Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
πάντοτε όμως φίλοι μου και σε κάθε αγορά
και παρά τις 'ανάγκες' που μπορεί να υπάρχουν,
επιβιώνουν μακροπρόθεσμα αυτοί που τσεκάρουν-
-αυτοί που προσέχουν τους πελάτες
και δε κοιτούν απλώς να γεμίζουν τα ταμεία
γιατί οι πελάτες συντηρούν μαγαζιά και μύθους...
λυπάμαι που δεν έχω να προσθέσω και πολλά στην ημερήσια
ενημέρωση αλλά όταν επικρατεί τέτοια φάση τί να κάνεις...  :think: 
Φίλε Nick ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ!!! Άλλωστε έμείς οι λάτρεις των stripclubs πάμε για την ατμόσφαιρα, την κατάσταση, το σενάριο...την κωλομπαρίλα τέλος πάντων!!! Αν δεν υπάρχουν αυτά δεν υπάρχει και νόημα....
Κάποτε υπήρχαν μετρημένα στα δάχτυλα strip όπως(4,tutti frutti,sirocco,star(ηράκλειο))δεν υπήρχε μεγάλος ανταγωνισμός και ΟΜΩΣ..... η φάση, η περιποίηση ήταν καλύτερη αλλά και ο σεβασμός στον πελάτη ήταν πολύ μεγαλύτερος!!!!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
εγω ενα συμπερασμα εχω βγαλει στα στριπ.σταμπαρω τη γκομενα που μου αρεσει περισσοτερο την παιρνω για χορο και αμα τη γουσταρω της πεταω να βρεθουμε εξω για να τα πουμε πιο ανετα.αλλο νοημα δεν βγαζω πια εκει μεσα
 

Επισκέπτης
εγω ενα συμπερασμα εχω βγαλει στα στριπ.σταμπαρω τη γκομενα που μου αρεσει περισσοτερο την παιρνω για χορο και αμα τη γουσταρω της πεταω να βρεθουμε εξω για να τα πουμε πιο ανετα.αλλο νοημα δεν βγαζω πια εκει μεσα

Ετσι φιλε ακριβως αυτο σκεφτομαι και εγω..Αλλιως είναι πεταμένα λεφτά.:) +10000
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Σε λίγο, θα σκάνε στο τραπέζι και εμείς απλά θα τους δίνουμε το χρήμα, χωρίς χορό

Σαν τους τίτλους από το Married with Children... Που περνάνε όλοι και ο Αλ έχει βγάλει τα δολάρια και του τα παίρνουν από τα χέρια μέχρι και ο σκύλος...

Αλλάζουμε και εμείς οι πελάτες και ίσως δεν το προσέχουμε. Σκάει η τάδε, "πως σε λένε", "από πού είσαι"..."πάμε για χορό?" όλα αυτά σε δευτερόλεπτα, εσύ μπορεί να της έχεις πει ότι μετά τον χορό θα της κόψεις το λαρύγγι και αυτή δεν έχει ακούσει τίποτα. Έχει γίνει ο χώρος όπως όλα στη νύχτα, ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε πληρώστε φύγετε να 'ρθει άλλος, περνάνε κώλοι από μπροστά μου και ούτε ένα πρόσωπο, μόνο κώλοι.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
φίλοι το thread έχει μετατραπεί σε ημερήσια
ενημέρωση παραπόνων  :2funny: , αλλά τί να κάνουμε..εμείς
τα λέμε μπας και ακουστούμε..! χαίρομαι όμως κατά κάποιο 
τρόπο -γιατί βλέπω πως πολύς κόσμος έχει τσεκάρει αυτά
τα κακώς κείμενα και δεν είναι η δική μου παραξενιά...
δε γίνεται μέσα σε λίγα λεπτά και χωρίς κάτι το ιδιαίτερο
(στο λόγο, στην κίνηση, στη συμπεριφορά, στους χορούς κτλ.)
να φεύγουν για πλάκα μερικές δεκάδες ευρώ...
δεν είναι (μόνο) θέμα χρημάτων αλλά εγκαθίδρυσης
μίας κατάστασης που χαλάει στην τελική
τους νυχτερινούς αυτούς 'θεσμούς'..μιας και η τυποποίηση
σε αυτά τα πράγματα είναι ότι χειρότερο!
περιμένουμε καλύτερες μέρες (νύχτες)....  :sunglasses: 
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
φίλοι το thread έχει μετατραπεί σε ημερήσια
ενημέρωση παραπόνων  :2funny: , αλλά τί να κάνουμε..εμείς
τα λέμε μπας και ακουστούμε..! χαίρομαι όμως κατά κάποιο 
τρόπο -γιατί βλέπω πως πολύς κόσμος έχει τσεκάρει αυτά
τα κακώς κείμενα και δεν είναι η δική μου παραξενιά...
δε γίνεται μέσα σε λίγα λεπτά και χωρίς κάτι το ιδιαίτερο
(στο λόγο, στην κίνηση, στη συμπεριφορά, στους χορούς κτλ.)
να φεύγουν για πλάκα μερικές δεκάδες ευρώ...
δεν είναι (μόνο) θέμα χρημάτων αλλά εγκαθίδρυσης
μίας κατάστασης που χαλάει στην τελική
τους νυχτερινούς αυτούς 'θεσμούς'..μιας και η τυποποίηση
σε αυτά τα πράγματα είναι ότι χειρότερο!
περιμένουμε καλύτερες μέρες (νύχτες)....  :sunglasses: 

συντροφοι καλα τα λετε ισως να φταιει που τα μαγαζια εχουν γινει επιχειρησεις-κοινα εμπορικα καταστηματα και τα κοριτσια στυγνες επαγγελματιες χωρις να λαμβανου υποψιν τους τις ιδιαιτεροτητες της νυχτας,ισως γιατι κανεις δεν τους τις ανελυσε ποτε, καθως και των νυκτοβιων.παντως να ξερετε ,ετσι τουλαχιστον νομιζω, οτι στο χερι μας ειναι να οριζουμε τους ορους του παιχνιδιου και η ενημερωση μεσα απο αυτο το thread ειναι ενα βημα.πρεπει να δειχνουμε στο μαγαζι τι μας αρεσει και τι οχι (πορτα-σερβις-τιμες-χωρος-χορος-πριβε-ποτα-μουσικη)οτι νομιζει ο καθενας ,τα παραπονα στο σερβιτορο μπορει και να ποιανουν τοπο οπως και τα ευσημα επισης.με τις κοπελες τα πραγματα ακομα ποιο ευκολα, ξεπετες τυπου γεια -πως σε λενε-παμε για χορο?-βαλεις πουτο? τον πουλο, μουναρα ξεμουναρα θα μου δωσεις για να λαβεις και βεβαια εννοειται πως σε στριπ δεν πας ουτε για να καψουρευτεις ουτε και να γαμησεις(δεν σημαινει οτι το αποκλειω εννοω οτι δεν πρεπει αυτος να ειναι ο σκοπος)  υπαρχουν αλλα μερη οικονομικοτερα και με ποιο σιγουρα αποτελεσματα. αυτα για την ωρα συντροφοι και να μην ξεχναμε την ενημερωση
 

Επισκέπτης
Γι'αυτους που νομιζουν οτι λειπει απ'τα στριπ,η κατασταση,το σεναριο,το κυνηγι κ οτι αλλο φαντασιωνεστε,
ενα εχω να πω:ΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΦΡΑΓΚΑ ΑΠ'ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΣΑΣ ΛΕΙΠΟΥΝ.
 

Επισκέπτης
Aν ειχατε χρονο,χρημα κ στυλ (oρισμενοι),ολα θα ηταν υπεροχα.
Καποτε καποιοι ειχατε "πραγματικα φραγκα" (για την τοτε εποχη) κ ξοδευατε...
 

Επισκέπτης
Αλλοι παλιοτερα ειχατε χρονο/υπομονη,τωρα εχετε αλλες ασχολιες/υποχρεωσεις κλπ.
Ειναι ο κυκλος της ζωης.Το τοτε παντως δεν ειναι τωρα,απλα προσαρμοστειτε αλλιως GO HOME!
 

Επισκέπτης
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ...ΦΡΑΓΚΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...κ το ονειρο ξαναζει καποιος κ στημενες καταστασεις ζει σαν αληθινες κ την μετρια γκομενα τη βλεπει για ΘΕΑ κλπ κλπ κλπ !!!!
 

Επισκέπτης
1.Το Β.G πολυ ανεβασμενο...γουσταρω ολο κ περισσοτερο τον dj...(μιλαω για καθημερινες)!!!
2.Πολυ μαλακια καταντησε το Mουσσες.Τραγικo,γραφικο κ ανουσιο το μαγαζακι(πλεον)!Ηταν γωνια κ το καταντησαν υποκαταστημα!
 

Επισκέπτης
Πλεον οι γκομενες στο Λιντο κανουν ευχαριστα(λεμε τωρα),μονο πριβε χορους? Χαλαρωστε κοριτσακια,τα ανουσια 2λεπτα πουτα κ τους 5λεπτους πριβε χορους στους αγαπουληδες κ τους αυνανες,ΜΟΝΟ...
 

Επισκέπτης
οποιος μοντ μπορει,ας ενωσει ολα τα ποστ μου...δεν μπορω να γραψω πανω απο 2 γραμμες γι'αυτο τα εσπασα ολα οσα ηθελα να πω!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
1.Το Β.G πολυ ανεβασμενο...γουσταρω ολο κ περισσοτερο τον dj...(μιλαω για καθημερινες)!!!
2.Πολυ μαλακια καταντησε το Mουσσες.Τραγικo,γραφικο κ ανουσιο το μαγαζακι(πλεον)!Ηταν γωνια κ το καταντησαν υποκαταστημα!

McLein γίνε πιο συγκεκριμένος για Μούσσες αν γίνεται γιατί με θορύβησες. Οι Μούσσες είναι (ήταν;) το πουλέν μου
γιατί μάζευε πολλές "μπροστόβαρες" βλ. Ειρήνη, Ισαβέλλα, μια ξανθιά γαμάτη με κοντό μαλλί, μια μαύρη βυζού κ.α.
Τώρα τι παίζει;
 

Επισκέπτης
Μαυρη βυζου δεν υπαρχει,οι 2 Ειρηνες(30φευγα κ οι 2)υπαρχουν.Η Ισαβελλα δεν ηταν το Σαββατο αν θυμαμαι καλα!Ψαχνεις κατι αλλο ?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Thanks ρε μάγκα μ'έφτιαξες. Η Ειρήνη :boobies: (ξέρεις μωρέ με τις :jerking:) είναι καραπουλέν μου!
Φίνο γκομενάκι!
 

Επισκέπτης
Πρωι-πρωι....στην κολαση θα παμε,αν δεν ειμαστε...Η Ειρηνη που τα κανει σχεδον ολα μετα τις 12 κ ολα μετα το σχολασμα...:) ;) :)
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Όπως τα λέει ο mclein είναι ... μην περιμένουμε με κόλπα και με λεφτά του κάποτε, να περνάμε καλά σήμερα.
Η γεύση η ίδια είναι, αλλά θέλει άλλη, ακριβότερη, συνταγή.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
To χρημα ειναι το μονο που μετραει στα μαγαζια κατα 99.99999% το υπολοιπο ειναι τι κανεις εσυ!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
νομίζω ότι με τη λογική που διάβασα λίγο
παραπάνω (του ασύδοτου
μεγαλοαστού) χτίζονται μαγαζιά που όμως
στην πλειοψηφία πηγαίνει νορμάλ
οικονομικά κόσμος..ούτε πλούσιος ούτε φτωχός..
έτσι νομίζω τουλάχιστον...
αν η αγορά του στριπ απευθυνόταν μόνο
σε πλούσιους πολύ απλά δεν θα υπήρχε!
τώρα αν κάποιοι βλέπουν τις φορολ.δηλώσεις μας
ή ξέρουν το στυλ μας είναι άλλη ιστορία..
αν πάλι θέλουν να 'χτίζουν' καταστάσεις (στο μυαλό τους)
και καταστήματα με αυτό τον τρόπο
μάλλον δεν ξέρουν τί θα πει δουλειά...
ας αφήσουμε λοιπόν τις μίζερες
(ρεαλιστικές και σωστές θα έλεγα εγώ) διαπιστώσεις μας
για τους μη στυλάτους...
οι στυλάτοι άλλωστε έχουν το πάνω χέρι, μην το ξεχνάμε αυτό.. :idiot:  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom