Νέα

Καλλιθέα: Επίθεση με βιτριόλι δέχτηκε 34χρονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Τι πιστεύετε ότι θα γίνει με την 35χρονη που κατηγορείται για την επίθεση;

  • Θα αθωωθεί

    Ψήφοι: 12 4,5%
  • Θα καταδικαστεί σε 1-4 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 48 17,8%
  • Θα καταδικαστεί σε 5-10 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 137 50,9%
  • Θα καταδικαστεί σε ισόβια

    Ψήφοι: 20 7,4%
  • Θα την κλείσουν σε ψυχιατρείο

    Ψήφοι: 52 19,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    269

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Εγω δεν καταλαβαινω γιατι παλι τσακωνεστε. Ο Νωντας ,ειναι αλλος ενας μαλακας της σειρας που προσπαθει να γαμησει οπως ολοι μας. Αλλες του καθονται,αλλες οχι. Ουτε χρειαζεται να τον θεοποιουμε,ουτε να λεμε οτι ειναι ο χειροτερος.
Η αλλη ειναι το προβλημα. Η Ιωαννα ηταν μια κλασσικη ελεηνιδα που χαιροταν τη ζωη της. Ο Νωντας ο κλασσικος βλακοεπαρχιωτης που προσπαθει να πηδηξει χαμηλου επιπεδου ελεηνιδες και η μονη παρασπονδια ,απο τα ελλεηνιδικα κλασσικα εικονογραφημενα,ειναι το ψυχακι.
 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
Εγω δεν καταλαβαινω γιατι παλι τσακωνεστε. Ο Νωντας ,ειναι αλλος ενας μαλακας της σειρας που προσπαθει να γαμησει οπως ολοι μας. Αλλες του καθονται,αλλες οχι. Ουτε χρειαζεται να τον θεοποιουμε,ουτε να λεμε οτι ειναι ο χειροτερος.
Η αλλη ειναι το προβλημα. Η Ιωαννα ηταν μια κλασσικη ελεηνιδα που χαιροταν τη ζωη της. Ο Νωντας ο κλασσικος βλακοεπαρχιωτης που προσπαθει να πηδηξει χαμηλου επιπεδου ελεηνιδες και η μονη παρασπονδια ,απο τα ελλεηνιδικα κλασσικα εικονογραφημενα,ειναι το ψυχακι.

Ακριβώς αυτο
 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
Να ο Νωντας
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1592337673540.jpg
    FB_IMG_1592337673540.jpg
    44,7 KB · Εμφανίσεις: 23

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Αυτό θα έπρεπε να είναι το κεντρικό θέμα συζήτησης, ποια είναι, που βγαίνει εκτός γραφείου το βράδυ . Αντί αυτού, όλοι εδώ μέσα έχουν εκστασιαστεί με την κάθε πατσαβούρα και τρελή που διαβάζει ταρώ και χαρτομαντεία.

το ειδα και εγω ,ναι φαινεται εκφυλο  :erection: αλλα στην εταιρια του Σακη δεν γαμαει κανεις γυναικες ... :effemine:

 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Εγω δεν καταλαβαινω γιατι παλι τσακωνεστε. Ο Νωντας ,ειναι αλλος ενας μαλακας της σειρας που προσπαθει να γαμησει οπως ολοι μας. Αλλες του καθονται,αλλες οχι. Ουτε χρειαζεται να τον θεοποιουμε,ουτε να λεμε οτι ειναι ο χειροτερος.
Η αλλη ειναι το προβλημα. Η Ιωαννα ηταν μια κλασσικη ελεηνιδα που χαιροταν τη ζωη της. Ο Νωντας ο κλασσικος βλακοεπαρχιωτης που προσπαθει να πηδηξει χαμηλου επιπεδου ελεηνιδες και η μονη παρασπονδια ,απο τα ελλεηνιδικα κλασσικα εικονογραφημενα,ειναι το ψυχακι.
αυτο που λεω ειναι το εξης
ποιος ο λογος να βριζει καποιος τον τυπο; και για ποιον λογο του καταλογιζουν ευθυνες για το συμβαν;
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Η αστυνομία θα κάνει τη δουλειά της.
Ο Σάκης θα κάνει τη δουλειά του.
Η δικιά μας δουλειά είναι να βρουμε στοιχεία για τα 2 μουνάκια, τη μπατσινα και τη γλάστρα του Σακη!
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Εγω δεν καταλαβαινω γιατι παλι τσακωνεστε. Ο Νωντας ,ειναι αλλος ενας μαλακας της σειρας που προσπαθει να γαμησει οπως ολοι μας. Αλλες του καθονται,αλλες οχι. Ουτε χρειαζεται να τον θεοποιουμε,ουτε να λεμε οτι ειναι ο χειροτερος.
Η αλλη ειναι το προβλημα. Η Ιωαννα ηταν μια κλασσικη ελεηνιδα που χαιροταν τη ζωη της. Ο Νωντας ο κλασσικος βλακοεπαρχιωτης που προσπαθει να πηδηξει χαμηλου επιπεδου ελεηνιδες και η μονη παρασπονδια ,απο τα ελλεηνιδικα κλασσικα εικονογραφημενα,ειναι το ψυχακι.

εντάξει, σωστή η ανάλυση, έκατσε φάση με έναν μέτριο μαλακοπήδουλα και με μία ψυχωτική που ήξερε πολύ καλά τι έκανε, και την πλήρωσε η άλλη (που δεν έφταιγε σε τίποτα απολύτως). Αλλά, να πω και του στραβού "το δίκιο" (αν μπορείς να το πεις έτσι), διάβασα τα μηνυματάκια που αντάλλαξαν όλοι τους, ακόμα και αυτό μεταξύ του θύματος και του μοιραίου "γκόμενου". Δεν θέλω να πω ότι το θύμα έδινε αφορμές, αλλά, μία γκόμενα, άμα θέλει να αποστασιοποιηθεί και δείξει ότι δεν ενδιαφέρεται, το λέει ορθά και κοφτά, και τον στέλνει στο διάολο. Σίγουρα, δεν λέει "ξέρεις, ενδιαφέρεται μία άλλη φίλη μου για σένα, μπούρου-μπούρου κτλ.". Λίγη προσοχή και αποστασιοποίηση δεν βλάπτει.  
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Εκδίκηση γυναίκας είναι ότι χειρότερο. Δεν έχετε δει εσείς γρατζουνιές στο αμάξι να ξεκινάει από το μπρος φτερό τις δύο πόρτες μέχρι το πίσω φανάρι.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
εντάξει, σωστή η ανάλυση, έκατσε φάση με έναν μέτριο μαλακοπήδουλα και με μία ψυχωτική που ήξερε πολύ καλά τι έκανε, και την πλήρωσε η άλλη (που δεν έφταιγε σε τίποτα απολύτως). Αλλά, να πω και του στραβού "το δίκιο" (αν μπορείς να το πεις έτσι), διάβασα τα μηνυματάκια που αντάλλαξαν όλοι τους, ακόμα και αυτό μεταξύ του θύματος και του μοιραίου "γκόμενου". Δεν θέλω να πω ότι το θύμα έδινε αφορμές, αλλά, μία γκόμενα, άμα θέλει να αποστασιοποιηθεί και δείξει ότι δεν ενδιαφέρεται, το λέει ορθά και κοφτά, και τον στέλνει στο διάολο. Σίγουρα, δεν λέει "ξέρεις, ενδιαφέρεται μία άλλη φίλη μου για σένα, μπούρου-μπούρου κτλ.". Λίγη προσοχή και αποστασιοποίηση δεν βλάπτει.  
Σιγουρα, γι αυτο λεμε οτι η Ιωαννα και το στυλακι της γενικως ηταν αυτο που ηταν.
αυτο που λεω ειναι το εξης
ποιος ο λογος να βριζει καποιος τον τυπο; και για ποιον λογο του καταλογιζουν ευθυνες για το συμβαν;
Δεν υπαρχει κανενας λογος να τον βριζει καποιος. Την αληθεια λεμε. Ενας τυπος οπως χιλιαδες αλλι, καιμθα σου πω οτι πο,λα μελη του μπουρδελα ειναι πολυ καλυτεροιντου. Δεν μπορουμε να τον θεοποιουμε που εκανε το κατορθωμα να πηδηξει μια ανθυπομετρια ελεηνιδα αμορφωτη μπαρμπι και αυτη κολλησε μαζι του.
Αλλο πραγμα που δεν μπορω επισης να καταλαβω. Αφου η γκομενα ειχε μεγαλα βυζια και σιγουρα θα υπηρχε κοσμος που θα ηθελε να της τον εχωσει και βλακες λευκοι ιπποτες αγαπουληδες να την αποκαταστησουν. Γιατι δεν εβρισκε γκομενους να γαμιετααι απο δω κι απο κει ,να χαρει κι αυτη το μουνι της,να χαρουν και μερικοι αγαμητοι τα βυζια της. Λογικη μηδεν σε ολα.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Εκδίκηση γυναίκας είναι ότι χειρότερο. Δεν έχετε δει εσείς γρατζουνιές στο αμάξι να ξεκινάει από το μπρος φτερό τις δύο πόρτες μέχρι το πίσω φανάρι.
Εχω δει αδελφε και μαλιστα στο καμπριο μου. Πηγα και το εβαψα ολο μετα.Σου λεω στο καμπριο γιατι η πουτανα που το εκανε ,ηξερε οτι σε αυτο το αμαξι θα μ ετσουζε
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Εχω δει αδελφε και μαλιστα στο καμπριο μου. Πηγα και το εβαψα ολο μετα.Σου λεω στο καμπριο γιατι η πουτανα που το εκανε ,ηξερε οτι σε αυτο το αμαξι θα μ ετσουζε

Oμοιοπαθής από κοντοπούτανο. Τόσο να ήταν. Αφού δεν μας έβγαλαν κανά μάτι....
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Εχω δει αδελφε και μαλιστα στο καμπριο μου. Πηγα και το εβαψα ολο μετα.Σου λεω στο καμπριο γιατι η πουτανα που το εκανε ,ηξερε οτι σε αυτο το αμαξι θα μ ετσουζε
Παλι καλα ,δεν λες που δεν σου εκοψε τ αρχιδια να τα κανει μπεγλερι οπως η Λορενα Μπομπιτ,φτηνα τη γλιτωσες!
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Παιδες καλα ειμαστε. Τη υγεια μας να χουμε και μακρια απο τις τρελες
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Δεν υπαρχει κανενας λογος να τον βριζει καποιος.
ελα ομως που εχει φαει περισοτερο βρισιμο απο οτι εχει φαει η καργιολα που εριξε το βιτριολι

Την αληθεια λεμε. Ενας τυπος οπως χιλιαδες αλλι, καιμθα σου πω οτι πο,λα μελη του μπουρδελα ειναι πολυ καλυτεροιντου.
βρε στα παπαρια μου αν ειναι ο ασχημος αδερφος του κουασιμοδου ή αν ειναι πιο ομορφος και απο τον αδωνη που ερωτευτηκε η θεα αφροδιτη ειναι εντελως ασχετο η οποια αναφορα σε αυτον και μαλιστα το βρισιμο που τρωει


Δεν μπορουμε να τον θεοποιουμε που εκανε το κατορθωμα να πηδηξει μια ανθυπομετρια ελεηνιδα αμορφωτη μπαρμπι και αυτη κολλησε μαζι του.
κανεις δεν θεοποιει κανεναν,δεν υπαρχει λογος ειναι σαν να μου λες οτι πρεπει να θεοποιησουμε καποιον γιατι ανασαινει

Αλλο πραγμα που δεν μπορω επισης να καταλαβω. Αφου η γκομενα ειχε μεγαλα βυζια και σιγουρα θα υπηρχε κοσμος που θα ηθελε να της τον εχωσει και βλακες λευκοι ιπποτες αγαπουληδες να την αποκαταστησουν. Γιατι δεν εβρισκε γκομενους να γαμιετααι απο δω κι απο κει ,να χαρει κι αυτη το μουνι της,να χαρουν και μερικοι αγαμητοι τα βυζια της. Λογικη μηδεν σε ολα.
γιατι πιθανον να ηθελε να κανει οικογενεια 35 ειναι
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Το να βιτριολιαζονται οι ελλ-ε-ινιδες για μια ψωλη ... με ξεπερναει ...

Κριμα το κοριτσι την πληρωσε χωρις λογο.
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Σιγουρα, γι αυτο λεμε οτι η Ιωαννα και το στυλακι της γενικως ηταν αυτο που ηταν.Δεν υπαρχει κανενας λογος να τον βριζει καποιος. Την αληθεια λεμε. Ενας τυπος οπως χιλιαδες αλλι, καιμθα σου πω οτι πο,λα μελη του μπουρδελα ειναι πολυ καλυτεροιντου. Δεν μπορουμε να τον θεοποιουμε που εκανε το κατορθωμα να πηδηξει μια ανθυπομετρια ελεηνιδα αμορφωτη μπαρμπι και αυτη κολλησε μαζι του.
Αλλο πραγμα που δεν μπορω επισης να καταλαβω. Αφου η γκομενα ειχε μεγαλα βυζια και σιγουρα θα υπηρχε κοσμος που θα ηθελε να της τον εχωσει και βλακες λευκοι ιπποτες αγαπουληδες να την αποκαταστησουν. Γιατι δεν εβρισκε γκομενους να γαμιετααι απο δω κι απο κει ,να χαρει κι αυτη το μουνι της,να χαρουν και μερικοι αγαμητοι τα βυζια της. Λογικη μηδεν σε ολα.


Έλα ντε, ένα βαθύ ντεκολτέ και δύο χυμώδεις βυζάρες πήγανε στράφι πίσω από τα κάγκελα, αντί να παραδοθούν προς όφελος της κοινωνίας. Χαλαρά θα έβρισκε κάποιον άλλον άμα είχε μυαλουδάκι στο κεφάλι της. Κοντεύω να σκάσω...
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
ας της πει και καποιος οτι η μπαζοφατσα της παιζει παντου ολη μερα και ολη νυχτα ... δεν χρειάζεται να φοραει μπουργκα για να μην την γνωρίσουμε οταν θα πηγαινοέρχεται στην Ευελπίδων ... α ξεχασα το κανει γιατι αδικως κρατειται και να μην ξεφτιλιστεί και μολις ξεμπλεξει θα αρχισει τις μηνύσεις....
Φοράει μπούργκα επειδή δεν είναι μακιγιαρισμένη τύπε  :S
 

afrolex

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
29
Like
8
Πόντοι
0
Πάντως παρατηρώ την Έφη τις τελευταίες μέρες (από το πήγαινε έλα στα δικαστήρια) ότι έχει χάσει κάποια κιλά. Όταν την μετέφεραν για πρώτη φορά είχε λίγο μπουτάκια, τώρα έχει μαζέψει αρκετά. Όντως δεν έχει φάει καθόλου τις τελευταίες μέρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom