Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μαγκες η ΜΙΑ που βρισκεται ξερει κανεις???
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
πέρασα χθες από συγγρου. Το Sadist άλλαξε επιγραφή???? έργα γινόντουσαν.....
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
πέρασα χθες από συγγρου. Το Sadist άλλαξε επιγραφή???? έργα γινόντουσαν.....

για θυμιστε μου την παροιμια με τον μανωλιο που εβαλε τα ρουχα του αλλοιως.. αυτο θα γινει και με το sadist και με το καθε sadist.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εχθες βολτα στο εροτικα,ολα καλα μαγκες,εγραψα κριτικη.οποιος θελει διαβαζει :rockon:
 

roumanso

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι ληξιαρχοι μια πληροφορια παρακαλω. Δούλευε στο lido πριν απο 2 - 3 χρόνια μια Ρουμανίς ονόματι Μανουέλλα. Ειχε κάνει και εμφάνιση στην τηλεόραση στον κωστάκη το Μυλωνά. Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται σήμερα?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Κατά την προχτεσινή μου βόλτα ΑΝΑΤΟΛΗ-κά, παρατήρησα ότι άλλαξαν ονόματα (αμφιβάλλω για το περιεχόμενο) τα:
Sadist έγινε Αλκατράζ
Penthouse έγινε Diamond Dolls (!!!)
Μας έπρηξαν πιά...
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Grand Ritorno πριν καποιες ωριτσες...ανανεωμενο το μαγαζι με καμια 25αρια κοπελες,οι περισσοτερες μετριες (για μενα)! Οσες δεν ηταν με καποιο πελατη ηταν αμεσα διαθεσιμες για χορους/ποτα,με κεφι κ χιουμορακι να απλωνεται σ'ολο το μαγαζι.Τα ποτα εξαιρετικα κ οχι πετρελαιο κ η μουσικη σε νορμαλ ενταση!Απο σοου τπτ τρελο,με τα ζορια τα χορευτικα των κοριτσιων!
Ξεχωριζουν,η Αλεξια(ρωσσιδα/ξανθια),η Συλβι(πορνσταρ στυλακι/απο πολωνια) κ η Ελενα (στυλατη ρωσιδα)!

Υ/Γ.Το μαγαζι πιστευω οτι απευθεινεται κυριως για αντρες που γουσταρουν περισσοτερο ποτοθεραπεια κ λιγοτερο χορους.
Υ/Γ.2.Πολλες κοπελες δεν κανουν χορους.
Υ/Γ.3.Αφου ρε παιδια διωξατε μερικα μπαζα που ειχατε παλια,γιατι δεν διωξατε κ τις θειτσες με τις πατσες ?
Υ/Γ.4.Το υφος του μαγαζιου δεν θα ελεγα οτι ειναι αυτο που παρουσιαζετε προς τα εξω με διαφημισεις,μαλλον προς κονσομα παει...

MCLEIN δουλευε και η Λουντμιλα?
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Κάτι τέτοια (ξεπέτες), μου την έχουν σπάσει κι εμένα...Δε μου λείπουν πλέον οι κυρίες των στριπ!!!

Λειπεις ομως εσυ σε αυτες!
Δεν μπορω να γινω μαρτυρας της αποσυρσης και αλλου
superstar των strip!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Κατά την προχτεσινή μου βόλτα ΑΝΑΤΟΛΗ-κά, παρατήρησα ότι άλλαξαν ονόματα (αμφιβάλλω για το περιεχόμενο) τα:
Sadist έγινε Αλκατράζ
Penthouse έγινε Diamond Dolls (!!!)
Μας έπρηξαν πιά...

και το sinbad παλι το γυρισε σε ex-sirocco......αυτο και αν αλλαξει σε χρονους dt ονομασιες....αλλα παλια ηταν το καλυτερο με διαφορα απο ολα τα αλλα(εποχες 95-96-97-98)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Κατά την προχτεσινή μου βόλτα ΑΝΑΤΟΛΗ-κά, παρατήρησα ότι άλλαξαν ονόματα (αμφιβάλλω για το περιεχόμενο) τα:
Sadist έγινε Αλκατράζ
Penthouse έγινε Diamond Dolls (!!!)
Μας έπρηξαν πιά...
Το πλυντηριο δουλευει καλα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom