Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ρε πουστη μου, γιατι η καθε τραβεστω ανοιγει νεο thread για να πει καλησπερα ??? :think:

Ρε κοριτσαρα μου, θες να πεις καλησπερα ? Υπαρχει ειδικο thread για αυτον το λογο.. :tickedoff:

Αμα θες να πλασαρεις την δουλεια σου, πληρωσε μπανερακι.. :tickedoff:

Μην μας ζαλιζεται τα αρχιδια, με τις καλησπερες σας .. :tickedoff: :tickedoff:

Αυτα..
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν σου απαντω...Ανοιξε ειδικο thread με τιτλο "καλησπερα στον Νοκια" και μετα θα σου μιλησω.. :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:

Αυτα..
ενταξει φιλος..

πού θες να το ανοιξω ????

στο ''κοινότητα'' ή στο ''τραβεστι-τρανσεξουαλ'' ????  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
τι γινετε?
παμε για καινουργιο συμβολαιο παλι? :think: :think: :think: :think:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • ivi.jpg
    ivi.jpg
    95,9 KB · Εμφανίσεις: 24

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
EVE ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ <<ΠΑΡΑΜΟΝΗ>>
Οπως λεμε New Years Eve-Παραμονη Πρωτοχρονιας!!!
 

takoylhs44

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Tυχαινει να γνωριζω την Ηβη και βρεθηκαμε 2 φορες αυτεσ τις μερες που βρισκεται στην Αθηνα και σας διαβεβαιω πως προκειται για σπανιο πλασμα και πολυ καλο παιδι.Οσον αφορα το σεξ μαζι της ειναι απο τα ατομα που πρωτα το απολαμβανει η ιδια συμμετεχει καυλωνει και παντα χυνει, τουλαχιστον αυτο εγινε τισ 2 φορες που τη συναντησα.Ειναι μικροκαμωμενη με πολυ ευλυγιστο ελαστικο εφηβικο σωμα μικρο πεταχτο βυζακι πεταχτο κωλαρακι με πολυ καυτη στενη τρυπουλα πολυ μικρο τσουτσουνακι αλλα καυλωνει και χυνει.Με λιγα λογια ενα καυλιαρικο κοντοπουτανο.Τη συστηνω ανεπιφυλακτα ειναι σα να κανεις σεξ με τη γκομενα σου
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Με λιγα λογια ενα καυλιαρικο [size=20pt]κοντοπουτανο[/size].Τη συστηνω ανεπιφυλακτα ειναι [size=20pt]σα να κανεις σεξ με τη γκομενα σου[/size]
- η γη ειναι τετραγωνοεπίπεδη.
- τα αυτοκινητα εχουν εξάγωνες ροδες.
- τα μαρουλια ειναι μπλε.
- τα πορτοκαλια ειναι ασπρα.
- τα αεροπλανα προσγειωνονται με αλεξιπτωτα.
- οι αντρες εχουν μουνι.
- οι γυναικες εχουν ψωλή.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.382
Κριτικές
5
Like
65.060
Πόντοι
12.056
Tυχαινει να γνωριζω την Ηβη και βρεθηκαμε 2 φορες αυτεσ τις μερες που βρισκεται στην Αθηνα και σας διαβεβαιω πως προκειται για σπανιο πλασμα και πολυ καλο παιδι.Οσον αφορα το σεξ μαζι της ειναι απο τα ατομα που πρωτα το απολαμβανει η ιδια συμμετεχει καυλωνει και παντα χυνει, τουλαχιστον αυτο εγινε τισ 2 φορες που τη συναντησα.Ειναι μικροκαμωμενη με πολυ ευλυγιστο ελαστικο εφηβικο σωμα μικρο πεταχτο βυζακι πεταχτο κωλαρακι με πολυ καυτη στενη τρυπουλα πολυ μικρο τσουτσουνακι αλλα καυλωνει και χυνει.Με λιγα λογια ενα καυλιαρικο κοντοπουτανο.Τη συστηνω ανεπιφυλακτα ειναι σα να κανεις σεξ με τη γκομενα σου

Η γκομενα μου δεν εχει:
μικρο τσουτσουνακι
μικρο πεταχτο βυζακι
Ειναι μικροκαμωμενη
πεταχτο κωλαρακι :P :P :P :P

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Tυχαινει να γνωριζω την Ηβη και βρεθηκαμε 2 φορες αυτεσ τις μερες που βρισκεται στην Αθηνα και σας διαβεβαιω πως προκειται για σπανιο πλασμα και πολυ καλο παιδι.Οσον αφορα το σεξ μαζι της ειναι απο τα ατομα που πρωτα το απολαμβανει η ιδια συμμετεχει καυλωνει και παντα χυνει, τουλαχιστον αυτο εγινε τισ 2 φορες που τη συναντησα.Ειναι μικροκαμωμενη με πολυ ευλυγιστο ελαστικο εφηβικο σωμα μικρο πεταχτο βυζακι πεταχτο κωλαρακι με πολυ καυτη στενη τρυπουλα πολυ μικρο τσουτσουνακι αλλα καυλωνει και χυνει.Με λιγα λογια ενα καυλιαρικο κοντοπουτανο.Τη συστηνω ανεπιφυλακτα ειναι σα να κανεις σεξ με τη γκομενα σου
Στη μούρη σε έχυσε; Στο χρέωσε cif μετά;
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
πολυ χαριτωμενα ολα αυτα που μου γραφετε...ωστοσο εχω ακουσει κ χειροτερα κ σιγουρα θα ακοθσω τρισ χειροτερα...με συγχωριτε καταρχην αν καλισπεριζοντας απλα εφαγα πολυτιμο χωρο στο site αλλα  ειμαι και λιγο ασχετη με την τεχνολογια...διαφημισουλα παντωσ δεν χρειαζομαι...καποιον να μου δειξει πωσ λειτουργει σωστα αυτη η σελιδα ναι...και θα προτιμουσα αυτον που με εκραξε αν εχει την καλη θεληση!!!τωρα σ σχεση με τ καρυδια κι ολα αυτα στα καρυδια μου τα γραφω που εχω κιολας!!!οπως και να χει μιας και το ανοιξα το γαμημενο ευχομαι να καλησπεριστω πιο ανθρωπνα και ενδεχομενως και πιο ιδιωτικα...ουτε η πρωτη ειμαι ουτε η τελευταια αλλωστε..σασ φιλω λοιπον ολους σαν καλο κοριτσι που ειμαι και επιφυλασσομαι για τα καλιτερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom