμως που δεν υπήρχε ημιόροφος και πήγαινες κατευθείαν στον 1ο... εκτός αν θεωρείται ημιόροφος το υπερυψωμένο ισόγειο.. ή μήπως δεν ήταν το 37 και ήταν το 35... και επειδή ένιωσα λίγο σαν τον Αστυνόμο Μπέκα/Χάρρυ Κλυνν την έκανα για να μη γίνω και ρεζίλι μεσημεριάτικα. Το βράδυ της ίδιας μέρας πέρασα από την Τανταλοσαπφοπρομηθέους (εκεί εγώ, επιμονή να γαμήσω!) και μπορώ να πω οτι περίμενα να είναι πεσμένο το επίπεδο αλλά ακόμα και με τις χαμηλές προσδοκίες που είχα η απογοήτευση ήταν μεγάλη. Δεν ξέρω αν ήταν θέμα συγκεκριμένης "φουρνιάς" ή είναι το στάνταρ αλλά δεν μου κέντρισε καμια κοπέλα το ενδιαφέρον για να "αναπτύξουμε σχέσεις"
Με τα πολλά και με την απογοήτευση να έχει χτυπήσει κόκκινο πέρασα έξω από το Μπαρ **** (το αφαίρεσα μόνος μου το όνομα για να μη ρουφιανέψουμε πρόσωπα και πράγματα) οπου μια 40άρα κοντούλα ελληνίδα ονόματι Μαρία με "ψάρεψε" κι εγώ "τσίμπησα"! Αυτή ναι, ήταν του γούστου μου! Καλοδιατηρημένο σώμα για την ηλικία της, γεμάτο στήθος, ωραία χαρακτηριστικά στο πρόσωπο και το βασικότερο... δεν είχε το στυλάκι της μπαρουτοκαπνισμένης καλντεριμιτζούς με το έξαλλο ντύσιμο και το ινδιάνικο μακιγιάζ. Δλδ με δυο λόγια... το ιδανικό MILF (για τα δικά μου γούστα πάντα). Της κέρασα ποτό και ψιλοχαμουρευτήκαμε... Οταν ζήτησα κάτι παραπάνω μου πρότεινε να της πληρώσω το μεροκάματό της και να φύγουμε μαζί αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου προτίμησα να φύγω κρατώντας την όμως στα υπ'όψιν για μια μελλοντική επισκεψη. Πέρασα από την Κεφαλληνίας οπου ήταν μια ψηλή 35άρα Ολλανδέζα (νομίζω Σύλβια τη λέγανε) την οποία και είπα να δοκιμάσω. Ωραίο σώμα, ωραίο φυσικό στήθος (όχι ιδιαίτερα μεγάλο αλλα... τόσο όσο) αλλά στην πράξη δεν έλεγε και πολλά. Δεν ξέρω αν την πέτυχα κουρασμένη ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο αλλά ήταν η πιο αδιάφορη και σε τελική ανάλυση ξενέρωτη κοπέλα που έχω δει αν και εμφανισιακά λέει αρκετά.
[Παρένθεση] Ξέρει κανένας αν βρίσκεται ακόμα στην πόλη εκείνη η Ιταλίδα (Τζόρτζια νομίζω) που είχα πετύχει τον Σεπτέμβρη στην Κεφαληνίας;[/Παρένθεση]
Αυτά που λέτε τα νέα. Την επόμενη φορά σίγουρα ο πρώτος μου σταθμός θα είναι η Μαρία η μπαρόβια (αν την ξαναπετύχω βέβαια)
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Με τα πολλά και με την απογοήτευση να έχει χτυπήσει κόκκινο πέρασα έξω από το Μπαρ **** (το αφαίρεσα μόνος μου το όνομα για να μη ρουφιανέψουμε πρόσωπα και πράγματα) οπου μια 40άρα κοντούλα ελληνίδα ονόματι Μαρία με "ψάρεψε" κι εγώ "τσίμπησα"! Αυτή ναι, ήταν του γούστου μου! Καλοδιατηρημένο σώμα για την ηλικία της, γεμάτο στήθος, ωραία χαρακτηριστικά στο πρόσωπο και το βασικότερο... δεν είχε το στυλάκι της μπαρουτοκαπνισμένης καλντεριμιτζούς με το έξαλλο ντύσιμο και το ινδιάνικο μακιγιάζ. Δλδ με δυο λόγια... το ιδανικό MILF (για τα δικά μου γούστα πάντα). Της κέρασα ποτό και ψιλοχαμουρευτήκαμε... Οταν ζήτησα κάτι παραπάνω μου πρότεινε να της πληρώσω το μεροκάματό της και να φύγουμε μαζί αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου προτίμησα να φύγω κρατώντας την όμως στα υπ'όψιν για μια μελλοντική επισκεψη.
[Παρένθεση] Ξέρει κανένας αν βρίσκεται ακόμα στην πόλη εκείνη η Ιταλίδα (Τζόρτζια νομίζω) που είχα πετύχει τον Σεπτέμβρη στην Κεφαληνίας;[/Παρένθεση]
Αυτά που λέτε τα νέα. Την επόμενη φορά σίγουρα ο πρώτος μου σταθμός θα είναι η Μαρία η μπαρόβια (αν την ξαναπετύχω βέβαια)
τη μαρια τη μπαροβια ξεχασε την γιατι το επομενο thread που θα ανοιξεις θα εχει τιτλο "πως να πεσετε θυμα μιας μπαροβιας" . καλοπροαιρετα θα σου πω πως αν της ελεγες ναι και της εδινες να δωσει στο αφεντικο της πχ 60 ευρω για το μεροκαματο δηθεν, αυτοματως στο τραπεζι σου θα εμφανιζοταν ενα μπουκαλι σαμπανια( νερου) και με πολυ θρασος η μαρια θα σου ελεγε πως τα 60 ευρω ηταν γιαυτο το λογο. και μετα θα τα΄κλαιγες μονος σου....
αυτα. οσο για την  αλλη που λες ειναι ακομα εδω αλλα δεν εχει στανταρ μερες
 

otempora

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
τη μαρια τη μπαροβια ξεχασε την γιατι το επομενο thread που θα ανοιξεις θα εχει τιτλο "πως να πεσετε θυμα μιας μπαροβιας" . καλοπροαιρετα θα σου πω πως αν της ελεγες ναι και της εδινες να δωσει στο αφεντικο της πχ 60 ευρω για το μεροκαματο δηθεν, αυτοματως στο τραπεζι σου θα εμφανιζοταν ενα μπουκαλι σαμπανια( νερου) και με πολυ θρασος η μαρια θα σου ελεγε πως τα 60 ευρω ηταν γιαυτο το λογο. και μετα θα τα΄κλαιγες μονος σου....
αυτα. οσο για την  αλλη που λες ειναι ακομα εδω αλλα δεν εχει στανταρ μερες

Λες ε; Πουτττττααααανες! lol
Δεν ξέρω πάντως... πες με μαλακα αλλά εγώ την επόμενη φορά που θα περάσω από τα μέρη σας θα ξαναπάω στην μπαρόβια και αν παίξει σκηνικό προβλέπω να γίνω τακτικός πελάτης. Διαφορετικά θα χάσουμε κι οι δυο
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Εκτός αν πάθεις, ότι και ένας γνωστός από επαρχία που πλήρωσε και του δώσανε ραντεβού στο σταθμό  να περιμένει για να παραλάβει το ''δέμα''.Ασε που ήθελε μετά να πάμε πίσω για να του επιστρέψουν τα λεφτά
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Λες ε; Πουτττττααααανες! lol
Δεν ξέρω πάντως... πες με μαλακα αλλά εγώ την επόμενη φορά που θα περάσω από τα μέρη σας θα ξαναπάω στην μπαρόβια και αν παίξει σκηνικό προβλέπω να γίνω τακτικός πελάτης. Διαφορετικά θα χάσουμε κι οι δυο
με μαθηματικη ακριβεια θα σε κοροιδεψουν.  αυτα τα μαγαζια δεν ειναι σαν τα κωλομπαρα που πας κερνας και αμα σου κατσει σου'κατσε. το κερδος τους δεν ειναι απο τα ποτα αλλα απο τα δηθεν "μεροκαματα" που ζητανε για να φυγουν νωριτερα. ξερεις ποσοι εφυγαν απο τετοια μαγαζια ΑΦΡΑΓΚΟΙ και μετα ματαια προσπαθουσαν να ζητησουν το λογο η τα χρηματα τους. ειναι δικαιωμα σου να πας αλλα προσεχε...
 

Επισκέπτης
εγω παντος την πατησα εκει ετσι ειναι οπωσ τα λεει ο φιλοχενοθμενοσ πηγα και ημουνα και μονος μου εκανα και φασαρια και παραλιγο να μου την πεσουνε τεσσερις νταβαδες στο τσαφ τη γλιτωσα ΜΑΚΡΙΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom