Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
15
Like
6.463
Πόντοι
8.345
αντε ντε, να γυρισει και η αναστασια να δουμε ασπρη μερα ή νυχτα οτι προτιμα ο καθενας
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Νομιζω mclein, πως στο σαιτ πρεπει να σκεφτομαστε το συνολο..

Επι προσωπικου και σε πμ ξερεις οτι με χεις βοηθησει σε δυσκολες φασεις μου.... Αλλα δεν ενδιαφερει την μαζα.

+ Για το θέμα μιλάμε γενικά τι συμβαίνει και όχι τι κάνουμε μόνο εμείς. panos +
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Φίλε αν δεν είσαι ξένος, οπότε σε συγχαίρω για την προσπάθεια σου να γράψεις ελληνικά, με σένα και τον πιτσιλιστί συμπεραίνω ότι το εκπαιδευτικό μας σύστημα διέρχεται βαθύτατη κρίση!!!

ΚΑΤΩ τα χέρια από τον ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗ!!!
 

Επισκέπτης
Μαθαινω χθες πως επικρατουσε φοβερη υπνηλια σε baby gold / lido palace / baby o πειραιαως...τελικα μου φαινεται πως τα παρακμιακα κονσομασιον ανα περιοχη θα εχουν περισσοτερο κοσμο τις καθημερινες απ'τα στριπ σοου...

Δουλεια (κ καλα)...μεχρι τις 2 κ κατι....μετα αρχιζουμε να μαζευουμε....οι κοπελες για υπνο στους καναπεδες...κ οι ατυχοι εκδρομεις προς στριπ...νοσοκομειο μετα το ποτακι πετρελαιο...

Καλη φαση...ελπιζω να συνεχιστει...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
mclein μην ξεχναμε οτι εχτες ηταν Δευτερα και οπως πολυ καλα ξερεις η Δευτερα δεν ειθισται για πουτακια και χορους / παντως μακαρι να πεσουν αναδουλειες στα στριπ για να αλλαξουν και τροπαρι μερικοι γιατι στην Ελλαδα μονο αν πονεσει η τσεπη μπορει να αλλαξει κατι / αν ειναι να περιμενουμε απο τους μαγαζατορες πρωτοβουλιες ζητω που καηκαμε ......
 

Επισκέπτης
mclein μην ξεχναμε οτι εχτες ηταν Δευτερα και οπως πολυ καλα ξερεις η Δευτερα δεν ειθισται για πουτακια και χορους / παντως μακαρι να πεσουν αναδουλειες στα στριπ για να αλλαξουν και τροπαρι μερικοι γιατι στην Ελλαδα μονο αν πονεσει η τσεπη μπορει να αλλαξει κατι / αν ειναι να περιμενουμε απο τους μαγαζατορες πρωτοβουλιες ζητω που καηκαμε ......
Να δουμε κ την Πεμπτη που θα εχω ξανα αναφορες...ποια θα ειναι η διαφορα...

Στοιχηματιζω στο καμια....
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Μαθαινω χθες πως επικρατουσε φοβερη υπνηλια σε baby gold / lido palace / baby o πειραιαως...τελικα μου φαινεται πως τα παρακμιακα κονσομασιον ανα περιοχη θα εχουν περισσοτερο κοσμο τις καθημερινες απ'τα στριπ σοου...

Δουλεια (κ καλα)...μεχρι τις 2 κ κατι....μετα αρχιζουμε να μαζευουμε....οι κοπελες για υπνο στους καναπεδες...κ οι ατυχοι εκδρομεις προς στριπ...νοσοκομειο μετα το ποτακι πετρελαιο...

Καλη φαση...ελπιζω να συνεχιστει...

Η πάσης φύσεως πρέζα κουράζει & αρρωσταίνει μετά από κάποιο διάστημα(εκτός και αν είσαι αρρωστάκι).

Πλάκα πλάκα, πήγα Ανατολή το Σάββατο, μετά τις Μούσσες(το σκυλάδικο), μπας και βρω την Όλγα/Νικόλ. Δεν την βρήκα αλλά μια χαρά. Με έχωσαν σε ένα τραπέζι όπου για να μπεις, έπρεπε να πηδήξεις σαν τους Ντιουκς, οπότε καμία κάργια δεν με ενόχλησε. Ήπια το αργό μου, είδα τους κώλους μου και τον πούλο για προσγείωση στο μεγάλο & άδειό μου κρεβάτι... ʼψογα! Η παρατήρηση μου έχει να κάνει με το εξής: Στις Μούσσες(του Ακριτίδη το μάτι έφτανε στο πάτωμα) όπου ήμασταν όλοι & όλοι 20 άτομα, οι γκόμενες ήταν καλλίτερα ξέκωλα από της Ανατολής. Είχε 5-6 δίμετρα τούμπανα πέρα δώθε όλη την ώρα, από το κάψωμα, το μπουκάλι έφυγε(που ήταν και καθαρό!!! ) στο 20λεπτο. Α και είχε και ένα carrera 996 turbo απόξω της Ανατολής... Πως το πας εκεί ρε παλικάρι? Εδώ το δικό μου έβρισκε πριν του βάλω ανάρτηση... Ύβρις!
 

nikosnikos69

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ΑΝΕΠΙΒΕΒΑΙΩΤΕΣ πληροφοριες απο χαλασμενο τηλεφωνο κατι ακουσα πωσς γινεται στο lido παραπανω της φραπας...
ειναι αληθεια ?
ρε παιδια παιζει τιποτα παραπανω σε καποιο μαγαζι εκτος απο την φράπα η μονο εκει μενουμε ?
καμια καλη για φραπα για αποψε ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
που εισαι ρε vaso να απαντήσεις στο παιδί;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τώρα που είπαμε για χαλασμένο, η τενοντίτιδα του καρπού σε τι ποσοστά πιστεύτε ότι χτυπάει τον εργαζόμενο πληθυσμό;
 

Επισκέπτης
ΑΝΕΠΙΒΕΒΑΙΩΤΕΣ πληροφοριες απο χαλασμενο τηλεφωνο κατι ακουσα πωσς γινεται στο lido παραπανω της φραπας...
ειναι αληθεια ?
ρε παιδια παιζει τιποτα παραπανω σε καποιο μαγαζι εκτος απο την φράπα η μονο εκει μενουμε ?
καμια καλη για φραπα για αποψε ?

το τηλεφωνο (το χαλασμενο ντε...)...ηταν ασυρματο ή ενσυρματο ?

εσενα ποια ειναι η γνωμη σου ? γινεται τιποτα ειτε φραπα ειτε παραπανω ? γιατι εμενα μου φαινονται ολα γαληνια...
 

Επισκέπτης
οτι και να παιζει δεν χρειαζεται να βγαλουμε φορα παρτιδα στο φορουμ.....υπαρχουν και τα πμ για λεπτομερειες!!
 

Επισκέπτης
Τώρα που είπαμε για χαλασμένο, η τενοντίτιδα του καρπού σε τι ποσοστά πιστεύτε ότι χτυπάει τον εργαζόμενο πληθυσμό;
Ρσπουτιν - Γκολντ = 60-75%
Μουσσες = 40%
Αφροδιτη - Baby O (both) = 30-45%
Lido = 50%

Μιλαμε για αντικειμενικες τιμες/ποσοστα...καθοτι παμε με τις απαιτησεις του λαου...

Ο καλος/μερακλης πελατης θα τη βρει τη γιατρεια του στην τενοντιτιδα με κρεμουλα κ επαληψη...οποσδηποτε...
 

Επισκέπτης
οτι και να παιζει δεν χρειαζεται να βγαλουμε φορα παρτιδα στο φορουμ.....υπαρχουν και τα πμ για λεπτομερειες!!
να μας πει για το τηλεφωνο βρε αδερφε τουλαχιστον....μην τον κοβεις τον φιλο...12 ποστ εχει...μην του κοβεις τα φτερα...:):):):):):):):):)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Που είναι ο vasos ρε παιδιά; Έχει πάει για σεξοτουρισμό ή με την οικογένεια Αιδηψό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom