Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
1.Your oppinion
2.Δεν τα λέω αυτά, try to keep her eyes on you (του feasible) :cheesy:
 

Επισκέπτης
1.Your oppinion
2.Δεν τα λέω αυτά, try to keep her eyes on you (του feasible) :cheesy:
1.infeasible για το στυλ/αποψη των περισσοτερων παιδιων που ασχολουνται κ με μπουρδελα/στουντιο...οχι μονο στριπ...(μιλαμε γενικα οχι για μενα...)...
2.Ευκολο...πολυ ευκολο για μενα....(το εχω ξαναπει οτι ειμαι αξεχαστος στην 4αδα...ασχετο που κανουν μεταβολη μολις δουν ποιος καθεται στον καναπε που θελουν να επιτεθουν...)!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
1. Οκ, αν και για τους περισσότερους υπάρχει κάτι feasible εκεί μέσα (οι περισσότεροι που γράφουν εδώ είναι τουλάχιστον πιο νορμάλ, από ότι κυκλοφορεί έξω αν έχεις παρατηρήσει)
2. Κανα δυό γλύκες τις έχουμε με τις κυρίες, αλλά δεν συμφέρω για το ?/Τ τους. Υπάρχουν αλλού χαδιάρηδες :2funny: (αν και για prive με ειμαι +)
 

Επισκέπτης
1. Οκ, αν και για τους περισσότερους υπάρχει κάτι feasible εκεί μέσα (οι περισσότεροι που γράφουν εδώ είναι τουλάχιστον πιο νορμάλ, από ότι κυκλοφορεί έξω αν έχεις παρατηρήσει)
2. Κανα δυό γλύκες τις έχουμε με τις κυρίες, αλλά δεν συμφέρω για το ?/Τ τους. Υπάρχουν αλλού χαδιάρηδες :2funny: (αν και για prive με ειμαι +)
1.feasible = καμια φραπεδια ? το νορμαλ τι σχεση εχει με τα ????? ???
2.Οχι μονο για πριβε...ανα πασα στιγμη ετοιμες ειναι για.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
1. Kαθόλου feasible. Μάλλον hardcore freaks είμαστε εδώ μέσα  :rockon: :rockon: :headbang1: :headbang1: :headbang1:.
2. Οι 3 πρώτες είναι συνταξιούχες στην πιάτσα κυρίως η 'Ανάστα' που έκλεισε 10ετία  :2funny:.Με την μεσαία την μαυρομάλα ποτέ δεν την είχα σε εκτίμηση αλλά με την τρίτη την μικρούλα την ξανθιά πολλά +++ (απο εποχή Μούσες και Παλάς) ;) Το τέταρτο το μικρούλι που είναι και ο 'Βενιαμίν' έχει ούτε μισό χρόνο στην γύρα και αξίζει τα ?υρώ του κατα γενική ομολογία.

1. Αυτή είναι η εντύπωση και εμπειρία μου για το feasibility.
  Από τις απόψεις που εκφράζονται εδώ αυτό έχω συμπεράνει. Αν μπουκώνει στο implementation...
2. Με την Όλγα έχουμε αμοιβαία εκτίμηση :)

1.feasible = καμια φραπεδια ? το νορμαλ τι σχεση εχει με τα ????? ???
2.Οχι μονο για πριβε...ανα πασα στιγμη ετοιμες ειναι για.... :rockon: :rockon: :rockon:

1. frape = ?. feasible εννοώ παραπάνω, ότι μπορεί να θέλει ο καθείς από το... feasible object εκτός (κρατηθείτε, κρατηθείτε) ?
2. :2funny: horosho, horosho αλλά έχω άλλα + ?/ :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
1. Ίσως η εκτίμηση μου στις νοητικές λειτουργιές του ανθρώπου να είναι overrated :sunglasses:
2. :2funny: Τώρα από παραμύθια... Για τι εκτίμηση νομίζεις ότι είπα; Αλλάζουμε τα references για το βιογραφικό; :cheesy:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Αυτό το παραμύθιασμα είναι δευτέρα φύση. Μιλάω με μια κοπέλα στο Ανατολή και τη ρωτάω για μία κολητή της που το ήξερε ότι ξέρω χρόνια. Μου λέει παντρεύτηκε, μένει εκεί, κανει το ένα κανει το άλλο κλπ κλπ κλπ. Ωραία λέω, μπράβο. Τη συναντάω στο δρόμο μια μέρα, τι κάνεις από εδώ από εκεί, όλα μούσι. Τουλάχιστον σταμάτησε και ανοίγει μαγαζί.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
λυσσαξε ενα φιλαρακι να παμε grand ritorno. γνωμες για το μαγαζι? αν ειναι μαπα το καρπουζι, να μην τρεχουμε τσαμπα στη μιχαλακοπουλου..
 

Επισκέπτης
λυσσαξε ενα φιλαρακι να παμε grand ritorno. γνωμες για το μαγαζι? αν ειναι μαπα το καρπουζι, να μην τρεχουμε τσαμπα στη μιχαλακοπουλου..
εχεις παει φανταζομαι Μουσσες επι εποχης μαγου το παρασκευο-σαββατο....εχεις δει τον αριθμο των κοριτσιων....
φαντασου το αναλογο κλιμα....με λιγοτερες κοπελες....με στυλ που μοιαζει περισσοτερο σε κωλομπαρο ανωτερης κλασης...δλδ εμφαση στο πουτο...κατα τα αλλα φιλικο μαγαζι...για μενα οχι ασχημο αν θες ν'αποφυγεις καταστασεις γκολντ/λιντο/ρασπουτιν τη συγκεκριμενη μερα...κατα τα αλλα δν θα το προτεινα....
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
εχεις παει φανταζομαι Μουσσες επι εποχης μαγου το παρασκευο-σαββατο....εχεις δει τον αριθμο των κοριτσιων....
φαντασου το αναλογο κλιμα....με λιγοτερες κοπελες....με στυλ που μοιαζει περισσοτερο σε κωλομπαρο ανωτερης κλασης...δλδ εμφαση στο πουτο...κατα τα αλλα φιλικο μαγαζι...για μενα οχι ασχημο αν θες ν'αποφυγεις καταστασεις γκολντ/λιντο/ρασπουτιν τη συγκεκριμενη μερα...κατα τα αλλα δν θα το προτεινα....

εισαι κατι παραπανω απο σαφης.. thank?s..  ;)
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
....αυτη η Ετιτα στο Μουσσες ειναι τρελο καινουργιο σχετικα μωρακι..!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ελεγε τις προαλλες ο παπαζογλου για το ποιος ειναι το αφεντικο στα strip. την προηγουμενη εβδομαδα λοιπον ειχα κανει μια βολτουλα στο μικρο αφροδιτη. καθησα, πηρα πουτακι (βενζινη για το συγκεκριμενο μαγαζι, αφου μεχρι και το μπειλις που πινει ο κολλητος που παμε ηταν μπομπα) και.. εκπληξη. το μαγαζι δουλευε με μολις 8-9 κοπελλες, οι 5 απο αυτες μαυρες. τι ειχε γινει? το αφεντικο ανακοινωσε στις προκομενες περικοπες στο μισθο τους και αυτες μετα απο ενα συντομο meeting σηκωθηκανε και φυγανε στην ψυχρα αφηνοντας το μαγαζι κενο απο προσωπικο..  :o και ερχομαστε στα λογια του παπ οτι αφεντικα στα μαγαζια ειναι οι στριπτηζουδες.

χθες, κατηφορισαμε προς grand ritorno. τα πραγματα ειναι οπως ακριβως τα περιεγραψε χθες ο mclein. ενα κολομπαρο πολυτελειας με εμφαση στις διαπροσωπικες σχεσεις του πελατη με τα κοριτσια (κοινως πουτακια) και οχι στους χορους. αρκετα ακριβο θα ελεγα για τα κυβικα του (εισοδος 15?, διπλο πουτακι 30?), θελει φαινεται να πιασει οσους ειναι πελατες και στο holiday inn διπλα (παντως, κατα τις 4 που πηγαμε το μαγαζι ηταν τιγκα). ξεχωρισα την κατια (θεομουρλη μαλλον ουκρανεζα), τη ναντια (πρωην αφρο, γυναικαρα) και την ασιατισσα που δουλευε το φθινοπωρο στο αμαζον (δε θυμαμαι ονομα). πολλα κοριτσια στο μαγαζι, τα περισσοτερα μετρια.  >:(
και κατι τελευταιο, ειχα καιρο να πιω πραγματικα καθαρο ποτο σε στριπτηζαδικο, + αυτο για το μαγαζι..  ;)
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
χτεσ τουτι-φρουτι ηρακλειου πηγα με ενα φιλαρακι κατα τισ 2:30 με ενα φιλαρακι.πολυ κοσμο ,το μαγαζι ηθελε περισοτερες γυναικεσ....εγω σταθερος στην αξια μου πηρα νατελα για χουρο...αυτη η γυναικα ρε παιδες με εχει καψουρεψει αφανταστα.....τρελο μωρο....ειχα καιρο να την δω και μπηκα παλι στην μπριζα να αρχισω παλι τισ τακτικεσ επισκεψεις.μαλακια.......
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Πήγα χθες βράδυ με 2 φίλους- τι βράδυ  δηλαδή, ξημερώματα κατά τις 4.30- στις Μούσσες μετά από αρκετό καιρό και μιλάμε μου άρεσε!
Πολλές και καλές κοπέλες και μάλιστα πολλές βυζαρούδες, αρκετά καλό κλίμα στο μαγαζί..
Καμία σχέση με την τελευταία φορά που πήγα και είχε τον ανεκδιήγητο μάγο..
Πήραμε για χορό τη μυαρομάλα βυζαρού με τα σχιστά μάτια, το διαχρονικό μιλφ του μαγαζιού (από το 2003 που πρωτοπήγα κάθε φορά τη βλέπω! )και μια άλλη κοπέλα με απίστευτο κορμί, ακόμη πιο απίστευτο πρόσωπο και αν βαρούσε και καμια σιλικόνη θα εκτόπιζε άνετα αρκετές από τις ναυαρχίδες του baby gold..
Ως συνήθως ονόματα δεν συγκράτησα..

Baby Gold δεν έγιναν οι Μούσσες (και δεν το λέω μόνο από ποιότητα κοριτσιών αν και η ψαλίδα έχει κλείσει αρκετά αλλά από το όλο στήσιμο του μαγαζιού) αλλά είναι ένα πολύ καλό μαγαζί, τουλάχιστον στην παρούσα του μορφή...
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Καλησπέρα. Θα ήθελα μια βοήθεια  :helpplea: από τους εμπειρότερους συναδέλφους. Όταν πάει κάποιος με παρέα στο μαγαζί τότε μπορεί σχετικά εύκολα να αποφύγει τις συνεχόμενες επισκέψεις στο τραπέζι του κάνοντας δήθεν τον απασχολημένο στην παρέα. Όταν όμως πάει μόνος του τί γίνεται? Μέχρι τώρα δεν έχει τύχει να πάω μόνος μου και το σκέφτομαι τώρα τελευταία αλλά φοβάμαι ότι θα μου την πέφτουν κατά ριπάς. Για πείτε καμμιά καλή δικαιολογία που λέτε για να τις αποφεύγετε τουλάχιστον μέχρι να δείτε τί παίζει στο μαγαζί και με ποιά κοπέλα θα παίξετε. Επίσης κάτι που θα πρέπει να προσέξω αν πάω μόνος? thanks  :)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Καλησπέρα. Θα ήθελα μια βοήθεια  :helpplea: από τους εμπειρότερους συναδέλφους. Όταν πάει κάποιος με παρέα στο μαγαζί τότε μπορεί σχετικά εύκολα να αποφύγει τις συνεχόμενες επισκέψεις στο τραπέζι του κάνοντας δήθεν τον απασχολημένο στην παρέα. Όταν όμως πάει μόνος του τί γίνεται? Μέχρι τώρα δεν έχει τύχει να πάω μόνος μου και το σκέφτομαι τώρα τελευταία αλλά φοβάμαι ότι θα μου την πέφτουν κατά ριπάς. Για πείτε καμμιά καλή δικαιολογία που λέτε για να τις αποφεύγετε τουλάχιστον μέχρι να δείτε τί παίζει στο μαγαζί και με ποιά κοπέλα θα παίξετε. Επίσης κάτι που θα πρέπει να προσέξω αν πάω μόνος? thanks  :)

Τις χαιδεύω, τους χαμογελάω και άμα δε θέλω ciao (δεν ισχύει για μαύρες)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom