Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
οχι ρε συ cptn και πρεσβυτερος, με γερασες πριν την ωρα μου..  :2funny:
ασε που στο κατω κατω εσυ συνεχιζεις να κρατας τη σημαια ψηλα, εγω ψιλοαποσυρθηκα απο το αθλημα το τελευταιο καιρο..
σε διαβαζουμε, ενημερωνομαστε, μαθαινουμε και κανουμε παραθεση τα ποστ σου..  ;)

Με τιμάει αυτό. Πρεσβύτερος εννοούσα από εμπειρία όχι ηλικία.
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Γεια σας μάγκες...Χτες το βράδυ ξεκινάω με ένα φίλο κατά τις 1:00 να πάμε στο "Ανατολή" στην Συγγρού...Μπαίνουμε στο μαγαζί, μας βάζουν μπροστά πίστα και παραγγέλνουμε...Ερχόντουσαν ένα ένα τα μωρά...Κάποια στιγμή έρχεται μια ξανθιά, κοντή δεν την λές ούτε ψηλή όμως, εν ονόματι Έλενα...Πολύ όμορφη, άπταιστα ελληνικά και φυσικά πολύ θηλυκή...Μου έπιανε το "θηρίο" με τρόπο απίστευτα ωραία και μετά από δύο ποτά που την κέρασα πήγαμε στο πατάρι...Τιμή στα 50. Λοιπόν παιδιά η κοπέλα έκανε απίστευτο χωρό και επειδή από ότι φαίνεται δεν ανέβηκε στο πατάρι για αρπα-κόλλα άρχισε να μου τον παίζει με απίστευτο τρόπο και φυσικά στο δεκάλεπτο είχα χύσει...Το θεικό????Έβαλε την γλώσσα της και σκούπισε μια σταγόνα που ήταν επάνω στο καυλί μου κάτι που εμένα με ξανακαύλωσε και πήρα δεύτερο συνεχόμενο στο πατάρι...Στο δεύτερο μέρος ο χωρός ήταν ακόμη πιο καυλωτικός και γενικά ήταν στιγμές που ένιωθα πως είχα γίνει ένα με το κοριτσάκι...

Όταν κατέβηκα κάτω άρχιζε στην πίστα το σόου με το live sex εκεί όπου έπαθα με τον φίλο ταράκουλο αφού δεν χρησιμοποιείται πια δονητής σαν πούτσα από τον άντρα αλλά κανονικά εκείνος γαμάει την γκόμενα.Πίπες, πισωκολλητά, πολλές στάσεις ώσπου στο τέλος εκείνος την πιτσιλάει...Αποτέλεσμα????"Ξαναφορτώσαμε" και εγώ ξαναπήρα την Έλενα και πάλι επάνω μπας και μου κάνει κάτι ακόμα...Εκτός από ένα γλωσσόφιλο και ένα παίξιμο του εργαλείου μου δεν είχε κάτι ιδιαίτερα έξτρα αλλά μόνο που έβαλε την γλώσσα της στο καυλί μου την πρώτη φορά να σκουπίσει τη σταγόνα μου αρκούσε....αποτέλεσμα????????Έσκασα 200 ευρωπουλάκια και πέρασα πολύ καλύτερα από το να πήγαινα και πάλι σε ένα κρύο στούντιο και να γαμούσα μία απλά για να γαμήσω....

Μπράβο στην κοπέλα....Αυτά....

Πάντα το "Ανατολή" σε σχέση με τα άλλα πολυδιαφημισμένα είχε να σου δώσει κάτι παραπάνω...Προσωπική άποψη αυτό...
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Μπράβο και σε σένα χαχαχχα. Έχω καιρό να πάω αλλά θα το επισκευτώ
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Μπράβο και σε σένα χαχαχχα. Έχω καιρό να πάω αλλά θα το επισκευτώ

Σε λίγο θα ζητήσω ποσοστά που σας ξεσήκωσα. Την Έλενα δεν τη δοκίμασα (Ρουμάνα λέει) αλλά φαίνεται οτι στο πατάρι όλες κάνουν περιποίηση!
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Κατι για ανανεωση διαφημιζεται απο το Athens στο Χαιδαρι..Μοιραζαν μαλιστα κ χαρτακια στα αυτοκινητα..Εγω παντως προ μηνος τα ιδια μετρια πραγματα ειδα..Ξερει κανεις τπτ νεοτερο απο εκει??
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Κατι για ανανεωση διαφημιζεται απο το Athens στο Χαιδαρι..Μοιραζαν μαλιστα κ χαρτακια στα αυτοκινητα..Εγω παντως προ μηνος τα ιδια μετρια πραγματα ειδα..Ξερει κανεις τπτ νεοτερο απο εκει??

Υπάρχει ακόμα αυτό το μουσείο;
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Υπάρχει ακόμα αυτό το μουσείο;
Το ξερο τους το κεφαλι τους εκανε απο κορυφαιο μαγαζι σε τελευταια επιλογη..Κριμα γιατι εχει κ το μονοπωλιο στην περιοχη κ δεν το εκμεταλλευεται..
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
τι λεει το πρινσες στη Μεταμορφωση?
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Αν λέμε για το Σταρ ήμουν χθες και προχθές. Ωραία, Επέστρεψε και ή Κλειώ και ήρθαν και καινούργια ονόματα.
"Πάμε 50;" μία, "Πάμε 50;" δύο "Πάμε 50;" τρεις. Της λέω, Μωρό μου, τα καλά κορίτσια στα άλλα μαγαζιά με 50 κάνουν άλλα πράγματα, Αφού δε πρόκειται εδώ, άιντε συνέχισε έτσι και μας γκαύλωσες
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Κατι για ανανεωση διαφημιζεται απο το Athens στο Χαιδαρι..Μοιραζαν μαλιστα κ χαρτακια στα αυτοκινητα..Εγω παντως προ μηνος τα ιδια μετρια πραγματα ειδα..Ξερει κανεις τπτ νεοτερο απο εκει??

ενα μαγαζι που διαθετει ισως τον καλυτερο χώρο στην αθηνα, με καναπεδες και ανεση για ολους τους πελατες, βρισκεται σε τελμα χρονια τωρα. αν ηταν ξυπνιοι οι ιδιοκτητες μπορουσε να ηταν και καθημερινες γεματο. ο μονος λογος που θα πηγαινα τωρα θα ηταν η βικτωρια απο την ανατολικη ρωσια, τρομερο μωρο, μιξη απο ρωσο πατερα και ιαπωνεζα μητερα.. βεβαια, μην περιμενετε τιποτα παραπανω απο αυτην (ουτε απο καμμια κοπελλα εκει μεσα) παρα μονο να σας φαει οσο περισσοτερα €€ μπορει σε πουτακια. οι φραπεδιαρηδες, δεν περνανε ουτε απεξω απο το συγκεκριμενο ιδρυμα.

Υπάρχει ακόμα αυτό το μουσείο;

μηπως μαυσωλειο cptn??  :2funny: :2funny:
 

della

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
145
Κριτικές
14
Like
649
Πόντοι
291
Γραφω για δευτερη φορα αυτο το σημειωμα γιατι λογω απειριας το εγραφα με λατινικους χαρακτηρες και με επανεφεραν στην ταξη καποιοι..και καλα κανανε βεβαια!
Λοιπον πηγα χτες Παρασκευη στο Νεο Sirocco με την ελπιδα να εμοιαζε εστω και λιγο στο παλιο αυθεντικο Sirocco που το θεωρουσα κορυφη.Κοσμο ειχε πολυ λιγο..Γυναικες καμια 15αρα ειδα max  αλλα οι περισσοτερες μετριες-χοντρες αν οχι φλομπες.Μονο μια ηταν ωραια κατα τη γνωμη μου.Ρωσιδα,Ρωξανα ξανθια με ωραιο σωμα και βυζαρα-silicon valley βεβαια το βυζι αλλα καλο-..Κατα τα αλλα,το μαγαζι δεν ελεγε τιποτα αλλα ειχε καλες τιμες.10 εισοδο,10 χορο..Εχει και πριβε αλλα δεν πηρα γιατι ξενερωσα και κατσαμε λιγο
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια για να παρεις prive χορο πρεπει πριν να κερασεις ποτο την κοπελα και επειτα να το ζητησεις ή το ζητασ απο την αρχη?
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
οκ ευχαριστω πολυ.και που παιζει στανταρ?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
αναλογα την εργατρια,δες σε καθε μαγαζι
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
Γεια σας αδελφια,

το ΣΤΑΡ στο Ηρακλειο υπαρχει ακομα?? ξερει κανεις τπτ??
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Γεια σας αδελφια,

το ΣΤΑΡ στο Ηρακλειο υπαρχει ακομα?? ξερει κανεις τπτ??

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Πες μου τώρα οτι δεν αναφέρεσαι στο Ηράκλειο Κρήτης  :new_shocked:
Οχι τίποτα άλλο, το έχουν κλείσει κάτι χρόνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom