Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
η τζουλια ειναι μια εκ των μιλφαδων του ιδρυματος...θα ελεγα η πιο τσαχπινογαργαλιαρα.....

υ.γ. αν ειχαν 25 ευρω το πριβε θα ειχαν και περισσοτερα πριβε και πιο ικανοποιημενους πελατες,αλλα.........
Τζουλια λεγετε και η κυρια που φτιαχνει τους φραπεδες στην εταιρεια λες να ειναι η ιδια!
 

Επισκέπτης
το γραπτο μου φιλε πελοπονησιε...ηταν παραθεση στο δικο σου...αν δεν καταλαβαινεις το νοημα..αλλο θεμα....παντως ασχετο δεν ειναι...

κανεις ενα μεγα λαθος,δεν θα μπουμε ολοι οι πελατες στην ιδια κατηγορια...ελεος...
αυτη η ισοπεδωση με σκοτωνει...ξεκιναμε με την πρωτη διαφορα,δεν εχουμε ολοι τα ιδια πορτοφολια...κ αν εχουμε την ιδια μαρκα...δεν εχουν το ιδιο περιεχομενο...συνεχιζουμε με τα μυαλα...δεν εχουμε ολοι τα ιδια...κ αν παρουμε τη θεωρια που λεει οτι ολοι εχουμε τα ιδια αλλα διαφερουμε το πως κ ποσο χρησιμοποιουμε...παλι διαφορετικοι ειμαστε...κατοπιν,παμε στη φιλοσοφια κ τις αναζητησεις του καθενα μας...αλλος παει στο στριπ για φραπεδια...αλλος παει για κουβεντα..αλλος παει για παραμυθι...αλλος...αλλος...αλλος....ε,δεν ειμαστε ολοι ιδιοι..πως να το κανουμε...δεν μπορω να δεχτω οτι ειμαι ιδιος πελατης μ'εσενα,το βασο,τον λεονορο κλπ...
εγω ειμαι εγω....εσυ εισαι εσυ...κ ο αλλος...ο αλλος....καμια σχεση....

Οσο για την τσεπη....κ την καταληξη καποιου πελατη....
Εγω συγκεκριμενα ποτε δεν εφυγα με αδεια τσεπη...κ ποτε δεν θα φυγω...
Λυπαμαι πραγματικα αυτους που φευγουν απ'τα στριπ με αδεια τσεπη...ειναι τραγικο...να βαζει ενας ανθρωπος πανω απ'ολα τις παρορμησεις του κ συγκεκριμενα την καυλα του...
*σημειωση,δεν μιλαω γι'αυτους ετυχε να ξεμεινουν απο λεφτα επειδη παρασυρθησαν...αλλα γι'αυτους που με 100-300€ στην τσεπη κ μηδενικο λογαριασμο στην τραπεζα ξεμωραινονται μεσα στους ναους...κ μετα πανε με τα ποδια σπιτι...

Κατακριτεες για μενα ειναι οι περιπτωσεις των αγαπουληδων κ των φραπεδιαρηδων....και αυτο μετα απο εμπειρια σε στριπ του εξωτερικου...εκτος του οτι φταινε οι επιχειρηματιες...φταινε κ οι πελατες....
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Ρε παιδιά για το θρυλικό TUTTI FRUTTI έχουμε κανένα νέο,ακόμα ανακαίνιση-ανανέωση κάνουν?!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
το γραπτο μου φιλε πελοπονησιε...ηταν παραθεση στο δικο σου...αν δεν καταλαβαινεις το νοημα..αλλο θεμα....παντως ασχετο δεν ειναι...

κανεις ενα μεγα λαθος,δεν θα μπουμε ολοι οι πελατες στην ιδια κατηγορια...ελεος...
αυτη η ισοπεδωση με σκοτωνει...ξεκιναμε με την πρωτη διαφορα,δεν εχουμε ολοι τα ιδια πορτοφολια...κ αν εχουμε την ιδια μαρκα...δεν εχουν το ιδιο περιεχομενο...συνεχιζουμε με τα μυαλα...δεν εχουμε ολοι τα ιδια...κ αν παρουμε τη θεωρια που λεει οτι ολοι εχουμε τα ιδια αλλα διαφερουμε το πως κ ποσο χρησιμοποιουμε...παλι διαφορετικοι ειμαστε...κατοπιν,παμε στη φιλοσοφια κ τις αναζητησεις του καθενα μας...αλλος παει στο στριπ για φραπεδια...αλλος παει για κουβεντα..αλλος παει για παραμυθι...αλλος...αλλος...αλλος....ε,δεν ειμαστε ολοι ιδιοι..πως να το κανουμε...δεν μπορω να δεχτω οτι ειμαι ιδιος πελατης μ'εσενα,το βασο,τον λεονορο κλπ...
εγω ειμαι εγω....εσυ εισαι εσυ...κ ο αλλος...ο αλλος....καμια σχεση....

Οσο για την τσεπη....κ την καταληξη καποιου πελατη....
Εγω συγκεκριμενα ποτε δεν εφυγα με αδεια τσεπη...κ ποτε δεν θα φυγω...
Λυπαμαι πραγματικα αυτους που φευγουν απ'τα στριπ με αδεια τσεπη...ειναι τραγικο...να βαζει ενας ανθρωπος πανω απ'ολα τις παρορμησεις του κ συγκεκριμενα την καυλα του...
*σημειωση,δεν μιλαω γι'αυτους ετυχε να ξεμεινουν απο λεφτα επειδη παρασυρθησαν...αλλα γι'αυτους που με 100-300€ στην τσεπη κ μηδενικο λογαριασμο στην τραπεζα ξεμωραινονται μεσα στους ναους...κ μετα πανε με τα ποδια σπιτι...

Κατακριτεες για μενα ειναι οι περιπτωσεις των αγαπουληδων κ των φραπεδιαρηδων....και αυτο μετα απο εμπειρια σε στριπ του εξωτερικου...εκτος του οτι φταινε οι επιχειρηματιες...φταινε κ οι πελατες....

Των φραπεδιάρηδων γιατί :2funny: ; Είναι η μόνη τίμια συναλλαγή εκεί μέσα. Για συζήτηση και λοιπά έχουμε έξω κοπέλες, φίλους, περίγυρο ή και αυτές
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Το θέμα με το φραπέ, έχει να κάνει με το μαγαζί και τις κοπέλες! Τα στριπ δεν είναι μπουρδέλα, και οι στρίπερς δεν είναι πουτάνες. Άρα ο φραπές ΕΚΕΙ ικανοποιεί μια φαντασίωση 'απαγορευμένη', διαφορετική από εκείνη των μπουρδέλων. Εκτός αν οι πουτάνες που κυκλοφορούν είναι τόσο σέξυ όσο οι στριπτιτζούδες και δεν τόχω πάρει είδηση...
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Ρε παιδια ξερει κανεις τι γινεται στο Αthens στην καβαλας στο χαιδαρι??εχω καιρο να παω κ να ακουσω κατι για εκει περα...Τελευταια φορα που πηγα πριν 4-5 μηνες δεν ειδα κ πολλα αξιολογα πραγματα..Ιδιες γκομενες κ οχι πολλες..
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια ξερει κανεις τι γινεται στο Αthens στην καβαλας στο χαιδαρι??εχω καιρο να παω κ να ακουσω κατι για εκει περα...Τελευταια φορα που πηγα πριν 4-5 μηνες δεν ειδα κ πολλα αξιολογα πραγματα..Ιδιες γκομενες κ οχι πολλες..
δεν γινεται τιποτα...γι'αυτο μαλλον δεν γραφει κανεις...ετσι κ αλλιως γι'αλλους λογους υπαρχει αυτο το "ιδρυμα"...ενα μαγαζι το οποιο εχει ιδιο αριθμο κοριτσιων καθημερινες κ Π/Σ...δεν νοειται ως αξιοπρεπες ελληνικο στριπτιζαδικο...;) ;) ;)

Y/Γ-->δεν χανεις τπτ να το επισκεφθεις ξανα κ να μας πεις τη δικη σου αποψη!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Δηλαδη mc για ποιο λογο να υπαρχει ???? / μηπως εχει σχεση με το πουλμανακι ????
 

Επισκέπτης
ολα τα θυμασαι ατιμουυυυυυυυυυληηηηηη....θα μου πεις,τι σκατα υπουργος θα μαι αν ξεχναω...σωστο κ αυτο.....δεν ξερω ρε αδερφε για ποιο λογο υπαρχει...αλλα δεν θα υπαρχει για καποιο λογο ?
ο επιχειρηματιας θα ξερει καλυτερα απ'τον καθενα....κ ο θεος θα τον κρινει...:P
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
επειδη οι καλυτερες μερες για στριπ ειναι οι καθημερινες, αλλα ειναι πολυ πιθανο να λειπει και το βασικο ροστερ,δεν γραφουμε ποια μαγαζια κρατουν το επιπεδο ψηλά και ποιες μερες ? :cheesy:

 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Τετάρτες το Λολιτα ειναι ανοιχτα????
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
επειδη οι καλυτερες μερες για στριπ ειναι οι καθημερινες, αλλα ειναι πολυ πιθανο να λειπει και το βασικο ροστερ,δεν γραφουμε ποια μαγαζια κρατουν το επιπεδο ψηλά και ποιες μερες ? :cheesy:

φιλε ninja συμφωνω και επαυξανω καλες η κοντρες περι φραπε η μη αλλα να μην ξεχναμε και την ενημερωση
 

Επισκέπτης
επειδη οι καλυτερες μερες για στριπ ειναι οι καθημερινες, αλλα ειναι πολυ πιθανο να λειπει και το βασικο ροστερ,δεν γραφουμε ποια μαγαζια κρατουν το επιπεδο ψηλά και ποιες μερες ? :cheesy:

Lido (ορισμενες μερες) - Β.Gold (παντα) - Μousses (παντα) - Princess (Πεμπτες)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom