Νέα

Ηράκλειο Παππούς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gastr13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Ρε παιδια ευκολο είναι..κατεβαίνετε στην πιατσα των ταξί.Βρισκετε την πιο σκατοφατσα ταξιτζή και του λετε να σας παει στον παππου,με τα κορίτσια, στην αμμουδαρα.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Ρε παιδια ευκολο είναι..κατεβαίνετε στην πιατσα των ταξί.Βρισκετε την πιο σκατοφατσα ταξιτζή και του λετε να σας παει στον παππου,με τα κορίτσια, στην αμμουδαρα.

δεν παιζεσαι.. :2funny: :2funny:
 

irakleio_psaxnw

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Μπορει σας παρακαλω κ εμενα να μ πει που ειναι ο παππους;
 

dremm

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα, για να εχετε μια σχετικη εικονα με Παππου : ο παππους (καφενειο ΑΣΤΕΡΙ αλλιως) φερνει συνηθως γυφτοβουλγαρακια (καποια πολυ τουμπανα και καποια σαπια) πλεον εκει δουλευουν τις καθημερινες 2 κοριτσια η μια ετσι και ετσι και η αλλη χοντρουλα! τα σκ μου ειπαν ειναι 3 η 4 πλεον. παλαιοτερα σε αυτο το μαγαζι ηταν 8 με 9 κοπελεσ οι οποιες στο κλεισιμο τησ βραδιασ πανε και απεξω με 30-50€. πλεον ομως εχει ανοιξει ενα μαγαζι ιδιου στυλ πιο προσεγμενο λιγο παρακατω το οποιο το εχει η Κατερινα η βουλγαρα γνωστη και ως ΜΑΜΑ για τα βουλγαρακια! Το εχει μαζι με τον τυπο που ειχε το μαγαζι στη θερισου.. και τα δυο μαγαζια αυτα ειναι στην αμμουδαρα λιγο μετα τα carefour και λιγο πιο μετα απο το shell το βενζιναδικο. εκει κοντα και πιο χαμηλα προς την παραλια ειναι αλλο ενα της ριτσας που εχει και μαυρες και λευκες!!! Επισης παρομοια μαγαζια εχει στην 62 μαρτυρων και στα δυο ρευματα. Επισης εχει και στα Κτελ χανιων ρεθυμνου δεξια της 62 μαρτυρων! εχει και στη θερισου κανενα δυο, εχω ακουσει και για παπαναστασιου και ατσαλενιο 2 ακομα που δεν εχω παει!! αυτα γνωριζω εγω μεχρι τωρα!
 

isznogoudtd

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
είπε και ελλαλησε ο κοσμογυρτης, εντάξει όποιος δοκιμάσει να μας ενημερώσει και εμας τους άσχετους, φιλε και φιλοι μου, δεν μαθαίνετε για τον παππου γιατι ειναι αμαρτια να τον καταστρεψουμε τον μπάρμπα, λαλάτε πολυ και δν κρατάτε τιποτα, οταν σοβαρευτείτε θα τα μάθετε,
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Παιδια καλησπερα, για να εχετε μια σχετικη εικονα με Παππου : ο παππους (καφενειο ΑΣΤΕΡΙ αλλιως) φερνει συνηθως γυφτοβουλγαρακια (καποια πολυ τουμπανα και καποια σαπια) πλεον εκει δουλευουν τις καθημερινες 2 κοριτσια η μια ετσι και ετσι και η αλλη χοντρουλα! τα σκ μου ειπαν ειναι 3 η 4 πλεον. παλαιοτερα σε αυτο το μαγαζι ηταν 8 με 9 κοπελεσ οι οποιες στο κλεισιμο τησ βραδιασ πανε και απεξω με 30-50€. πλεον ομως εχει ανοιξει ενα μαγαζι ιδιου στυλ πιο προσεγμενο λιγο παρακατω το οποιο το εχει η Κατερινα η βουλγαρα γνωστη και ως ΜΑΜΑ για τα βουλγαρακια! Το εχει μαζι με τον τυπο που ειχε το μαγαζι στη θερισου.. και τα δυο μαγαζια αυτα ειναι στην αμμουδαρα λιγο μετα τα carefour και λιγο πιο μετα απο το shell το βενζιναδικο. εκει κοντα και πιο χαμηλα προς την παραλια ειναι αλλο ενα της ριτσας που εχει και μαυρες και λευκες!!! Επισης παρομοια μαγαζια εχει στην 62 μαρτυρων και στα δυο ρευματα. Επισης εχει και στα Κτελ χανιων ρεθυμνου δεξια της 62 μαρτυρων! εχει και στη θερισου κανενα δυο, εχω ακουσει και για παπαναστασιου και ατσαλενιο 2 ακομα που δεν εχω παει!! αυτα γνωριζω εγω μεχρι τωρα!
Καμμια σχεση ο Παππους με το αστερι
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Κατέβηκα πάλι Κρήτη και εγώ. Θα μπορουσε κάποιος να πει που είναι ο παππούς;
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Παππους, μεσημεριανη σιεστα, οι κορασιδες εντος των δωματιων μονες, με το που με γαβγιζει το σκυλι τσουπ και ο παππους, σορτσακι χωρις φανελακικαι φωναζει τα κοριτσια. Βγαινει ενα μελανουρι με τον κωλο στο Θεο αλλα βγαινει και ενα ξανθο, Λαουρα, λεμε τωρα, με βυζι πενταρι  :tits: αλλα πενταρι ομως!
Με συνεπηρε, την ακολουθησα, ξανθο πιπινι με γυαλακια, δεν τα εβγαλε καθολου, ντουζακι και βρισκομαι κατω απο δυο βυζαρες να χουφτωνω ενα σφιχτο κωλο και σωμα αψεγαδιαστο. Πιπα για να φτιαξουμε κλιμα με λαστιχο δυστυχως, αλλα το κοριτσι ηθελε να πηδηχτει  :knockinb: εγω παλι να χυσω  :cum: τελικα τα βρηκαμε και στο τελος μου τον επαιξε στις βυζαρες της οπου και  :wanker: με στραγγιξε  :happy:
50 ευρω το κυριως γευμα και 10 για το πιτσιλισμα και φυγαμε, αν φερνει τετοια μωρα αξιζει ενα μεσημεριανο περασμα!!
 

Al_Kapone15

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
78
Like
49
Πόντοι
0
Απογευματινή επίσκεψη στου παππού κατά τις 6 αλλά δυστυχώς δεν είχε 2 κοπέλες που δεν μου έλεγαν κάτι και έτσι έφυγα.Ξέρει κανένας εάν έχει περισσότερες κοπέλες νωρίτερα?Για να πώ την αλήθεια απογοητεύτηκα.
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Απογευματινή επίσκεψη στου παππού κατά τις 6 αλλά δυστυχώς δεν είχε 2 κοπέλες που δεν μου έλεγαν κάτι και έτσι έφυγα.Ξέρει κανένας εάν έχει περισσότερες κοπέλες νωρίτερα?Για να πώ την αλήθεια απογοητεύτηκα.
Κοιτα φιλε παντα εχει δυο κοριτσια, τωρα επεσες σε φαση τι να σου πω. Παντως την Κυριακη εφυγε η μια ισως να μην προλαβε να την αναπληρωσει λογω θερους....
 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
1
που ειναι τελικα αυτο?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μονο μπαζα φερνει... Αμα ειναι να ερχομαστε απο αλλη πολη και να ελπιζουμε να πετυχουμε την 1 φορα στις 10 που θα φερει καποια αξιολογη γκομενα, κλαφτα χαραλαμπε...
Εγω τελευταια φορα που πηγα εφυγα τρεχωντας και εδωσα ενα εξτραδακι σε ενα μπουρδελο της παραλιακης και περασα ωραια με πολυ ομορφη γκομενα.
 

νικ76

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
κατι παιζει και στο Γαζι αλλα μονο αν εισαι συστημενος , ξερει κανεις κατι?
 

pinokiox3

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
30
Like
11
Πόντοι
0
Έχει πάει κανένας αυτές τις μέρες παππού να μας πει τι έχει αυτή την εβδομάδα?

 

Al_Kapone15

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
78
Like
49
Πόντοι
0
Καθε πότε φέρνει ο παππούς νέο πράγμα?Εγώ έχω περάσει 2 φορές τις προηγούμενες 2 εβδομάδες και έχει 2 κοπέλες μόνο.Η μία είναι χάλια εντελώς που την είδα και τις 2 φορές και η άλλη μέτρια  η οποία την πρώτη φορά ήταν με τα ρούχα (ο παππούς είπε ότι είχε έρθει μόλις) ενώ την δεύτερη ηταν με πελάτη.
 

pinokiox3

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
30
Like
11
Πόντοι
0
Έχω αρκετό καιρό να πάω γιατί ήμουν εκτός κρήτης αλλά παλιά (τουλάχιστον) είχε και πάλι 2 κοπέλες (εκτός αν είναι μέρα που αλλάζουν οπού έχω πετύχει μέχρι και 4). Τισ άλλαζε κάθε 8 μέρες (πχ. τρίτη έρχονται, τρίτη φεύγουν, εκτός αν έχει κ τίποτα αργίες ενδιάμεσα, όπου δεν ισχύει το 8 μέρες).
Δηλ. εσύ πήγες και είδες για 14 μέρες τις ίδιες γκόμενες??

Αν έχει αλλάξει κάτι, ας μας ενημερώσει κανένας συναγωνιστής που πήγε πρόσφατα...αλλιώς θα "αναγκαστώ" να πάω εγώ χιχιχιχχιιχ :)
 

Gamicoulas

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2017
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Έχω να πάω πολύ καιρό! Μπορεί κάποιος να μου πει αν έχει αλλάξει μέρος η τηλέφωνο;
 

maragak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
61
Κριτικές
6
Like
248
Πόντοι
280
Πέρασα σήμερα μετά από πολύ καιρό. Ρε 'σεις, ο παππούς δεν έφερνε μπάζα.... τι έχει γίνει? Τέλος πάντων... για βολιδοσκόπηση πήγα μόνο γιατί δεν είχα μία....
 

Kostas_Kriti

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
98
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπέρα, παιδιά μένω αμμμουδαρα σχεδον, αλλα παππού δεν ξερω,
θα μπορουσα να έχω κάποια πληροφορία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom