Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τι σημασια εχει βρε παιδι μου η ηλικια μου ?

Αφου ολοι στα χαρακωματα ειμαστε..ματωμενοι..

Εγω απο την τελευταια μου χλαπατσα, ακομα αναρωνω..

Βιοχλαπάτσες θυμήθηκα, αλλά επιμένεις which I cannot understand it, if I may. Για να πω και τη γνώμη μου, μετά βιοχλαπατσών φυσικά, είμαι πιο ευέλικτος. Την περιμένω να μου έρθει  :2funny: :2funny: :2funny:
Η ηλικία νομίζω, παίζει ρόλο στο να βλέπεις τα πράγματα πιο γενικά και ενταγμένα στο σύνολο.

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
sign καλό, καλό, trancental. Διάβασε φιλοσοφία του 20ου, Υπερβατισμό και Wittengstein.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Με τη μεσαιά γραμμή το προσγείωσες όμως γιατί και ο have been man θα μπορούσε να have been unlucky. Τελοσπάντων, ακαδημαϊκή συζήτηση κάνουμε με την υπογραφή σου
 

Επισκέπτης
Ακομα δεν εμαθες οτι το G της γυναικας βρισκεται στο Ε9 σου ?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μεινε εκει που εισαι..μην κουνηθεις καν.....
Μιλαμε για τις κορυφαιες ατακες....οταν το μυαλο ειναι καθαρο..ειναι ασυναγωνιστο...
keep up my friend...relaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx......
 

Επισκέπτης
Με τη μεσαιά γραμμή το προσγείωσες όμως γιατί και ο have been man θα μπορούσε να have been unlucky. Τελοσπάντων, ακαδημαϊκή συζήτηση κάνουμε με την υπογραφή σου
Η πρωτη φραση ειναι το βασικο σκελος....τα υπολοιπα επονται σαν υστερογραφα ας πουμε....
Παρ'αυτα...οταν ο have been δν ειναι unlucky αλλα το opposite....μπορουν να χρησιμοποιηθουν τα υστερογραφα διχως παρεξηση ή παρερμηνεια....

Τελικα οι υπογραφες μου....θα γινονται θεμα συζητησης....

Περιμενω κ τον παππου που γνωριζει τα θεματα μορφωσης καλυτερα απο μενα...(αποδεδειγμενο εμπρακτα)...να μας πει την αποψη του.....

Γιατί μου έχει μείνει η συνάρτηση Ε9=>Ελληνίδα
ειναι παγκοσμιος ορος....και το 9 κ το Ε...ειναι διεθνη γραμματα.... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Για καθαρά διαλλεκτικούς λόγους, οποιοσδήποτε αποδέχεται την κατάστασή του μπορεί να είναι σε οποιαδήποτε κατάσταση
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Διαφωνω...

Καινουριος/παλιος δν εχει τοσο μεγαλη σημασια τελικα....αυτοσυγκρατηση θελει...αν ξερεις να ελεγχεις τον εαυτο σου σε αλλα θεματα δυσκολοτερα στη ζωη...τοτε μπορεις να ανταπεξελθεις πολυ ευκολα μεσα στο στριπ...αρκει να μην σε κοντρολαρει το πουλι σου αντι για το μυαλο σου...(επαναλαμβανω...δν ισχυει μονο για τα στριπ..)

Πολύ καλό, έχεις απόλυτο δίκιο. Τα πάντα είναι θέμα αυτοσυγκράτησης και θέλω να πιστεύω ότι στην ηλικία μου 39+ και μετά από αρκετές δυσκολίες που έχω περάσει, αυτό είναι κάτι που δε μου λείπει επομένως αν και δεν είμαι κανένας πλούσιος δε φοβάμαι μη μου φάνε τα πολλά λεφτά (άλλωστε πηγαίνω με συγκεκριμένο ποσό στη τσέπη μου πάντα) ούτε πάω για να ερωτευτώ την πρώτη τυχαία στριπτιζού. Να επισημάνω ότι δεν είμαι τελείως αρχάριος στο άθλημα αφού η ενασχόληση μου άρχισε εδώ και 10 περίπου χρόνια αλλά λόγω επαγγελματικών και κυρίως οικογενειακών υποχρεώσεων τα επισκέφτομαι σε αραιά διαστήματα και με παρέα. Τώρα όμως που οι φίλοι έγιναν οικογενειάρχες και αυτοί και δε μπορούν να ξεφύγουν από τα δεσμά της γυναίκας αναγκαστικά θα πρέπει να πάω μόνος ή να κόψω το άθλημα (μάλλον χλωμό). Αναρωτιέμαι λοιπόν αν αξίζει το κόπο να πάω μόνος αφού για μένα ο χώρος αυτός είναι ένα είδος εναλλακτικής διασκέδασης (πίνεις το ποτάκι σου κάνεις τη πλάκα σου με τη παρέα, παιρνεις και μερικούς χορούς). Οφείλω πάντως να πω ότι από το συγκεκριμένο forum έχω μάθει αρκετά πράγματα από τότε που το διαβάζω και ασχολούμε. Ευχαριστώ παιδιά. 
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ειναι παγκοσμιος ορος....και το 9 κ το Ε...ειναι διεθνη γραμματα.... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Το Ε(ψιλον) είναι ελπίζω =>G Ελληνικό όπως και του κ..υ τους τα εννιάμερα. Ανακλαστικά πια αντιδρώ με επιφύλαξη στα(ις) Ε
 

Επισκέπτης
Για καθαρά διαλλεκτικούς λόγους, οποιοσδήποτε αποδέχεται την κατάστασή του μπορεί να είναι σε οποιαδήποτε κατάσταση
Sure...αλλα μιλαμε παντα για την παρουσα κατασταση....το λεει ξεκαθαρα η υπογραφη....doesn't waste time wondering...

Το Ε(ψιλον) είναι ελπίζω =>G Ελληνικό όπως και του κ..υ τους τα εννιάμερα. Ανακλαστικά πια αντιδρώ με επιφύλαξη στα(ις) Ε
Δν σε κατανοησα....ή μαλλον σε παρερμηνευω στο μυαλο μου...κατι παω να πιασω...αλλα χανομαι καπου στη μεση...Θετεις γενικοτερα το προβλημα κ παλι...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τώρα όμως που οι φίλοι έγιναν οικογενειάρχες και αυτοί και δε μπορούν να ξεφύγουν από τα δεσμά της γυναίκας αναγκαστικά θα πρέπει να πάω μόνος ή να κόψω το άθλημα (μάλλον χλωμό).    

Λοιπόν φίλε μου και εμένα λόγω ηλικίας αυτό είναι σοβαρό θέμα. Προσοχή στις παλιές 27+ που αντιλαμβάνονται την περίπτωση και αρχίζει σενάριο
 

Επισκέπτης
Πολύ καλό, έχεις απόλυτο δίκιο. Τα πάντα είναι θέμα αυτοσυγκράτησης και θέλω να πιστεύω ότι στην ηλικία μου 39+ και μετά από αρκετές δυσκολίες που έχω περάσει, αυτό είναι κάτι που δε μου λείπει επομένως αν και δεν είμαι κανένας πλούσιος δε φοβάμαι μη μου φάνε τα πολλά λεφτά (άλλωστε πηγαίνω με συγκεκριμένο ποσό στη τσέπη μου πάντα) ούτε πάω για να ερωτευτώ την πρώτη τυχαία στριπτιζού. Να επισημάνω ότι δεν είμαι τελείως αρχάριος στο άθλημα αφού η ενασχόληση μου άρχισε εδώ και 10 περίπου χρόνια αλλά λόγω επαγγελματικών και κυρίως οικογενειακών υποχρεώσεων τα επισκέφτομαι σε αραιά διαστήματα και με παρέα. Τώρα όμως που οι φίλοι έγιναν οικογενειάρχες και αυτοί και δε μπορούν να ξεφύγουν από τα δεσμά της γυναίκας αναγκαστικά θα πρέπει να πάω μόνος ή να κόψω το άθλημα (μάλλον χλωμό). Αναρωτιέμαι λοιπόν αν αξίζει το κόπο να πάω μόνος αφού για μένα ο χώρος αυτός είναι ένα είδος εναλλακτικής διασκέδασης (πίνεις το ποτάκι σου κάνεις τη πλάκα σου με τη παρέα, παιρνεις και μερικούς χορούς). Οφείλω πάντως να πω ότι από το συγκεκριμένο forum έχω μάθει αρκετά πράγματα από τότε που το διαβάζω και ασχολούμε. Ευχαριστώ παιδιά. 

Δν θελω να επεμβω στην προσωπικη σου ζωη....

Γνωμη μου....αφου ξεκινησες το θεμα παρειστικα...συνεχισε το ετσι...
Βεβαια,ειναι ενα μεγαλο βημα να πας μονος σου....(ειτε θετικο...ειτε αρνητικο...θα φανει απ'το κατα ποσο επηρεαζεσαι...μετα τις 2-3 πρωτες επισκεψεις)!!!!
Απ'την αλλη...παρειστικα,μπορει να συνεχιστει...να ορισετε οι φιλοι μια μερα που θα ειναι δικη σας....για την ακριβεια...μια βραδια...η οποια θα ξεκιναει ισως με μια ταβερνα ή ενα εστιατοριο....θα συνεχιζει χαλαρα για κανενα ποτακι σε καποιο μπαρακι ή κλαμπακι τοπικο κ οχι με πολυ βαβουρα....κ τελειωμα με στριπ...κ χαλαρες καταστασεις οπως τωρα...

Οπως κ να χει...αφου νιωθεις οτι εισαι οκ με τον εαυτο σου με τη μεχρι τωρα πορεια σου στο χωρο...συνεχισε οπως εισαι...θα την βρεις την ακρη...κ πιστευω πως θα κανεις το σωστο...(για σενα παντα το σωστο..)!!!

Υ/Γ---> Περιμενουμε εντυπωσεις απ'την πρωτη σου μοναχικη στριπ-βολτα...:):):):):):):)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ανέφερες ότι είναι Παγκόσμιος Όρος αλλά εγώ το διασκέδασα, αισίοδοξα ίσως, ότι φέρνει σε οργασμό κυρίως τις Ε
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εμενα παντως παιδια με εχει τρελανει αυτο το ζητημα.....μην γελασετε αλλα εχω ερωτευτει μαι στριπτιτζου και κατι πρεπει να γινει......εχω παει και μονος την εχω κερασει ποτακια κτλ εχουμε μιλησει περναμε πολυ καλα και υπαρχει πολυ ανεση και χαλαροτητα οταν μιλαμε .της εχω πει να βρεθουμε και εξω αλλα ψιλοκολαει..εχει το τηλεφωνο μου.βασικα περασε κανας μηνας που ειχα να την δω και ειχα ξεκολησει αλλα πηγα αυτο το σαββατο και με το που με ειδε μονο που δεν με εφαγε...τι να κανω ρε παιδες?ειμαι σε αδιεξοδο ...ξανακολησα...θελω συμβουλες απο εμπειρους.πρωσοπικη μου αποψη ειναι οτι μαλλον πρεπει ν ακανω ρην καρδια μου πετρα και να μην ξαναπατησω
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Κοίταξε να δεις, το Ε9 για την Ελληνίδα είναι εκπλήρωση όλων όσων της έχουν βάλει στο κεφάλι(ο άνδρας δε συμμετέχει ή έχει σημασία σε αυτά :2funny: :2funny: :2funny: ). Για τις υπόλοιπες μου έχει δωθεί η εντύπωση ότι είναι ένα μεγάλο +
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
εμενα παντως παιδια με εχει τρελανει αυτο το ζητημα.....μην γελασετε αλλα εχω ερωτευτει μαι στριπτιτζου και κατι πρεπει να γινει......εχω παει και μονος την εχω κερασει ποτακια κτλ εχουμε μιλησει περναμε πολυ καλα και υπαρχει πολυ ανεση και χαλαροτητα οταν μιλαμε .της εχω πει να βρεθουμε και εξω αλλα ψιλοκολαει..εχει το τηλεφωνο μου.βασικα περασε κανας μηνας που ειχα να την δω και ειχα ξεκολησει αλλα πηγα αυτο το σαββατο και με το που με ειδε μονο που δεν με εφαγε...τι να κανω ρε παιδες?ειμαι σε αδιεξοδο ...ξανακολησα...θελω συμβουλες απο εμπειρους.πρωσοπικη μου αποψη ειναι οτι μαλλον πρεπει ν ακανω ρην καρδια μου πετρα και να μην ξαναπατησω

απο τη στιγμη που της προτεινεις να βγειτε εξω και αυτη κολλαει, καντην μ? ελαφρα.  :badair:
θεωρω οτι εισαι καλο και ευκολο μεροκαματο γι? αυτην και γι? αυτο και οι σαββατιατικες χαρουλες.
αν γουσταρε θα ειχατε βγει ηδη... γνωμη μου, οκ?  :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Κοίταξε να δεις, το Ε9 για την Ελληνίδα είναι εκπλήρωση όλων όσων της έχουν βάλει στο κεφάλι(ο άνδρας δε συμμετέχει ή έχει σημασία σε αυτά :2funny: :2funny: :2funny: ). Για τις υπόλοιπες μου έχει δωθεί η εντύπωση ότι είναι ένα μεγάλο +
Eξαρταται τη χωρα προελευσης....κ τη νομοθεσια αυτης....

Υ/Γ---> Τις εχεις παρει με κακο ματι τις Ελληνιδες...εισαι προκατειλημενος...γιατι ??? :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):).....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom