Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
15
Like
6.463
Πόντοι
8.345
συανδελφοι η ινα τι μερες δουλευει στο baby πειραιως?? εχω παρει 3-4 φορες τηλεφωνο να δω αν δουλευει αλλα ποτε δεν την πετυχαινω, οποτε την βγαζω σε αλλα μαγαζια αφου γιαυτην θελω να παω εκει μονο. για δωστε και σωστε
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
συανδελφοι η ινα τι μερες δουλευει στο baby πειραιως?? εχω παρει 3-4 φορες τηλεφωνο να δω αν δουλευει αλλα ποτε δεν την πετυχαινω, οποτε την βγαζω σε αλλα μαγαζια αφου γιαυτην θελω να παω εκει μονο. για δωστε και σωστε
Πηγαινε ΠαΡασ +Σαββατο
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
συανδελφοι η ινα τι μερες δουλευει στο baby πειραιως?? εχω παρει 3-4 φορες τηλεφωνο να δω αν δουλευει αλλα ποτε δεν την πετυχαινω, οποτε την βγαζω σε αλλα μαγαζια αφου γιαυτην θελω να παω εκει μονο. για δωστε και σωστε
Εγώ την πέτυχα Τετάρτη
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
"Gina" Tσεχα στο Baby O Πειραιως. Την ξαναβρηκα εκει, ελαφρως πιο γεματη, αλλα ΤΟ βυζι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ποιο καλο παιδι :grin: θα παει αποψε στα εγκαινια του νεου μαγαζιου ΑΛΚΑΤΡΑΖ :jerking:(πρωην σαδιστ)??
θα χει λεει και δωρεαν :jerking:.....αν εχουν παλι την εισοδο 25 ευρω ΑΝΤΕΕΕΕ ΓΕΙΑΑΑ :rockon:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ποιο καλο παιδι :grin: θα παει αποψε στα εγκαινια του νεου μαγαζιου ΑΛΚΑΤΡΑΖ :jerking:(πρωην σαδιστ)??
θα χει λεει και δωρεαν :jerking:.....αν εχουν παλι την εισοδο 25 ευρω ΑΝΤΕΕΕΕ ΓΕΙΑΑΑ :rockon:

Τί δεν έχουμε ξαναδεί στα Ελληνικά στριπ ρε πούστη μου; :headbang:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ποιο καλο παιδι :grin: θα παει αποψε στα εγκαινια του νεου μαγαζιου ΑΛΚΑΤΡΑΖ :jerking:(πρωην σαδιστ)??
θα χει λεει και δωρεαν :jerking:.....αν εχουν παλι την εισοδο 25 ευρω ΑΝΤΕΕΕΕ ΓΕΙΑΑΑ :rockon:

Πήγαμε στα εγκαίνια του προηγουμένου (Sadist)... Ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε!
 

ammos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν. Δεν πήγα στα εγκαίνια του Αλκατράζ, αλλά πήγα το Σάββατο. Το μαγαζί είναι από τα καλύτερα της Αθήνας αυτή τη στιγμή. Τα αφεντικά μάθανε από τα λάθη τους και διορθώθηκαν.

Η είσοδος είναι 15€. Ο χώρος πολύ καλός. Το μόνο πρόβλημα επειδή είναι μακρόστενος, αν κάθεσαι πίσω δεν βλέπεις καλά το σόου. Γι'αυτό έχουν βάλει πλάσμα οθόνες παντού. Αρκετά καλός εξαερισμός (όχι τέλειος). Δεν έχεις εκεί το φαινόμενο άλλων μαγαζιών που από την κάπνα δακρύζουν τα μάτια σου (πχ Πρίνσες) και πάντα βρωμοκοπάνε τα ρούχα σου μετά. Τα ποτά, όπως έχουν πει και άλλοι, πεντακάθαρα. Πολύ σημαντικό αυτό για τα στριπ, όπου σχεδόν σε όλα πίνουμε πετρέλαιο. Τα γκαρσόνια εξυπηρετικότατα. Το σώου καλό. Καλύτερο από τα άλλα μαγαζιά, αλλά ποιός πάει για το σώου;;;

Τώρα στα ουσιαστικότερα. Οι κοπέλλες δεν είναι επιπέδου Γκολντ, αλλά στέκονται πολύ καλά. Το πλεονέκτημα τους από μια άποψη είναι πως οι περισσότερες (με 2-3 εξαιρέσεις) είναι καινούργιες στην Ελλάδα. Αυτό όμως για πολλούς είναι μειονέκτημα γιατί δεν υπάρχει το νταραβέρι και/ή η καψούρα. Φραπές μάλλον δεν παίζει, άμα όμως κάτσουν πολύ και μάθουν, κάποιες θα παίξουν και φραπέ και θα δημιουργηθούν και οι καψούρες. Ήδη θωπεύουν ενθουσιωδώς και πλέκονται και καψουροσχέσεις!!

Τιμές: Ανδρικό 10. Γυναικείο απλό 10 (κρατάει όμως 1 τραγούδι), διπλό 20. Χορός απλός 10 σε πριβέ χώρο. Δεν υπάρχει πριβέ, αλλά σε ρωτάνε μετά τον πρώτο χορό αν θέλεις να σε διακόπτει μετά από κάθε χορό ή να χορεύει μέχρι να της πεις στοπ. Το δεύτερο εγκυμονεί κινδύνους υπερχρέωσης.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Λοιπόν. Δεν πήγα στα εγκαίνια του Αλκατράζ, αλλά πήγα το Σάββατο. Το μαγαζί είναι από τα καλύτερα της Αθήνας αυτή τη στιγμή. Τα αφεντικά μάθανε από τα λάθη τους και διορθώθηκαν.

Η είσοδος είναι 15€. Ο χώρος πολύ καλός. Το μόνο πρόβλημα επειδή είναι μακρόστενος, αν κάθεσαι πίσω δεν βλέπεις καλά το σόου. Γι'αυτό έχουν βάλει πλάσμα οθόνες παντού. Αρκετά καλός εξαερισμός (όχι τέλειος). Δεν έχεις εκεί το φαινόμενο άλλων μαγαζιών που από την κάπνα δακρύζουν τα μάτια σου (πχ Πρίνσες) και πάντα βρωμοκοπάνε τα ρούχα σου μετά. Τα ποτά, όπως έχουν πει και άλλοι, πεντακάθαρα. Πολύ σημαντικό αυτό για τα στριπ, όπου σχεδόν σε όλα πίνουμε πετρέλαιο. Τα γκαρσόνια εξυπηρετικότατα. Το σώου καλό. Καλύτερο από τα άλλα μαγαζιά, αλλά ποιός πάει για το σώου;;;

Τώρα στα ουσιαστικότερα. Οι κοπέλλες δεν είναι επιπέδου Γκολντ, αλλά στέκονται πολύ καλά. Το πλεονέκτημα τους από μια άποψη είναι πως οι περισσότερες (με 2-3 εξαιρέσεις) είναι καινούργιες στην Ελλάδα. Αυτό όμως για πολλούς είναι μειονέκτημα γιατί δεν υπάρχει το νταραβέρι και/ή η καψούρα. Φραπές μάλλον δεν παίζει, άμα όμως κάτσουν πολύ και μάθουν, κάποιες θα παίξουν και φραπέ και θα δημιουργηθούν και οι καψούρες. Ήδη θωπεύουν ενθουσιωδώς και πλέκονται και καψουροσχέσεις!!

Τιμές: Ανδρικό 10. Γυναικείο απλό 10 (κρατάει όμως 1 τραγούδι), διπλό 20. Χορός απλός 10 σε πριβέ χώρο. Δεν υπάρχει πριβέ, αλλά σε ρωτάνε μετά τον πρώτο χορό αν θέλεις να σε διακόπτει μετά από κάθε χορό ή να χορεύει μέχρι να της πεις στοπ. Το δεύτερο εγκυμονεί κινδύνους υπερχρέωσης.

Ας κλείσει και ξανανοίξει κανα-δυο φορές ακόμα και θα έχει είσοδο 10 ή και καθόλου
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Γυναικείο απλό 10 (κρατάει όμως 1 τραγούδι

κολομπαρο επαρχιας μου θυμιζει.
πως σε λενε? ταδε, εσενα? ταδε.. τι ζωδιο εισαι? δεν υπαρχει απαντηση, τελειωσε το τραγουδι..  :rockon:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Το σώου καλό. Καλύτερο από τα άλλα μαγαζιά, αλλά ποιός πάει για το σώου;;;
Σύντροφοι, με αφορμή το ρητορικό αυτό ερώτημα του σ.άμμος.
Επειδή ενδιαφέρομαι πρωτίστως για σώου, ποιά μαγαζιά θα μπορούσατε να μου συστήσετε ?
Ευχαριστώ .
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
15
Like
6.463
Πόντοι
8.345
show πολυ καλο ειχε πριν δυο σαββατα στο λιντο. πολυυυ καλο
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Σύντροφοι, με αφορμή το ρητορικό αυτό ερώτημα του σ.άμμος.
Επειδή ενδιαφέρομαι πρωτίστως για σώου, ποιά μαγαζιά θα μπορούσατε να μου συστήσετε ?
Ευχαριστώ .

star live στη μεταμορφωση. εχει σοου, τα κοριτσια δε σε σκοτιζουν και παρακολουθεις χωρις να σου αποσπα κανενας την προσοχη.
ενα μειον του μαγαζιου? μεχρι και το perrier εκει ειναι μπομπα, απαραδεκτα ποτα, οτι χειροτερο εχω πιει στη ζωη μου!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ganstangx εισαι και ο πρωτος!βαλε να κατεβασουμε ολα τα βιντεο της σβετλανας! :rockon:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Χαίρομαι που με διαβάζουν οι και πρεσβύτεροι...

οχι ρε συ cptn και πρεσβυτερος, με γερασες πριν την ωρα μου..  :2funny:
ασε που στο κατω κατω εσυ συνεχιζεις να κρατας τη σημαια ψηλα, εγω ψιλοαποσυρθηκα απο το αθλημα το τελευταιο καιρο..
σε διαβαζουμε, ενημερωνομαστε, μαθαινουμε και κανουμε παραθεση τα ποστ σου..  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom