Νέα

Καλησπέρα στα αγόρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eve
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
ε ρε φτωχεια που εχει πεσει!!!!!  σε λιγο θα μας παιρνουν οι πουτανες τηλεφωνο για να μας ανακοινωνουν τις καλοκαιρινες τους προσφορες.... :tits2:






δηλαδη δεν πρεπει να εκφρασω μια σκεψη μου?? επειδη εχει την μυγα η 'συγκεκριμενη' πουτανα, ειμαι εγω ο κακος?  επρεπε μηπως να ανοιξω καινουριο τοπικ γι'αυτο μου τον συλλογισμο? και ειμαι και κακος..ειμαι και αγενης και δεν ειμαι ενηλικας?? ε, χεστηκα!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αν εχετε αποθημενα με της Τρανσσεξουαλς μην ξεσπατε επανω τους .... υπαρχουν και αλλα θρεντ να βγαλετε τα ματια σας οχι στα θρεντ τους  ....  διωξατε αλλη μια...  τι καταλαβατε????  Εγω και η Αννουλα μειναμε... με τοσες που ειχε .... κ αυτο γιατι ειμαστε χοντροπετσες  ......  η υπομονη εχει τα ορια της ομως ....  ποδια δεν γλυφουμε κανενος σε οποιον αρεσουμε ....  Στο τελος θα μεινετε μονοι σας εδω μεσα και θα κοροιδευετε τους εαυτους σας  ....  αυτα και αντε γεια  και απο μενα ....
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Αν εχετε αποθημενα με της Τρανσσεξουαλς μην ξεσπατε επανω τους .... υπαρχουν και αλλα θρεντ να βγαλετε τα ματια σας οχι στα θρεντ τους  ....  διωξατε αλλη μια...  τι καταλαβατε????   Εγω και η Αννουλα μειναμε... με τοσες που ειχε .... κ αυτο γιατι ειμαστε χοντροπετσες  ......  η υπομονη εχει τα ορια της ομως ....  ποδια δεν γλυφουμε κανενος σε οποιον αρεσουμε ....   Στο τελος θα μεινετε μονοι σας εδω μεσα και θα κοροιδευετε τους εαυτους σας  ....   αυτα και αντε γεια  και απο μενα ....







αχαχαχαχαχα!!!! ρε..αυτες εχουν παλαβωσει τελειως!!! :uglystupid: ρε, απο τι ωρα αρχιζετε και πινετε?? :tooth: αφηστε να νυχτωσει λιγο....
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Αν εχετε αποθημενα με της Τρανσσεξουαλς μην ξεσπατε επανω τους .... υπαρχουν και αλλα θρεντ να βγαλετε τα ματια σας οχι στα θρεντ τους  ....  διωξατε αλλη μια...  τι καταλαβατε????   Εγω και η Αννουλα μειναμε... με τοσες που ειχε .... κ αυτο γιατι ειμαστε χοντροπετσες  ......  η υπομονη εχει τα ορια της ομως ....  ποδια δεν γλυφουμε κανενος σε οποιον αρεσουμε ....   Στο τελος θα μεινετε μονοι σας εδω μεσα και θα κοροιδευετε τους εαυτους σας  ....   αυτα και αντε γεια  και απο μενα ....
καλα τα λες ... τις διωχνουν ολες ... λες και ενδιαφερενται ...αλλα τα λενε στα π.μ. .....
ατακτα τα αγορια τελικα .... το "αντε γεια" καλα το λες ...το λεω κι εγω ...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
αχαχαχαχαχα!!!! ρε..αυτες εχουν παλαβωσει τελειως!!! :uglystupid: ρε, απο τι ωρα αρχιζετε και πινετε?? :tooth: αφηστε να νυχτωσει λιγο....
μαθε οτι μιλας σε ανθρωπους οχι σε ζωα  ...  και να μαθης να σεβεσε λιγο .... και αν εχουν τα μπουρδελα και τα στουντιο αναδουλειες δεν σας φταινε οι Τραβεστι ....  εμεις μπαινουμε να  κανουμε πλακα και να μιλισουμε με δυο ανθρωπους οχι να τους ξεκατινιαζουμε καθε μερα  .... αν δεν θελετε Τρανσσεξουαλ θεματα να τα βγαλετε απο εδω μεσα ... και μην τα χρησιμοποιητε για να κοροιδευετε ...... δεν πινω ΚΥΡΙΕ..
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
αχαχαχαχαχα!!!! ρε..αυτες εχουν παλαβωσει τελειως!!! :uglystupid: ρε, απο τι ωρα αρχιζετε και πινετε?? :tooth: αφηστε να νυχτωσει λιγο....
ΠΡΩΤΟΝ ουτε εγω πινω ....ΔΕΥΤΕΡΟΝ ..η κοπελα απλα μια φωτο εβαλε ..οπως αλλοστε το ζητησαν ...ΤΡΙΤΟΝ πρεπει να σαι εξαιρετικα επιθετικος για να μιλας για αναδουλιες χωρις να εχει κανει κατι...μονο μια φωτο εβαλε...ΤΕΤΑΡΤΟΝ ...αν δε σε ενδιαφερει, απλα μην μπαινει σε τετοια θεμαΤΑ...ΜΠΕΜΠΤΟΝ..παρε πισω αυτο με το "πινετε" ...ουτε εγω πινω ...ΕΚΤΟΝ ..ΜΑΖΕΨΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΓΕΝΙΚΕΥΕΙς .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
αυτές τι μαλακίες κάνετε και παίρνουν θάρρος τα πεοφόρα κορίτσια  :P
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
τσ τσ τσ αγριεψαν τα <<κοριτσια>> μας  :boobies:



 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλά σας λένε βρε μαλάκεεεεες!! :uglystupid:
Κόψτε το που να παρει!  :headbang:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
καλα τα λες ... τις διωχνουν ολες ... λες και ενδιαφερενται ...αλλα τα λενε στα π.μ. .....
ατακτα τα αγορια τελικα .... το "αντε γεια" καλα το λες ...το λεω κι εγω ...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

αντε γεια η μια αντε γεια και η αλλη. ποιον χαιρετανε δε ξερω αφου δε ξεκουβαλανε με τιποτα. η μια κανει χωροφυλακη μη τυχον και ανοιξει καινουργιο θρεντ νεο τραβελι, να μπει να το μπαζωσει. η αλλη εχει παρει εργολαβια το τσατ για πελατεια. πφ
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
αντε γεια η μια αντε γεια και η αλλη. ποιον χαιρετανε δε ξερω αφου δε ξεκουβαλανε με τιποτα. η μια κανει χωροφυλακη μη τυχον και ανοιξει καινουργιο θρεντ νεο τραβελι, να μπει να το μπαζωσει. η αλλη εχει παρει εργολαβια το τσατ για πελατεια. πφ

αχαχαχαχαχα!!!!!
 
OP
OP
eve

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
BACK TO MY (SPAM) THREAD ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!
 

Συνημμένα

  • Snapshot_20100928_1.jpg
    Snapshot_20100928_1.jpg
    13,4 KB · Εμφανίσεις: 24

ionianman

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα Ήβη. Έχεις μήπως website;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom