Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Περνώντας χτές το βράδυ από Συγγρού είδα σκοτεινιά και μαυρίλα στο Baby O (τέως ). Ξέρει κανένας συναγωνιστής τίποτα; Κυκλοφορούσαν κάτι πληροφορίες οτι θα ξαναγίνει Sirocco. Αληθεύει;

μακαρι...να γινοταν το παλιο σιροκο της εποχης 96-2001!πραγματικα το καλυτερο μαγαζι που εγινε ποτε στην ελλαδα,τα καλυτερα κοριτσια,τα κλαυτερα καυλωτικα σκηνικα,ο ορισμος του τελειου πριβε και ολα τα συναφη....αξεχαστο θα μου μεινει που ετρεχα να προλαβω πριν τις 00.30 να ειμαι μεσα γιατι τοτε συνηθως ηταν προγραμματισμενο το πρωτο ΝΤΟΥ των κοριτσιων με μουσικη παρουσιαση απο τον ντι-τζει και μετα αφου κατεβαιναν ολες και λικνιζοντουσαν πανω στην πιστα αρχισαν να κανουν το τρενακι αε ολο το μαγαζι σηκωνοντας τις ψωλες ακομη και των ντουβαριων...μιλαμε ειχε απιστευτα μωρα..
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
μακαρι...να γινοταν το παλιο σιροκο της εποχης 96-2001!πραγματικα το καλυτερο μαγαζι που εγινε ποτε στην ελλαδα,τα καλυτερα κοριτσια,τα κλαυτερα καυλωτικα σκηνικα,ο ορισμος του τελειου πριβε και ολα τα συναφη....αξεχαστο θα μου μεινει που ετρεχα να προλαβω πριν τις 00.30 να ειμαι μεσα γιατι τοτε συνηθως ηταν προγραμματισμενο το πρωτο ΝΤΟΥ των κοριτσιων με μουσικη παρουσιαση απο τον ντι-τζει και μετα αφου κατεβαιναν ολες και λικνιζοντουσαν πανω στην πιστα αρχισαν να κανουν το τρενακι αε ολο το μαγαζι σηκωνοντας τις ψωλες ακομη και των ντουβαριων...μιλαμε ειχε απιστευτα μωρα..

... με φοσφωριζέ μαγιώ! Και πατάρι με τους πρώτους φραπέδες! Ας περιμένουμε με ελπίδα...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Εγω τοτε ημουν κλαρινατζης,τωρα δεν με συγκινει ο φραπες αλλα το στυλ Κορινας-Λουιζας υπηρεσιες,
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Tiποτα αλλο αντιστοιχου επιπεδου υπαρχει αφου τις εχεις καβατζωσει,τιποτα για μενα το μουτσο υπαρχει

Μα δεν είμαι ιδιοκτήτης! Όρμα και μη ρωτάς! Κι αν βρώ κάτι ανάλογο δε θα το κρατήσω μυστικό!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
εληφθη Καπταιν,τη Ναομι στο Αμαζον την επισκευτηκες?
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965

Επισκέπτης
στις Μουσσες ετσι κ αλλιως ειναι ακριβοτερα...

50€ το πριβε...12€ ο απλος χορος...12€ το απλο ποτακι=1 λεπτο παρεα...24€ το διπλο ποτακι=νερακι=5-10 λεπτα παρεα...βεβαια εχουν 10€ τη μπομπιτσα σου...
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εγραψα κριτικη για το εροτικα,που ειναι?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
εγραψα κριτικη για το εροτικα,που ειναι?

Που ειναι ρε φιλε η κριτικη σου ???? / αντε και με καει το θεμα / παντως υπαρχει thread για το συγκεκριμενο κωλαδικο που εχει να ενημερωθει απο του Αγιου Πουτσανημερα .... 

 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Δείτε Star channel τώρα  :sunglasses:

Στριπτιζούδες σε εξομολόγηση....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom