Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ουτε η METRON ANALYSIS δεν την ηξερε αυτη την απαντηση.. :2funny: :2funny:

Εκανες και exit polls ?
ειμαι της στατιστικης αν κ κακος μαθητης/φοιτητης στα μαθ/κα....

Αλλά δε βάζεις το κεφάλι σου στη μπάλα  :cheesy:
μακρια...μακρια....

Που είναι ο vasos ρε παιδιά; Έχει πάει για σεξοτουρισμό ή με την οικογένεια Αιδηψό;
θα εχει δουλειες το παληκαρι...ισως αλλες ασχολιες...αν ξαναγραψει ισως μας εξηγησει..
 

Επισκέπτης
Το εχω ξαναγραψει. ...

Με ενοχλει παρα πολυ το φαινομενο υπνηλιας που εχει πεσει στα στριπ...τον τελευταιο καιρο..
Οχι φυσικα οτι θα ασχολιομουν με ολες τις κοπελες ανα στριπ...απλα με εκνευριζει η κοιμωμενη παρουσια/απουσια τους....Ας παρουν ρεπο....ας φυγουν στη μεση της βραδιας με μισο μεροκαματο. ...Αλλα μη κοιμαστε βρε κοριτσια....ειναι γελοιο....

Ειναι κ το φαινομενο των διακοπων των περισσοτερων....με τι θ'ασχοληθουμε εμεις οι νυχτοβιοι ?

Υ/Γ--->Συγγνωμη για το ασχετο του ποστ μου...απλα 3 μερες απο Κυριακη...βλεπουμε τα ιδια κ τα ιδια καθε βραδυ...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
.
ας φυγουν στη μεση της βραδιας με μισο μεροκαματο.

Είσαι στα καλά σου??? Όποτε ξεστόμισα κάτι τέτοιο, το λιγότερο που άκουσα ήταν "Τι λες ρε μαλάκα? ", ΄"Βάλε εσύ τα υπόλοιπα" κ.ο.κ.

το θεμα ειναι απο ποιον το ακουσες ? Αξιζει να ακουσεις κ το ''τι λες ρε μαλακα'' απ'το στομα αυτου του ανθρωπου ή καλυτερα να τον συνδεσεις κ να συνεχισει ο καθεις τη ζωη του ?

Que serra, serra... Whatever will be, will be...
The future's not ours to see...
Que serra, serra... what will be, will be...

Καθένας παίρνει αυτό που του αξίζει??? Αν ναι, τότε... είτε πρόκειται για σύνδρομο χαμηλής αυτοεκτίμησης ή για καθαρή περίπτωση loser
 

Επισκέπτης
Καθένας παίρνει αυτό που του αξίζει??? Αν ναι, τότε... είτε πρόκειται για σύνδρομο χαμηλής αυτοεκτίμησης ή για καθαρή περίπτωση loser
Eιμαι σιγουρος πλεον...πως ο καθενας παιρνει αυτο που του αξιζει...
Ειτε θετικα...ειτε αρνητικα....Ποτε μονοπλευρα...παντα υπαρχουν κ οι 2 οψεις...απλα η αρνητικη κανει αισθητη την παρουσια της συχνοτερα...καθως ειναι συνηθεστερα η τελικη...
Ασχολεισαι με στριπερ...θα παρεις την ομορφια τους...αλλα κ την ψυχη τους...
Ασχολεισαι με λεφτα...θα χαρεις πλουτο κλπ...αλλα θα χαρεις κ τη ''μοναξια/παγωμαρα'' τους...
κλπ....κλπ....κλπ....κλπ....

Προσπαθω να παιρνω περισσοτερα απ'οσα μου αξιζουν...ωστε παντα να παιρνω ολοκληρο το μεριδιο...δοξας/ευτυχιας ή αποτυχιας...ομως ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...

Πιο πιθανο μου κανει το σεναριο...περι χαμηλης αυτοεκτιμησης...ομως θελει προσπαθεια...δν εχει τη βοηθεια κανενος ο ηρωας της ιστοριας...
 

Επισκέπτης
ολα τα λεφτα πανο ομως ηταν η Κατερινα στο rasputin, τρομερο μωρο τρομερο και το μαγαζι  :headbang1:

Το Κατερινιω...απ'την Αγια Τετραδα ?????????????????????????????????????????????????

Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....................
Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....................
 

Επισκέπτης
Μετα τα τελευταια γεγονοτα....κ την επερχομενη σου καταστροφη φιλε σαβαλα... :think: :think:

Λεω να επεμβω...κ να σε σωσω την τελευταια στιγμη...απ'αυτα τα καθαρματα κ αποβρασματα της κοινωνιας...που σε εμπλεξαν μικρο παιδι στα στριπ....κ ειδικοτερα...στο 1/4 της μαγικης αυτης ομαδας.... :grin: :grin:

Καθε Κυριακη θα ερχεσαι απο δω κ στο εξης μαζι μου στην εκκλησια....κ στις 11 κατηχητικο...για να μπεις ξανα στον ισιο δρομο των μπουρδελων κ στουντιο... :2funny: :2funny:

Κατερινακι....κατερινακι........πες αλευρι............ο Σαβαλας σε γυρευει......... :o :-* :rolleyes:

Ε...ρε γλεντιααααααααααα................ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
ρε λεχριτες αφου ουσιαστικα μενετε στα στριπ ,γιατι δεν φερνετε καμια να κανει τατουαζ να συντηρηθει και ο θειος γουορ??χαχαχα
 

Επισκέπτης
ρε λεχριτες αφου ουσιαστικα μενετε στα στριπ ,γιατι δεν φερνετε καμια να κανει τατουαζ να συντηρηθει και ο θειος γουορ??χαχαχα
Αμα δν παει η εμπειρια να κανει το ψηστηρι.....τι περιμενεις κ συ ρε αδερφε...αφου τους ξερεις καλυτερα απο μενα....(τα περιγραφεις μονος σου στο θρεντ μπουρδελα/στουντιο..)...

Καν'τους κανενα ιδιαιτερο...γιατι δν τα βλεπω καλα τα πραγματα....

Ασε που εχει γινει διαδεδομενο κ ολες οι γκομενιτσες ψαχνονται για την ιστορια που λεγαμε πριν λιγο καιρο σε πμ....
Ειναι κ καλοκαιρι....οτι πρεπει να τους κανεις τατουαζακι στο πoπουδακι τους...:):):):):)
 

Επισκέπτης
αστα mc παντως ημουν ενημερωμένος (δεν εχω παραπονο) για το ποιόν της κυριας :2funny:
ταθελα και τάπαθα δηλ :2funny:
πολυ πουτο ρε παιδι μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
αυτο τους ελειπε...να μην ενημερωσουν το νεωπα....:):):):):):):):):):)...

Εγω ενα ξερω...πολυ καλες κοπελες η Κατερινα κ οι φιλες της...κυριες με τα ολα τους...ασε που πρεπει να ειναι στην ενορια μου.....

Πουτο...πουτο.....αλλα κ το χερι....δουλευει συνεχεια....ασταματητα...πανω...κατω...δεξια..αριστερα....ολα τα χει...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Eιμαι σιγουρος πλεον...πως ο καθενας παιρνει αυτο που του αξιζει...
Ειτε θετικα...ειτε αρνητικα....Ποτε μονοπλευρα...παντα υπαρχουν κ οι 2 οψεις...απλα η αρνητικη κανει αισθητη την παρουσια της συχνοτερα...καθως ειναι συνηθεστερα η τελικη...
Ασχολεισαι με στριπερ...θα παρεις την ομορφια τους...αλλα κ την ψυχη τους...
Ασχολεισαι με λεφτα...θα χαρεις πλουτο κλπ...αλλα θα χαρεις κ τη ''μοναξια/παγωμαρα'' τους...
κλπ....κλπ....κλπ....κλπ....

Προσπαθω να παιρνω περισσοτερα απ'οσα μου αξιζουν...ωστε παντα να παιρνω ολοκληρο το μεριδιο...δοξας/ευτυχιας ή αποτυχιας...ομως ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...

Πιο πιθανο μου κανει το σεναριο...περι χαμηλης αυτοεκτιμησης...ομως θελει προσπαθεια...δν εχει τη βοηθεια κανενος ο ηρωας της ιστοριας...

Αν θες τη γνώμη μου, το ζαλίζεις πολύ το κεφαλάκι σου νέο παιδί. Ακόμα και οι μεγάλύτεροι το σπάμε τσάμπα πολλές φορές
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ολα τα λεφτα πανο ομως ηταν η Κατερινα στο rasputin, τρομερο μωρο τρομερο και το μαγαζι  :headbang1:

Μετα τα τελευταια γεγονοτα....κ την επερχομενη σου καταστροφη φιλε σαβαλα... :think: :think:

Λεω να επεμβω...κ να σε σωσω την τελευταια στιγμη...απ'αυτα τα καθαρματα κ αποβρασματα της κοινωνιας...που σε εμπλεξαν μικρο παιδι στα στριπ....κ ειδικοτερα...στο 1/4 της μαγικης αυτης ομαδας.... :grin: :grin:

Καθε Κυριακη θα ερχεσαι απο δω κ στο εξης μαζι μου στην εκκλησια....κ στις 11 κατηχητικο...για να μπεις ξανα στον ισιο δρομο των μπουρδελων κ στουντιο... :2funny: :2funny:

Κατερινακι....κατερινακι........πες αλευρι............ο Σαβαλας σε γυρευει......... :o :-* :rolleyes:

Ε...ρε γλεντιααααααααααα................ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


Φύλα κανένα πενηντάρικο γιατί θα το ξεχάσεις το το χρώμα τους  :cheesy:
Όχι πολλά πουτά, τουλάχιστον αν δεν έχεις feasible objective, τσάμπα θα πάνε

καλο ειναι ο αλλος να σκεφτεται......

20 χρονών; Αρκετά έχει σκεφτεί και για μεγαλύτερους από εδώ μέσα(my oppinion)
 

Επισκέπτης
η σκεψη ειναι αρετη......και δεν παιζει ρολο η ηλικια
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Φαντάζομαι οτί σε όλα υπάρχει μέτρο και άμα το ξεπερνάς γίνεται ελλάτωμα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Kατι σαν να παιζουν με joystick βρε παιδι μου.. :2funny: :2funny:

εγω θα ελεγα.....εξομοιωτες του φραπε!οταν ξυπνουν αργα το μεσημερι εκπαιδευονται σε ειδικο δωματιο στο σπιτι τους διαμορφωμενο αναλογα...δηλ. με καναπεδες,πρασινα φυτα καλλωπιστικα πλαστικα γυρω γυρω για καλυψη-αποκρυψη και κουκλα πλαστικη(παθητικο φραπετζη) να καθεται αμεριμνος σε αφρατο βαθυ καναπε δεχομενος τις πολυ καλα σκηνοθετημενες ενεργειες της "κυριας...χουρο-πουτο"!φλοκ...φλοκ...ειναι ο ηχος του τελειωματος που ακουγεται απο τον μηχανισμο της κουκλας στο δωματιο...νομιζω τα ηχεια ειναι στο πανω μερος του μοριου....την βαλανο δηλ!
 

Επισκέπτης
Φύλα κανένα πενηντάρικο γιατί θα το ξεχάσεις το το χρώμα τους  :cheesy:
Όχι πολλά πουτά, τουλάχιστον αν δεν έχεις feasible objective, τσάμπα θα πάνε
Ναι..γιατι αμα εχει objective/mission...θα βγει ποτε accompliced ???  :2funny: :2funny: :2funny:

Mονο σε περιπτωση hardcore thinking person.... ;) ;) ;) ;) ;)....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ναι..γιατι αμα εχει objective/mission...θα βγει ποτε accompliced ???  :2funny: :2funny: :2funny:

Mονο σε περιπτωση hardcore thinking person.... ;) ;) ;) ;) ;)....

Feasible objective φυσικά.
Δεν θα το έλεγα hardcore

εγω θα ελεγα.....εξομοιωτες του φραπε!οταν ξυπνουν αργα το μεσημερι εκπαιδευονται σε ειδικο δωματιο στο σπιτι τους διαμορφωμενο αναλογα...δηλ. με καναπεδες,πρασινα φυτα καλλωπιστικα πλαστικα γυρω γυρω για καλυψη-αποκρυψη και κουκλα πλαστικη(παθητικο φραπετζη) να καθεται αμεριμνος σε αφρατο βαθυ καναπε δεχομενος τις πολυ καλα σκηνοθετημενες ενεργειες της "κυριας...χουρο-πουτο"!φλοκ...φλοκ...ειναι ο ηχος του τελειωματος που ακουγεται απο τον μηχανισμο της κουκλας στο δωματιο...νομιζω τα ηχεια ειναι στο πανω μερος του μοριου....την βαλανο δηλ!

βρε καλώς τα παιδιά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom