Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Γι'αυτους που νομιζουν οτι λειπει απ'τα στριπ,η κατασταση,το σεναριο,το κυνηγι κ οτι αλλο φαντασιωνεστε,
ενα εχω να πω:ΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΦΡΑΓΚΑ ΑΠ'ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΣΑΣ ΛΕΙΠΟΥΝ.

Φίλε mclein, δεν μπορεις να ξέρεις πόσα και κάθε πότε ξοδεύει κάποιος σε strip. Αλλά θα μιλήσω προσωπικά. Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να ξοδέψω(θες το πιστεύεις θες όχι) ΑΡΚΕΙ ΟΜΩΣ να υπάρχει σενάριο ή κατάσταση με την έννοια οτι υπάρχουν δυνατά μωρά και κάνουν παιχνίδι(χορό χωρίς να βαριούνται προκλητικά). Μ' αρέσει να ξοδεύω και να γουστάρω και ΟΧΙ απλά να ξοδεύω για να ξοδεύω. Επειδή μίλησες για τις Μούσες....θυμάσαι Μούσες κατάσταση καλοκαίρι 2005 και μετά? Είχε τρελλά μωρα!!! Γιατί να μην ξοδέψω!!!!Θα τα γα....σω όλα τη μάνα!!!! Τώρα με αυτά τα μωρά που έχει αξίζει να ξοδέψω? 
Αυτά, φιλικά και χωρίς παρεξήγηση!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οποιος ξεκολλησει νωριτερα τοσο το καλυτερο για τον ιδιο!
 

stef29gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές καλησπέρα,

επανέρχομαι μετά απο πολύ καιρό και θέλω να συμφωνήσω με πολλούς φίλους που λένε πως η φάση στα στριπ έχει καταντήσει σαν το μπουρδέλο...μόνο που εκεί γαμάς! ενώ στα στριπ...αγγίζεις η βλέπεις κάποιεσ φορές και πολύ καλά κομμάτια! Πάντως οι εποχές που πήγαινες για να διασκεδάσεις με την αντροπαρέα και να περάσεις καλά έχουν περάσει. Η Κλεοπάτρα στου Ρέντη, η Ανατολή, πριν βγει στη Συγγρού, το Αφροδίτη και το υπόγειο στη Μιχαλακοπούλου ήταν πολύ δυνατά μαγαζία κάποτε. Δεν μπορώ να καταλάβω τους ιδιοκτήτες αυτών των χώρων.Έχουν 15 μουνιά και κάθονται αντί να μιλάνε με τον κόσμο, να "πειράζουν" τους πελάτες και να δημιουργούν ευχάριστο κλίμα...Εμένα μου έχει τυχεί πολλέσ φορές να ξεπαραδιάζομαι όχι γιατί το ήθελα αλλά γιατί μια γκόμενα με έπαιξε και με έφτιαξε. Ελπίζω να αλλάξουν κάποιοι ιδιοκτήτεσ που σίγουρα μπαίνουν εδώ...Να μας προσφέρουν χώρους που θα μπορούμε να πίνουμε το ποτό μας, θα βλέπουμε ωραίες γυναίκες και θα τους τα ακουμπάμε με άλλες προσεγγίσεις πέρα από το ξενέρωτο..."θες χορό?θες ποτό?(και ας μη λέει λέξη αγγλικά ή ελληνικά) ...άει γαμήσου!Αυτά και για το τέλος ήθελα να πω πως διαπιστώνω βελτίωση αξιόλογη στο Athens Νο 1 στην παραλιακή...τελευταία μαζεύει και πολλές γυναίκες απο μπάτσελορ....τις πρώτες πρωϊνές ώρες. Καλα να περνάτε
(Ταρζάν πάρε κανένα τηλέφωνο)
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Φίλοι συναγωνιστές καλησπέρα,

επανέρχομαι μετά απο πολύ καιρό και θέλω να συμφωνήσω με πολλούς φίλους που λένε πως η φάση στα στριπ έχει καταντήσει σαν το μπουρδέλο...μόνο που εκεί γαμάς! ενώ στα στριπ...αγγίζεις η βλέπεις κάποιεσ φορές και πολύ καλά κομμάτια! Πάντως οι εποχές που πήγαινες για να διασκεδάσεις με την αντροπαρέα και να περάσεις καλά έχουν περάσει. Η Κλεοπάτρα στου Ρέντη, η Ανατολή, πριν βγει στη Συγγρού, το Αφροδίτη και το υπόγειο στη Μιχαλακοπούλου ήταν πολύ δυνατά μαγαζία κάποτε. Δεν μπορώ να καταλάβω τους ιδιοκτήτες αυτών των χώρων.Έχουν 15 μουνιά και κάθονται αντί να μιλάνε με τον κόσμο, να "πειράζουν" τους πελάτες και να δημιουργούν ευχάριστο κλίμα...Εμένα μου έχει τυχεί πολλέσ φορές να ξεπαραδιάζομαι όχι γιατί το ήθελα αλλά γιατί μια γκόμενα με έπαιξε και με έφτιαξε. Ελπίζω να αλλάξουν κάποιοι ιδιοκτήτεσ που σίγουρα μπαίνουν εδώ...Να μας προσφέρουν χώρους που θα μπορούμε να πίνουμε το ποτό μας, θα βλέπουμε ωραίες γυναίκες και θα τους τα ακουμπάμε με άλλες προσεγγίσεις πέρα από το ξενέρωτο..."θες χορό?θες ποτό?(και ας μη λέει λέξη αγγλικά ή ελληνικά) ...άει γαμήσου!Αυτά και για το τέλος ήθελα να πω πως διαπιστώνω βελτίωση αξιόλογη στο Athens Νο 1 στην παραλιακή...τελευταία μαζεύει και πολλές γυναίκες απο μπάτσελορ....τις πρώτες πρωϊνές ώρες. Καλα να περνάτε
(Ταρζάν πάρε κανένα τηλέφωνο)
Ωραιος ο παικτης!!!
 

Επισκέπτης
1.κανεις δεν υποχρεωνει κανενα να παει σε κανενα μαγαζι.
 

Επισκέπτης
2.η εκαστοτε αγορα απευθεινεται παντα σε ευρυ κοινο,εχοντες κ μη εχοντες!
Εκει ξεκινα η νοημοσυνη/κριτικη του υποψηφιου αγοραστη,ο οποιος θεωρητικα κρινει τι τον συμφερει ν'αγορασει.
 

Επισκέπτης
3.Το λεγειν των περισσοτερων ανθρωπων φανερωνει καποια στοιχεια για το συνολο της υπαρξης τους
κ η μιζερια που παρουσιαζεις,δεν σε κατατασσει στους "€υπορους"!(nick025)
 

Επισκέπτης
4.οσο για το τι θα πει δουλεια,περιμενω τις αποψεις σου,αν εχεις τα κοτσια να μιλησεις επι προσωπικου μαζι μου κ οχι να πετας αερολογιες που απλα γρατζουνιζουν τα @@ μου.(nick025)
 

Επισκέπτης
5.καθενας εχει την αποψη του κ ο καθενας μπορει να κρινει...οποτε κ μαλακιες να γραφεις εδω,
θα τις διαβαζω κ θ'απανταω...διαλεγεις κ παιρνεις,τσαμπα ειναι αλλωστε...(nick025)
 

Επισκέπτης
6.Οσο για τους στυλατους ή μη...οι κυριλλε γκομενες διαλεξαν γκομενο απ'τη μερα που γεννηθηκαν κ οι γκομενες της σειρας απλα ακομη προσπαθουν..;) (nick025)
 

Επισκέπτης
Αλιταρχη,οποιος ξοδευει απλα για να ξοδευει ας τον φωτισει ο θεος!Για τις τοτε/τωρα Μουσσες εχεις απολυτο δικιο!Οσο για το σεναριο/κατασταση = ωραιες γκομενες σε στριπ κανεις πριν απο σενα δεν το'θεσε ετσι.
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αλιταρχη,οποιος ξοδευει απλα για να ξοδευει ας τον φωτισει ο θεος!Για τις τοτε/τωρα Μουσσες εχεις απολυτο δικιο!Οσο για το σεναριο/κατασταση = ωραιες γκομενες σε στριπ κανεις πριν απο σενα δεν το'θεσε ετσι.
mclein οπως προείπα για μενα σενάριο/κατάσταση ειναι
1 ωραία μωρά
2 χορός χωρις να βαριούνται προκλητικά

Κατα συνέπεια το 2 σημαίνει άνετες στρίπερ και σεβασμός στον πελάτη! Μάλλον αυτό εννοούν και φίλοι που λένε οτι οι φάση έχει χαλάσει.

Να πω και παράδειγμα
έχω τύχει στις Μούσσες να κεράσω ένα ποτο την Ειρήνη(35+) και να κάνουμε χαβαλέ τουλάχιστον μισή ώρα χωρίς να μου ζητήσει άλλο ποτό
ΑΛΛΑ ΚΑΙ
έχω τύχει babygοld να έχει λαό και να περνάει η στρίπερ και να λέει "χορο τέλει?"
Υπάρχει καποια διαφορά...στην όλη κατάσταση
 

Επισκέπτης
Μα ειναι απλα τα πραγματα,δεν σου αρεσει η κατασταση στο γκολντ κ το καθε γκολντ,ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ!
Δε χρειαζεται να κλαψουριζουμε.Η κατασταση δεν αλλαζει αν ο κοσμος δεν αποφασισει να απεχει.
 

Επισκέπτης
Το προβλημα ειναι πως ο κοσμος δεν εχει € κ οι περισσοτεροι πανε για μπανιστηρι ή για 1-2 χορους,οι στανταρ πελατες ειμαστε εκει γιατι ποτε δεν ειχαμε προβλημα,οποτε τα μαγαζια δεν αλλαζουν ;)
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
McLein sorry που σε (ξανα)πρήζω αλλά ξέρεις τίποτα για Βικτώρια :boobies: από Baby Gold;
Πρέπει να την πούλεψε ε;
 

Επισκέπτης
κατι ζορια ειχα μαθει ειχε με το "νεο" της συζυγο...να σου πω την αληθεια καλυτερα που το εκοψε το αθλημα..αν κ τα κανονια της,αρεσαν σε πολυ κοσμο...;)
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Άσχημα τα νέα. :tickedoff:
Αχ αυτά τα κανόνια!!! :o
Μια φορά την πέτυχα όλη κι όλη αλλά τα τίμησα δεόντως! :boobies:
 

Επισκέπτης
καλα εκανες αδερφε,ετσι κ αλλιως για να τιμα ο κοσμος τα ειχε ξετυλιγμενα...:P Παντως δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αν η γκομενα σταματησε για παντα...προβληματα υπηρχαν..αλλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom