Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Εμένα μου συστήθηκε σαν μη επαγγελματίας
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Από Αγγελιοχώρο βρήκα την εξής αγγελία «ΞΑΝΘΟΣ άγγελος πολύ ελκυστική με πολλά προσόντα επιθυμεί γνωριμία και ότι προκύψει 694-6****69». Ξέρει κανείς κάτι για την συγκεκριμένη (μου συστήθηκε σαν Αντωνία) ή θα κλαίω τα λεφτά μου?

Κι εγω το σκεφτόμουν να τηλεφωνήσω... Τελικά τη δοκίμασες; Πες πως είναι και αν αξίζει... Στειλε pm. Thanks!
 

Επισκέπτης
στον χθεσηνο αγγελιοχωρο δεν την ειχε βρε. που την ειδατε εσεις????
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν την δοκίμασα γιατί θα είμαι Θεσ/νίκη Σάββατο.Οπότε νεώτερα από Κυριακή ή Δευτέρα.
 

*aman*

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν την έχει δοκιμάσει κανένας άλλος αυτήν, να δούμε τι λέει?
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
δεν μπορώ να καταλάβω . πολύ λέτε ότι δεν έχετε κονέ

παρόλα αυτά δεν θέλετε να ψαχτίται να βρείτε κάτι

 
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Γειά χαρά σας συναγωνιστές!
Ποιός είπε ότι δεν ψαχνόμαστε... Αλλά που είναι τα κονέ?
 

Επισκέπτης
φιλε κουκ οπως λεω και εγω το ετοιμο καλο ειναι ....αυτο με τον ιρδωτα μας καλλυτερο!!!!!!
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
δεν μπορώ να καταλάβω . πολύ λέτε ότι δεν έχετε κονέ

παρόλα αυτά δεν θέλετε να ψαχτίται να βρείτε κάτι

  

Ναι φίλε, ΔΕΝ θέλω να ψάχνω σε τηλέφωνα εφημερίδων, γιατί είναι γεματα πουρόγριες, τραβέλια ή ασχημοκοντόμπαζα!!! Μόνο μια φορά (τα τελευταία 5 χρόνια) πέτυχα κοπέλα που ήταν φοιτήτρια - τότε - και άξιζε (με 150 ευρώ όμως! Τότε!!!)
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Μάλλον ήταν αιώνια φοιτήτρια..
Λοιπόν, πέρνω εδώ και μέρες χωρίς απόκρυψη σε τηλ. αγγελιοφόρου 693...964, είχε αναφερθεί ε΄δω παλιότερα ότι ήταν καλό αλλά ακριβό κομμάτι 9150-200 ευρλω) αλλά δεν το σηκώνει κανένας. Ξέρει κανείς τι παίζει?
Τα λέμε.
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
δουλευει ακομη αυτο???που ακριβως βρισκεται???
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Από Αγγελιοχώρο βρήκα την εξής αγγελία «ΞΑΝΘΟΣ άγγελος πολύ ελκυστική με πολλά προσόντα επιθυμεί γνωριμία και ότι προκύψει 694-6****69». Ξέρει κανείς κάτι για την συγκεκριμένη (μου συστήθηκε σαν Αντωνία) ή θα κλαίω τα λεφτά μου?

Πήρα σήμερα τηλέφωνο...

Φαίνεται "ημιεπαγγελματίας". Μάλλον καινούργια στη δουλειά, ή αλλιώς παλία καραβάνα που όμως τρέμει τα 'καρφιά' και τους 'μπάτσους'! Λέγεται όντως Αντωνία, ΔΕΝ σου λέει τίποτα για λεφτά, σε ψαρεύει να δει τι ρολο βαράς και τελικά σου κλείνει ραντεβού κάπου στο Φάληρο, σε μπαράκι, (κοντά στο σπίτι της υποθέτω), σε τσεκάρει και υστερα (αν περάσεις το τεστ), βουρ!!! ΔΕΝ πήγα μαζί της τελικά, αλλά μίλησα τηλεφωνικά μαζί της αρκετη ώρα για να καταλάβω ότι το πάει το γράμμα...με προφυλάξεις ομως...

28 χρονών, ξανθιά, 1,67, 62 κιλά, γαλανά μάτια, ψάχνει για σπόνσορα (μάλλον όχι μονο για αρπαχτή και πήδημα), μια που μου έλεγε οτι της αρέσουν τα ταξίδια, τα ψώνια και οτι της αρ΄σεουν οι λεπτοί, έξυπνοι, ΓΕΝΝΑΙΟΔΩΡΟΙ κύριοι!

Τελικά ΔΕΝ την προτίμησα (αν και ίσως αξίζει): 1ον: γιατί δε θέλω να νιώθω μαλάκας σπόνσορας (δόξα τον Αλλάχ ακόμη νέος και ομορφος είμαι...λέμε τωρα) και 2ον: ΔΕΝ γουστάρω να περνάω casting για να γαμήσω!
 

evangelos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
καλησπεριζω το πιο ενδιαφερον forum που εχω μπει,,εχω κ εγω καποιες λιγε εμπειριες τις οποιες θα παραθεσω καποια αλλη φορα - γιατι τωρα βιαζομαι-, το μονο που θελω να πω ειναι να απαντησω σε ενα φιλο που εκανε κριτικη σε ολους εμας για τις προτιμησεις μας. Μαλιστα ειπε οτι δεν εχουμε γυναικες κ γι'αυτο ψαχνουμε να βρουμε να γ.... κλπ.
φυσικα αυττο δεν ισχυει. εγω το θεωρω σαν χομπυ, σαν εκτονωση. κ γυναικες εχουμε κ ωραιες ειναι. αλλο το ενα , αλλο το αλλο. κ στο κατω κατω αν δεν του αρεσει το forum ας βρει κατι αλλο. κεχαγια στην π... μας δε θελουμε..
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
εγώ έχω κονέ,, αλλά με πιάνουν τον κώλο.. 130 για να γαμήσι? 

μετά δεν έχουμε να πάρουμε τσιγάρα 
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Γεια χαρα συναδελφοι!!Μιλησα προχθες τηλεφωνικως με την Αντωνια που εχει αναφερθει. Αυτο που με παρεξενεψε ηταν πως χωρις πολλες πολλες ερωτησεις μου κλεισε αμεσως ραντεβου στο σπιτι της, σ'αντιθεση με το τσεκαρισμα σε μπαρ της γειτονιας της που ανεφερε άλλος φιλος προηγουμένως.Βεβαία παλι έκανε πως παρεξηγειται όταν έγινε λογος για τα φράγκα.Για την στιγμη που μου προτεινε δεν μπορουσα και παιζει να επιχειρισω αύριο.Επειδη είμαι απειρος στο άθλημα και επειδη μου φανηκε η αμεσοτητα της λιγο υποπτη , τι λέτε να παω η θα μου την έχει στησει με κανα περιεργο νταβα για να με σπασει στο ξυλο έτσι και δεν τα βρουμε στα λεφτα ,φυσικα πριν προλαβουμε να κανουμε το ο,τιδηποτε  :knuppel: :crazy: :uzi:
 

Επισκέπτης
ναι ναι...... θα σε σπασει στο ξυλο θα σε βιασει θα σε βγαλει στην τηλεοραση και ολα αυτα που γινονται καθε τρεις και λιγο!Γιατι δεν παιρνεις και κανα 5 με 6 φιλους σου μαζι να εισαι ανετος??μπορει να σου κανει και εκπτοση μετα!!!
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
αν φοβάστε καθίστε σπίτια σασ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom