Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Princess χθές μετά από δουλειά μέχρι αργά. Οι σταθερές αξίες Αλέξια και Σάντρα ρεπό (κατά το γκαρσόνι). Εκτός από τη σταθερή αξία Κορίνα παρατήρησα και τη Ροζίτα που όταν ωριμάσει μπορεί να φτάσει στο επίπεδο των προαναφερθέντων.

Η Ροζίτα έχει πολλά ψωμιά να φάει για να γίνει σαν τη συμπατριώτισα (Κ.). Και μάλλον κάνει δίαιτα... από εμφάνιση τούμπανο όμως.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
μακρια...κ αμφιβαλλω οπως ο bmidxb αν ειναι βραζιλιανα...ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν ειναι αλλα λεμε τωρα...
Φιλε Mclein 1000% ειναι Βραζιλιάνα, μελαχροινή, υπηρχε παλιοτερα αλλη Λαρυσσα, μ[ηπως την μπερδεύεις??? Αν δεν ειναι Βραζιλιάνα από που λες οτι ειναι????
Φίλε bmidxb ειναι από το Belo Horizonte στη Βραζιλια, 1000%. Οι πληροφοριες που ψάχνω ειναι κατα πόσο ειναι ξεκολιδι και αν ειναι ή δεν ειναι να δρασω ανάλογα. Αν κάποιος φιλος την ξερει ας μου πει και σε πμ. Ευχαριστώ!!!!
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Υπήρχε παλίοτερα άλλη Λαρύσσα εκεί, μήπως την μπερδεύεις????
Φίλε bmidxb ειναι απο το Belo Horizonte της Βραζιλίας απο οσο μπορω να ξέρω. Οι πληροφοριες που θελω, ειναι κατα ποσο ειναι ξεκολιδι, ωστε και εγω να δρασω ανάλογα. Οποιος φιλος θέλει μου λεει και σε πμ, να μην κουραζουμε το θρεντ. Ευχαριστώ!!!
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Τιποτα απο BABY O Πειραιως παιζει?
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Μια γενικη εικονα, γιατι λογο δουλειας εχω απουσιες. Οσο απογοητευση και να ειναι θα το αντεξω :'(
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Α, τωρα που το θυμηθηκα , η βυζαρου η Τσεχα με το καυλε φορεμα παιζει? Μια αλλη Ρωσομογκολοκοντοψωλιδιο με τρελο βυζι και αυτη? Τετοια
 

Επισκέπτης
82% :) :) :)...περα απ'την πλακα,η πρωτη πρεπει να ειναι σιγουρα εκει,οσο για τη δευτερη δωσε κανενα hint!
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
---------------------------------------------------------------------------
Η κινεζομογγολορωσιδα(Ασιλια) που ηταν παλια στο Αμαζον ειναι ακομα εκει?
---------------------------------------------------------------------------

Ναι στο Grand Ritorno ειναι το κινεζακι σιγουρα (τουλαχιστον την προηγουμενη εβδομαδα που πηγα)
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Baby O Πειραιώς, να κάνετε έρευνα αγοράς αν θέλετε καφεδάκι γιατί παίζει από 50 (Ινα) ως 100 (Μελίνα). Γενικά δεν ενθουσιάστηκα γιατί είχε πολλές chabby. H Ina γουστάρει τεκίλες σφηνάκια και οι τεκίλες είναι πραγματικές (δε το πίστευα και δοκίμασα). Κάνει ωραία παρέα, έχει χιούμορ και τον αφρό από τα φραπέ τον σκουπίζει με το στήθος της.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Baby O Πειραιώς, να κάνετε έρευνα αγοράς αν θέλετε καφεδάκι γιατί παίζει από 50 (Ινα) ως 100 (Μελίνα). Γενικά δεν ενθουσιάστηκα γιατί είχε πολλές chabby. H Ina γουστάρει τεκίλες σφηνάκια και οι τεκίλες είναι πραγματικές (δε το πίστευα και δοκίμασα). Κάνει ωραία παρέα, έχει χιούμορ και τον αφρό από τα φραπέ τον σκουπίζει με το στήθος της.
Και η Λουιζα προσφερει με 50
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Baby O Πειραιώς, να κάνετε έρευνα αγοράς αν θέλετε καφεδάκι γιατί παίζει από 50 (Ινα) ως 100 (Μελίνα). Γενικά δεν ενθουσιάστηκα γιατί είχε πολλές chabby. H Ina γουστάρει τεκίλες σφηνάκια και οι τεκίλες είναι πραγματικές (δε το πίστευα και δοκίμασα). Κάνει ωραία παρέα, έχει χιούμορ και τον αφρό από τα φραπέ τον σκουπίζει με το στήθος της.

Καμμιά Όλγα πουθενά;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Olga υπαρχει Πειραιως και ειναι ψηλη κορμαρα αλλα νο φραπε
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Με το μποά και το μπλαζέ ύφος...
Μπλαζέ είδα μποά δεν είδα, Ολγα δεν άκουσα αλλά ήμουν και στοχοπροσηλωμένος σε περιγραφή που ταίριαζε στην Ινα (ακόμη τότε δε γνώριζα τό όνομα Ινα, είχα μόνο την περιγραφή).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom