Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Το ρεπορταζ απο Penthouse το βλεπω χλωμο.Εκανα κανεις τωρα τελευταια καμια καταθεση (συγνωμη επισκεψη θελω να πω ).
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Το ρεπορταζ απο Penthouse το βλεπω χλωμο.Εκανα κανεις τωρα τελευταια καμια καταθεση (συγνωμη επισκεψη θελω να πω ).

φίλε μου πήγα το προηγούμενο σαββάτο να δω τη πάιζει σαν μαγαζι και ξενέρωσα τελείως
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Το tutti-frutti σε λιγες μερες θα ειναι ανοικτο και παλι με εκπληξεις και τρελλα σκηνικα ολα θα ειναι διαφορετικα στον κοσμο του στριπτιζ.
Περαστε απλα δευτερα-τριτη να δειτε το μαγαζι απο εξω
 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1

Στο Rasputin στα τραπεζακια που ειναι σαν να εισαι στον πλούταρχο ξέρεις αυτα με το που μπαίνεις στο μαγαζι, εχω δεί κοπελίτσα να ξαφριζει κινητό απο διπλανή καρέκλα που κρεμόταν σακάκι!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Εγώ γι'αυτό μαζί με τα "ρούχα για στριπτιζάδικο" έχω και ένα παλιό "κινητό για στριπτιζάδικο" από τότε που έχασε φίλος το κινητό του στην Ανατολή.
 

albuddy

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ γι'αυτό μαζί με τα "ρούχα για στριπτιζάδικο" έχω και ένα παλιό "κινητό για στριπτιζάδικο" από τότε που έχασε φίλος το κινητό του στην Ανατολή.

Πολύ σωστό κι αυτό, όπως μου έλεγε κι ο άλλος πως είχε και παλιό "κινητό για τη θητεία", καθώς πολλά είχε ακούσει!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Star. Πιπινολάτρες όλου του κόσμου ενωθείτε. Το τι barely legal κυκλοφορεί στο μαγαζί δεν γράφεται. Σε μια στιγμή (show) ανεβαίνουν όλα απάνω και θύμισε Jumbo... πιτσικα ατακτα πορνιδια.
Σε αυτά τα πλαίσια, για τους λάτρες της Asta (και της κόμμης της) ήτο εκεί.
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Ύπουλο χτύπημα σε μια απόλυτα πετυχημένη θεραπεία απεξάρτησης, leonoro.
Συμπλήρωσε το άπερκατ σε παρακαλώ με ένα κροσέ περιγραφής κυρίαρχου σωματότυπου των πιπινίων!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: Δεν θα ξεφύγεις ποτέ έτσι, βαθιά ανάσα και: Μετρίυ αναστήματος εώς μικρού, στηθος μέτριο και perky, κόμμη πλουσία. Ότι πρέπει για να τα παίρνεις 2 - 2 (και 3)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ότι εκπληρώνουν πρόθυμα και με χαμόγελο την κάθε επιθυμία σου να το πω;
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Καλά θα περάσω μια βόλτα για να βεβαιωθώ ότι η θεραπεία ολοκληρώθηκε επιτυχώς.
kinda small or medium perky breasts, with puffy pink nipples είπες;
Supercalifragilisticexpialidocious!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Έτσι. Απλά αντί για γλυφιτζούρια έχουν δονητές. Τα κακόμοιρα.
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Πες μου ότι έιδες και τη Gemma ν' αρχίσω να ψάχνω διαμέρισμα περιμετρικώς του Star

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ύπουλο χτύπημα σε μια απόλυτα πετυχημένη θεραπεία απεξάρτησης, leonoro.
Συμπλήρωσε το άπερκατ σε παρακαλώ με ένα κροσέ περιγραφής κυρίαρχου σωματότυπου των πιπινίων!

μην μασας  bluevertigo,συνεχισε να νιωθεις vertigo για τα στριπ και πιστεψε με δεν θα χασεις...τα υπουλα απερκατ του λεο θα βρουν ενα καλα σχηματισμενο τειχος αμυνης οπου οι φραπεδες δεν θα το διαπερνουν ουτε με καταπελτη!το συστημα αεραμυνας της εξαφανισης του ευρω κανει τον ιδιο τον πεταχθεντα φραπε να περνει κλιση μπουμεραγκ με τελικο προορισμο τον ιδιοκτητη του,τον stripper owner!
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Είχα να επισκεφθώ το Baby O από τον Αυγουστο κ εχθες που πήγα είδα 4-5 καινούργιες (καλές) παρουσίες κ ένα καραμπάζο. Το κακό είναι οτι όπως έχουμε πει σχεδόν όλοι από εδω μέσα οι γκόμενες (οι περισσότερες) φαίνονται να σκυλοβαριούντε, μάλλον πλούσιες είναι κ από χόμπι δουλεύουν :grin:. Φύσικά το μαγαζί ήταν φίσκα από τις 2 παρά (ευτύχώς ήμασταν από τις 1 εκεί). Το καλό είναι οτι κάποιες σταθερές αξίες παραμένουν κ ειδικά μία τρελλαμένη μελαχροινή ρωσίδα, αδύνατη που δεν κολλάει πουθενά χωρίς να σκάσεις 50ρικο ;) Αν κ είναι η στάνταρ επιλογή μου δε θυμάμαι ποτέ το όνομά της, πάντως είναι από τις παλιές εκεί πέρα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
μην μασας  bluevertigo,συνεχισε να νιωθεις vertigo για τα στριπ και πιστεψε με δεν θα χασεις...τα υπουλα απερκατ του λεο θα βρουν ενα καλα σχηματισμενο τειχος αμυνης οπου οι φραπεδες δεν θα το διαπερνουν ουτε με καταπελτη!το συστημα αεραμυνας της εξαφανισης του ευρω κανει τον ιδιο τον πεταχθεντα φραπε να περνει κλιση μπουμεραγκ με τελικο προορισμο τον ιδιοκτητη του,τον stripper owner!

Ναι αλλά καμιά καλλιεργημένη perkούλα από την Academia :o
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Πες μου ότι έιδες και τη Gemma ν' αρχίσω να ψάχνω διαμέρισμα περιμετρικώς του Star
H Gemma, που η δυσλειτουργική τεχνολογία δε μ' άφησε να σας παρουσιάσω πριν. Μόνο αυτή θα μ' έκανε να επιστρέψω. Και η δήθεν κουλτουριάρα από τις Μούσσες ίσως. Χμμμ ίσως και μια από τις Ρουμάνες αδελφές του Lido. Τώρα που το σκέφτομαι και η Αρζεντίνα του Lolita έχει έτσι ένα μελαγχολικό βλέμμα που υπο προϋποθέσεις  κι αυτό θα μπορούσε. Λες και η Τατιάνα; Μπα... Αν και δεν είμαι σίγουρος. Η Καρολάιν τι να κάνει;
Μου γαμήσατε τόσους μήνες θεραπείας. :headbang:
Άσχετο, η ξανθιά μπαργούμαν (λέμε τώρα!) του Makuku έχει φάκελο στα vasoαρχεία ή είναι καθαρή;
 

Συνημμένα

  • Balmain_20bbt_20F6_20024.jpg
    Balmain_20bbt_20F6_20024.jpg
    27,1 KB · Εμφανίσεις: 54

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom