Νέα

Ηθελα τη γνωμη σας σχετικα με τη γυναικα μου(αν ετυχε καποιου αλλου ή γνωριζετε)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 537
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι γνωριζετε για τις σχεσεις που εχουν σε αυτες τις χωρες ;

  • Απαγορευετε το σεξ εκτος γαμου

    Ψήφοι: 5 6,5%
  • Απαγορευετε το σεξ εκτος γαμου αλλα κανουν

    Ψήφοι: 20 26,0%
  • Δεν απαγορευετε

    Ψήφοι: 6 7,8%
  • Με ξενες επιτρεπετε

    Ψήφοι: 46 59,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77

Επισκέπτης
Ό,τι έγινε, έγινε !!!

Σημασία έχει το μέλλον! Κοιτάζουμε μπροστά!
 
OP
OP
Man79

Man79

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
237
Like
77
Πόντοι
1

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Μου αρεσει που ο τυπος σας δουλευει  και εσεις καθεσετε και του απαντατε,ο τυπος δεν εχει με τι να ασχοληθει και τρολαρει εδω μεσα να περναει την ωρα του  :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Μου αρεσει που ο τυπος σας δουλευει  και εσεις καθεσετε και του απαντατε,ο τυπος δεν εχει με τι να ασχοληθει και τρολαρει εδω μεσα να περναει την ωρα του  :heavymetalbig:
τυπε από το τρόπο γραφής του-χαζες ερωτήσεις  πάει ο νους μου σε παλιότερα θρεντς απλά βαριέμαι να τα ψάξω..τη μια το παίζε παρθένος την άλλη πιτσιρικάς που ήθελε να στείλει λουλούδια στη κοπελιά που δεν τον γουστάρει κλπ..Σιγα μην τον έχουμε πάρει σοβαρά
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Μου αρεσει που ο τυπος σας δουλευει  και εσεις καθεσετε και του απαντατε,ο τυπος δεν εχει με τι να ασχοληθει και τρολαρει εδω μεσα να περναει την ωρα του  :heavymetalbig:


Τύπε, είναι κρίσιμη η παρέμβασή σου, επιτέλους κάποιος μας άνοιξε τα μάτια εμάς τους πλανεμένους.  :S :S
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.666
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
Η γυναικα μου μετα τη κριση πηγε για δουλεια 2 φορες στο Μαροκκο και 1 φορα στο Ντουμπαι. Σαν χορευτρια . Στο Μαροκκο εμεινε 3 μηνες καθε φορα, περιπου  . Στο Ντουμπαι για 20 μερες . Μου ειπαι οτι σε αυτες της χωρες δεν κανουν σχεση ή σεξ χωρις γαμο.    
Aυτό είναι το μόνο σίγουρο..   :cheesy:
 

Συνημμένα

  • 5751cd07e92fd.jpg
    5751cd07e92fd.jpg
    63,8 KB · Εμφανίσεις: 29

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
στην τελική το μείζον θέμα που προκύπτει είναι το ποιος έκανε τελικά την κωλονοσκόπηση  :think:

ο γείτονας; ο άραβας; ο μαροκινός; ή ο ίδιος και μας το κρύβει  :dunno:

πιστεύω ότι οι καταρτισμένοι επιστήμονες της ΝΑΣΑ  να μας δώσουν την απάντηση πάνω στο καυτό αυτό θέμα της επικαιρότητας.
δουλευε υπερωριες η πισω τρυπα στην αραπια μιας και ο ιδιος λεει ότι δεν την πολυτροχησε από πισω γιατι δεν τον αφηνε.
τωρα για τον γειτονα παιζει και αυτό το σεναριο
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μου αρεσει που ο τυπος σας δουλευει  και εσεις καθεσετε και του απαντατε,ο τυπος δεν εχει με τι να ασχοληθει και τρολαρει εδω μεσα να περναει την ωρα του  :heavymetalbig:
ολοι την ωρα μας περναμε τυπε αν αυτος τρολαρει οι αλλοι τον αντιτρολαρουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom