Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Τοτε μου ειπαν μαλακιες 'Η πηγαν μονο σε ενα. Σε πια πηγες?
...ο μποντλερικος πυρετος ανεβαινει ωρα με την ωρα
και δεν θελω να μεταμορφωθω σε ηρωα του Μπαρτον απο τον '' ΨΩΛΗΣΤΟΧΕΡΙ "
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μου έχουν περάσει οι πυρετοί αυτοί. Lolita, BG, Star, Mousses
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Παιζουν Τσεχες? Γιατι τωρα τελευταια με εχει Βαρεσει '' ΚΑΤΑΚΟΥΝΤΕΡΑ " με δαυτες
. Μου εκατσαν τρελες φασεις εκτοσ.( ΟΧΙ ΟΜΩς ΣΕΞ ακομα )
ΑτΙμΟΙ στεργιανοι !!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Eχει ενα τρελο Τσεχακι στις Μουσες / Χριστινα νομιζω τη λενε ???? - τρελη επιδερμιδα / εν πασει περιπτωσει στις Μουσες εχει κατα καιρους Τσεχακια ...
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
ΤΡΕΛΕΣ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΕς ο ν τ ω ς.
Τσεχα,
σΤαροχρωμη με μπλε ματι και σλαβικα ζυγωματικα νομιζω οτι ειναι απο τους καλητερους συνδιασμους. Και αν ειναι και μελαχροινη...... γ.....τα.
Το νιμου του θανατου.
Σλαβοτευτονο-νιμου
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Αυτές και Πολωνές, Μολδαβές
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Εχω καιρο να παω Baby O Πειραιως / γενικα ειναι ενα στριπ που δεν ειναι απο τα καλα - μπορει να λεω και μαλακιες / εγω θα σου προτεινα ισως κανενα Lolita ή Lido χωρις να ξερω κατι συγκεκριμενο / κοιτα και για Rasputin
σορρυ υπουργε εδω κανεις ενα πολυ μεγαλο λαθος.το χαβαλε,η μπουρδελοκατασταση,το λεσβιακο σοου,ο ντι τζει με τις γαματες ατακες του και η dance μουσικη κανουν πιστευω το μαγαζι γαματο.εγω τουλαχιστον τα γελια και τις καφριλες που εχω κανει εκει μεσα δεν τις εχω κανει πουθενα.ισως ο χωρος να μην ειναι τοσο καλος σαν το ρασπουτιν αλλα τουλαχιστον οι γκομενες δεν ειναι κομπλεξικες οσο του ρασπουτιν.για να σου ρθει καλο μουνι στο τραπεζι του ρασσ. πρεπει τουλαχιστον να χεις παρει μπουκαλι....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ε όχι ρε μεγάλε, στο Rasputin oi κοπέλες είναι οι τρυφερότερες που έχω δει. Αμέσως πιάσαμε :2funny: γνωριμία
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
σορρυ υπουργε εδω κανεις ενα πολυ μεγαλο λαθος.το χαβαλε,η μπουρδελοκατασταση,το λεσβιακο σοου,ο ντι τζει με τις γαματες ατακες του και η dance μουσικη κανουν πιστευω το μαγαζι γαματο.εγω τουλαχιστον τα γελια και τις καφριλες που εχω κανει εκει μεσα δεν τις εχω κανει πουθενα.ισως ο χωρος να μην ειναι τοσο καλος σαν το ρασπουτιν αλλα τουλαχιστον οι γκομενες δεν ειναι κομπλεξικες οσο του ρασπουτιν.για να σου ρθει καλο μουνι στο τραπεζι του ρασσ. πρεπει τουλαχιστον να χεις παρει μπουκαλι....
Η' να σε εχουν κοψει για καινουργιο και θελουν να σε γλυκανουν ή η δουλεια δεν εχει παει καλα και θελουν να συμπληρωσουν καρτονια.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Απο Βαλτικη παιχνιδι παιζουν μονες τους οι Λιθουανεζες και οι αλλες απλως παρακολουθουν / και εχουν και ωραια ονοματα / απο Λιθουανια δεν εχω πετυχει πολλα κοριτσια σε στριπ - εσεις συναδελφοι ???

μπορει να εισαι και σωστος galanomatis / θα παω την αλλη Παρασκευη και θα σου πω ....
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16

Tα Λιθουανα νομιζω οτι πρεπει να ειναι καινουργιο φρουτο { τουλαχιστον σε μαζικη καθοδο } Παιζει μια στο ΒΑΒΥ-Ο Πειραιως αλλα ειναι λιγο θιτσα.
Ποιο παλιες στο κολπο ειναι οι Λετωνες, οσες εχω συναντησει ειναι ανηλικης μενταλιτε
αλλα ακομπλεξαριστες τις συνιστω και στους πιο ευαισθητους που ψιλοφοβουνται μηπως οι κοπελες νιωσουν πουτανες.
Για τη Θυμικη μου συλλογη, οπως ισως εχουμε ολοι οι συναδελφοι , απο βαλτικη συναντησα Εσθονη ΣΤΟ ρΑΣΠΟΥΤΙΝ.
Δεν ειναι τυχαιο το σοκ που επαθα. Μου εσκασαν ενα πεντοκιλο βυζι στη μαπα με το καλημερα σας. Οι κοπελα ειναι μονο για γκλαντιειτορς καριεριστες.
Μονομαχια μεχρι θανατου, χωρις ενοχες.Μιλαμε για βαρβαρικη φυλη. Μιλαμε για την πτωση της Ρωμαικης Αυτοκρατοριας χωρις περικοπες αιματηρων σκηνων. ΑΜΟΝΤΑΡΙΣΤΑ ΠΛΑΝΑ.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Η' να σε εχουν κοψει για καινουργιο και θελουν να σε γλυκανουν ή η δουλεια δεν εχει παει καλα και θελουν να συμπληρωσουν καρτονια.
δεν νομιζω φιλε μου...τεσπα ισως να εχω πεσει τυχαιως τοσες φορες σε καλες καταστασεις...ωστοσο την φραγκοφονικη διαθεση του ρασπουτιν με τα ευρω(1 και 2 την ψιλικουρα)και καθε φορα να μην εχουν ρεστα και να περνουν μπουρμπουαρ τα λαμογια οι σερβιτοροι ελεος δηλαδη..μην μας πιανουν και μαλακες..δεν ειναι τα 2,3 τρια ευρω που δεν θα παρω ρεστα αλλλα οτι νομιζουν οτι ειναι εξυπνοι...και απο την μυγα ξιγκι ελεος..
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
απο Λιθουανια δεν εχω πετυχει πολλα κοριτσια σε στριπ - εσεις συναδελφοι ???
εχει ενα στο λολιτα, ξανθο με κοκκινο φορεμα ωραιο σωμα αλλα το προσωπο απο κοντα ειναι πραγματικα υπεροχο ...δεν εμαθα ονομα γιατι την πασαρα στον φιλο (ειμαι πολυ λαρτζ :headbang:) που ειχε παθει πλακα .
 

Επισκέπτης
Καμία νέκρα, όπου πήγα fuel

Νομιζω οτι εχω ξαναδιαβασει να γραφεις οτι καπου ειναι "fuel"..
Tι εννοεις γραφοντας οτι καπου ειναι "καυσιμο" ?

Υ.Γ. - Πιθανως να ηθελες να γραψεις full, διοτι ακομα και το ομοηχο
       fool δεν βγαζει νοημα. Το fuel, ετσι και αλλιως προφερεται
       σαν "φιουελ".
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Δεν έχω δει μέχρι τώρα εδώ να γράφονται σχόλια και πληροφορίες για το Grand Ritorno (Μιχαλακοπούλου δίπλα στο Holiday Inn). Πριν από λίγες εβδομάδες έγραψα εδώ μια πρώτη απόψη από μια επίσκεψη, ούε στη λίστα των strips δεν υπάρχει.
Εχω πάει 1-2 φορές τελευταία, είναι λίγο διαφορετικά από τα κλασσικά strip, αν κρίνω από το Princess που πήγαινα. Ωραία μουσική, καλοφτιαγμένος χώρος, φέρνει πιο πολύ σε μπαράκι.
Τελευταία επίσκεψη χθες Σάββατο, αρκετός κόσμος (το μαγαζί δεν είναι και πολύ μεγάλο, λίγα τραπέζια πολλά σκαμπό), πολλά κορίτσια, μεταξύ αυτών και αρκετά αστέρια, τα show των κοριτσιών δεν είναι full nude αλλα χθες είχε ένα πολύ καλό τριπλό λεσβιακό soft αλλά full nude. Πριβέ χορός τίποτα το ιδαίτερο, δε λέει. Συμπεριφορά κοριτσιών πολύ καλή, καθόλου πιεστική πα΄ρολο τον ανταγωνισμό, δεν έχει και πολλές μαύρες (2 νομίζω) που είναι κάπως πιεστικές.
Αν κάποιος το επισκέπτεται συχνά και έχει παραπάνω πληροφορίες...παρακαλείται να τις καταθέσει.
 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
Εχει παει κανεις τελευταια coctail στη φιλαδελφειας?? Ξερει κανεις τπτ? εχω ακουσει διαφορα αλλα οχι κατι συγκεκριμενο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom