Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ρε αρχοντα να βρουμε τη βαλερια εκ πολωνιας :cum: οπως και τη λορυ.......  :cum::headbang: :helpplea:

τα κινητα τους νεκρα..... :cussing:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ξεχασα να προσθεσω και την εβελινα στις ΕΚΕΙΘΕ ΣΤΡΙΠΤΗΤΖΟΥΔΑΙ ΕΠΙ ΕΤΗ καθως επισης και την ιλιανα(πρωην erotica) στις ΗΧΗΡΑΙ ΑΠΟΥΣΙΑΙ :rockon: :rockon:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
μετα απο αρκετο καιρο αναζητησης του εαυτου μου(ποιος ειμαι?τί κανω?τί ακριβως ειμαι?ενας φραπες τελειωμενος ή ενας φρεντο εσπρεσσο παγωμενος? :idiot: κλπ κλπ..)

Παντως ρε βασο ξερεις τι μου αρεσει σε εσενα / οτι εισαι πανω απο ολα ενα φιλοσοφημενο ατομο / δεν πας απλως στα στριπ για την καυλα σου / πας λογω φιλοσοφικων και κοσμοθεωρικων ανησυχιων

Υ.Γ. ο φραπες στο αβαταρ ειναι γλυκος ή μετριος ????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παντως ρε βασο ξερεις τι μου αρεσει σε εσενα / οτι εισαι πανω απο ολα ενα φιλοσοφημενο ατομο / δεν πας απλως στα στριπ για την καυλα σου / πας λογω φιλοσοφικων και κοσμοθεωρικων ανησυχιων

Υ.Γ. ο φραπες στο αβαταρ ειναι γλυκος ή μετριος ????

τιποτα απο τα 2 που ανεφερες δεν εχει σημασια στον φραπε...το θεμα ειναι να εχει γαλα...αμα δεν εχει γαλα τον πινω μονο το πρωι!
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
τιποτα απο τα 2 που ανεφερες δεν εχει σημασια στον φραπε...το θεμα ειναι να εχει γαλα...αμα δεν εχει γαλα τον πινω μονο το πρωι!

Με ολο το σεβασμο vaso θεωρω το φραπε μαλακια και μιση.Μοιαζεις σε ενα φιλο μου που τις παιρνει πριβε τις πιτσιλαει σε 3 λεπτα και μετα δεν θελουν να τον βλεπουν ουτε ζωγραφιστο.
 

Επισκέπτης
Με ολο το σεβασμο vaso θεωρω το φραπε μαλακια και μιση.Μοιαζεις σε ενα φιλο μου που τις παιρνει πριβε τις πιτσιλαει σε 3 λεπτα και μετα δεν θελουν να τον βλεπουν ουτε ζωγραφιστο.
καλα τα λες...αλλααααα.......................:) :) :)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Με ολο το σεβασμο vaso θεωρω το φραπε μαλακια και μιση.Μοιαζεις σε ενα φιλο μου που τις παιρνει πριβε τις πιτσιλαει σε 3 λεπτα και μετα δεν θελουν να τον βλεπουν ουτε ζωγραφιστο.
Ενώ αν δεν τις πιτσίλαγε και τους έπιανε κουβέντα για τον Ντεριντά(που είναι και της μόδας), θα τον εκτιμούσαν...
Πελάαατές μουουοουου.
Την καλλίτερη δουλειά κάνει ο φίλός σου, μουδιασμένα αισθήματα, απονευρωμένη οπτική αλλιώς την πάτησες.
 

Επισκέπτης
Ενώ αν δεν τις πιτσίλαγε και τους έπιανε κουβέντα για τον Ντεριντά(που είναι και της μόδας), θα τον εκτιμούσαν...
Πελάαατές μουουοουου.
Την καλλίτερη δουλειά κάνει ο φίλός σου, μουδιασμένα αισθήματα, απονευρωμένη οπτική αλλιώς την πάτησες.
η περιπτωση να πηγαινει καποιος να βλέπει κανενα σοου...να λεει 2 παπαριες με καμια γκομενα...να κανει κ κανενα χορο για το χαβαλε....κ ολοι να ναι χαρουμενοι δεν υφισταται ?

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει καποιος που πηγαινει στα στριπ να εχει 2 ταμπελες...
ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ Vs ΦΡΑΠΕΔΙΑΡΗΣ....

Tα στριπ σοου υπαρχουν για να χαλαρωνουμε....να κανουμε ενα διαλλειμμα απ'την καθημερινοτητα...να ξεφευγουμε βρε αδερφε...οχι να πηγαινουμε κ να βγαζουμε τα βιτσια μας...(γιατι βιτσιο καταντα ν'ακους συνεχεια το ιδιο παραμυθι κ να το πιστευεις...ή το να σου παιζουν τον πουτσο παντα τα ιδια χερια...)...

Αυτα τα λιγα...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
η περιπτωση να πηγαινει καποιος να βλέπει κανενα σοου...να λεει 2 παπαριες με καμια γκομενα...να κανει κ κανενα χορο για το χαβαλε....κ ολοι να ναι χαρουμενοι δεν υφισταται ?

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει καποιος που πηγαινει στα στριπ να εχει 2 ταμπελες...
ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ Vs ΦΡΑΠΕΔΙΑΡΗΣ....

Tα στριπ σοου υπαρχουν για να χαλαρωνουμε....να κανουμε ενα διαλλειμμα απ'την καθημερινοτητα...να ξεφευγουμε βρε αδερφε...οχι να πηγαινουμε κ να βγαζουμε τα βιτσια μας...(γιατι βιτσιο καταντα ν'ακους συνεχεια το ιδιο παραμυθι κ να το πιστευεις...ή το να σου παιζουν τον πουτσο παντα τα ιδια χερια...)...

Αυτα τα λιγα...
Μclein παρα το μικρο της ηλικιας σου συμφωνω μαζι σου ,η ποικιλια ειναι οτι καλυτερο ο φραπες δεν ειναι το παν.Να περνας καλα ειναι το σημαντικο
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
συμφωνώ απόλυτα κι εγώ με mclein
λες και διάβασε τη σκέψη μου  :think:
μπράβο ρε φιλαράκι  :grin:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
να σημειώσω επίσης ότι
πέρασα από πρίνσεςς προ 4ημέρου
όπου με ευχαρίστηση ανακάλυψα
ότι εκτός από τις γνώριμες -κλασικές πλέον 
κοπέλες του μαγαζιού, παίζουν ορισμένες αξιολογότατες
καινούριες (δεν τις κόβω για μεταγραφή από αλλού)
από λιθουανία, ρωσία και λοιπό
ανατολικό μπλοκ..  :o μια βολτα νομίζω αξίζει τν κόπο
αγαπητοί φίλοι..!
αυτά.  ;) 
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ενώ αν δεν τις πιτσίλαγε και τους έπιανε κουβέντα για τον Ντεριντά(που είναι και της μόδας), θα τον εκτιμούσαν...
Πελάαατές μουουοουου.
Την καλλίτερη δουλειά κάνει ο φίλός σου, μουδιασμένα αισθήματα, απονευρωμένη οπτική αλλιώς την πάτησες.
Ενώ αν δεν τις πιτσίλαγε και τους έπιανε κουβέντα για τον Ντεριντά(που είναι και της μόδας), θα τον εκτιμούσαν...
Πελάαατές μουουοουου.
Την καλλίτερη δουλειά κάνει ο φίλός σου, μουδιασμένα αισθήματα, απονευρωμένη οπτική αλλιώς την πάτησες.

Συ
Ενώ αν δεν τις πιτσίλαγε και τους έπιανε κουβέντα για τον Ντεριντά(που είναι και της μόδας), θα τον εκτιμούσαν...
Πελάαατές μουουοουου.
Την καλλίτερη δουλειά κάνει ο φίλός σου, μουδιασμένα αισθήματα, απονευρωμένη οπτική αλλιώς την πάτησες.

Συγνωμη αλλα δεν μπορω να το δεχτω.Αλλωστε δεν νομιζω οτι πας με το ζορι στα στριπτιζαδικα ουτε ειναι μερος να επιβεβαιωσεις τον ανδρισμο σου παιζοντας μαλακια...και μη μου πει κανεις οτι του τον παιζουν ετσι γιατι θα γελασω!!!μονος σου τον παιζεις και αν θελει η γκομενα.Οιπερισοτερες φευγουν απο το πριβε και χανεις και τη μαρκα στο τελος.Ολες πλην ελαχιστων εξαιρεσεων εχουν μονιμο γκομενο.Αυτες δεν ειναι γυναικες δεν θελουν καποιον να του εχουν στοιχειωδη εμπιστοσυνη για sex ? Αρα ο κοινος λεγομενος φραπες ειναι μυθος κατα 99%.Αφηνω το 1% για καμια παλιοχαμουρα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Με ολο το σεβασμο vaso θεωρω το φραπε μαλακια και μιση.Μοιαζεις σε ενα φιλο μου που τις παιρνει πριβε τις πιτσιλαει σε 3 λεπτα και μετα δεν θελουν να τον βλεπουν ουτε ζωγραφιστο.

συμφωνω απολυτως για το πρωτο σκελος της παραθεσης σου.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Σε χθεσινοβραδυνη επισκεψη στο Lolita(γιατι εχω κολλησει με το συγκεκριμενο δεν ξερω ακομα)θα γραψω μονο αυτες που εκαναν εντυπωση σε μενα κ τον κολλητο μου..
Αννα:Γαμω τα μουνια με σωματαρα κ καλο χορο αλλα οχι κ τοσο διαχυτικη..
Ντορα:Τι να πει κανεις για την σταθερη αξια του μαγαζιου..τα εχουμε πει πολλες φορες ειδικα για τον σουπερ χορο της συγκεκριμενης..
Τζουλια:Αν κ δεν σου γεμιζει το ματι εκ πρωτης οψεως κανει απιστευτο πριβε(με 25ευρω μολις στον φιλο μου!!).Αρκετα εμπειρη με καλο σωμα κ βυζαρες..

Στις καθημερινες ειναι ολα τα λεφτα τα εν λογω μαγαζια αλλα δυστυχως δεν εχω κ πολυ συχνα την ευκαιρια να πηγαινω τετοιες μερες.
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Σε χθεσινοβραδυνη επισκεψη στο Lolita(γιατι εχω κολλησει με το συγκεκριμενο δεν ξερω ακομα)θα γραψω μονο αυτες που εκαναν εντυπωση σε μενα κ τον κολλητο μου..
Αννα:Γαμω τα μουνια με σωματαρα κ καλο χορο αλλα οχι κ τοσο διαχυτικη..
Ντορα:Τι να πει κανεις για την σταθερη αξια του μαγαζιου..τα εχουμε πει πολλες φορες ειδικα για τον σουπερ χορο της συγκεκριμενης..
Τζουλια:Αν κ δεν σου γεμιζει το ματι εκ πρωτης οψεως κανει απιστευτο πριβε(με 25ευρω μολις στον φιλο μου!!).Αρκετα εμπειρη με καλο σωμα κ βυζαρες..

Στις καθημερινες ειναι ολα τα λεφτα τα εν λογω μαγαζια αλλα δυστυχως δεν εχω κ πολυ συχνα την ευκαιρια να πηγαινω τετοιες μερες.
Οταν λεμε Αννα μηπως εννοεις μια μελαχροινη ρωσιδα ισιο μακρυ μαλι με απιστευτο κολο και μικρο βυζι με απταιστα ελληνικα?
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Ασχολούνται και διαφορετικά χέρια και θέλουν να με βλέπουν μετά
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Οταν λεμε Αννα μηπως εννοεις μια μελαχροινη ρωσιδα ισιο μακρυ μαλι με απιστευτο κολο και μικρο βυζι με απταιστα ελληνικα?
Οχι αδερφε,ειναι ξανθια με μεσαιο κ στητο βυζι κ πανεμορφο προσωπο..Ισως μου ειπε Ανια κ οχι Αννα το ονομα της αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος..
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
ερωτησεις :
η αννα ειναι λιθουανη ?
ποια ειναι η τζουλια ?
παρατηρησεις
πολυ καλος χορος η Ντορα συμφωνω
25 ευρω πριβε ? ωραιος ο φιλος  :grin:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
η περιπτωση να πηγαινει καποιος να βλέπει κανενα σοου...να λεει 2 παπαριες με καμια γκομενα...να κανει κ κανενα χορο για το χαβαλε....κ ολοι να ναι χαρουμενοι δεν υφισταται ?

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει καποιος που πηγαινει στα στριπ να εχει 2 ταμπελες...
ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ Vs ΦΡΑΠΕΔΙΑΡΗΣ....

Tα στριπ σοου υπαρχουν για να χαλαρωνουμε....να κανουμε ενα διαλλειμμα απ'την καθημερινοτητα...να ξεφευγουμε βρε αδερφε...οχι να πηγαινουμε κ να βγαζουμε τα βιτσια μας
Αυτα τα λιγα...

Και αυτό τι σχέση έχει με το γραπτό μου που παραθέτεις?
Είτε πας για καμιά μαλακία, είτε πας για κονσόμα, είτε πας να δεις κώλους, πήγαινε, το ένα και το αυτό είναι στην ουσία -αν είσαι πελάτης-.  Μπαμ μπαμ μπαμ, αδειά η τσε και άντε γεια...
Γιατί αυτός που πάει για μαλακία είναι πιο κατακριτέος από αυτόν που δεν πάει για μαλακία? Στο μέγαρο πάει να την παίξει? Σε μπουρδέλο πάει...
Τώρα για αγαπούληδες κλπ κλπ κλπ, δικό σας θέμα. Εγώ δεν το έθιξα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ερωτησεις :
η αννα ειναι λιθουανη ?
ποια ειναι η τζουλια ?
παρατηρησεις
πολυ καλος χορος η Ντορα συμφωνω
25 ευρω πριβε ? ωραιος ο φιλος  :grin:

η τζουλια ειναι μια εκ των μιλφαδων του ιδρυματος...θα ελεγα η πιο τσαχπινογαργαλιαρα.....

υ.γ. αν ειχαν 25 ευρω το πριβε θα ειχαν και περισσοτερα πριβε και πιο ικανοποιημενους πελατες,αλλα.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom