Νέα

Καλλιθέα: Επίθεση με βιτριόλι δέχτηκε 34χρονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι πιστεύετε ότι θα γίνει με την 35χρονη που κατηγορείται για την επίθεση;

  • Θα αθωωθεί

    Ψήφοι: 12 4,5%
  • Θα καταδικαστεί σε 1-4 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 48 17,8%
  • Θα καταδικαστεί σε 5-10 χρόνια φυλακή

    Ψήφοι: 137 50,9%
  • Θα καταδικαστεί σε ισόβια

    Ψήφοι: 20 7,4%
  • Θα την κλείσουν σε ψυχιατρείο

    Ψήφοι: 52 19,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    269

frejit

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
244
Like
232
Πόντοι
21
Γυναίκες από χωριό που ζούνε στην κοσμάρα τους. Αν βγεις ένα ραντεβού και σου μιλάει το 2020 η άλλη για ζωώδια και καφετζούδες την κάνεις με ελαφρά. Το επόμενο στάδιο δηλαδή είναι να μιλάμε για βεντούζες, άνοιγμα πληγών για να φύγει το τρελό αίμα ως θεραπευτικές μεθόδους. Συχνά πυκνά θα ακούς κιόλας "οι παλαιοί ξέρανε" και τέτοιες πίπες.

Είναι ΜΕΓΑΛΟ κομμάτι της Ελληνικής κοινωνίας που ακόμα ζει στον Μεσαιώνα δε δέχεται τη θεωρία της εξέλιξης ("πώς είναι δυνατόν να προερχόμαστε από πιθήκους"), σου μιλάνε ακόμα για τσιπάκια στο δέρμα που προωθεί η νέα τάξη πραγμάτων (εχθρός επίσης είναι και το barcode που μετεξελείχθηκε σε 5G και ψεκασμούς ) και άλλες τέτοιες ανοησίες  

Σου μιλάω για νέες κοπέλες, 20 χρονών. Μεγαλωμένες στην Αθήνα. Φοιτήτριες. Να κανονίζουν πότε θα πάνε στην καφετζού. Εγώ είμαι σίγουρος οτι η κατηγορούμενη ήταν τέτοια πυροβολημένη κάργια
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Σου μιλάω για νέες κοπέλες, 20 χρονών. Μεγαλωμένες στην Αθήνα. Φοιτήτριες. Να κανονίζουν πότε θα πάνε στην καφετζού. Εγώ είμαι σίγουρος οτι η κατηγορούμενη ήταν τέτοια πυροβολημένη κάργια

τυπε απλως εχουν iq ραδικιου , γιατι το μονο που εχουν απο μικρες στο μυαλο τους ειναι το νυχι και το μαλλι και πως ν τυλιξουν το κελεπουρι . Επισης επηρεάζονται ευκολα και χειραγωγουνται απο ποιο εξυπνες φιλες (συνηθως μπαζα). Μια ειχα πεισει για την πλακα  οτι η γη ειναι επιπεδη μετα απο 45 λεπτα συζητησης . Μαλιστα ειχε βγαλει πανεπιστημιο  :headbang:
 

nick4

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Like
76
Πόντοι
0
το χειροτερο ειναι οτι την βιτριολιστρια (μπορει και την αλλη) την ειχε τελειως απαξιωμενη , για να την χυσει απλα εβγαινε στο μπαλκονι και την φωναζε αφου δεν ειχε τον αριθμο της στο κινητο του .... :2funny: :2funny:

χαλαρωσε φιλε,μια ηλιθια τρελη πηδουσε..

το θυμα ειχε ξεχασει ποιος ειναι το υποθετο,γιαυτο τον εκανε add. 40 χρονων μαλακας επι 2χρονια εκανε και ξαναεκανε αιτηματα
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Μουνετo μπατσινα  :erection: και καγκουρας μπατσος που παει δικαστηριο με σκισμένο jean   :S
 

Συνημμένα

  • Screenshot_36.png
    Screenshot_36.png
    462,2 KB · Εμφανίσεις: 97

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
η σιλικονη μια χαρα παιζει στην Ασφάλεια Αττικης
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Μουνετo μπατσινα  :erection: και καγκουρας μπατσος που παει δικαστηριο με σκισμένο jean   :S

ωρέ βυζομπαλο το (μπατσικό) μωρό ..

:tits: :tits: :tits: :tits:

εν τω μεταξύ, από τον Ιούνη του 2019, φαίνεται ότι την παρακολουθούσε.. Πιο εμμονική δεν γίνεται.. Πως την σκαπουλαρε το μπαρμανι

 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Μουνετo μπατσινα  :erection: και καγκουρας μπατσος που παει δικαστηριο με σκισμένο jean   :S

Πωωω τι μωρο ειναι αυτο..;;  :wanker: :wanker: :wanker:

Παιζουν αλλες φωτο; Πρεπει να φτιαξουμε νημα με ενστολες!  :cheesy:
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
ωρέ βυζομπαλο το (μπατσικό) μωρό ..

:tits: :tits: :tits: :tits:

εν τω μεταξύ, από τον Ιούνη του 2019, φαίνεται ότι την παρακολουθούσε.. Πιο εμμονική δεν γίνεται.. Πως την σκαπουλαρε το μπαρμανι


δεν λες που την γλιτωσε η αλλη η μελαχρινή? ... φανταστείτε τι φρίκη θα έχουν φάει αυτες που δούλευαν μαζι της ... θα σταυροκοπιούνται καθημερινως που γλιτωσαν λουσιμο  
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.174
Like
34.468
Πόντοι
9.931
Ρε μαλάκα μου ολο αυτό εγινε για τα μάτια ενός μπάρμαν!!!;;; :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
Σιλικόνη και η μπατσίνα?
Έλεος ρε, ωρε που παμε.
Ο μπάτσος ασφαλίτης ειναι , ότι θελει φοράει, δεν τον κατηγορούμε.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445

Συνημμένα

  • Screenshot_37.png
    Screenshot_37.png
    489,4 KB · Εμφανίσεις: 40

nick4

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Like
76
Πόντοι
0
ηξερε οτι σημερα ολα τα βλεματα θα ειναι στο μπου.κομ και ζητησε να κανει το μωρο τη μεταγωγη!!

ο νωντας το μπαρμανι τη γλιτωσε χαρη στο μπαγκλαντεσιανο,γιαυτον και τη μελχρινη συναδελφο κρατησε περουκα κτλ
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
ηξερε οτι σημερα ολα τα βλεματα θα ειναι στο μπου.κομ και ζητησε να κανει το μωρο τη μεταγωγη!!

ο νωντας το μπαρμανι τη γλιτωσε χαρη στο μπαγκλαντεσιανο,γιαυτον και τη μελχρινη συναδελφο κρατησε περουκα κτλ

πλακα θα ειχε η χοντρη να εχει κρατησει και photos με γυμνο τον Μπαγκλαντεσιανο  :vomit:, την  :fuck2: οταν ο μπαρμαν δεν ευκαιρουσε
 

Setrakian

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
105
Like
1
Πόντοι
1

Κεχαγιόγλου: Δεν ήταν σε θέση να απολογηθεί, θέλουμε να μελετήσουμε τα νέα στοιχεία
Στη φυλακή οδηγήθηκε η 35χρονη γυναίκα που κατηγορείται για την επίθεση με βιτριόλι σε βάρος της 34χρονης Ιωάννας με την κατηγορούμενη να τηρεί ενώπιον του ανακριτή το δικαίωμα της σιωπής.


:think:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445

Κεχαγιόγλου: Δεν ήταν σε θέση να απολογηθεί, θέλουμε να μελετήσουμε τα νέα στοιχεία
Στη φυλακή οδηγήθηκε η 35χρονη γυναίκα που κατηγορείται για την επίθεση με βιτριόλι σε βάρος της 34χρονης Ιωάννας με την κατηγορούμενη να τηρεί ενώπιον του ανακριτή το δικαίωμα της σιωπής.


:think:

τι αλλο στοιχειο να βρουν οι αμοιροι μπατσοι ? Οσο ψαχνουν τοσο σκατα βρισκουν για την σαλεμενη ελλεηνιδα  :vomit:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Η 35χρονη κατηγορούμενη γράφει, επίσης μεταξύ άλλων, στο σημείωμά της:«Θα με απασχολήσουν τα συναισθηματικά μου, λίγο τα επαγγελματικά μου και κάποια ερωτήματα για τον … (αναφέρει το όνομα του 40χρονου φίλου της). Μου έχει καρφωθεί ότι έχει άλλη και μια ξανθιά φίλη μου». Σε άλλο σημείο του σημειώματος, με την ίδια ημερομηνία,γράφει η 35χρονη: «Είμαι αστράκι και εγωίστρια ή θα αγχωθώ για το μέλλον. Με έχει αγχώσει μια γυναίκα υποσυνείδητα. Βρισκόμαστε και απομακρυνόμαστε».
Στη συνέχεια, με ημερομηνία 8 Νοεμβρίου 2019, η φερόμενη ως δράστιδα σημειώνει: «Εγώ σκέφτομαι τι σκέφτεται και κάνει την τρίχα … τριχιά. Θα μάθω, ότι υπάρχει άλλη για αυτόν ή θα μάθω για κάτι ευχάριστο; Θα τσακωθώ με ανοιχτόχρωμη. Κάποια γυναίκα από το παρελθόν θα του ζητήσει…».

Τέλος, η 35χρονη, στο ίδιο σημείωμα, αναρωτιέται εάν ταιριάζει ωροσκοπικά με τον 40χρονο φίλο της.

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ο 40χρονος, όπως προκύπτει, όχι μόνο αδιαφορούσε επιδεικτικά για την 35χρονη, αλλά δεν την είχε καν καταχωρημένη στο κινητό του.

:2funny: :2funny:

Τις προάλλες μου έτυχε μία τέτοια καμμένη στο τρένο. Είχε ημερολόγιο μπλοκάκι και έγραφε κάτι αηδίες με μεγάλα γράμματα. Όταν γύρισε και μου μίλησε τρόμαξα με την σκατόφατσα της :S :S :S. Θα παίρνω το αμάξι τύποι
 

alex967

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
76
Like
11
Πόντοι
0
Πάντως παιδιά κρίνοντας από το instagram του θύματος και υποθέτοντας ότι παρόμοιο lifestyle ενστερνιζόταν η κατηγορούμενη, μάλλον έχουμε να κάνουμε και στις δύο περιπτώσεις με κοπέλες που δεν έχουν ζήσει την ζωή τους και τα νιάτα τους στον σωστό χρόνο. Προφανώς αμά ακόμη στα 35 σου δεν έχεις ζήσει εμπειρίες, καλύψει ανασφάλειες και βγαίνεις έξω για να κουνήσεις τον κώλο σου και να πιεις σαν να ήσουν 20χρονο, σου τα σκάνε μαζί δύο αντίρροπες τάσεις που δεν είναι εύκολο να ικανοποιηθούν. Γιατί δεν μπορείς να είσαι και ξέκωλο και για γάμο ταυτόχρονα. Λίγο σχιζοφρενική είναι μια τέτοια κατάσταση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom