Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μαπα το καρπουζι παντως σημερα στο γκολντ...αδιαθεσια στα κοριτσια...μετριος κοσμος...τιποτα νεο στον οριζοντα...χαλαρα εως αδιαφορα....
 

Επισκέπτης
Λολιτα ολα καλα.Καρμεν πολύ καλό χορό .Οι μαυρες ειναι και σπαστικές και για τα σκουπίδια
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
- "Άμα είχες πολλά λεφτά τι θα έκανες;"
- "Πόσα πολλά;"
χα χα χα χαχχα ξυπνάτε κύριοι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Ξερει κανεις που πηγαινει στο Princes αν επεστρεψε η Ροξανα?
 

alexis33at

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που πηγαινει στο Princes αν επεστρεψε η Ροξανα?
Την περασμενη Τριτη ηταν εκει σιγουρα μια Ροξανα, εχω παει μονο δυο φορες οποτε δεν την ξερω εμφανισιακα, αλλα υπηρχε Ροξανα
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Σάββατο και ο δυστυχής είπα να κάνω κωλαδότσαρκα...
Πάω Musses, το αδιαχώρητο, φεύγω, 1η κρυάδα. Πάω δίπλα στο Platinum, όπου έχουν ρίξει μια πινακίδα σε μία χαμοκέλα, το μαγαζί είναι ένας διάδρομος(έχει καλά ρομποτικά πάντως παραδόξως) και οι κοπέλες μου έφεραν κατάθλιψη... 2η κρυάδα... Δεν πειράζει όμως, δεν χάνουμε το κουράγιό μας... Άντε πάμε Συγγρού μπας και... Βλέπω το νέο ex Sirocco... Πάμε? Πάμε... Είχα πάει πέρισυ αλλά ήταν σκυλάδικο! Φέτος το έκαναν κωλάδικο και ...ήταν άδειο. Άδειο και τεράστιο... Οι δε κοπέλες... 3 μιλφ(1 πολύ όμως, σαν την γιαγιά μου ήταν, θεός σχωρέστηνα) , 1 χοντρούλα συμπαθητική, 1 χοντρή αντιπαθητική και επιθετική, 3 μαύρες, η 1 αρκετά όμορφη, οι άλλες όχι, 1 που έμοιαζε με τράβελο αλλά ήταν καραμιλφάρα(καλλίτερα για τσόντες όμως και όχι να πας να πιεις ένα ποτό), 1 μελαχροινή καλούτσικη αλλά στο γενικότερο κλίμα και αυτή και η Σάρα που ήταν και η πιο εντυπωσιακή. Άλλά τι γελοία ατάκα έριξε όταν ήρθε στο τραπέζι... "Είστε έτοιμοι?" "Για τί?" "Για γυμναστική.. εγώ γυμνάζω, εσείς πληρώνετε..." έσκασα στα γέλια και έφυγε. Πάγωσα εκεί μέσα, πολύς χώρος, χωρίς κόσμο, χωρίς σόου, χωρίς τίποτα...
Απογοητευμένοι και καταβεβλημένοι πήραμε τον δρόμο της Εθνικής μπας και αλλά πήγα για ύπνο τελικά σκεπτόμενος α) αν θα υπάρξει ποτέ ένα μαγαζί όπου θα πίνω το ποτό μου βλέποντας και δεν θα με πρήζουν στην κονσόμα?
β) there goes the good ol' times... Δεν την παλεύω πλέον σε αυτά τα μαγαζιά χωρίς το κίνητρό μου, χωρίς την αγωνία μου, χωρίς το άγχός μου. Όλα μου φαίνονται πεζά και απρόσωπα, ευτελή και άγευστα. Δεν υπάρχει υποκατάστατο, δεν υπάρχει σύγκριση, δεν υπάρχει  νόημα.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Το σαββατο ειπα να επισκεπτω μετα απο καιρο το Athens στο χαιδαρι..τελικα τπτ προς το καλυτερο σε αυτο το μαγαζι κ ειναι κριμα καθως ηταν κορυφη καποτε κ λογω μονοπολιου στην περιοχη μπορουσαν να κανουν τρελες δουλειες..λιγος κοσμος αν κ σαββατο κ σχετικα λιγες γκομενες κ μετριες οι περισσοτερες..Βεβαια η απιθανη Τζουλια κ η Σιμονα με αποζημιωσαν καπως με διπλους χορους που τις τιμησα αλλα κατα τα αλλα τπτ οι υπολοιπες..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Την περασμενη Τριτη ηταν εκει σιγουρα μια Ροξανα, εχω παει μονο δυο φορες οποτε δεν την ξερω εμφανισιακα, αλλα υπηρχε Ροξανα

Αν αυτη η Ροξανα ηταν ομορφη στο προσωπο με πολυ μακρυ μαυρο μαλι τοτε "μας κανει":):)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Eπαναφερω το πολυ σοβαρο θεμα της Ρωξανας...επεστρεψε στο πρινσες?? :grin: οχι τιποτε αλλο μην μας τα φαει καμια αλλη...μιλαμε για την μελαχροινη με τα πολυ μακρια μαλια.
 

Jose_cuervo

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Θα κάνω μπάτσελορ (ξεκάρφωμα)... σύντομα σε στριπ κλαμπ της Αθήνας (δεν είμαι από αθήνα και δεν έχω πάει σε κανένα). Θέλω προτάση για το πιο στριπτηζάδικο να προτιμήσω.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
το τουτι φρουτι ηρακλειου ανοιξε γαμω το φελεκι μου?αμαν ποια..
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Mclein ή άλλος φίλος τα φωτα σας παρακαλω............ Μια Λαρίσα Βραζιλιάνα απο BABES στην Μιχαλακοπόύλου, στο υπόγειο, έχει κανείς κάποια άποψη???????? Με έχει αρρωστήσει!!!!!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Σάββατο και ο δυστυχής είπα να κάνω κωλαδότσαρκα...
Πάω Musses, το αδιαχώρητο, φεύγω, 1η κρυάδα. Πάω δίπλα στο Platinum, όπου έχουν ρίξει μια πινακίδα σε μία χαμοκέλα, το μαγαζί είναι ένας διάδρομος(έχει καλά ρομποτικά πάντως παραδόξως) και οι κοπέλες μου έφεραν κατάθλιψη... 2η κρυάδα... Δεν πειράζει όμως, δεν χάνουμε το κουράγιό μας... Άντε πάμε Συγγρού μπας και... Βλέπω το νέο ex Sirocco... Πάμε? Πάμε... Είχα πάει πέρισυ αλλά ήταν σκυλάδικο! Φέτος το έκαναν κωλάδικο και ...ήταν άδειο. Άδειο και τεράστιο... Οι δε κοπέλες... 3 μιλφ(1 πολύ όμως, σαν την γιαγιά μου ήταν, θεός σχωρέστηνα) , 1 χοντρούλα συμπαθητική, 1 χοντρή αντιπαθητική και επιθετική, 3 μαύρες, η 1 αρκετά όμορφη, οι άλλες όχι, 1 που έμοιαζε με τράβελο αλλά ήταν καραμιλφάρα(καλλίτερα για τσόντες όμως και όχι να πας να πιεις ένα ποτό), 1 μελαχροινή καλούτσικη αλλά στο γενικότερο κλίμα και αυτή και η Σάρα που ήταν και η πιο εντυπωσιακή. Άλλά τι γελοία ατάκα έριξε όταν ήρθε στο τραπέζι... "Είστε έτοιμοι?" "Για τί?" "Για γυμναστική.. εγώ γυμνάζω, εσείς πληρώνετε..." έσκασα στα γέλια και έφυγε. Πάγωσα εκεί μέσα, πολύς χώρος, χωρίς κόσμο, χωρίς σόου, χωρίς τίποτα...
Απογοητευμένοι και καταβεβλημένοι πήραμε τον δρόμο της Εθνικής μπας και αλλά πήγα για ύπνο τελικά σκεπτόμενος α) αν θα υπάρξει ποτέ ένα μαγαζί όπου θα πίνω το ποτό μου βλέποντας και δεν θα με πρήζουν στην κονσόμα?
β) there goes the good ol' times... Δεν την παλεύω πλέον σε αυτά τα μαγαζιά χωρίς το κίνητρό μου, χωρίς την αγωνία μου, χωρίς το άγχός μου. Όλα μου φαίνονται πεζά και απρόσωπα, ευτελή και άγευστα. Δεν υπάρχει υποκατάστατο, δεν υπάρχει σύγκριση, δεν υπάρχει  νόημα.
φίλε peloponisie τί να πω..  :rockon:
έγραψες με δυο λόγια όσα σκεφτόμουν τόσο καιρό...
μετά από δύο-τρία χρόνια περιπλάνησης στα στριπ νιώθω ακριβώς έτσι
και γι'αυτό έχω σταματήσει να πηγαίνω (και να ξοδεύομαι)..  :2funny:  δε λέω, 
πέρασα ορισμένες από τις καλύτερες νύχτες μου σε αυτά τα μέρη αλλά
πλέον δε νιώθω ότι παίζει κάτι καλό, ότι κάτι κινείται, ότι
υπάρχει ένα μινιμουμ αίσθημα και μια δυναμική ρε γμτ....  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
φίλε peloponisie τί να πω..  :rockon:
έγραψες με δυο λόγια όσα σκεφτόμουν τόσο καιρό...
μετά από δύο-τρία χρόνια περιπλάνησης στα στριπ νιώθω ακριβώς έτσι
και γι'αυτό έχω σταματήσει να πηγαίνω (και να ξοδεύομαι)..  :2funny:  δε λέω, 
πέρασα ορισμένες από τις καλύτερες νύχτες μου σε αυτά τα μέρη αλλά
πλέον δε νιώθω ότι παίζει κάτι καλό, ότι κάτι κινείται, ότι
υπάρχει ένα μινιμουμ αίσθημα και μια δυναμική ρε γμτ....  :sunglasses:

Γενικα τα strip τα θεωρω λιγο κοροιδια....Καλια απο την αρχή να τα σκάσεις σε ενα μπουρδέλο η σε ενα call girl η city tour που παιρνεις σιγουρα πραγματα παρα εκει..Μια φορά πηγα και χαλασα 80 ευρω και ξενερωσα την ζωη μου οταν με 80 θα επερνα ενα call girl η θα εριχνα 3-4 καλα γαμησια σε καποιο μπουρδέλο.Ειχε μεν μουναρες αλλα σου σπαγανε τα @@ να της κεράσεις ποτό 15 ευρω επισης το απλο ποτο ηταν 9-10 ευρω αν θυμαμαι καλα και  τα πριβε 30 ευρο..Ενταξει δεν λεω ειχε την φαση του το πριβε αλλα ουτε γαμας ουτε τπτ...μπαλαμουτι πεφτει...Στην τελικη τα σκας σε ενα μπουρδελο και κανεις και μπαλαμουτι και οτι αλλο 8ες:p
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
φίλε peloponisie τί να πω..  :rockon:
έγραψες με δυο λόγια όσα σκεφτόμουν τόσο καιρό...
μετά από δύο-τρία χρόνια περιπλάνησης στα στριπ νιώθω ακριβώς έτσι
και γι'αυτό έχω σταματήσει να πηγαίνω (και να ξοδεύομαι)..  :2funny:  δε λέω, 
πέρασα ορισμένες από τις καλύτερες νύχτες μου σε αυτά τα μέρη αλλά
πλέον δε νιώθω ότι παίζει κάτι καλό, ότι κάτι κινείται, ότι
υπάρχει ένα μινιμουμ αίσθημα και μια δυναμική ρε γμτ....  :sunglasses:

Έτσι είναι ρε παιδιά. Έχει χαθεί τελείως το στοιχείο του ''κυνηγιού'', σε όποιο βαθμό κι αν υπήρχε παλιότερα. Λέτε να οφείλεται στη λύσσα με την οποία πάμε στα στριπ? Σου λέει η στριπτιζού ''έλληνας είναι, με το πουλί του σκεφτεται, λεφτά έχει για ξόδεμα (αφού βρίσκεται εδώ) , ας κόψουμε τα πολλά πολλά (τα γειά, τι κάνεις κλπ) και ας πάμε κατευθείαν στο ψητό.
Σε λίγο, θα σκάνε στο τραπέζι και εμείς απλά θα τους δίνουμε το χρήμα, χωρίς χορό
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
πάντοτε όμως φίλοι μου και σε κάθε αγορά
και παρά τις 'ανάγκες' που μπορεί να υπάρχουν,
επιβιώνουν μακροπρόθεσμα αυτοί που τσεκάρουν-
-αυτοί που προσέχουν τους πελάτες
και δε κοιτούν απλώς να γεμίζουν τα ταμεία
γιατί οι πελάτες συντηρούν μαγαζιά και μύθους...
λυπάμαι που δεν έχω να προσθέσω και πολλά στην ημερήσια
ενημέρωση αλλά όταν επικρατεί τέτοια φάση τί να κάνεις...  :think: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom