Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
mclein αν και όπως γνωρίζεις είμαι της πλάκ?τας χορηγοί-ευργέται τα μαγαζιά δεν στοχεύουν μόνο εκεί. Η πρέπει να μειωθούν οι τιμές, ή πρέπει οι υπηρεσίες να αναβαθμισθούν :2funny: ή πρέπει να υπάρχουν καλά και καλύτερα μαγαζιά
φιλε μου...ολοι φανταζομαι(?) οτι εχουμε μια ? οικονομικη ευχερια...αλλιως μιλαμε για ανοητους ή δν ξερω κ εγω τι αλλο....που πανε κ τρωνε τα ''απαραιτητα'' λεφτα τους σε στριπ κ πουτανες ευρυτερα...
Επι του προκειμενου...
Για μενα...μια χαρα ειναι οι προσφερομενες υπηρεσιες απο μεριας των μαγαζιων κ κοριτσιων..
Τα μονα θεματα που ισως να με προβληματιζουν περι στριπ,κ αυτα καποιες φορες,ειναι...
1.τα γκαρσονια που δν ξερουν απο ευγενεια...
2.τα γκαρσονια που δν ξερουν αριθμητικη...
3.οι αγενεις κοπελες...κ οι τεμπελες που κοιμουνται στους καναπεδες...
4.οι χοροι που ειναι περαν του δεοντος στριμοκωλοι...κ ο εξαερισμος στα περισσοτερα που ειναι ανυπαρκτος..
5.ισως μεγαλυτερος αριθμος κοριτσιων σε καποια μαγαζια...
6.καλυτερα ποτα...(που ειναι ανευφικτο...ξερω τους λογους,οποτε για μενα δν μετραει..)..

Νομιζω αυτα με ενοχλουν...εκτος κ αν μου ξεφευγει κατι...λογω πρωιας...
 

Επισκέπτης
Τα μαγαζιά θέλουν και χρειάζονται αυτούς που θα χαλάσουν 30? και όχι μόνο αυτούς που θα χαλάσουν 200+. Το θέμα είναι οτί οι πρώτοι μειώνονται θεαματικά έστω και σε συχνότητα
Οι των 30?....αν μιλαμε για καθημερινες....τοτε ναι...τους χρειαζονται....για να γεμισει το μαγαζι...
Στο διημερο Παρασκευη/Σαββατο...ειναι απλα περιττοι...γιατι υπαρχουν 5 πελατες που κανουν τη δουλεια του μαγαζιου επι 5....οι υπολοιποι απλα κρατανε τραπεζια...κ χουφτωνουν σα λιγουρια τις κοπελες κ τις εκνευριζουν...κ τελικα οι τελευταιες δν πληρωνονται γι'αυτο...οποτε πανε για υπνο εις τους καναπεδες...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Τα εχω ξαναπει...εχω γινει πολλες φορες κακος αλλα αφου θετεις προβληματισμους θα απαντησω απ'τη σκοπια μου...

1.Οποιος μπορει δινει 20? για 10'....οποιος δεν μπορει σπιτι του ή ας δωσει 10? για 5'.. :dancing: :dancing:

2.Αμα θελουμε δινουμε 20?...100?....200?....1.000?....?.???....κανεις δν μας υποχρεωνει...θες κ ακους το παραμυθακι (αν το θεωρεις ετσι)....θες κ αγοραζεις υπηρεσιες GFE....το αν τις αγοραζουμε ακριβα κ αν τελικα ειναι value for money....το κρινει ο καθενας μονος του...κ φυσικα με την τσεπη του....

3.Υπαρχουν κ οι χοροι....δινεις απο 10 - ?????.....κ παιρνεις διαφορετικες υπηρεσιες απο καθε κοπελα...κ δν μενεις στο ανουσιο (οπως παρουσιαζεις)...GFE....

4.Σιγουρα μπορουν να γινουν πολλα ακομη...οσο υπαρχουν ομως G600-1500...που πανε σε στριπ κ σε καθε τους επισκεψη θελουν να πηδανε κ μια στριπερ....τοτε δν θα γινει τπτ....οσο υπαρχουν ατομα που πιστευουν σε ερωτες κ παραμυθακια χωρις καμια υποψια κ προβληματισμο...τοτε παλι δν θα γινει τπτ....οσο υπαρχουν νεοελληνες με την νοοτροπια greek-lover....τοτε δν θα γινει τπτ....ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΡΙΠ...σε καθε θεμα....

Ειναι κ πολυ πρωι...κ με εβαλες στα βαθια...ελπιζω να πιασω τη βαση... :o :o :o :o :o

Αν και μικρός σωστά ομιλείς!!! Πολλά ++++++++++

Να προσθέσω μόνο ότι πλέον τα μαγαζιά βασίζονται στη μάζα από τη μία (πολλοί με λίγα ?) και στους λίγους καλούς που θεωρούν ότι είναι όλοι Ωνάσηδες και Λάτσηδες (λίγοι με πολλά ?). επειδή όμως δεν έχουν αίσθηση του μέτρου και της πραγματικότητας, την οποία μπερδεύουν με τις επιθυμίες τους, θεωρούν ότι ο κάθε καλός πελάτης μπορεί να ξοδεύει 2 χιλιάρικα την βδομάδα στα στριπ. Έτσι και αυτούς τους χάνουν σιγά σιγά.

Στο πλαίσιο της μειωμένης αντίληψης της πραγματικότητας οφείλεται και το ότι προτιμούν να κλείσουν παρά να ρίξουν τις τιμές. Βασική αρχή της οικονομίας: κέρδος είναι το παραπάνω του κόστους ποσό ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΕΘΕΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗΣ. Αν δεν θέλει να το πληρώσει, ή αν δεν θέλει να πληρώσει το επιθυμητό από τον επιχειρηματία κέρδος... τους όρχεις μου!!!!
 

Επισκέπτης
1) Για μενα...μια χαρα ειναι οι προσφερομενες υπηρεσιες απο μεριας των μαγαζιων κ κοριτσιων..

2) Τα μονα θεματα που ισως να με προβληματιζουν περι στριπ,κ αυτα καποιες φορες,ειναι...
1.τα γκαρσονια που δν ξερουν απο ευγενεια...
2.τα γκαρσονια που δν ξερουν αριθμητικη...
3.οι αγενεις κοπελες...κ οι τεμπελες που κοιμουνται στους καναπεδες...
4.οι χοροι που ειναι περαν του δεοντος στριμοκωλοι...κ ο εξαερισμος στα περισσοτερα που ειναι ανυπαρκτος..
5.ισως μεγαλυτερος αριθμος κοριτσιων σε καποια μαγαζια...
6.καλυτερα ποτα...(που ειναι ανευφικτο...ξερω τους λογους,οποτε για μενα δν μετραει..)..

Νομιζω αυτα με ενοχλουν...εκτος κ αν μου ξεφευγει κατι...λογω πρωιας...

To 1 αναιρειται απο το 2..Πως γινεται καποιος να περναει καλα οταν συμβανουν ολα αυτα που γραφεις στο 2 ?

Οι G 600 - G 1500, ειναι το 95 % των στριπτηζαδικων και των λοιπων νυκτερινων μαγαζιων...Ειναι αυτοι που κρατανε ενα μαγαζι.

Το 5% που δεν εχει προβλημα χρηματων απλα κοιταει να περναει καλα..
Κανει την πλακα του..χαλαει και ενα 1000αρικο σε 2-3 ωρες και αντε γεια..

Εγω γραφω για το 95 %...



 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
φιλε μου...ολοι φανταζομαι(?) οτι εχουμε μια ? οικονομικη ευχερια...αλλιως μιλαμε για ανοητους ή δν ξερω κ εγω τι αλλο....που πανε κ τρωνε τα ''απαραιτητα'' λεφτα τους σε στριπ κ πουτανες ευρυτερα...
Επι του προκειμενου...
Για μενα...μια χαρα ειναι οι προσφερομενες υπηρεσιες απο μεριας των μαγαζιων κ κοριτσιων..
Τα μονα θεματα που ισως να με προβληματιζουν περι στριπ,κ αυτα καποιες φορες,ειναι...
1.τα γκαρσονια που δν ξερουν απο ευγενεια...
2.τα γκαρσονια που δν ξερουν αριθμητικη...
3.οι αγενεις κοπελες...κ οι τεμπελες που κοιμουνται στους καναπεδες...
4.οι χοροι που ειναι περαν του δεοντος στριμοκωλοι...κ ο εξαερισμος στα περισσοτερα που ειναι ανυπαρκτος..
5.ισως μεγαλυτερος αριθμος κοριτσιων σε καποια μαγαζια...
6.καλυτερα ποτα...(που ειναι ανευφικτο...ξερω τους λογους,οποτε για μενα δν μετραει..)..

Νομιζω αυτα με ενοχλουν...εκτος κ αν μου ξεφευγει κατι...λογω πρωιας...

οι 6 λογοι που εθεσες και σ? ενοχλουν ρε συ mclein ειναι ενα μεγαλο ποσοστο απο το ολο σκηνικο που λεγεται στριπτηζαδικο. αν λαβουμε υποψιν οτι το σπορ ειναι και ιδιαιτερα ακριβο, τοτε που ειναι οι καλες υπηρεσιες απο τους καταστηματαρχες προς τους πελατες τους??

 

Επισκέπτης
To 1 αναιρειται απο το 2..Πως γινεται καποιος να περναει καλα οταν συμβανουν ολα αυτα που γραφεις στο 2 ?

Οι G 600 - G 1500, ειναι το 95 % των στριπτηζαδικων και των λοιπων νυκτερινων μαγαζιων...Ειναι αυτοι που την κρατανε ενα μαγαζι.

Το 5% που δεν εχει προβλημα χρηματων απλα κοιταει να περναει καλα..
Κανει την πλακα του..χαλαει και ενα 1000αρικο σε 2-3 ωρες και αντε γεια..

Εγω γραφω για το 95 %...

Ανηκεις στο 95% ????????????????????????????????????????????????????????????

Ειπα οτι καμια φορα με προβληματιζουν τα αριθμημενα...δν μου δημιουργουν προβλημα...κ δν ειναι αυτα που θα με κανουν να σταματησω τα στριπ....

οι 6 λογοι που εθεσες και σ? ενοχλουν ρε συ mclein ειναι ενα μεγαλο ποσοστο απο το ολο σκηνικο που λεγεται στριπτηζαδικο. αν λαβουμε υποψιν οτι το σπορ ειναι και ιδιαιτερα ακριβο, τοτε που ειναι οι καλες υπηρεσιες απο τους καταστηματαρχες προς τους πελατες τους??
απαντησα παραπανω...νομιζω ειναι ξεκαθαρο αυτο λεω...
 

Επισκέπτης
Mclein, εδω δεν γραφουμε επι προσωπικου..

Γραφουμε κατι που θεωρητικα απευθυνεται σε 25,000 μελη..

Και αυτοι εκτιμω οτι ειναι το 95 %..

Πασο....αλλα μου φαινεσαι πολυ πονοψυχος αδερφε....

Συγγνωμη αλλα δν μπορω να σκεφτομαι για τους αλλους κ για την τσεπη τους...ειδικα σε ενα θεμα που θα επρεπε ν'αποτελει διασκεδαση/χομπι κλπ...

Αν μιλουσαμε για ενα θεμα πρωτης αναγκης...τοτε ναι,μαζι σου κ εχεις απολυτο δικιο...

Τωρα ομως...δν συμμετεχω....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
To 1 αναιρειται απο το 2..Πως γινεται καποιος να περναει καλα οταν συμβανουν ολα αυτα που γραφεις στο 2 ?

Οι G 600 - G 1500, ειναι το 95 % των στριπτηζαδικων και των λοιπων νυκτερινων μαγαζιων...Ειναι αυτοι που κρατανε ενα μαγαζι.

Το 5% που δεν εχει προβλημα χρηματων απλα κοιταει να περναει καλα..
Κανει την πλακα του..χαλαει και ενα 1000αρικο σε 2-3 ωρες και αντε γεια..

Εγω γραφω για το 95 %...

Το 95% δεν κάνει ούτε το 60% του τζίρου του μαγαζιού. Το 5% κάνει περίπου το 40% του τζίρου. ʼρα ποιός μετράει περισσότερο. Και να σου εξηγήσω γιατί. Ας πάρουμε 9 πελάτες της πρώτης κατηγορίας. Ας υποθέσουμε ρεαλιστικά ότι ξοδεύουν κατά μέσο όρο 70? έκαστος. 9Χ70=630?. Ας πάρουμε έναν πελάτη της δεύτερης κατηγορίας. Αυτός ξοδεύει κατά μέσο όρο 400?. Σε έναν τζίρο 1000? του παραδείγματος η πρώτη κατηγορία εννέα ατόμων κάνει 600? τζίρο ενώ το 1 άτομο κάνει 400?. Ας βάλουμε όμως το κόστος εξυπηρέτησης των 9 ατόμων σε σύγκριση με το κόστος εξυπηρέτησης του 1 ατόμου. Τότε καταλαβαίνουμε ότι το καθαρό κέρδος από το 1 άτομο της β κατηγορίας είναι πάρα πολύ μεγαλύτερο από το κέρδος που αφήνουν τα 9 άτομα της β κατηγορίας. Αναγκάζεται δηλαδή το μαγαζί να έχει πολλές κοπέλλες και πολλά γκαρσόνια φίρα.

Ε ρε πούστη τι γράφω μεσημεριάτικα. Του London Βusiness School είμαι κι εγώ;
 

Επισκέπτης
Νομιζω mclein, πως στο σαιτ πρεπει να σκεφτομαστε το συνολο..

Επι προσωπικου και σε πμ ξερεις οτι με χεις βοηθησει σε δυσκολες φασεις μου.... Αλλα δεν ενδιαφερει την μαζα.
 

kri

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ανοιξε καινουριο μαγαζι στο χαλανδρι παλια μπαρ τινα ανακενισει στιλ στριπ τωρα ειναι  η Μελισα γαλιδα μαζι με την φιλη τις Αλιαδα η κωπελες απω το λιδο,πρινσε,ρασ... η Μελισα μου ειπε για το μαγαζι πηγα εχτες πολυ ωραιες γωμενες καλες τιμες αξηζει το κοπο.Το μαγαζι ειναι στην Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 28.2 ΟΠΟΦΟς.ΧΑΛΑΝΔΡΙ....
 

Επισκέπτης
Ανοιξε καινουριο μαγαζι στο χαλανδρι παλια μπαρ τινα ανακενισει στιλ στριπ τωρα ειναι  η Μελισα γαλιδα μαζι με την φιλη τις Αλιαδα η κωπελες απω το λιδο,πρινσε,ρασ... η Μελισα μου ειπε για το μαγαζι πηγα εχτες πολυ ωραιες γωμενες καλες τιμες αξηζει το κοπο.Το μαγαζι ειναι στην Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 28.2 ΟΠΟΦΟς.ΧΑΛΑΝΔΡΙ....

Εχει σκαλες ή ασανσερ για τον 2ο οροφο ???? :):):):):):):):):):):):)
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ανοιξε καινουριο μαγαζι στο χαλανδρι παλια μπαρ τινα ανακενισει στιλ στριπ τωρα ειναι  η Μελισα γαλιδα μαζι με την φιλη τις Αλιαδα η κωπελες απω το λιδο,πρινσε,ρασ... η Μελισα μου ειπε για το μαγαζι πηγα εχτες πολυ ωραιες γωμενες καλες τιμες αξηζει το κοπο.Το μαγαζι ειναι στην Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 28.2 ΟΠΟΦΟς.ΧΑΛΑΝΔΡΙ....

Φίλε αν δεν είσαι ξένος, οπότε σε συγχαίρω για την προσπάθεια σου να γράψεις ελληνικά, με σένα και τον πιτσιλιστί συμπεραίνω ότι το εκπαιδευτικό μας σύστημα διέρχεται βαθύτατη κρίση!!!
 

kri

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εχει ασανσερ.....
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
το εξοδος live εινια του ιδιου ιδιοκτιτι με το στατους!επισισ το εξοδος  νομιζο ποσ ειναι μονο για γιναικες.....τουλαχιστον οι διαφιμισεις στισ κολονες αφινουν να ενοιθει οτι χορευουν μονοο ανδρες εκει!

Λες ρε σύντροφε pitsilistis να είναι έτσι; Πω, πω ρόμπα θα γινόμουν. Κι εγώ είδα τις αφίσσες αλλά νόμιζα ότι και καλά διαφήμιζε ότι έχει "και" αντρικό χορό. Τώρα που λες όμως ότι είναι του ίδιου ιδιοκτήτη σκέφτομαι ότι θα ήταν ψιλομαλακία να ανοίξει ανταγωνιστικό μαγαζί δίπλα στο δικό του ή μήπως όχι; Ανάλογα πως αντιλαμβάνεται κανείς την αγορά μπορεί να είναι παράδοξη αλλά ίσως και επικερδής επιχειρηματική κίνηση. Αν μάθει κανείς τίποτα ας ενημερώσει...
 

Επισκέπτης
το σιγουρο ειναι οτι ειναι του ιδιου ιδιοκτιτι...το ξερο πολι καλα!αλλα λογικα ειναι ετσι οποσ τα λες σιντροφε!γιατι να ανοιξει διπλα ακριβοσ ανταγονιστικο μαγαζι....
και εξαλου το σταρ λιγο πιο κατο εχει και αντρες που χορευουν ..οποτε αυτος που εχει το στατους λογικα θα εκανε κινισι να ανοιξει στριπ που χορευουν μονο αντρες για να χτιπισει απεναντι το σταρ....!εξαλου παλιοτερα το εξοδος ιταν μπουζουξιδικο του κολου!μπουχαχαχαχα!!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
το σιγουρο ειναι οτι ειναι του ιδιου ιδιοκτιτι...το ξερο πολι καλα!αλλα λογικα ειναι ετσι οποσ τα λες σιντροφε!γιατι να ανοιξει διπλα ακριβοσ ανταγονιστικο μαγαζι....
και εξαλου το σταρ λιγο πιο κατο εχει και αντρες που χορευουν ..οποτε αυτος που εχει το στατους λογικα θα εκανε κινισι να ανοιξει στριπ που χορευουν μονο αντρες για να χτιπισει απεναντι το σταρ....!εξαλου παλιοτερα το εξοδος ιταν μπουζουξιδικο του κολου!μπουχαχαχαχα!!!

σε παραδέχομαι είσαι καλά ενημερωμένος  ;)
 

Επισκέπτης
θα μπορουσα να πο και αλλα σινεμπουρδελιαρι μου  αλλα ειμαστε στο νετ...να σαι καλα καυλιαρι!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
15
Like
6.463
Πόντοι
8.345
παιδες ξερουμε αν η ινα οντως δουλευει καπου ή οχι??
και αν ναι που
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom