Νέα

Irida

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Irida ?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 312
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
914
Like
2.172
Πόντοι
446
Χαιρετώ την όμορφη @Irida ? και τους υπόλοιπους συναθλητές!
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, η οποία μπορεί να ακουστεί χαζή.
Body to Body μασαζ δεν έχει τύχει να κάνω ποτέ.
Μου κίνησε το ενδιαφέρον πολύ και μπήκα στη διαδικασία να το ψάξω, λόγω της εμφάνισης της Ίριδας εδω.
Αυτό που με απασχολεί πάντα με όσα είδα σε μερικά βίντεο στο internet, είναι ότι είναι γυμνοί και οι 2 και η κοπέλα τρίβεται σε όλα τα μέρη του σώματος με όλο της το σώμα (και κατ επέκταση τα "επίμαχα" σημεία της)
Πόσο ασφαλές είναι κάτι τέτοιο στο θέμα των ΣΜΝ?
Μήπως όλο αυτό γίνεται με χρήση προφυλακτικού απο μέρους μας?
Μην πέσετε να με φάτε, πρέπει να καταλάβετε πως δεν είναι όλοι στον ίδιο βαθμό χαλαροί και άνετοι στο κομμάτι των ΣΜΝ, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν θέλουν να απολαμβάνουν τον πληρωμένο έρωτα.
Και στα μπουρδέλα όταν πάμε, καπότα βάζουμε για να προφυλαχθούμε. Δεν πιστεύω να υπάρχουν πολλοί που να λένε "έλα μωρέ αρρωστοφοβικέ τι να την κάνεις την καπότα?"
Ιριδα μπορείς να μου λύσεις την παρακάτω απορία?
Ευχαριστώ πολύ!
Φάντα και για εξωτερική χρήση
 

Βαθυ Πασοκ

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2024
Μηνύματα
33
Like
153
Πόντοι
0
@Irida ? Με κατατόπισες πλήρως!
Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!
Πιστεύω οτι λύθηκε απορία που πιθανόν να την είχαν αρκετοί!
Θα τα πούμε σύντομα απο κοντά!
:angel:
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.015
Like
10.265
Πόντοι
2.256
Αυτό είναι καινούρια κατηγορία στο μέγεθος στήθους;
δεν έχω βγάλει ακόμα τις επαγγελματικές
Δεν πειράζει... Οι απλές φωτογραφίες από το κινητό είναι καλύτερες γιατί είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα. Σε επαγγελματία φωτογράφο, ακόμα κι εγώ βγαίνω όμορφος.
Που μπορώ να σε βρω;;;
Εσύ ειδικά θα την βρείς στην Κρήτη.
Χαιρετώ την όμορφη @Irida ? και τους υπόλοιπους συναθλητές!
..........................................."έλα μωρέ αρρωστοφοβικέ τι να την κάνεις την καπότα?"
Ιριδα μπορείς να μου λύσεις την παρακάτω απορία?
Ευχαριστώ πολύ!
Αμα φοβάσαι τόσο πολύ ένα μασαζ ρε πασόκεμον, ζήτα να σου τραβήξουν μαλακία με γάντια του μπόξ.

Ίριδα... ξενοδοχείο Πέρινθος στη Σίνδο, ειναι μεσα στο χιλιομετρικά όρια που κινείσαι ή το χρεώνεις σαν μακρινή περιοχή;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
5
Like
13.005
Πόντοι
3.786
Συνάντηση με την Ίριδα σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονής της πόλης.Εμφάνιση όπως φαίνεται στις φωτό που βάζει.Για 42 ετών που λέει ότι είναι (φαίνεται μικρότερη),έχει πολύ καλό σώμα.

Δεν κάνει απλά body to body.Όλο το πρόγραμμα της είναι μια μυσταγωγία.Από την αρχή που σε γδύνει και γδύνεται με ερωτικό τρόπο,σε κάνει μασάζ στα μαλλιά,σε κάνει μπάνιο και μετά στο κρεβάτι για μασάζ.Κάνει αρκετά δυνατό έως πολύ,οπότε την καθοδηγείς στην ένταση που προτιμάς.Καλό μασάζ και αρκετά καλό και με τα πόδια που κάνει.

Όλα τα λεφτά το body to body που κάνει,με αισθησιακό τρόπο και χωρίς να χρειαστεί να τρίβει το μουνάκι της με τα επακόλουθα υγρά,ακάποτα.Δεν θα γράψω εδώ τα extra που πήρα,αλλά μόνο σε pm,για να μην αποκαλυφθώ.Έντονο χύσιμο υπήρξε πάντως.
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
111
Like
502
Πόντοι
81
Αυτό είναι καινούρια κατηγορία στο μέγεθος στήθους;

Δεν πειράζει... Οι απλές φωτογραφίες από το κινητό είναι καλύτερες γιατί είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα. Σε επαγγελματία φωτογράφο, ακόμα κι εγώ βγαίνω όμορφος.

Εσύ ειδικά θα την βρείς στην Κρήτη.

Αμα φοβάσαι τόσο πολύ ένα μασαζ ρε πασόκεμον, ζήτα να σου τραβήξουν μαλακία με γάντια του μπόξ.

Ίριδα... ξενοδοχείο Πέρινθος στη Σίνδο, ειναι μεσα στο χιλιομετρικά όρια που κινείσαι ή το χρεώνεις σαν μακρινή περιοχή;
Καλημέρα
Αν θελήσεις θα έρθω και στη Σίνδο.
Όπως το είδα στο gps είναι 23 χλμ από πλατεία Αριστοτέλους, που αν δεν κάνω κάποιο σφαλμα είναι το κέντρο της πόλης;

Και αυτό που δεν ξέρω, είναι εάν το ταξί χρεώνει διπλή ταρίφα λόγω ότι είναι εκτός πόλεως , όπως γίνεται σε περιοχές όπως Ωραιόκαστρο.
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
111
Like
502
Πόντοι
81
Συνάντηση με την Ίριδα σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονής της πόλης.Εμφάνιση όπως φαίνεται στις φωτό που βάζει.Για 42 ετών που λέει ότι είναι (φαίνεται μικρότερη),έχει πολύ καλό σώμα.

Δεν κάνει απλά body to body.Όλο το πρόγραμμα της είναι μια μυσταγωγία.Από την αρχή που σε γδύνει και γδύνεται με ερωτικό τρόπο,σε κάνει μασάζ στα μαλλιά,σε κάνει μπάνιο και μετά στο κρεβάτι για μασάζ.Κάνει αρκετά δυνατό έως πολύ,οπότε την καθοδηγείς στην ένταση που προτιμάς.Καλό μασάζ και αρκετά καλό και με τα πόδια που κάνει.

Όλα τα λεφτά το body to body που κάνει,με αισθησιακό τρόπο και χωρίς να χρειαστεί να τρίβει το μουνάκι της με τα επακόλουθα υγρά,ακάποτα.Δεν θα γράψω εδώ τα extra που πήρα,αλλά μόνο σε pm,για να μην αποκαλυφθώ.Έντονο χύσιμο υπήρξε πάντως.

Σ 'ευχαριστω παρά πολύ!
Χαίρομαι πάρα πολύ που σου άρεσε.
Αυτός ήταν και ο σκοπός και που πήρες αυτό το "μαγικό αισθησιασμο" που είναι το μασάζ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και γω την ίδια απορία ειχα
Ακριβώς, είναι χωρίς σεξ.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
322
Like
1.657
Πόντοι
201
Τα έξτρα που αναγράφονται, είναι ανά ραντεβού ή φορά;
Βλέπω bj =+20, αν στο δίωρο παιχτούν 2 γύροι, είναι 40€ εξτρα;
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.015
Like
10.265
Πόντοι
2.256
Καλημέρα
Αν θελήσεις θα έρθω και στη Σίνδο.
Όπως το είδα στο gps είναι 23 χλμ από πλατεία Αριστοτέλους, που αν δεν κάνω κάποιο σφαλμα είναι το κέντρο της πόλης;

Και αυτό που δεν ξέρω, είναι εάν το ταξί χρεώνει διπλή ταρίφα λόγω ότι είναι εκτός πόλεως , όπως γίνεται σε περιοχές όπως Ωραιόκαστρο.
Ούτε εγω ξερω απο Θεσσαλονικη... Ανεβαίνω για δουλειες μονο 2-3 φορές το χρόνο. Λογικά θα σε χρεώσει διπλή ταρίφα.. Είναι εκτός πόλης, αλλα δε θα κολλήσουμε εκεί.
Κρατάω το τηλέφωνό σου και θα σε καλέσω όταν θα ανέβω προς τα πάνω
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
111
Like
502
Πόντοι
81
Τα έξτρα που αναγράφονται, είναι ανά ραντεβού ή φορά;
Βλέπω bj =+20, αν στο δίωρο παιχτούν 2 γύροι, είναι 40€ εξτρα;

Τα έξτρα χρεώνονται μια φορά και ολοκληρώνεις όσες φορές θέλεις.

Δλδ. στο 2ωρο, 2 γύροι, είναι 20 €.
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
142
Like
162
Πόντοι
1
Τα έξτρα χρεώνονται μια φορά και ολοκληρώνεις όσες φορές θέλεις.

Δλδ. στο 2ωρο, 2 γύροι, είναι 20 €.
Βαλε αν μπορεις μια φωτο με τα ποδια σου να δουμε αν αξιζει το foot massage και footjob
 

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
59
Like
91
Πόντοι
0
Τα έξτρα χρεώνονται μια φορά και ολοκληρώνεις όσες φορές θέλεις.

Δλδ. στο 2ωρο, 2 γύροι, είναι 20 €.
Γειά σου Ιριδα! Rimiming και μασάζ προστάτη (να βάζεις δάκτυλο) προσφέρεις στις υπηρεσίες σου κι αν ναι ποσο χρεώνεται? Φυσικά εφόσον ο πελάτης προσέχει την υγιεινή της εν λογω περιοχής.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom