Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

greedyboy

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Star. Πιπινολάτρες όλου του κόσμου ενωθείτε. Το τι barely legal κυκλοφορεί στο μαγαζί δεν γράφεται. Σε μια στιγμή (show) ανεβαίνουν όλα απάνω και θύμισε Jumbo... πιτσικα ατακτα πορνιδια.
Σε αυτά τα πλαίσια, για τους λάτρες της Asta (και της κόμμης της) ήτο εκεί.
Από τιμές τι παίζει συναγωνιστή; Value for money? ή το πινουν το νεράκι σφηνάκι; :P
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
H Gemma, που η δυσλειτουργική τεχνολογία δε μ' άφησε να σας παρουσιάσω πριν. Μόνο αυτή θα μ' έκανε να επιστρέψω. Και η δήθεν κουλτουριάρα από τις Μούσσες ίσως. Χμμμ ίσως και μια από τις Ρουμάνες αδελφές του Lido. Τώρα που το σκέφτομαι και η Αρζεντίνα του Lolita έχει έτσι ένα μελαγχολικό βλέμμα που υπο προϋποθέσεις  κι αυτό θα μπορούσε. Λες και η Τατιάνα; Μπα... Αν και δεν είμαι σίγουρος. Η Καρολάιν τι να κάνει;
Μου γαμήσατε τόσους μήνες θεραπείας. :headbang:
Άσχετο, η ξανθιά μπαργούμαν (λέμε τώρα!) του Makuku έχει φάκελο στα vasoαρχεία ή είναι καθαρή;

Απόβ ότι φαίνεται δε θες και πολύ σπρώξιμο :cheesy:

Από τιμές τι παίζει συναγωνιστή; Value for money? ή το πινουν το νεράκι σφηνάκι; :P

Καθόλου
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Άσχετο, η ξανθιά μπαργούμαν (λέμε τώρα!) του Makuku έχει φάκελο στα vasoαρχεία ή είναι καθαρή;

Την ίδια απορία έχω και εγώ και όχι μόνο του makuku αλλά και του διπλανού οι barwomen είναι ύποπτης ομορφιάς.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Επίσκεψη στο Princess το προηγούμενο Σάββατο 15/09/07, ώρα 03:15.
Ποτά κανονικά, δε μου φάνηκαν μπόμπα.
Σέρβις καλό και σχετικά γρήγορο.
Από κόσμο είχε αρκετό αλλά δεν ήταν γεμάτο.
Χώρος σχετικά καλός.
Χορός στην πίστα τίποτα το ιδιαίτερο, όπως παντού.
Χοροί από μέτριοι - αδιάφοροι ως αρκετά καλοί, ανάλογα την κοπέλα.
Γυναίκες όλων των ειδών με κάποιες αρκετά καλές παρουσίες και δεν είδα κάποια που θα την έλεγες άσχημη. Οι περισσότερες ήταν φιλικές και εργατικές με κάποιες λίγες εξαιρέσεις.
Τιμές: είσοδος - ποτό 11 €, χορός 12 € απλός - 40 € πριβέ, ποτό γυναικείο 12 € μονό - 22 € διπλό.
Επίσης, έχω να ανακοινώσω ότι η Άντα επέστρεψε, αλλά θα κάτσει για κάνα μήνα.
Αναλυτική λίστα με το ποιες ήταν εκεί θα βρείτε στο θέμα του Princess.
Γενικώς είναι αρκετά καλό και το προτείνω.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια αυτο το τουτι-φρουτι ανοιξε?εχει κανενας καμια πληροφορια?πριν μια βδομαδα που περασα ειχανε βαλει κατι σκαλωσιες,βγαλανε την ταμπελα(την αλλαζουνε),φτιαχνουνε την εισοδο....τι σκατα ποτε θ αανοιξει?

 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Προκαταβολικά συγγνώμη για την άγνοια, αλλά μήπως κάποιος μπορεί να δώσει τη δ/νση του STAR γιατί δεν υπάρχει στον κατάλογο και από εκείνη την περιοχή δε γνωρίζω ντιπ!
Τουλάχιστον με τη δ/νση και το GPS θα οδηγηθούμε από άστρο φωτεινό στο STAR το σκοτεινό!
Ετσι και είναι αλήθεια το perky, θα στενάξουν τα ATM.
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Προκαταβολικά συγγνώμη για την άγνοια, αλλά μήπως κάποιος μπορεί να δώσει τη δ/νση του STAR γιατί δεν υπάρχει στον κατάλογο και από εκείνη την περιοχή δε γνωρίζω ντιπ!
Τουλάχιστον με τη δ/νση και το GPS θα οδηγηθούμε από άστρο φωτεινό στο STAR το σκοτεινό!
Ετσι και είναι αλήθεια το perky, θα στενάξουν τα ATM.

Τατοϊου (είναι η συνέχεια της Δεκελείας), στη Μεταμόρφωση. Όπως την ανεβαίνεις από Αθήνα προς Κηφισιά ας πούμε, στο δεξί σου χέρι. Είναι μετά το Praktiker. Αποκλείεται, να μην το δεις, Οι ταμπέλες του, φαίνονται κι απ' το φεγγάρι (σαν το Σινικό τείχος).
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Ευχαριστώ! Αν και όπως περιγράφεις την περιοχή, από εκεί που μένω μάλλον για διήμερη εκδρομή με βλέπω...
Ας όψεται το "perky"!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τρελαθήκατε όλοι με τα κ...α μικρά :2funny: ε;
[τους κιαρατάδες, τζάμπα διαφήμιση]
 

dieselman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
εχει κανεισ νεα για νικιτα απο ρασπουτιν?
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
χτεσινο ξεσαλλωμα.αρχικα παμε ρασπουτιν 12:30 και αραζουμε..ωραια μουνακια αλλα σκυλοβαριοντουσαν οι γκομενες..τι κακο ειναι με αυτο το μαγαζι δηλαδη ρε παιδι μου.αν δεν κατσεις σε καναπε δερματινο να παρεις μπουκαλι ολες οι γκομενες σε κοιτανε σαν κανα φτωχομπινε και το παιζουν ντιβες ελεος..ξενερωνουμε και 2: σκαμε baby-o πειραιως.ΤΗΣ ΚΑΡΓΙΟΛΑΣ.βαραγε τα μπιτια του καινουργια μουνακια,ο ντι-τζει κλασσικα σουπερ γαμω τα παιδια,και στο λεσμπο της καργιολας.ανεβαζουν παλι τυπο στην πιστα τον ξεβρακονουν σαπουναδεσ τρελο χαβαλε.μετα βγηκε για σεξ σοου μι ααλλη με δονητη ανεβαζει αλλον ενα πανω.και υστερα το αποκορυφωμα βγαινει ξανα το λεσμπο γιατρινες με ενα παληκαρι που παντρευοταν.ειχε τρομαξει ο ψαρας...κραταγε το πουλακι του συνεχεια μην κολησει τιποτα και καλα..τεσπα υστερα απο δυο γαματους χορους που πηρα με δυο ρωσιδες δεν συγκρατισα ονοματα,φυγαμε κατα τις 5:30 το πρωι.και φυσικα σημερα το πρωι φυλης για ενα καθιερωμενο αφου η βραδυα ηταν σουπερ.σε αυτο το baby-o οσες φορες εχω παει εχω περασει γαματα.μουνια-μουσικη-χοροι -ντιτζει συνθετουν ενα φοβερο πανελ.
 

Επισκέπτης
Έχω να πάω BG δύο εβδομάδες. Πώς είναι τα κορίτσια;
Παραπάνω στο Star, για μια ψυχή πρόσεξες;
μια χαρα ειναι τα κοριτσια στο bg....
προσεξα ετσι κ αλλιως στο Σταρ(χαμενος κοπος-χρονος-χρημα=δεν τσουλαει)...δν εχω διαβασει τπτ απ'τα παραπανω....;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Για τα καινούργια κορίτσια έλεγα. Τις παλιές... "έχουνε γίνει ροζ" τόσα χρόνια :cheesy:
 

Επισκέπτης
Για τα καινούργια κορίτσια έλεγα. Τις παλιές... "έχουνε γίνει ροζ" τόσα χρόνια :cheesy:
δν ειμαι σιγουρος αν ηταν brand new....γι'αυτο ρωτησα....αλλα πρεπει να ειναι 2 καινουριες στο ροστερ...απο μετριες ως καλες φανηκαν....θελουν κ 2η ευκαιρια βεβαια
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Σε τι θα διαγωνιστούν?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτά είναι αγωνίσματα. Την επόμενη φορά που θα έχουμε Ολυμπιακούς να μπουν επίσημα.
Χορός: quatre point, Ποτό: due point, φραπέ: neuf point
"Amore": ξύλο πολύ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom