Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Υστερα απο λιγο καιρο αναγκαστικης αποχης ξανά εδώ.
Ρε παίδες το θεμα απο ¨Ημερησια ενημερωση για strip" κοντευει να καταντησει "Φιλολογικες αναζητησεις στην αίθουσα Παρνασσός.."
Εκτός απο McLein και αλλα 1-2 ατομα ακομα, που προσφέρουν ενημερωση, οι υπολοιποι το εχουμε ριξει στο "μηπως ξερεις που ειναι η Σουλτάνα απο το Τζατζικιστάν και η Χαιδω απο τη Φουφουτια ή θα ψαχνουμε να βρουμε ποιοι ειμαστε και που πάμε.
Τελος πάντων

Αντε να γραψω και εγω καποιες εμπειριες απο τις τελευταίες εξορμησεις

Πριν 25-30 μερες περιπου επισκεψη σε Grand Ritorno Μιχαλακοπουλου καθημερινη
Κατασταση χαλαρή, πελάτες λιγοι, κοπέλλες ψιλοβαριεστημένες. Εχουν φυγει οι Πολωνέζες του καλοκαιριου και υπάρχει μονο μια καινουργια η Τζαστιν καθως και μια νεα Ρουμανα η Τζορτζινα. Πολυ καλη παρουσια η πρωτη κατσαμε αρκετη ωρα χωρις να εχει εκεινο το φορτικο να παρω αλλο ενα.. Κατσαμε περιπου 1 ωρα και κατι μαζι 4 ποτα διπλά και δυο χοροι. Καλη η δευτερη και θα τολμουσα να πώ ότι ειναι και λιγο φευγατη Ισως με λιγο περισσοτερο παιχνιδι βγαλει κανεις κατι παραπανω. 2 Ποτα και ενας χορός μαζί της Το Ολγακι παντα εκει και η Ραλία με το oriental της να σηκώνει λίγο το κεφι

Πριν 2 εβδομάδες επίσκεψη σε Lido Palace. Ψιλογεμάτο αρκετο κεφι καλές παρουσίες. Παιζει πολύ Ρουμανια απο γυναικες. Ηπιαμε ποτακια με το τρελλοκομειο τη Γκαμπριελλα με Νικολ και με Κορινα. Η Νικόλ λίγο ψυχρη οι αλλες καλές
Αρνητικό ότι σου σπάνε τα φρυδια για prive και αν προτιμησεις τελικά τον απλό χορό δεν θα μεινεις ικανοποιημενος Οι γκομενες το κανουν με το ζορι και το δειχνουν

Πριν 2 μερες ξανα επισκεψη σε Grand Ritorno αργά κατά τις 3.30
Κατασταση αλλαγμενη σε συγκριση με τη προηγουμενη φορά. Κόσμος αρκετός άλλα όχι σε σημειο να δυσανασχετείς. Κεφι ανεβασμενο κοπέλλες με κέφι και όρεξη και τη Τζαστιν να εχει φυγει πίσω για Πολωνια απο οτι μου ειπαν.
Καθισα με Ελινα (πολυ sexy μωρο) με Συλβια και Μεση. Εκανα χορό με τις δυο πρωτες. Περάσαμε γενικά καλά άλλα δυστυχως η μουσική παραμένει σε δυνατα επιπεδα (για το μεγεθος του μαγαζιου) και για να μιλησεις με τις κοπέλλες χρειαζεται προσπαθεια Για τα γκαρσονια δεν το συζητω Σε καβαλανε και βαζουν το αυτι τους διπλα σου για να μπορεσουν να ακουσουν τι θα τους πεις. ΕΙδα και ενα show με 2 ρωσιδες λεσβιακο άλλα θα γκρινιαξω και πάλι Δεν μου αρεσε. Καμμια σχεση με τα show που ειχε παλια.
Περασα καλα παντως.

Αυτα Πιστευω να βοηθησα στην ενημερωση να ειστε καλα όλοι Καλα ξεπορτισματα




 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Χθες σto Τεσσερα,oi 7 MONO γκομενες βαριεστημενες οι οποιες ηρθαν μετα τις 1230 ,1:00 ξεκινησε το προγραμμα παρωδια.Καλη μονο μια σουπερ βυζαρου αν θυμαμαι καλα παλια ηταν στο ΛΙντο,παει για κλεισιμο το μαγαζι....αδειο το γαμαζι...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ρε παίδες το θεμα απο ¨Ημερησια ενημερωση για strip" κοντευει να καταντησει "Φιλολογικες αναζητησεις στην αίθουσα Παρνασσός.."
Εκτός απο McLein και αλλα 1-2 ατομα ακομα, που προσφέρουν ενημερωση, οι υπολοιποι το εχουμε ριξει στο "μηπως ξερεις που ειναι η Σουλτάνα απο το Τζατζικιστάν και η Χαιδω απο τη Φουφουτια ή θα ψαχνουμε να βρουμε ποιοι ειμαστε και που πάμε.
Τελος πάντων

Έχεις δίκιο συναγωνιστή. Θα παραθέσω κι εγώ (ετεροχρονισμένα) τις τελευταίες μου εμπειρίες από στριπτιζάδικα για ενημέρωση των υπολοίπων. Βασικά ο λόγος που δε το'κανα στην ώρα του είναι γιατί δεν είχα ενθουσιαστεί με κάτι. Οπότε έχουμε και λέμε:

Επίσκεψη πριν 3 βδομάδες στο Lolita (πρώτη φορά)= Η απόλυτη ξενέρα!
Η όλη φάση μου θύμισε διαγωνισμό μπάζου!
Μιλάμε ήταν μαζεμένες καμιά 30αριά γκόμενες εκ των οποίων οι 25 ήταν πάρ'τη μια και χτύπα την άλλη!
Θα έλεγα ότι η μόνη που πραγματικά άξιζε και εμφανισιακά αλλά και σαν "χορεύτρια" ήταν μια ξανθιά που δούλευε παλιά στο Άμαζον αλλά ο μ@λ@κ@ς δεν ξέρω όνομα. Αλλά ούτε αυτή πήρα γιατί την είχα πάρει τόσες φορές Άμαζον και γενικώς είχα ξενερώσει με την όλη φάση και την πούλεψα νωρίς. Επισημαίνω ότι πήγα Παρασκευή, υποτίθεται καλή μέρα για στριπ.

Επίσκεψη πριν 1 βδομάδα στο Ανατολή= Έτσι κι έτσι...
Στο μαγαζί έπαιζαν καμιά 20αριά μουνιά με 3-4 να ξεχωρίζουν και όλα τα υπόλοιπα στη βάση ή κάτω απ'αυτήν.
Για τα γούστα μου (μεγάλα boobs) υπήρχαν 2 αλλά πάλι δε συγκράτησα ονόματα (ο μ@λ@κ@ς). Κι οι δυο ξανθιές νταρντάνες.  Η μια με κοντό μαλλί και η άλλη με μακρύ. Και οι δυο 100% σιλικόνη. Φαίνεται εύκολα απ'το ότι για να έχουν την παραμικρή μετατόπιση τα βυζιά τους πρέπει να κάνεις αίτηση! Σκέτο μπετό μιλάμε. Αλλά πως τα κατάφερα πάλι και δεν πήρα χορό είναι απορίας άξιον... :jerking: Τετάρτη όλα αυτά.

 

Επισκέπτης
Grand Ritorno πριν καποιες ωριτσες...ανανεωμενο το μαγαζι με καμια 25αρια κοπελες,οι περισσοτερες μετριες (για μενα)! Οσες δεν ηταν με καποιο πελατη ηταν αμεσα διαθεσιμες για χορους/ποτα,με κεφι κ χιουμορακι να απλωνεται σ'ολο το μαγαζι.Τα ποτα εξαιρετικα κ οχι πετρελαιο κ η μουσικη σε νορμαλ ενταση!Απο σοου τπτ τρελο,με τα ζορια τα χορευτικα των κοριτσιων!
Ξεχωριζουν,η Αλεξια(ρωσσιδα/ξανθια),η Συλβι(πορνσταρ στυλακι/απο πολωνια) κ η Ελενα (στυλατη ρωσιδα)!

Υ/Γ.Το μαγαζι πιστευω οτι απευθεινεται κυριως για αντρες που γουσταρουν περισσοτερο ποτοθεραπεια κ λιγοτερο χορους.
Υ/Γ.2.Πολλες κοπελες δεν κανουν χορους.
Υ/Γ.3.Αφου ρε παιδια διωξατε μερικα μπαζα που ειχατε παλια,γιατι δεν διωξατε κ τις θειτσες με τις πατσες ?
Υ/Γ.4.Το υφος του μαγαζιου δεν θα ελεγα οτι ειναι αυτο που παρουσιαζετε προς τα εξω με διαφημισεις,μαλλον προς κονσομα παει...
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1

Mclein ή άλλος φίλος τα φωτα σας παρακαλω............ Μια Λαρίσα Βραζιλιάνα απο BABES στην Μιχαλακοπόύλου, στο υπόγειο, έχει κανείς κάποια άποψη???????? Με έχει αρρωστήσει!!!!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
βολτα στο σταρ στη μεταμορφωση χθες.
πρωτη αρνητικη εντυπωση ο ανιχνευτης μεταλλων στην εισοδο!! σιγα ρε μαγκες, τοσα παρε δωσε με τον υποκοσμο εχετε? παντως εγω, το περιστροφο το περασα!!!  :grin:
δευτερο αρνητικο τα ποτα. ηταν η χειροτερη μπομπα που εχω πιει στην ζωη μου, ικανη να σε στειλει στον αλλο κοσμο.
οι γυναικες δεν πολυπαιζανε, μαλλον εχουν βολευτει οικονομικα με τα ψευτοσοου που κανουν. ισως γι’ αυτο παιχνιδι εκαναν τα μπαζακια του μαγαζιου..
συμπερασμα? οσοι εχετε σχεση παρτε τα ταιρια σας και βουρ για το σταρ. αφηστε τα ψιλα στο αμαξι, να μη βαρεσει και ο ανιχνευτης και απολαυστε το σοου και τις μαλακιες του παρουσιαστη. οι «υπολοιποι» ξερουν που θα πανε..
 

Επισκέπτης
φιλε ροκοςς,το σταρ,το σαδιστ,το γκολντ κλπ μαγαζια πλεον δεν αναφερονται αποκλειστικα σε ανδρες που ψαχνουν το καθαρο στριπ σοου αλλα κ σε ζευγαρια κ σε μπακουρια κ σε καλλιτεχνικης φυσεως μυαλα κλπ...ο καθε πικραμενος κ πικραμενη,τρεντυ ή μη,ζευγαρια ή ελευθεροι εχουν κανει τα στριπ μοδα!Βεβαια αυτο δεν ειναι παντα κακο αλλα τις περισσοτερες ειναι κακιστο!!!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
παντως mclein, παρ’ οτι εχω αποτραβηχτει απο το αθλημα μετα το καλοκαιρι, πηγαινω που και που και βλεπω μια προχειροτητα και εναν ερασιτεχνισμο απο τα μαγαζια που βγαζει ματια.
αυτο, ξεκινησε απο τη μεση της σαιζον περισυ και συνεχιζεται εως και τωρα. λιγες καλες παρουσιες απο γυναικες και με διαθεση ξεπετας στον πελατη, κακες υπηρεσιες απο τους σερβιτορους, ποτα χαλια εως απαραδεκτα..
πηραν χαμπαρι οτι ο ελληνας ειναι αγαπουλης και σκορπαει λεφτα για το μουνι (και ας μη το εχει) και εχουν ξεσαλωσει. ας τα φανε απο αλλους, εγω εχω παψει να συμμετεχω..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παντως mclein, παρ’ οτι εχω αποτραβηχτει απο το αθλημα μετα το καλοκαιρι, πηγαινω που και που και βλεπω μια προχειροτητα και εναν ερασιτεχνισμο απο τα μαγαζια που βγαζει ματια.
αυτο, ξεκινησε απο τη μεση της σαιζον περισυ και συνεχιζεται εως και τωρα. λιγες καλες παρουσιες απο γυναικες και με διαθεση ξεπετας στον πελατη, κακες υπηρεσιες απο τους σερβιτορους, ποτα χαλια εως απαραδεκτα..
πηραν χαμπαρι οτι ο ελληνας ειναι αγαπουλης και σκορπαει λεφτα για το μουνι (και ας μη το εχει) και εχουν ξεσαλωσει. ας τα φανε απο αλλους, εγω εχω παψει να συμμετεχω..
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
παντως mclein, παρ’ οτι εχω αποτραβηχτει απο το αθλημα μετα το καλοκαιρι, πηγαινω που και που και βλεπω μια προχειροτητα και εναν ερασιτεχνισμο απο τα μαγαζια που βγαζει ματια.
αυτο, ξεκινησε απο τη μεση της σαιζον περισυ και συνεχιζεται εως και τωρα. λιγες καλες παρουσιες απο γυναικες και με διαθεση ξεπετας στον πελατη, κακες υπηρεσιες απο τους σερβιτορους, ποτα χαλια εως απαραδεκτα..
πηραν χαμπαρι οτι ο ελληνας ειναι αγαπουλης και σκορπαει λεφτα για το μουνι (και ας μη το εχει) και εχουν ξεσαλωσει. ας τα φανε απο αλλους, εγω εχω παψει να συμμετεχω..

Κάτι τέτοια (ξεπέτες), μου την έχουν σπάσει κι εμένα...Δε μου λείπουν πλέον οι κυρίες των στριπ!!!
 

Επισκέπτης
παντως mclein, παρ’ οτι εχω αποτραβηχτει απο το αθλημα μετα το καλοκαιρι, πηγαινω που και που και βλεπω μια προχειροτητα και εναν ερασιτεχνισμο απο τα μαγαζια που βγαζει ματια.
αυτο, ξεκινησε απο τη μεση της σαιζον περισυ και συνεχιζεται εως και τωρα. λιγες καλες παρουσιες απο γυναικες και με διαθεση ξεπετας στον πελατη, κακες υπηρεσιες απο τους σερβιτορους, ποτα χαλια εως απαραδεκτα..
πηραν χαμπαρι οτι ο ελληνας ειναι αγαπουλης και σκορπαει λεφτα για το μουνι (και ας μη το εχει) και εχουν ξεσαλωσει. ας τα φανε απο αλλους, εγω εχω παψει να συμμετεχω..

συμφωνω με το συλλογισμο σου 101%...αλλα θα ηθελα να μου απαντησεις ειλικρινα,παλιοτερα δεν υπηρχε το φαινομενο που παρουσιαζεις ? παντα οι επιχειρηματιες δεν ηθελαν να τα παιρνουν με τον ευκολο τροπο ? παντα οι "παλιες" γκομενες δεν ηταν ντιβες,βαριεστημενες κλπ ? θα μιλησω για το μουσσες που ηταν το αγαπημενο μου,ποτε πηγες κ οι γκομενες δεν βαριουνταν αφορητα ? ΠΟΤΕ.Παντα πρεπει να τις παρεις απ'το χερακι να ρθουν στο τραπεζι για παρεα...κ οταν δουν οτι διαφερεις απ'τους πολλους μαλακες τοτε σ'εκτιμουν αλλα παντα με το αζημιωτο...Θελω να πω,οτι παντα η κατασταση ηταν λιγο πολυ ιδια...το ζητημα ειναι οτι καποιοι εχουμε αλλαξει μυαλα ενω οι περισσοτεροι ακομη κοιμουνται κ τους τα παιρνουν..ομως συμπληρωνω πως αυτοι που κοιμουνται δεν προσφερουν ιδιαιτερα λεφτα,για την πιατσα παντα,δλδ 100-300€ δε θα λειψουν απο κανενα μαγαζι...αντιθετα οι αγαπουληδες,οι παππουληδες κλπ ταξεις,χαλανε αβερτα εστω κ 1 φορα το μηνα.Οπως ξερεις καλα,οι μαλακες ειναι πολλοι σ'ολη την Αττικη οποτε μια φορα το μηνα να παει καποιος αγαπουλης κλπ τοτε φτανει για το μαγαζι να πηγαινει καλα...Το ιδιο θα συμβει σε λιγο κ με τα μπουζουκια...(σαν νυχτα)...το ιδιο συμβαινει σε ολες τις καταστασεις γυρω μας αφου ζουμε σε ΥΠΕΡ-καταναλλωτικη κοινωνια...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Grand Ritorno πριν καποιες ωριτσες...ανανεωμενο το μαγαζι με καμια 25αρια κοπελες,οι περισσοτερες μετριες (για μενα)! Οσες δεν ηταν με καποιο πελατη ηταν αμεσα διαθεσιμες για χορους/ποτα,με κεφι κ χιουμορακι να απλωνεται σ'ολο το μαγαζι.Τα ποτα εξαιρετικα κ οχι πετρελαιο κ η μουσικη σε νορμαλ ενταση!Απο σοου τπτ τρελο,με τα ζορια τα χορευτικα των κοριτσιων!
Ξεχωριζουν,η Αλεξια(ρωσσιδα/ξανθια),η Συλβι(πορνσταρ στυλακι/απο πολωνια) κ η Ελενα (στυλατη ρωσιδα)!

Υ/Γ.Το μαγαζι πιστευω οτι απευθεινεται κυριως για αντρες που γουσταρουν περισσοτερο ποτοθεραπεια κ λιγοτερο χορους.
Υ/Γ.2.Πολλες κοπελες δεν κανουν χορους.
Υ/Γ.3.Αφου ρε παιδια διωξατε μερικα μπαζα που ειχατε παλια,γιατι δεν διωξατε κ τις θειτσες με τις πατσες ?
Υ/Γ.4.Το υφος του μαγαζιου δεν θα ελεγα οτι ειναι αυτο που παρουσιαζετε προς τα εξω με διαφημισεις,μαλλον προς κονσομα παει...
Η κινεζομογγολορωσιδα(Ασιλια) που ηταν παλια στο Αμαζον ειναι ακομα εκει?
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ πήγα στου 'πούτιν την Κυριακή χαράματα(έφυγα πουρνό πουρνό), ήπια (άλλο) ένα μπουκάλι βότκα, τα 'σταξα στην Άντζελα(αν δεν κάνω λάθος-ωραίο κορμί-καλή παρέα στην κατάστασή μου) που την έφερε στο τραπέζι η Μαρίνα, ε και με τα πολλά έπαψα να βλέπω μπροστά μου. Ακόμα δεν μπορώ να θυμηθώ πως: πήρα το αμάξι από τον παρκαδόρο, οδήγησα, πάρκαρα, μπήκα σπίτι και ξεράθηκα αναίσθητος στο κρεβάτί μου και ως εκ θαύματος δεν συνέβη τίποτα μακάβριο!
All in all, η έξοδος ήταν "από τα παλιά" αλλά λόγω του ότι μεγαλώνω και δεν αντέχω τα ξύδια πλέον(ακόμα ζαλίζομαι και μου έρχεται 'μετός) πρέπει είτε να κάνω το σπίτί μου κωλάδικο, είτε να μετακομίσω δίπλα σε ένα να πηγαίνω με τα πόδια...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Εγώ πήγα στου 'πούτιν την Κυριακή χαράματα(έφυγα πουρνό πουρνό), ήπια (άλλο) ένα μπουκάλι βότκα, τα 'σταξα στην Άντζελα(αν δεν κάνω λάθος-ωραίο κορμί-καλή παρέα στην κατάστασή μου) που την έφερε στο τραπέζι η Μαρίνα, ε και με τα πολλά έπαψα να βλέπω μπροστά μου. Ακόμα δεν μπορώ να θυμηθώ πως: πήρα το αμάξι από τον παρκαδόρο, οδήγησα, πάρκαρα, μπήκα σπίτι και ξεράθηκα αναίσθητος στο κρεβάτί μου και ως εκ θαύματος δεν συνέβη τίποτα μακάβριο!
All in all, η έξοδος ήταν "από τα παλιά" αλλά λόγω του ότι μεγαλώνω και δεν αντέχω τα ξύδια πλέον(ακόμα ζαλίζομαι και μου έρχεται 'μετός) πρέπει είτε να κάνω το σπίτί μου κωλάδικο, είτε να μετακομίσω δίπλα σε ένα να πηγαίνω με τα πόδια...
Φανταζομαι πώς θα πήγενε το 8άρι...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

bmidxb

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Mclein ή άλλος φίλος τα φωτα σας παρακαλω............ Μια Λαρίσα Βραζιλιάνα απο BABES στην Μιχαλακοπόύλου, στο υπόγειο, έχει κανείς κάποια άποψη???????? Με έχει αρρωστήσει!!!!!
  :2funny:

H Λαρισα Βραζιλιανα εεχμμ...απο το Ριο η απο το Σαο Παολο?? :2funny: :2funny:

Σαν τι αποψη θελεις αρρωστε Barone???
 

Επισκέπτης
Mclein ή άλλος φίλος τα φωτα σας παρακαλω............ Μια Λαρίσα Βραζιλιάνα απο BABES στην Μιχαλακοπόύλου, στο υπόγειο, έχει κανείς κάποια άποψη???????? Με έχει αρρωστήσει!!!!!
μακρια...κ αμφιβαλλω οπως ο bmidxb αν ειναι βραζιλιανα...ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν ειναι αλλα λεμε τωρα...

Η κινεζομογγολορωσιδα(Ασιλια) που ηταν παλια στο Αμαζον ειναι ακομα εκει?
νομιζω οχι,τουλαχιστον δεν την ειδα να κυκλοφορει! Μπορει να ηταν με πελατη κ να μην την προσεξα...
 

bmidxb

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Αν λεμε για την ιδια Λαρισα με τον Barone, αυτη ηταν στο BABES πριν πολλα χρονια. Τωρα ειναι στο Ritorno. Οπως ειπε και ο mclein μακρυαααα..κι'αγαπημενοι.... ;)
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Princess χθές μετά από δουλειά μέχρι αργά. Οι σταθερές αξίες Αλέξια και Σάντρα ρεπό (κατά το γκαρσόνι). Εκτός από τη σταθερή αξία Κορίνα παρατήρησα και τη Ροζίτα που όταν ωριμάσει μπορεί να φτάσει στο επίπεδο των προαναφερθέντων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom