Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλησπέρα. Θα ήθελα μια βοήθεια  :helpplea: από τους εμπειρότερους συναδέλφους. Όταν πάει κάποιος με παρέα στο μαγαζί τότε μπορεί σχετικά εύκολα να αποφύγει τις συνεχόμενες επισκέψεις στο τραπέζι του κάνοντας δήθεν τον απασχολημένο στην παρέα. Όταν όμως πάει μόνος του τί γίνεται? Μέχρι τώρα δεν έχει τύχει να πάω μόνος μου και το σκέφτομαι τώρα τελευταία αλλά φοβάμαι ότι θα μου την πέφτουν κατά ριπάς. Για πείτε καμμιά καλή δικαιολογία που λέτε για να τις αποφεύγετε τουλάχιστον μέχρι να δείτε τί παίζει στο μαγαζί και με ποιά κοπέλα θα παίξετε. Επίσης κάτι που θα πρέπει να προσέξω αν πάω μόνος? thanks  :)
Κατα κανονα πηγαινω μονος σε στριπ κλαμπς.Φυσικα αυτο γινεται μονο καθημερινες εκτος Παρασκευης...
Τις μερες αιχμης δλδ Παρασκευη/Σαββατο πηγαινω με φιλους/μπουκαλακι κλπ κλπ...αλλα αμα θελω να κανω σκαουτινγκ παω κ μονος μου κ καθομαι στο μπαρ για να εχω εποπτικη θεση...

Οταν λοιπον πηγαινω μονος δν κανω τπτ το ιδιαιτερο...ειμαι απλα ο εαυτος μου....θα στειλω κανενα μνμ στο κινητο...θα παρακολουθησω το σοου...θα βρω το στοχο μου....κ μετα ξεκιναω το παιχνιδι...(ποτακια...χοροι...σε κυκλικη μορφη)...

Επισης,δν καταλαβαινω τον προβληματισμο σου...στο οτι θα στην πεφτουν κατα ριπας....Με το που θα διωξεις μια κοπελα μια φορα...δν θα σου ξαναρθει φυσιολογικα...εξαρταται παντα κ το τι θα πεις κ το πως θα τη διωξεις...αλλα συνηθως φαινεται στο βλεμα μας οτι δν γουσταρουμε την παρεα μιας συγκεκριμενης...(τουλαχιστον στο δικο μου)...

Δν νομιζω οτι πρεπει να προσεξεις κατι ιδιαιτερο....να εισαι οπως προειπα ο εαυτος σου...να χαμογελας...να εισαι ευγενικος...κ σιγα σιγα...θα συνηθισεις κ θα σου αρεσει να πηγαινεις μονος....(ειναι κ καλυτερα...οταν πας θα καταλαβεις το γιατι...)!!!

Καλες τσαρκες φιλε.... ;) ;) ;) ;) ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Κατα κανονα πηγαινω μονος σε στριπ κλαμπς.Φυσικα αυτο γινεται μονο καθημερινες εκτος Παρασκευης...
Τις μερες αιχμης δλδ Παρασκευη/Σαββατο πηγαινω με φιλους/μπουκαλακι κλπ κλπ...αλλα αμα θελω να κανω σκαουτινγκ παω κ μονος μου κ καθομαι στο μπαρ για να εχω εποπτικη θεση...

Οταν λοιπον πηγαινω μονος δν κανω τπτ το ιδιαιτερο...ειμαι απλα ο εαυτος μου....θα στειλω κανενα μνμ στο κινητο...θα παρακολουθησω το σοου...θα βρω το στοχο μου....κ μετα ξεκιναω το παιχνιδι...(ποτακια...χοροι...σε κυκλικη μορφη)...

Επισης,δν καταλαβαινω τον προβληματισμο σου...στο οτι θα στην πεφτουν κατα ριπας....Με το που θα διωξεις μια κοπελα μια φορα...δν θα σου ξαναρθει φυσιολογικα...εξαρταται παντα κ το τι θα πεις κ το πως θα τη διωξεις...αλλα συνηθως φαινεται στο βλεμα μας οτι δν γουσταρουμε την παρεα μιας συγκεκριμενης...(τουλαχιστον στο δικο μου)...

Δν νομιζω οτι πρεπει να προσεξεις κατι ιδιαιτερο....να εισαι οπως προειπα ο εαυτος σου...να χαμογελας...να εισαι ευγενικος...κ σιγα σιγα...θα συνηθισεις κ θα σου αρεσει να πηγαινεις μονος....(ειναι κ καλυτερα...οταν πας θα καταλαβεις το γιατι...)!!!

Καλες τσαρκες φιλε.... ;) ;) ;) ;) ;)

Στο BG στο bar κάθεσαι με το Βαγγέλη και τα :knuppel: κολλητάρια; :2funny:

το πορτοφολι σου, οσο αντεχει κ τιποτα παραπανω.
σε βλεπουν μονο, αν σε βρουν κ μποσικο... αυτο ηταν.

Το ευκολότερο θύμα, αλλά standard περνάς καλύτερα συν τω χρόνω
 

Επισκέπτης
το πορτοφολι σου, οσο αντεχει κ τιποτα παραπανω.
σε βλεπουν μονο, αν σε βρουν κ μποσικο... αυτο ηταν.
Το ευκολότερο θύμα, αλλά standard περνάς καλύτερα συν τω χρόνω
Πολυ πεζο....κ πολυ απλο σαν εξηγηση....

Θεμα μυαλου ειναι ολα...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Το ευκολότερο θύμα, αλλά standard περνάς καλύτερα συν τω χρόνω


αν δεν πας φυλακη, πουλησεις σπιτια κτλ κτλ ;)

Πολυ πεζο....κ πολυ απλο σαν εξηγηση....

Θεμα μυαλου ειναι ολα...

το παληκαρι ειναι καινουριο στο αθλημα. αρα το μυαλο μπορουνε να του το παρουν ποολυ ευκολα εκει μεσα.
δεν ειναι καθολου πεζο να σου τρωνε το μηνιατικο σε 4-5 ωρες οι κυριες (εαν δεν τα? χεις δηλαδη)



 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν εχω λεφτα!!!!!!! :grin:
Το λες και φευγουν τρέχοντας :2funny:

Πήγαινε κάνα δυό φορές ακόμα στη χαιδοποτού να σε μάθουνε και μετα θα περνάς από ανάκριση IRS για να ξεκολήσουνε

Ντροπη ρε....ντροπη....

Καμιά αισιόδοξη υπογραφή δε θα βάλεις; :grin: Τουλάχιστον η δική μου είναι... μισογεμάτη

αν δεν πας φυλακη, πουλησεις σπιτια κτλ κτλ ;)

το παληκαρι ειναι καινουριο στο αθλημα. αρα το μυαλο μπορουνε να του το παρουν ποολυ ευκολα εκει μεσα.
δεν ειναι καθολου πεζο να σου τρωνε το μηνιατικο σε 4-5 ωρες οι κυριες (εαν δεν τα? χεις δηλαδη)

χαλαρά
 

Επισκέπτης
το παληκαρι ειναι καινουριο στο αθλημα. αρα το μυαλο μπορουνε να του το παρουν ποολυ ευκολα εκει μεσα.
δεν ειναι καθολου πεζο να σου τρωνε το μηνιατικο σε 4-5 ωρες οι κυριες (εαν δεν τα? χεις δηλαδη)
Διαφωνω...

1.Οποιος εχει μυαλο κ σκεπτεται λογικα...τοτε το κανει παντου...εντος/εκτος στριπ...οποτε δν παρασυρεται μεσα στο στριπ...ειναι παντα μετρημενος...οπως κ τα φραγκα στο πορτοφολι..
2.Οποιος ειναι αδυναμος χαρακτηρας αλλα εχει φιλους/γνωστους/συγγενεις κλπ στοιχεια...μπορει να σωθει αν απλα παρει λιγο απ'τη λογικη τους.
3.οποιος ειναι μεροκαματιαρης κ περιμενει να πληρωθει το μηνιατικο για να παει να το φαει σε στριπ...ειναι ουτως η αλλως καμμενο χαρτι κ ανωφελο να μιλαμε γι'αυτη την περιπτωση...απλα αξιος της μοιρας του...
4.Καινουριος/παλιος δν εχει τοσο μεγαλη σημασια τελικα....αυτοσυγκρατηση θελει...αν ξερεις να ελεγχεις τον εαυτο σου σε αλλα θεματα δυσκολοτερα στη ζωη...τοτε μπορεις να ανταπεξελθεις πολυ ευκολα μεσα στο στριπ...αρκει να μην σε κοντρολαρει το πουλι σου αντι για το μυαλο σου...(επαναλαμβανω...δν ισχυει μονο για τα στριπ..)

Υ/Γ-->αν ξεχναω κατι...θα το συμπληρωσω...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Εμείς(?) έχουμε σωθεί savalas, άμα αρχίσουν και σε αποφεύγουν κάποιες - και πλάκα πλάκα οι συγκεκριμένες - έμπειρες πάει να πει ότι είσαι on the game
 

Επισκέπτης
Καμιά αισιόδοξη υπογραφή δε θα βάλεις; :grin: Τουλάχιστον η δική μου είναι... μισογεμάτη
πολυ σοβαρα δν παιρνεις τις υπογραφες μου ?  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:...(σκεπτομαι να την αλλαξω...εχεις δικιο ειναι λιγακι μουντη....θα σκεφθω κατι εξυπνο κ θ'αλλαξω..)!!!!

Εμείς(?) έχουμε σωθεί savalas, άμα αρχίσουν και σε αποφεύγουν κάποιες - και πλάκα πλάκα οι συγκεκριμένες - έμπειρες πάει να πει ότι on the game
ον ειναι ή ιν δε γκέιμ ??? για ποιους λεμε ?  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Διαφωνω...

1.Οποιος εχει μυαλο κ σκεπτεται λογικα...τοτε το κανει παντου...εντος/εκτος στριπ...οποτε δν παρασυρεται μεσα στο στριπ...ειναι παντα μετρημενος...οπως κ τα φραγκα στο πορτοφολι..
2.Οποιος ειναι αδυναμος χαρακτηρας αλλα εχει φιλους/γνωστους/συγγενεις κλπ στοιχεια...μπορει να σωθει αν απλα παρει λιγο απ'τη λογικη τους.
3.οποιος ειναι μεροκαματιαρης κ περιμενει να πληρωθει το μηνιατικο για να παει να το φαει σε στριπ...ειναι ουτως η αλλως καμμενο χαρτι κ ανωφελο να μιλαμε γι'αυτη την περιπτωση...απλα αξιος της μοιρας του...
4.Καινουριος/παλιος δν εχει τοσο μεγαλη σημασια τελικα....αυτοσυγκρατηση θελει...αν ξερεις να ελεγχεις τον εαυτο σου σε αλλα θεματα δυσκολοτερα στη ζωη...τοτε μπορεις να ανταπεξελθεις πολυ ευκολα μεσα στο στριπ...αρκει να μην σε κοντρολαρει το πουλι σου αντι για το μυαλο σου...(επαναλαμβανω...δν ισχυει μονο για τα στριπ..)

Υ/Γ-->αν ξεχναω κατι...θα το συμπληρωσω...

mclein το ξέρεις ότι το... προφίλ σου, είναι μειοψηφία στα strip, οπότε ας μιλήσουμε για το average έρμαιο της κοινωνίας που άν αρχίσουν και του την πέφτουν unrestrained μ..ς από παντού, υπάρχει σοβαρή περίπτωση να ξεχάσει ΔΕΗ, ΟΤΕ, Βάγκνερ, Πουτσίνι...

ΟΝ ΟΝ
 

Επισκέπτης
mclein το ξέρεις ότι το... προφίλ σου, είναι μειοψηφία στα strip, οπότε ας μιλήσουμε για το average έρμαιο της κοινωνίας που άν αρχίσουν και του την πέφτουν unrestrained μ..ς από παντού, υπέρχει σοβαρή περίπτωση να ξεχάσει ΔΕΗ, ΟΤΕ, Βάγκνερ, Πουτσίνι...

ΟΝ ΟΝ

Πως καταφερνεις κ παντα με γειωνεις εκει που εχω παρει τη χαρα κ γραφω για μενα παπαρο-φιλοσοφωντας....δν το εχω καταλαβει....το χεις ταλεντο να στρεφεις τα βλεμματα αλλου,ετσι ?

Δν μπορω ρε γμτ να σκεφτω για τους αλλους...πες το αδυναμια...πες το μαλακια...πες το οπως γουσταρεις κ οπως βολευει εσενα....αλλα δν με ενδιαφερει ο αδυναμος...ο περιεργος...ο μαλακας...ο ετσι...ο αλλιως μεσα στο στριπ....Με απασχολουν πολυ στη δουλεια μου διαφορων ειδων ανθρωποι,...γιατι πρεπει να ασχολουμαι με τα πρεπει κ τα θελω των μεσαιων σε κατι που κανω για διασκεδαση...κ το βλεπω ως χαβαλε...κ πηγαινω για να ξεχαστω...να ριξω ενα τονο ανεμελιας στη ζωη μου ????

Συγνωμη προς ολους οσους δν μπορουν να με καταλαβουν...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Αυτοφιλοσόφησε και αυτό χρειάζεται έστω και σαν άποψη. Προσωπικά έχω την τάση να βλέπω την πλεiοψηφία, είδικα σε μια δημόσια :cheesy: συζήτηση. Of course λαμβάνονται υπόψη οι μειοψηφικές και οι ίδιες  θέσεις

ps. Σε καταλαβαίνουμε, ποιος τη χάρη που σε νιος και παληκάρι :2funny:
 

Επισκέπτης
Προσωπικά έχω την τάση να βλέπω την πλεiοψηφία, είδικα σε μια δημόσια :cheesy: συζήτηση. Of course λαμβάνονται υπόψη οι μειοψηφικές και οι ίδιες  θέσεις
Εσυ το αναφερεις ως βιτσιο ? Χεχεχεχε....Δν καταλαβαινω αυτη τη διαστροφη σας,εσενα κ του φιλου papazoglou να σας ενδιαφερει η κοινη αποψη/αντιληψη των θεματων...οταν απεχετε φανταζομαι απ'τη θεση της....
Για παραδειγμα...ασχολειστε με τους πελατες (G-700) των στριπ....ενω ουσιαστικα κ φυσιολογικα θα επρεπε να μην τους βλεπετε καν,σα να ειναι αορατοι ενα πραγμα...

Υ/Γ--->Ερχεται σουπερ υπογραφη....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ισχύει αυτό, αλλά φαντάζομαι ότι και ο papazoglou λόγω εμπειρίας/ηλικίας δεν ασχολείται φυσικά ως πρόσωπα, άλλα ως συμβάντα/συμπεριφορές στη  :cheesy: κοινωνία.
Δεν το ανάφερα φυσικά ως βίτσιο, απλά ότι δεν είναι το mainstream
 

Επισκέπτης
Υ/Γ--->Ερχεται σουπερ υπογραφη....

Φιλε μου, σαφως μπορεις καλυτερα..Αυτα ειναι λογια για να τα τραγουδαει η Τινα Ταρνερ.. :2funny: :2funny:

ΥΓ 1- Μακραν η καλυτερη μεχρι τωρα η " ειμαι μαλακας..δεν εισαι ο μονος"..
ΥΓ 2- Οι G-700 ειναι ενα μεσο για να να ειναι ενας σε μεγαλυτερο G
      Τους χρειαζεται και πρεπει να τους προσεχει.
     ( μιλαω παντα γενικα και οχι επι προσωπικου..)
 

Επισκέπτης
Φιλε μου, σαφως μπορεις καλυτερα..Αυτα ειναι λογια για να τα τραγουδαει η Τινα Ταρνερ.. :2funny: :2funny:

ΥΓ 1- Μακραν η καλυτερη μεχρι τωρα η " ειμαι μαλακας..δεν εισαι ο μονος"..
ΥΓ 2- Οι G-700 ειναι ενα μεσο για να να ειναι ενας σε μεγαλυτερο G
      Τους χρειαζεται και πρεπει να τους προσεχει.
      ( μιλαω παντα γενικα και οχι επι προσωπικου..)

Φοβερο το τραγουδακι....λογια....μουσικη...υφος...just perfect!!!

1.μας τελειωσε...φροντισε να πας κ εσυ παρακατω...
2.εγω ενα G ξερω...αυτο που εχουν οι γυναικες...καπου εκει...αντε να ναι λιγο πιο διπλα...εεε,ψαξε λιγο....θα το βρεις....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom