Νέα

Ιστορία BDSM : Οικογενειακή Υπόθεση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Ιστορίες BDSM :  p/bdsm_10.html

Ιστορία BDSM : Οικογενειακή Υπόθεση – 1ο
2012/06/bdsm-1.html



Περίληψη :
Η  μητριά και η θετή αδεφφή του ήρωα της ιστορίας , είναι πραγματικοί “πειρασμοί” στα μάτια του . Σίγουρα το να ζεί κανείς μαζί με δύο καυτές γυναίκες , μια ώριμη και μια νεαρούλα είναι μια ευνοϊκή και γεμάτη προκλήσεις συγκυρία . Τί γίνεται όμως όταν τον “πιάνουν στα πράσα” ;

Φετίχ Ιστορία;
Dirty Panties Fetish , Used Panties Humiliation , Little Dick Humiliation , Feet Worsip , Transformation , Slut Traininng , Dildo Training , Chastity , Orgasm Control , Ass Worsip , Pussy Worship , Blackmail fetish

Άκουσατην πόρτα να κλείνει καθώς η Έλενα και η Γιώτα , η μητριά μου και η θετή αδελφή μου , με αποχαιρέτησαν και έφυγαν λέγοντάς μου ότι θα πήγαιναν μαζί απο το εμπορικό κέντρο και θα περνούσαν εκεί κανά δίωρο .

Με ρώτησαν αν ήθελα να παω μαζί τους αλλά ευγενικά αρνηθηκα προφασιζόμενος ότι είχα διάβασμα για την σχολή . Η αλήθεια όμως είναι ότι είχα άλλα σχέδια κατά την απουσία τους που δεν ήταν και τόσο αθώα .

Περίμενα για λίγα λεπτά και στην συνέχεια πήγα προς το παράθυρο , βλέποντάς τες να είναι κάτω στο πάρκινγκ . Το θέαμα ήταν υπέροχο . Η Έλενα , ήταν η δεύτερη γυναίκα του πατέρα μου , μια εντυπωσιακή ξανθιά 50άρα , με κορμί που  ακόμα και οι 20άχρονες θα το ζήλευταν . Καλογυμνασμένο , με σωστές καμπύλες και αναλογίες , υπέροχο στητό στήθος , τέλειος κώλος που διαγραφόταν πάντα προκλητικός κάτω απο τις στενές φούστες μέχρι το γόνατο που φορούσε ενώ παράλληλα διέθετε και καλογυμνασμένα μακρυά πόδια με όμορφες γάμπες και υπέροχες πατούσες με βαμμένα κόκκινα νύχια στα δακτυλάκια . Ήταν δε τοσο προκλητική και παιχνιδιάρα που δεν έχανε ευκαιρία και έβαζε πότε αλυσιδίτσα , πότε toe ring καυλώνοντάς με κάθε φορά .

Η Γιώτα , η κόρη της , ήταν 25 χρονών και φυσικά ώς κόρη μιας τόσο όμορφης γυναίκας , ήταν πραγματικό μοντέλο . Ψηλή , ξανθιά με γαλαζοπράσινα μάτια γατίσια , λεπτοκαμωμένο κορμί με κάτασπρη βελούδινη επιδερμίδα και φυσικά κορμί που έβγαζε μάτια . Είχε το σεξ απήλ της μητέρας της αλλά σε πιο νεαρή εκδοχή και τα βλέμματα των αντρών στο δρόμο πάντα καρφώνονταν πάνω της.

Ήξερε δε την επίδραση που είχε στους άντρες και παντα φρόντιζε να ντύνεται ανάλογα , πότε με καυτά σόρτσ , πότε με κολλητά κολάν ενώ όταν αποφάσιζε να φοράσει μίνι φόρεμα και ψηλοτάκουνα , ε … τότε γινόταν ο χαμός .

Είχε και η Γιώτα την καύλα της μητέρας της με τα δακτυλιδάκια και τις αλυσιδίτσες στα πατουσάκια και πάντα φορούσε και εκείνη κάτι αντίστοιχο .

Εγώ ήμουν μόλις 22 ετών και απο την πρώτη μέρα που ο πατέρας μου τις σύστησε , ζούσα σε μια διαρκή κατάσταση διέγερσης . Πότε αυνανιζόμουν με την μητέρα , πότε με την κόρη ενώ όταν έμαθα ότι θα παντρευόταν για δεύτερη φορά , κυριολεκτικά ,πήδηξα μέχρι το ταβάνι απο την χαρά αλλά και την καύλα βέβαια.

Μαζί ταιριάξαμε απόλυτα . Ήξερα ότι λόγω δουλειάς του πατερα μου που ήταν καπετάνιο θα έλειπε αρκετά απο το σπίτι και θα έπρεπε να ζήσουμε οι τρείς μας .

Η Γιώτα ήταν ευχάριστη , είχαμε και κοινά ενδιαφέροντα στην μουσική ενώ ήμασταν και οι δύο φοιτητές απλώς εκείνη τελείωνε και εγώ ξεκινούσα . Μαζί ταιριάξαμε καλά .

Η Έλενα απο την άλλη , ήταν ακριβώς αυτό που χρειαζόταν η οικογένειά μας . Μια Γυναίκα , δυναμική , με έντονη προσωπικότητα , οικονομικά ανεξάρτητη που πήρε τα ηνία της οικογένειας . Φαινόταν ότι της άρεσε να έχει τον έλεγχο των πραγμάτων και το έκανε με πολύ μπρίο και ταλέντο . Πολύ σύντομα είχα βρεθεί να την ακούω σε όλα και να την ρωτάω με σεβασμό για το κάθετι .

Πίσω όμως απο την όμορφη και λειτουργική οικογένειά μας , υπήρχε μέσα μου , κάτι σκοτεινό , βρώμικο και διεστραμμένο  που ανομολόγητα , κρατούσα βαθιά μέσα μου .

Τις ποθούσα σεξουαλικά και τις δύο αλλά με ένα βρώμικο , διεστραμμένπ κα βιτσιόζικο τρόπο . Κάθε μέρα , ή τουλάχιστον όποτε έβρισκα την ευκαιρία έβρισκα χρησιμοποιημένα εσώρουχα , καλσόν και γοβάκια , τα μύριζα , τα έγλειφα και φυσικά αυνανιζόμουν μαζί τους .

Η αρχή είχε γίνει απο την πρώτη εβδομάδα κιόλας όταν εντόπισα το καλάθι των απλύτων . Η Γιώτα , μόλις είχε γυρίσει θυμάμαι απο το γυμναστήριο και είχε πετάξει βιαστικά το άσπρο της βρακάκι μέσα στο καλάθι , έκανε ντούσ και έφυγε βιαστικά .

Εγώ μπήκα μέσα στην τουαλέτα και το είδα να εξέχει δειλά απο το καλάθι.

Η καρδιά μου πήγαινε να σπάσει .

Το πήρα στα χέρια , ήταν υγρό απο τον ιδρώτα ενώ είχε και λεκέδες υποκίτρινους στο καβάλο που άγγιζε το μουνάκι της .

Δεν χρειάστηκα δεύτερη σκέψη παρά το έφερα στην μύτη μου και το μύρισα βαθιά και με ένταση .

Η καύλα με κυρίευσε αμέσως καθώς μύριζε έντονα ιδρώτα . Υπήρχε ελάχιστη μυρωδιά απο τους χυμούς της  . Το χέρι μου ασυναίσθητα έπιασε το ερεθισμένο πέος μου και άρχισα να χαιδεύομαι .

Δίπλα , στο καλάθι των απλύτων υπήρχε και ένα ζευγάρι καλσόν το οποίο αναγνώρισα μιας και ανήκε στην Έλενα . Η τρέλα με είχε κυριεύσει και το πήρα και αυτό στα χέρια μου μυρίζοντας και ρουφώντας άπληστα την έντονη οσμή ιδρώτα και δέρματος που ανέδυε το φορεμένο καλσόν της .

Πότε μύριζα το κυλοτάκι της Γιωτας ,πότε το καλσόν της Έλενας και αποφάσισα να εντοπίσω και ένα κυλοτάκι της Έλενας στο καλάθι για να τελειώσω . Δεν άργησα , αφού κόντεψα να αναποδογυρίσω το καλάθι να βρώ ένα όμορφο μεταξωτό μαύρο κυλοτάκι με δαντέλες στην άκρη που ανήκε στην Έλενα .

Ήταν κομψό , σέξυ και παιχνιδιάρικο  , όπως ακριβώς ήταν και εκείνη . Στο καβάλο υπήρχε λεκές τον οποίο απροκάλυπτα , έγλειψα ελαφρά με την γλώσσα μου . Ήταν υπέροχο . Ένα μίγμα απο τους ώριμους χυμούς της Ελενας , ιδρώτα και ίσως σταγονίτσες απο ούρα . Έχυσα στο λεπτό .

Αυτό ήταν . Οι σέξυ αυτές γυναίκες , είχαν αιχμαλωτίσει τις αισθήσεις και τις γεύσεις μου . Ένα πρελούδιο φαντασιώσεων και βρώμικων ονείρων ξεκίνησε απο τότε ενώ όταν εκείνες έλειπαν , έκανα εισβολή στα άπλυτά τους .

Είχα γίνει άρρωστος , μονομανής και θα τρελαινόμουν στο τέλος .

Εκείνη όμως την ημέρα που έφυγαν για το εμπορικό κέντρο , είχα σκοπό να κάνω κάτι τελείως διαφορετικό .

Η ιδέα σφηνώθηκε στο μυαλό μου μια μέρα που απο την μισάνοικτη πόρτα είδα την Έλενα να ποζάρει στο καθρέπτη φορώντα ένα σετάκι σέξυ εσώρουχα μαύρα , με ζαρτιέρες που είχε αγοράσει .

Κόντεψα να χύσω με το που την είδα και μόνο . Ήταν θεσπέσια !

Η ωριμότητά της , το καλοσχηματισμένο της κορμί και τα πρόστυχα εσώρουχα με τρέλαναν και τότε πέρασε η πιο διεστραμμένη σκέψη απο το μυαλό μου .

Αν τα φόραγα εγώ ;;;

Αιφνιδιάστηκα απο την σκέψη που στοίχειωσε το μυαλό μου . Να φορέσω τα εσώρουχα της Έλενας . Πόσο κίνκυ και ανώμαλο με είχαν κάνει οι δύο καύλες .

Τις επόμενες ημερες κυριολεκτικά την είχα κάνει λάστιχο . Το καλάθι των απλύτων ήταν γεμάτο και μύριζα , γευόμουν συνέχεια , ξανά και ξανά ενώ δεν άργησα να στραφώ και στην παπουτσοθηκη όπου φυλούσαν τις γόβες τους .

Βρηκα ένα ζευγάρι μπότες της Γιώτας που είχα δεί ότι τις φορούσε συνέχεια με οτ τζήν και μύριζαν έντονα δέρμα και ιδρώτα .

Κλείδωσα την πόρτα , πήρα ένα φορεμένο στριγκάκι της Γιώτας και το φόρεσα ενώ μύριζα τις μπότες της . Με κατέκλυσε ένας κυκεώνας καυλωτικών αισθήσεων .

Απο την μια η αίσθηση του μεταξωτού υφάσματος . Το άβολο συναίσθημα του στρίγκ που μου χωνόταν πίσω μου , η αίσθηση του απαγορευμένου , ο φόβος μήπως με πιάσουν και απο την άλλη οι μυρωδιές , με ώθησαν σε έναν εκρηκτικό οργασμό.

Εκείνη την μέρα λοιπόν που οι δυό τους θα έφευγαν να πάνε για ψώνια στο εμπορικό κέντρο , προφανώς καυλοεσώρουχα πάλι , ήταν η ευκαιρία μου για μια επιδρομή απευθείας στην “πηγή”

“Πηγή” αποκαλούσα την κρεβατοκάμαρα της Ελένης . Πως να το κάνουμε . Η Γιώτα ήταν μεγάλη καύλα αλλά η μητέρα της η Ελένη ήταν η πραγματικά πρόστυχη πρόκληση . Γυναίκα με όλη την σημασία της λέξεως . Αισθησιακή , έμπειρη , ερωτική , προκλητική με έναν ιδιαίτερο τρόπο .

Είδα το αυτοκίνητο να απομακρύνεται απο το πάρκινγκ και πήγα κατευθείαν μέσα στην κρεβατοκάμαρα . Άνοιξα τα συρτάρια και είδα με έκπληξή μου τακτοποιημενα όλα τα καυλιάρικα μαύρα εσώρουχά της , τα baby doll και κάτω , δίπλα απο το κρεβάτι τα ψηλοτάκουνα πέδιλά της που φορούσε μέσα στο σπίτι αναστατώνοντάς με κάθε φορά που άκουγα τον ήχο τους .

Εκστασιασμένος , γδύθηκα και φόρεσα το κυλοτάκι της που αγκάλιασε αισθησιακά το δέρμα μου ανατριχιάζοντάς με . Αισθάνθηκα να καυλωνω κάτω απο το μετάξι ενω όταν φόρεσα το καλσόν και το έπιασα με τα κλιπάκια , αισθανόμουν τις αισθήσεις μου να βαράνε κόκκινο .

Προχώρησα και στάθηκα μπροστά στον καθρέπτη .

Έβλεπα τον εαυτό μου , ντυμένο γυναικεία ενώ η αίσθηση του απαλού υφάσματος επάνω μου , δεν με άφηνε σε ησυχία .Ίσως γιαυτό να ήταν και οι δυό τους τόσο καυλιάρες , γιατί αυτά τα αναθεματισμένα εσώρουχα παρήγαγαν τόσο αισθησιασμό .

Κάτι όμως έλειπε ….

Έτρεξα και πάλι στο καλάθι απλύτων και πήρα στα χέρια μου ένα ακόμα χρησιμοποιημένο βρακάκι το οποίο άρχισα και πάλι να μυρίζω .

Ξάπλωσα στο κρεβάτι απέναντι απο τον καθρέπτη , έτσι ντυμένος γυναικεία και άρχισα να αυνανίζομαι ενά το κυλοτάκι της ενίσχυε την φαντασίωσή μου .

Μέσα στο όνειρο και την καύλα , δεν μπόρεσα να ακούσω το αυτοκίνητο που πάρκαρε ακριβώς απο κάτω .

Η Έλενα μαζί με την  Γιώτα επιστρέψαν μιας και ξεχασε να πάρει μαζί της πορτοφόλι . Δεν άκουσα τιποτε . Οϋτε τις ομιλίες τους , ούτε τα κλειδιά στην πόρτα .

Εκείνο που θυμάμαι ήταν η πόρτα της κρεβατοκάμαρας που άνοιξε και βρέθηκα έτσι μπροστά του .

Τι είναι αυτά ; Τι κάνεις εκεί ντυμένος με …. με τα εσώρουχά μου ; και αυνανίζεσαι. Άκουσα την Ελένη να μου φωνάζει .
Χαχαχα πως είσαι έτσι άκουσα και την Γιώτα να μιλάει
Δεν ντρέπεσαι ; Είπε και με σκαμπήλισε δυνατά .
(συνεχίζεται ….. ) 


Φωτογραφίες :
Διαβάστε Επίσης Σχετικά Άρθρα

Dirty Panties Fetish – Αναζητώντας Χρησιμοποιημένα Κυλοτάκια
2012/01/dirty-panties.html
Panties – Φετίχ με τα Γυναικεία Εσώρουχα
2011/08/panty-fetish.html
Chastity & Orgasm Control – Ζώνη Αγνότητας και Έλεγχος Οργασμού
2011/11/orgasm-denial-massage.html
Humiliation – Εξευτελισμός
2011/08/humiliation-verbalactivepublic-etc.html
Little Dick Humilation – Εξευτελισμός Για Το Μέγεθος Του Πέους
2011/11/small-dick-humiliation.html
Feet Worship – Ποδολαγνεία
2011/08/feet-worship.html
Transformation – Αλλαγή Ρόλων Sissyfication/Feminization
2011/11/forced-feminization-sissyfication.html
Dildo Training – Παιχνίδια Με Δονητές και Στραπον
2011/08/strapon-playdildo-trainingtransformatio.html
Ass Worsip – Στοματικό Σέξ Απο Πίσω ! Η Απόλυτη Υποταγή
2011/09/ass-worshiplicking.html
Pussy Worhip – Υποχρεωτικό Στοματικό Σέξ
2011/08/pussy-worshipass-licking-smothering.html
Blackmail Fetish – Φετιχιστικός Εκβιασμός
2012/03/blackmail-fetish.html
Slut Training – Εκπαίδευση Αρσενικής Τσούλας
2012/01/slut-training.html
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Ιστορίες BDSM : p/bdsm_10.html

Ιστορία BDSM : Οικογενειακή Υπόθεση 2ο
2012/06/bdsm-2.html




Περίληψη : 
Όταν πιάνουν στα πράσα τον ήρωα της ιστορίας μας η μητριά του και η σέξυ θετή του αδελφή , σίγουρα , ούτε ο ίδιος δεν μπορούσε να φανταστεί την συνέχεια . Θα ξεκινήσουν νέες εμπειρίες και περιπέτειες .

Φετίχ Ιστορίας :
Dirty Panties Fetish , Used Panties Humiliation , Little Dick Humiliation , Feet Worsip , Transformation , Slut Traininng , Dildo Training , Chastity , Orgasm Control , Ass Worsip , Pussy Worship , Blackmail fetish

Η στιγμή εκείνη που η Ελένη και η Γιώτα με έπιασαν ντυμένο γυναικεία με τα χρησιμοποιημένα εσώρουχά τους στα χέρια , ήταν απο τις εξευτελιστικές στιγμές της ζωής μου . Με είχαν κυκλώσει με ένα βλέμμα σαν την γάτα που εντοπίζει το ποντίκι .

Πώς μπορούσα να δικαιολογηθώ ! Τι θα μπορούσα να πώ ! Η Ελένη ήδη μου είχε δώσει ένα δυνατό σκαμπήλι και μου πέταξε το σεντόνι
Ντύσου παλιοανώμαλο και σε 5 λεπτά σε θέλω στο σαλόνι ! ΑΚΟΥΣ ;
Μάλιστα ψέλλισα κατακόκκινος απο ντροπή
Μάλιστα Κυρία ! Επανέλαβε και με σκαμπήλισε δυνατά και πάλι .
Δεν το πιστεύω ! Το φανταζόσουν μαμά τι ανώμαλος είναι ; Τι έχει κάνει εδώ μεσα ; Κοίτα όλα τα βρακάκια πήρε απο τα άπλυτα .
Θα τα πούμε όταν γίνει κόσμιος και πάλι είπα και απομακρύνθηκαν στο σαλόνι .

Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί ! Δεν το πίστευα ! Με έπιασαν αλλά κάπου μέσα μου ανακάλυψα ότι μπορεί και να το επιθυμούσα κιόλας .
Ντύθηκα και πάλι και με το κεφάλι κατεβασμένο , πήγα στο σαλόνι όπου τις είδα και τις δύο να κάθονται και να με κοιτάνε με ειρωνεία ενώ η Γιώτα , χασκογελούσε κιόλας .

Λοιπόν ! Σε ακούμε τι έχεις να πείς για τις απρέπειες που έκανες ;
Συγνώμη Κυρία Ελένη ! Απλώς εγώ.....
Είσαι ένας ανώμαλος ; Είπε η Γιώτα επιθετικά κοιτώντας με μάτια που πετούσαν φωτιές .
Σε παρακαλώ Γιώτα ! Θέλω να ακούσω τι έχει να μας πεί .
Απο την πρώτη μέρα που σας αντίκρυσα , χωρίς να το θέλω , έχουν γεμίσει το μυαλό μου σκέψεις που πασχισα πολύ να διώξω ! Είπα με όσο θάρρος μου είχε απομείνει 

Τους είπα αναλυτικά πόσο πολύ μου άρεσαν απο την πρώτη στιγμή που τις αντίκρυσα και πόσες φετιχιστικές, βιτσιόζικες φαντασιώσεις με είχαν γεμίσει .

Ομολόγησα ότι έψαχνα τα άπλυτα τουςγια να βρω κυλοτάκια λερωμένα , καλσόν χρησιμοποιημένα και να μυρίσω . Ομολόγησα ότι είχα μυρίσει και είχα γλείψει όλα τα γοβάκια και τις μπότες τους ενώ είχα εκσπερματώσει μέσα σε πολλά απο αυτά. Ομολόγησα ότι περίμενα πότε θα βγουν απο την τουαλέτα για να πάω και να μυρίσω το χαρτί υγείας που είχαν σκουπίσει το μουνάκι τους .

Όταν τελείωσε αυτή η ταπεινωτική εξομολόγηση , έδωσα και τις τελευταίες απαντήσεις σχετικά με την εμμονή που είχα να φορέσω τα γυναικεία εσώρουχα και  τι ακριβώς έκανα εκείνη την στιγμή στο δωμάτιο .

Η εξομολόγηση τελείωσε και ακολούθησε μια αμηχανία και ησυχία στο δωμάτιο μέχρι που η Ελενη πήρε το λόγο .

Θα τσακιστείς να πάς στο δωμάτιο σου να αναλογιστείς τι έκανες . Θα κάτσω να σκεφτώ την τιμωρία σου και πως θα το ανακοινώσω στον πατέρα σου είπε αυστηρά
Σας παρακαλω μην το κάνετε ! Τιμωρήστε με όσο αυστηρά θέλετε αλλά μην το κάνετε αυτό ! Απάντησα ενώ δάκρυα έτρεξαν απο τα μάτια μου
Δεν θα μου πεις εσύ τι θα κάνω ! Είπε και έφαγα ένα ακόμα χαστούκι τόσο δυνατό που με έκανε να ζαλιστώ .
Γιώτα οδήγησέ τον μέσα στο δωμάτιο !
Ναι Μαμα !
Μπρός , κουνήσου είπε αυταρχικά με με έσυρε στο δωμάτιο μου .
Εδω θα κάτσεις και δεν θα μιλάς καθόλου είπε αυστηρά και με σκαμπήλισε και αυτή , πιο δειλά όμως μιας και δεν είχε τον αέρα της μητέρας της .

Πήρε το κλειδί απο την πόρτα και με κλείδωσε μέσα , αφήνοντάς με μόνο με τις σκέψεις μου .

Δεν ήξερα τι να κάνω , πως θα αντιδράσω ! Έτρεμα και στην ιδέα ακόμα να το μάθει ο πατέρας μου . Κάθε ώρα που πέρασα εκεί μέσα ήταν βασανιστική

Ξαφνικά άκουσα και πάλι το κλειδί στην πόρτα . Ήταν η Γιώτα που μου ανακοίνωσε ότι η Ελένη ήθελε να μου μιλήσει .

Με το κεφάλι κατεβασμένο , για ακόμα μια φορά βρεθηκα μπροστά στην Κυρία Ελένη που με περίμενε στο σαλόνι .

Σκέφτηκα πολύ τι να κάνω μαζί σου με την απαράδεκτη αυτή συμπεριφορά σου
Δεν θέλω να στεναχωρήσω τον πατέρα σου λέγοντάς του τι ανώμαλο γιό – τέλως πάντων – έχει , συμπλήρωσε ειρωνικά ενώ η Γιώτα χασκογέλασε .
Ευχαριστώ Κυρία ! Είπα χαρούμενος και η Γιώτα μου έδωσε ένα χαστούκι
Μπράβο κόρη μου ! Είπε η Ελενη .
Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα τιμωρηθείς και δεν θα λάβεις ένα καλό μάθημα
Ήθελες να φορέσεις τα κυλοτάκια μου ; Θα δείς τι θα πει τιμωρία !
ΓΔΥΣΟΥ ! Συμπλήρωσε επιτακτικά .

Κοκκίνησα απο ντροπή καθώς με αιφνιδίασε η απότομη αυτή πρότασή της .
Δεν τόλμησα να μην υπακούσω μιας και έπρεπε να κάνω ότι μου λένε για να μην διακινδυνεύσω να το πούν στον πατέρα μου .

Χαχαχα τι μικρό πουλάκι είναι αυτό είπε η Γιώτα όταν κατέβασα και το σλιπάκι μένοντας ολόγυμνος μπροστά τους .
Μμμ , έτσι εξηγείται γιατί φοράει γυναικεία είπε η Ελένη επικριτικα .
Γιώτα πιάσε την ζώνη μου είπε και σηκώθηκε ερχόμενη προς το μέρος μου.

Σύγκρυο διαπέρασε την σπονδυλική μου στήλη μιας και κατάλαβα ότι είχε σκοπό να με τιμωρήσει .

Όπως κατάλαβες , δεν μπορεί να μην σε τιμωρήσω ! Θα φάς ένα γερό χέρι ξύλο στο κωλο και μετά θα δείς είπε ενώ πήρε στα χέρια της την ζωνη .
Μαμά να του μαυρίσεις το κώλο!
Στήσου στο καναπέ !

Υπάκουσα και στήθηκα στα  4 στο καναπέ ενώ η Ελένη πήρε θέση πίσω μου με πολύ άγριες διαθέσεις .
Να του κάνεις το κώλο κόκκινο μαμά είπε χαιρέκακα η Γιώτα

Κατέβασε με δύναμη την ζωνη πάνω στα κωλομέρια μου κάνοντάς με να φωνάξω απο το πόνο . Αυτό βεβαια δεν την συγκίνησε καθόλου και συνέχισε να μου μαστιγώνει ανελέητα το κωλαράκι με την ζώνη της .

Όταν επιτέλουε ότι είχα φάει αρκετές και είχα ξεσπάσει σε γοερά κλάματα , σταμάτησε και έγινε μαζί μου τρυφερή . Μου χάιδεψε το πληγιασμένο μου κωλαράκι

Σου έκανε η Μαμά κατακόκκινος το πωπουδάκι αλλά ήταν για καλό . Για να μάθεις να είσαι εγκρατής και υπάκουος .
Μάλιστα Κυρία ! Συγνώμη που έκανα αυτά τα πράγματα
Μη φοβάσαι , εγώ και η μεγάλη σου αδερφή θα σε βοηθήσουμε να γίνεις κοριτσάκι αφού αυτό θες . Έτσι δεν είναι Γιώτα ; Είπε η Ελενα κλείνοντας πονηρά το μάτι .
Ναι μαμα , θα την προσέχω την νέα “αδελφούλα” μου .

Σαν υπνωτισμένος και ενώ το κωλαράκι μου έτσουζε , τις ακολούθησα στο μπάνιο όπου με βάλανε μέσα στην μπανιέρα . Η Ελένη πήρε μια αλοιφή αποτριχωτική και άρχισε να με αλείφει παντού .

Δεν τολμούσα να αντιδράσω γιατί ήξερα πόσο σκληρή μπορούσε να γίνει !

Αισθάνθηκα το κάψιμο να με κυριεύει και δέχτηκα με ανακούφιση το κρύο νερό το οποίο ξέπλυνε τελείως όλες τις τρίχες απο το κορμί μου . Είχα γίνει εντελώς άτριχος και με απαλή επιδερμίδα . Αισθάνθηκα τα χέρια της Γιώτας και της Έλενας να τρέχουν επανω στο κορμί μου , το κώλο μου και να μου μαλάζουν το πουλάκι χασκογελώντας .

Με τόσο μικρό πουλάκι , καλύτερα να γίνεις κοριτσάκι είπε η Γιώτα καθως με σκούπιζε με την τεράστια χνουδωτή πετσέτα .
Αφού θες να ντυθείς γυναικεία , θα το κάνεις σωστά ! Είπε η Ελενα .

Με οδήγησαν στην κρεβατοκάμαρα όπου εκεί είχαν ετοιμάσει ένα σέτ με ρόζ εσώρουχα και baby doll που ανήκαν στην Γιώτα .

Θα σε ντύσω εγώ και η μαμά θα σε μάθει να φέρεσαι σαν κοριτσάκι είπε η Γιώτα .

Υπήρχε κάτι εκστατικό στον αέρα καθώς έβαζα ένα ενα τα κομμάτια απο το σετάκι και στο τέλος τα ψηλοτάκουνα γοβάκια .

Στην συνέχεια , η Γιώτα ανέλαβε να με βάψει και σε λίγα λεπτά είχα μεταμορφωθεί σε θυληκό . Είχα ξανθά μαλλιά μακριά τα οποία έπιασε με τρόπο που να μην θυμίζω άντρα .

Σου πάνε πολύ μωρή ! Είπε η Ελένη και γέλασε καθώς πήρε την ζώνη στα χέρια της .
Σήκω και περπάτα πάνω κατω . Θέλω να κουνας το κωλαράκι πάνω στις γόβες .

Άρχισα να περπατάω με αδέξιες κινήσεις στην αρχή αλλά με δύο τρείς ξυλιές που έφαγα απο την ζώνη της Ελένης και έμαθα γρήγορα να περπατάω με χάρη πάνω στα τακούνια .

Νομίζω η πουτανίτσα μας είναι έτοιμη για το επόμενο στάδιο εκπαίδευσης είπε γελώντας η Ελένη .
Ναι μαμά , έχεις δίκιο . Είπε η Γιώτα και με έκπληξη την είδα να βγάζει απο το συρτάρι ένα στραπον με λουριά και να το δίνει στην μητέρα της .
Κοιτάς ! Δεν ξέρεις τι θα γίνει ; Ρώτησε ειρωνικά η Ελένη καθώς φορούσε το στραπον .
Μααα  πήγα να πω και έφαγα ένα ακόμα δυνατό σκαμπήλι .
Σκασε και στήσε κωλαράκι στο κρεβάτι . Θα σε μάθω εγω τωρα τι θα πει να είσαι γυναίκα .

Τραβώντας με και οι δύο , με έστησαν στο κρεβάτι με το κωλαράκι στον αέρα .

Θα σε πηδηξω μωρή και μετά θα σε βαφτίσω με γυναικείο όνομα . Καριολάκι θα σε κάνω . Απο πουστράκι θα σε κάνω γκομενίτσα είπε βρίζοντάς με πρόστυχα ενώ η όλη φάση με είχε ερεθίσει τόσο πολύ που η Γιώτα το είδε και έσφιξε τα μπαλάκια μου τόσο πολύ που κόντεψα να λιποθυμίσω .
Κάτσε ακίνητη μωρή πούστρα θα σου τα ξεριζώσω . Κάτσε να σε γαμήσει η μαμά μου ! Θα μάθεις να μυρίζεις κυλοτάκια γαμιόλη .

Η Ελένη μου έδωσε ένα δυνατό σκαμπήλι στα πισινα και με ακινητοποίησε ακόμα περισσότερο ενώ η Γιώτα με έσφιγγε δυνατά .
Το δάκτυλό της , γεμάτο τζέλ , με παραβίασε και άρχισε να με αλείφει εσωτερικά

Σου αρέσει το δάκτυλο ; Συνήθισέ το , θα σου αρέσει ! Έλεγε η Ελένη και στην συνέχεια πήρε θέση πίσω μου .

Ακούμπησε το πλαστικό πουτσοκέφαλο στην παρθένα τρυπούλα μου που ανοιγόκλεινε με φόβο . Πόνος και κάψιμο άρχισε να με κυριεύει καθω έμπηγε η Ελένη το πλαστικό καυλί στο κώλο μου .
Πόναγα , σφάδαζα αλλά τα κωλοσκάμπηλα ήταν το μόνο που εισέπραξα καθώς το στραπον με άνοιγε σιγά σιγά μέχρι που έπιασε πάτο .

Το χωνεψε η κωλάρα σου τσουλάρα ! Το πήρες όλο μέσα ;
Μάλιστα Κυρία ! Πονάω .
Οι πουτάνες δεν κάνουν παράπονα για τα καυλιά που τρώνε .
Ήθελες να μας γαμήσεις ανώμαλε ε ; Είπε εκδικητικά η Γιώτα και με χαστούκισε .
Θα σε γαμήσω εγώ τώρα πουταναριό είπε απειλητικά η Ελένη

Άρχισε ένα ξέφρενο εκδικητικό γαμήσι με το στραπον . Πότε γρήγορα , πότε αργά , πότε με μπηχτές ψωλιές στο κώλο .

Με γάμαγε για πολύ ώρα με το στραπον μέχρι που σταμάτησα να κλαίω και να αντιδρώ . Δεν είχε νόημα εξάλλου . Δεχόμουν το στραπον στο κώλο με υποταγή .

Με γύρισε ανάσκελα , μου πήρε τα πόδια στους ωμους και κάρφωσε πάλι το καυλί στο κώλο και άρχισε να με πηδάει κοιτώντας με το πρόσωπο .

Καριόλα ! Σου αρέσει να φοράς κυλοτάκι τώρα ; Να γαμιέσαι ! Λέγε πουταναριό.

Τα σκαμπήλια έπεφταν βροχή ενώ παράλληλα έπαιζε το καυλωμένο μου πουλάκι .
Σου αρέσει το καυλί στο κώλο και εγώ να παίζω την κλειτορίδα σου ειπε χαρακτηρίζοντας το καυλακι μου με τόσο απαξιωτικό τρόπο .
Μάλιστα Κυρία Είπα λαχανιασμένος απο το γαμήσι και την καύλα .
Φτού σου ξεφτυλισμένη είπε η Ελένη φτύνοντάς με ενώ εγώ έχυσα με έναν έντονο οργασμό .

Ήταν η πιο κίνκυ στιγμή μέχρι τοτε της ζωής μου και κάτι μου έλεγε ότι δεν θα ήταν οι τελευταία …
(συνεχίζεται …. )

Photographs :
Οικογενειακή Υπόθεση
Μέρος 1ο : 2012/06/bdsm-1.html

Διαβάστε Επίσης Σχετικά Άρθρα

Dirty Panties Fetish – Αναζητώντας Χρησιμοποιημένα Κυλοτάκια
2012/01/dirty-panties.html
Panties – Φετίχ με τα Γυναικεία Εσώρουχα
2011/08/panty-fetish.html
Chastity & Orgasm Control – Ζώνη Αγνότητας και Έλεγχος Οργασμού
2011/11/orgasm-denial-massage.html
Humiliation – Εξευτελισμός
2011/08/humiliation-verbalactivepublic-etc.html
Little Dick Humilation – Εξευτελισμός Για Το Μέγεθος Του Πέους
2011/11/small-dick-humiliation.html
Feet Worship – Ποδολαγνεία
2011/08/feet-worship.html
Transformation – Αλλαγή Ρόλων Sissyfication/Feminization
2011/11/forced-feminization-sissyfication.html
Dildo Training – Παιχνίδια Με Δονητές και Στραπον
2011/08/strapon-playdildo-trainingtransformatio.html
Ass Worsip – Στοματικό Σέξ Απο Πίσω ! Η Απόλυτη Υποταγή
2011/09/ass-worshiplicking.html
Pussy Worhip – Υποχρεωτικό Στοματικό Σέξ
2011/08/pussy-worshipass-licking-smothering.html
Blackmail Fetish – Φετιχιστικός Εκβιασμός
2012/03/blackmail-fetish.html
Slut Training – Εκπαίδευση Αρσενικής Τσούλας
2012/01/slut-training.htm

 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Ιστορίες BDSM : p/bdsm_10.html


Ιστορία BDSM : Οικογενειακή Υπόθεση – 3ο
2012/06/bdsm-3.html






Περίληψη :
Η Μητριά και η θετή αδελφή , μεταμόρφωσαν τον ήρωα της ιστορίας σε αυτό που παντα ονειρευόταν . Σε ένα κοριτσάκι . Εκείνο όμως που ο ίδιος δεν είχε συνειδητοποιήσει είναι ότι αυτή την φορά , η φαντασίωση δεν θα τελείωνε αλλά θα ήταν μια μόνιμη πραγματικότητα


Φετίχ Ιστορίας :
Dirty Panties Fetish , Used Panties Humiliation , Little Dick Humiliation , Feet Worsip , Transformation , Slut Traininng , Dildo Training , Chastity , Orgasm Control , Ass Worsip , Pussy Worship , Blackmail fetish

Η μέρα που η Ελένη με πήδηξε με το τεράστιο στραπον της , ήταν και η τελευταία ημέρα που ήμουν αγόρι . Τουλάχιστον στο μυαλό τους , η εικόνα μου είχε αμαυρωθεί εντελώς

Η Γιώτα ήταν αυτή που έσταζε φαρμάκι σε κάθε της κουβέντα . Πουταναριό με ανέβαζε , τσουλάκι με κατέβαζε ενώ η Ελένη , με κάλεσε μπροστά της αμέσως με το που συνήλθα και καθαρίστηκα μετά το πήδημα που μου έκανε .

Λοιπόν , όπως καταλαβαίνεις , δεν μπορώ να ανεχτώ να κυκλοφορείς εδω μέσα και να αυνανίζεσαι δεξιά και αριστερά χρησιμοποιώντας τα πράγματά μας .
Μάλιστα Κυρία ! Εϊπα με συστολή
Θα κυκλοφορείς απο εδώ και πέρα ντυμένος γυναικεία αλλά όχι με τα δικά μας . Θα πάμε σήμερα στην μπουτίκ της αδερφής μου και θα σου βρώ κάτι καλό να ψωνίσουμε . Κατάλαβες μωρή ; Ρώτησε αυστηρά
Μάλιστα Κυρία . Είχα κατακοκκινήσει απο ντροπή και εξευτελισμό .
Και τι θα γίνει θα τον έχουμε εδώ να αυνανίζεται ; Συμπλήρωσε χαιρέκακα η Γιώτα χωρίς να μπορεί να κρύψει την χαρα της γιαυτό που επρόκειτο  να συμβεί και προφανώς γνώριζε
Μμμ , έχεις δίκιο κόρη μου , δεν μπορεί αυτό το τσουλάκι να έχει στύσεις εδώ μεσα . Έλα εδω μωρή ξεφτυλισμένη αδερφάρα ! Μου φώναξε και είδα ότι στα χέρια της κρατούσε ένα πλαστικό περίεργο εξάρτημα που δεν ήξερα τι ακριβώς είναι 
Εϊναι μια συσκευή αγνότητας , θα σου την φορέσω και τέλος απο τις ενοχλητικες στύσεις είπε γελώντας .
Αιφνιδιάστηκα !
Η Γιώτα ήρθε και μου ακινητοποίησε τα χέρια ενώ η Ελένη κατέβασε το παντελόνι μου και το κυλοτάκι που ακόμα φορούσα και με επιδέξιες κινήσεις μου κλείδωσε το πουλάκι μια και καλή .

Γιώτα θα κρατάς εσύ το κλειδί και θα είσαι υπεύθυνη για το μπάνιο να τον ξεκλειδώνεις αλλά να μην δεχτείς να εκτονωθεί
Μείνε ησυχη μητέρα ! Της είπε και πήρε το κλειδάκι .
Είσαι δικιά μου τώρα τσουλάρα !
Λοιπόν πάμε στην μπουτίκ της Μαίρης τώρα . Πρέπει να ψωνίσουμε .
Ναι ! Εϊπε με ενθουσιασμό η Γιώτα ! Θα δούμε την θεία την Μαίρη

Ένιωσα μεγάλο εξευτελισμό και ταπείνωση ενώ δεν το πίστευα ότι θα μάθαινε η αδερφή της Ελένης τι ακριβως είχε γίνει .

Περπατάς περίεργα , πονάς πουθενά είπε η Γιώτα χασκογελώντας πίσω μου
Είσαι κακιά ! Της ειπε επικριτικά η μητέρα της .
Απλώς έχασε την παρθενιά της το κοριτσάκι μας είπε και με χάιδεψε στα μαλλιά .

Αισθάνθηκα μια περίεργη αίσθηση καθώς η όλη αυτή ταπείνωση , μου έφερνε στύση αλλά ματαια μιας και η πλαστική θήκη σταματούσε τα πάντα .

Η Μαρία , η αδελφή της Ελένης , ήταν μια εντυπωσιακή ξανθιά σαραντάρα που είχε και αυτή ένα έντονο σέξ απήλ και επιθετική σεξουαλική συμπεριφορά .

Ήταν απο αυτές τις γυναίκες που γυρνούσες στο δρόμο να τις ξαναδείς . Πάντα σέξυ , πάντα με ψηλοτάκουνα πέδιλα , πάντα και κολλητά ή στενά φορέματα που τόνιζαν την γραμμωμένη και γυμνασμένη σιλουεττα της .

Επίσης , πάντα καυχόταν ότι οι άντρες είναι άνικανοι και άχρηστοι , ότι μόνο οι γυναίκες είναι οι ικανές . Η ίδια ήταν πάντα αυταρχική στις σχέσεις της και άλλαζε τους αντρες σαν τα πουκάμισα μιας και η οικονομική της ανεξαρτησία της εξασφάλιζε μια άνετη ζωή .

Πήγαμε στην πολυτελή μπουτίκ στο Κολωνάκι όπου εκεί χαιρετήθηκε με την αδερφή και την ανηψιά της αγνοώντας τελείως εμένα .

Αδελφούλα ! Τι κάνεις ; Χαθήκαμε !
Ναι μωρε απαντησε η Αννα ! Και εσύ Γιώτα πόσο μεγάλωσες .
Χαιρέτησε και εσύ ! Μην στέκεσαι σαν χαζός διέταξε η Ελένη
Καλημέρα είπα δειλά και η Γιώτα μου άστραψε ένα σκαμπήλι
Μιλα καλά είπε αυστηρά
Καλημέρα Κυρία ! Είπα με δάκρυα στα μάτια
Καλέ τι έχουμε εδώ ; τι συμβαίνει είπε η Μαρία περίεργη .
Θα πρέπει να κλείσεις το μαγαζί , έχουμε ειδική δουλειά ;

Έτσι και έγινε .
Της εξιστόρησαν όλο το περιστατικό , πως με έπιασαν , τι μου έκαναν , τα πάντα .

Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί . Ντρεπομουν ενώ το ειρωνικό γελάκι της Μαρίας με έκανε να ντρέπομαι .

Ωστε έτσι ε ; Ανωμαλάκι είσαι ! Θέλεις να μυρίσεις και τα γοβάκια μου είπε ενθουσιασμένη η Μαίρη
Αν θέλει λέει ! Είπε η Γιώτα .

Τα μάτια μου ασυναίσθητα έπεσαν στα ψηλοτάκουνα πέδιλά της και τα υπέροχα πατουσάκια που διαγράφονταν .

Μάλιστα Κυρία ! Θα το ήθελα πάρα πολύ !
Ααααα τότε ευχαρίστως είπε και πρότεινε το πόδι της να το φιλήσω .

Έπεσα στα 4 και αφού σύρθηκα μέχρι εκεί , απίθωσα φιλιά λατρείας στο υπεροχο πατουσάκι της και εκείνη έσκασε στα γέλια

Μπράβο κορίτσια ! Τον φέρατε στο σωστό μέρος . Θυμάστε τον Νίκο που τα είχαμε πέρισυ . Ήταν έτσι σκλαβάκι και τον είχα καταξεφτιλήσει . Έτρωγε τα σκαμπήλια του και δονητή στο κώλο . Μου έχουν λείψει αυτά .
Το κατάλαβα και κοίτα τι έφερα είπε η Ελένη και ακούμπησε πάνω στο τραπέζι το στραπον που με έιχε γαμήσει .
Χαχαχα ! Ναι να τον πηδήξω και εγω είπε η Μαρία
Γδύσου πουτανάκι και εσύ Γιώτα κλείδωσε το μαγαζί . Μπορούμε να πάμε στο πίσω χώρο που έχω τα ρούχα .

Το πίσω μέρος της μπουτίκ ήταν διαμορφωμένο σαν πασαρέλα με καναπέ και πολλά φορέματα , εσώρουχα και ρούχα .

Εκεί , μπροστά στα ειρωνικά τους βλέμματα , γδύθηκα και έμεινα ολόγυμνος με τα χέρια πάνω στο πλαστικό μου κελί .

Βλέπω Ελένη , του περιόρισες το πουλάκι , καλά έκανες είπε γελώντας
Εγώ έχω το κλειδί θεία ! Βλέπεις ! Είπε η Γιώτα δείχνοντάς το .
Μπράβο ανηψούλα . Να ξέρεις είναι το ισχυρότερο όπλο να ελέγχεις τον οργασμό ενός άντρα . Μπορείς να τον κάνεις ότι θέλεις
Ναι θεία το ξέρω .

Έσκασαν στα γέλια εξευτελίζοντας με ενώ άρχισαν να με βάζουν να δοκιμάζω ρούχα σαν να ήμουν κούκλα .

Όλο δοκίμασε το ένα , δοκίμασε το άλλο , η Μαρία συνέχεια χούφτωνε το κωλαράκι μου , σημάδι ότι διψούσε να μου το πηδήξει . Η Γιώτα και η Ελένη χασκογελούσαν .

Εν τέλει , βρήκαν κάποιο σέτ απο κυλοτάκι και καλσόν με στηθόδεσμο που μου ταίριαζε και με έκανε αρκετά τσουλάκι όπως είπε η Ελένη .

Συμφώνησαν και αφού το φόρεσα , είδα με τρόμο την Μαρία να φοράει το στραπον .

Θα σε ξεσκίσω τσουλάκι , θα σε ανοίξω στα δύο . Έχω καιρό να πηδήξω κωλαράκι και θα το γλεντήσω το δικό σου ,
Ναι θεία , ξεκώλιασέ τον , του αρέσει .
Ελα καριολάκι , να δοκιμάσεις πόσο πουτάνα γίνεσαι με αυτά τα εσώρουχα .

Βρέθηκα στημένος και πάλι στα 4 ενώ η Μαρία σχεδόν τρέχοντας ήρθε και πήρε θεση πίσω μου

Η τρυπούλα μου , μόλις μια φορά γαμημένη , πονούσε και κατάλαβα απο την πρώτη στιγμή ότι θα υπέφερα απο το γαμήσι , πράγμα όμως που δεν απασχολούσε καθόλου την Μαρία που μου το κάρφωσε με μανία και μόλις λίγο σάλιο .

Βογγας μωρή καριόλα ! ; Δεν σε σώνει τίποτε .

Η Μαρία άρχισε , κάτω απο τις φωνες και επευφημίες της Ελένης και της Γιώτας ένα ξέφρενο γαμήσι ξεκωλιάζοντάς με πολύ εμπειρία και πάθος το κωλαρακι μου .

Η Μαρία , το είχε ξανακάνει και το γούσταρε να πηδάει αντρικό κωλαράκι . Την έβλεπα να με γαμάει και να παίζει και με το στήθος της . Είχε καυλώσει γαμώντας με και δεν σταματούσε παρόλο που μούγκριζα απο το στενό σχεδόν γαμήσι που μου έκανε .

Μου έδινε κωλοσκάμπηλα ενώ έβριζε χυδαία . Πότε πουτάνα , πότε τσούλα , πότε ξεκωλιάρα , σε ένα 15 άλεπτο που με γαμούσε τα είχα ακούσει όλα .

Όταν επιτέλους βγήκε απο μέσα μου , ο κώλος μου είχε γίνει χωνί . Πόναγα και έκλαιγα αλλά η απάντηση της Ελένης ήρθε χωρίς έλεος .

Ευτυχώς που την πήδηξες τώρα για να μην χαλάσει το μακιγιάζ .

Ήταν προφανές ότι δεν θα έβρισκα έλεος απο καμια τους .

Για να βρούμε και ένα φόρεμα να φορέσει μια τόσο πουτάνα σαν εσένα είπε η Μαρία σαφώς ξαναμμένη καθώς έφτιαχνε τα ρούχα της .

Μου βρήκαν ένα κοντό αέρινο μίνι και ψηλοτάκουνα πέδιλα .

Είσαι έτοιμη τώρα να βγούμε στο δρόμο είπε η Ελένη όταν με μακιγιάραν κιόλας και με έκαναν κορίτσι
Μα θα με καταλάβουν είπα
Σαχλαμάρες ! Κοίτα το καθρέπτη ! Εϊσαι ένα ωραίο  μουνάκι ! Όλοι θα σε κοιτάνε και θα θέλουν να σε γαμήσουν ! Είπε η Μαρία και συμφώνησαν όλοι .

Με το ζόρι , με έβγαλαν για βόλτα στον πεζόδρομο ενώ η Μαρία μας χαιρέτησε απο μακριά .

Η καρδιά μου πήγαινε να σπάσει αλλά διαπίστωσα ότι κανείς δεν είχε καταλάβει τίποτε .

Στα χέρια τους είχα γίνει κορίτσι .Με γαμημένο κωλαράκι , θήκη αγνότητος στο πουλάκι μου και σέξυ πουτανίστικο ντύσιμο . Η Ελένη μου χούφτωσε το κωλαράκι .

Μικρό μου τσουλάκι ! Ικανοποιημένη ! Σε μεταμορφώσαμε , σε γαμήσαμε ! Έπρεπε απλώς να μας το ζητήσεις αντί να ψαχουλεύεις τα ρούχα μας .
Σας ευχαριστώ είπα με ευγνωμοσύνη .

Είχα γίνει ένα προκλητικό πουτανάκι στα χέρια τους και ήταν η μεγάλη μου επιθυμία . _



Αφιερωμένη στον φίλο Αναγνώστη που την ζήτησε .


To Kinky Fantasies On lIne μετατρέπει τις φαντασιώσεις σας σε ιστορία .
Απλώς στείλτε μήνυμε και περιγράψτε την ιστορία και τα στοιχεία που θα θέλατε να έχει .



Οικογενειακή Υπόθεση
Μέρος 1ο : 2012/06/bdsm-1.html
Μέρος 2ο : 2012/06/bdsm-2.html

Photographs :
Διαβάστε Επίσης Σχετικά Άρθρα

Dirty Panties Fetish – Αναζητώντας Χρησιμοποιημένα Κυλοτάκια
2012/01/dirty-panties.html
Panties – Φετίχ με τα Γυναικεία Εσώρουχα
2011/08/panty-fetish.html
Chastity & Orgasm Control – Ζώνη Αγνότητας και Έλεγχος Οργασμού
2011/11/orgasm-denial-massage.html
Humiliation – Εξευτελισμός
2011/08/humiliation-verbalactivepublic-etc.html
Little Dick Humilation – Εξευτελισμός Για Το Μέγεθος Του Πέους
2011/11/small-dick-humiliation.html
Feet Worship – Ποδολαγνεία
2011/08/feet-worship.html
Transformation – Αλλαγή Ρόλων Sissyfication/Feminization
2011/11/forced-feminization-sissyfication.html
Dildo Training – Παιχνίδια Με Δονητές και Στραπον
2011/08/strapon-playdildo-trainingtransformatio.html
Ass Worsip – Στοματικό Σέξ Απο Πίσω ! Η Απόλυτη Υποταγή
2011/09/ass-worshiplicking.html
Pussy Worhip – Υποχρεωτικό Στοματικό Σέξ
2011/08/pussy-worshipass-licking-smothering.html
Blackmail Fetish – Φετιχιστικός Εκβιασμός
2012/03/blackmail-fetish.html
Slut Training – Εκπαίδευση Αρσενικής Τσούλας
2012/01/slut-training.htm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom