Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
3.Ποια ? Τη σπιτικια ? Οεοεοεοεοεοεεοεοεεεε....Ρωτησε τη...γι'αυτον που του σπασε τα @@ με το κερασμα σαμπανιας μετα τα 4 ποτα....κ τελικα την εχυσε ολη στο πατωμα.....(το γλιτωσε το μπανιο τοτε...αν ξανακανει λαθος....σιγουρα θα ειναι καλο κ νυχτερινο το μπανακι...)!!!

Για πες μας την φαση mclein, να μας φτιαξεις λιγο το κεφι..

Και μιας και πηγατε απο εκει, γραφτε και την συνθεση της ομαδας με κανενα σχολιο..ετσι για να μας ταξιδεψετε λιγακι..
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
χθες Πειραιως τα γνωστα +Λουιζα απο Αμαζων,μου ειπε οτι ειναι και η Ινα εκει αλλα εχει ρεπο,το Αμαζων θα ξανανοιξει μου ειπε και το Μπαμπυλον εκλεισε.
Εγω βεβαια ξανατιμησα την Ολγα!!!
Απο τις αδερφες οι δυο μελαχρινες πολυ κυτταριτιδα....
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
χθες Πειραιως τα γνωστα +Λουιζα απο Αμαζων,μου ειπε οτι ειναι και η Ινα εκει αλλα εχει ρεπο,το Αμαζων θα ξανανοιξει μου ειπε και το Μπαμπυλον εκλεισε.
Εγω βεβαια ξανατιμησα την Ολγα!!!
Απο τις αδερφες οι δυο μελαχρινες πολυ κυτταριτιδα....

1. Ελπίζω η Όλγα μας να σε περιποιήθηκε όπως πρέπει...
2. Έκλεισε το Μπάμπυλον; Θα μας λείψει... (κλαψ, σνιφ)
 

Επισκέπτης
οχι ρε φιλε εκλεισε το μπαμπιλον!!!! και τωρα την σαμπινα που θα την πετυχω???? οποιος την βρει αμοιβεται!!!
 

Επισκέπτης
Εκλεισε το Babylon ? εκλεισε το Αμαζον..Το Σταρ - Συγγρου, δεν ξανανοιξε..Ενας ενας οι ερασιτεχνες σπιτι τους..

Βρεεεε...φερτε νεα "εργαλεια"...Ειναι θεμα χρονου να κλεισετε ολοι..
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια το Babylon ειναι καιρο κλειστο...πανω απο μια εβδομαδα...

Ολοι οταν περνατε απο Συγγρου...πηγαινετε με πανω απο 140 κ δν κοιτατε στο πλαι τα ιδρυματα??? Ειδατε τι χανετε ???

Υ/Γ-->Το αμαζον ισως ξανανοιξει...
 

Επισκέπτης
για να ξανανοιξει το αμαζων πρεπει καποια πραγματα να αλλαξουν οσον αφορα τον τροπο λειτουργιας και συμπεριφορας καποιου κυριου...
 

Επισκέπτης
για να ξανανοιξει το αμαζων πρεπει καποια πραγματα να αλλαξουν οσον αφορα τον τροπο λειτουργιας και συμπεριφορας καποιου κυριου...
of course....εκτος κ αν...διευθετηθουν με το γνωστο τροπο τα προβληματα....η συμπεριφορα,δυσκολο το βλεπω...ολοκληρου του team...
 

Επισκέπτης
Πιστευω, οτι εμας σαν καταναλωτες, δεν πρεπει να μας ενδιαφερει και πολυ τα ενδοοικογενειακα τους..Ετσι και αλλιως ξερουμε πανω κατω ποσο αχρηστοι ειναι..Απλα, καλα ειναι να ξερουμε και 2-3 πραγματα γιαυτους μιας και τους πληρωνουμε..

Εμας μας ενδιαφερει η ποικιλια, το πληθος γυναικων/ μαγαζιων και γενικωτερα να μην φτασουμε να πληρωνουμε 25-30 ? το διπλο νερακι της κυριας..

Διοτι το ολιγοπωλιο, οδηγει παντα σε αυξηση τιμων χωρις αντιστοιχη αυξηση υπηρεσιων..
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Πιστευω, οτι εμας σαν καταναλωτες, δεν πρεπει να μας ενδιαφερει και πολυ τα ενδοοικογενειακα τους..Ετσι και αλλιως ξερουμε πανω κατω ποσο αχρηστοι ειναι..Απλα, καλα ειναι να ξερουμε και 2-3 πραγματα γιαυτους μιας και τους πληρωνουμε..

Εμας μας ενδιαφερει η ποικιλια, το πληθος γυναικων/ μαγαζιων και γενικωτερα να μην φτασουμε να πληρωνουμε 25-30 ? το διπλο νερακι της κυριας..

Διοτι το ολιγοπωλιο, οδηγει παντα σε αυξηση τιμων χωρις αντιστοιχη αυξηση υπηρεσιων..
of course....εκτος κ αν...διευθετηθουν με το γνωστο τροπο τα προβληματα....η συμπεριφορα,δυσκολο το βλεπω...ολοκληρου του team...

Διοκιο εχεται παντως η Λουιζα επεμενε οτι θα ξαναανοιξει το Αμαζων ανακαινισμενο...
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
New entry.

Νέο ίδρυμα υπό την επωνυμία "Exodos live" άνοιξε χθες στη Λεωφ. Τατοϊου στην Μεταμόρφωση. Βρίσκεται δίπλα στο Status και λίγο πιο πάνω από το Star. Το κατάστημα λειτουργούσε ως μπουζουκάδικο Β' ή και Γ' κατηγορίας. Δεν πρόλαβα να πάω χθες επειδή έφυγα σε ημιθανή κατάσταση από το Rasputin κατά τις 7 το πρωί. Μόλις το επισκεφθώ θα δώσω αναφορά...
 

Επισκέπτης
το εξοδος live εινια του ιδιου ιδιοκτιτι με το στατους!επισισ το εξοδος  νομιζο ποσ ειναι μονο για γιναικες.....τουλαχιστον οι διαφιμισεις στισ κολονες αφινουν να ενοιθει οτι χορευουν μονοο ανδρες εκει!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Εκλεισε το Babylon ? εκλεισε το Αμαζον..Το Σταρ - Συγγρου, δεν ξανανοιξε..Ενας ενας οι ερασιτεχνες σπιτι τους..

Βρεεεε...φερτε νεα "εργαλεια"...Ειναι θεμα χρονου να κλεισετε ολοι..

?και αν λαβουμε υποψη το χθεσινο χαλι του αφρο, στο οποιο ελειπαν ενα καρο κοπελες και αυτος μαλλον για κλεισιμο το παει.
δεν μπορεις σαββατο βραδυ να δουλευεις με 10 κοριτσια απο τις οποιες οι 5 ειναι μαυρες και οι υπολοιπες κατω του μετριου..
 

Επισκέπτης
?και αν λαβουμε υποψη το χθεσινο χαλι του αφρο, στο οποιο ελειπαν ενα καρο κοπελες και αυτος μαλλον για κλεισιμο το παει.
δεν μπορεις σαββατο βραδυ να δουλευεις με 10 κοριτσια απο τις οποιες οι 5 ειναι μαυρες και οι υπολοιπες κατω του μετριου..

Το εχουμε ξαναπει κ εγω κ ο στουντιαν....αναγκαστικες κινησεις....η εποχη δν σηκωνει παιχνιδακια....
 

Επισκέπτης
....αναγκαστικες κινησεις....η εποχη δν σηκωνει παιχνιδακια....

Δεν νομιζω η εποχη να σηκωνει εστω και τα 20 ? για μια 10λεπτη παρουσια της κοπελλας διπλα σου για απλη παρεα..

Πιστευω οτι τα πραγματα σφιξανε για τα καλα και για να πληρωσει καποιος σημερα 20 ? "ΣΕ ΜΕΤΡΗΤΑ",περιμενει service παραπανω αξιας.

Να θυμησω στους φιλους οτι οταν κλεισεις μια δουλεια σημερα, την πληρωνεις στο 75 με 80 % με 6μηνη επιταγη, και τα υπολοιπα τα γραφεις στο βιβλιο μεχρι την επομενη δουλεια ?

Και περιμενουν τωρα οι "επιχειματιες" να πληρωνουμε 200-300 ευρω "ΜΕΤΡΗΤΑ",καθε φορα που θα "αφησουμε" μια κοπελλα να μας πουλησει το GFE της και μετα να μας πει καληνυκτα?

Νομιζω οτι χρειαζονται να γινουν πολλα ακομα ( τα εχουμε αναλυσει στο παρελθον ), και οι κοπελλες να βαλουν ΠΟΛΥΥΥΥΥ νερο στο κρασι τους..

Συμφωνειτε ?

 

Επισκέπτης
Δεν νομιζω η εποχη να σηκωνει εστω και τα 20 ? για μια 10λεπτη παρουσια της κοπελλας διπλα σου για απλη παρεα..

Πιστευω οτι τα πραγματα σφιξανε για τα καλα και για να πληρωσει καποιος σημερα 20 ? "ΣΕ ΜΕΤΡΗΤΑ",περιμενει service παραπανω αξιας.

Να θυμησω στους φιλους οτι οταν κλεισεις μια δουλεια σημερα, την πληρωνεις στο 75 με 80 % με 6μηνη επιταγη, και τα υπολοιπα τα γραφεις στο βιβλιο μεχρι την επομενη δουλεια ?

Και περιμενουν τωρα οι "επιχειματιες" να πληρωνουμε 200-300 ευρω "ΜΕΤΡΗΤΑ",καθε φορα που θα "αφησουμε" μια κοπελλα να μας πουλησει το GFE της και μετα να μας πει καληνυκτα?

Νομιζω οτι χρειαζονται να γινουν πολλα ακομα ( τα εχουμε αναλυσει στο παρελθον ), και οι κοπελλες να βαλουν ΠΟΛΥΥΥΥΥ νερο στο κρασι τους..

Συμφωνειτε ?

Τα εχω ξαναπει...εχω γινει πολλες φορες κακος αλλα αφου θετεις προβληματισμους θα απαντησω απ'τη σκοπια μου...

1.Οποιος μπορει δινει 20? για 10'....οποιος δεν μπορει σπιτι του ή ας δωσει 10? για 5'.. :dancing: :dancing:

2.Αμα θελουμε δινουμε 20?...100?....200?....1.000?....?.???....κανεις δν μας υποχρεωνει...θες κ ακους το παραμυθακι (αν το θεωρεις ετσι)....θες κ αγοραζεις υπηρεσιες GFE....το αν τις αγοραζουμε ακριβα κ αν τελικα ειναι value for money....το κρινει ο καθενας μονος του...κ φυσικα με την τσεπη του....

3.Υπαρχουν κ οι χοροι....δινεις απο 10 - ?????.....κ παιρνεις διαφορετικες υπηρεσιες απο καθε κοπελα...κ δν μενεις στο ανουσιο (οπως παρουσιαζεις)...GFE....

4.Σιγουρα μπορουν να γινουν πολλα ακομη...οσο υπαρχουν ομως G600-1500...που πανε σε στριπ κ σε καθε τους επισκεψη θελουν να πηδανε κ μια στριπερ....τοτε δν θα γινει τπτ....οσο υπαρχουν ατομα που πιστευουν σε ερωτες κ παραμυθακια χωρις καμια υποψια κ προβληματισμο...τοτε παλι δν θα γινει τπτ....οσο υπαρχουν νεοελληνες με την νοοτροπια greek-lover....τοτε δν θα γινει τπτ....ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΡΙΠ...σε καθε θεμα....

Ειναι κ πολυ πρωι...κ με εβαλες στα βαθια...ελπιζω να πιασω τη βαση... :o :o :o :o :o
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Δεν νομιζω η εποχη να σηκωνει εστω και τα 20 ? για μια 10λεπτη παρουσια της κοπελλας διπλα σου για απλη παρεα..

Πιστευω οτι τα πραγματα σφιξανε για τα καλα και για να πληρωσει καποιος σημερα 20 ? "ΣΕ ΜΕΤΡΗΤΑ",περιμενει service παραπανω αξιας.

Να θυμησω στους φιλους οτι οταν κλεισεις μια δουλεια σημερα, την πληρωνεις στο 75 με 80 % με 6μηνη επιταγη, και τα υπολοιπα τα γραφεις στο βιβλιο μεχρι την επομενη δουλεια ?

Και περιμενουν τωρα οι "επιχειματιες" να πληρωνουμε 200-300 ευρω "ΜΕΤΡΗΤΑ",καθε φορα που θα "αφησουμε" μια κοπελλα να μας πουλησει το GFE της και μετα να μας πει καληνυκτα?

Νομιζω οτι χρειαζονται να γινουν πολλα ακομα ( τα εχουμε αναλυσει στο παρελθον ), και οι κοπελλες να βαλουν ΠΟΛΥΥΥΥΥ νερο στο κρασι τους..

Συμφωνειτε ?

σε λιγο, ετσι οπως τα λες παπ, θα κουβαλαμε το μπλοκ των επιταγων μαζι μας, σφραγιδα και ολα τα συναφη. (επιταγες πελατων να δεχονται αραγε??). ασε που τα κοριτσια θα παιρνουν χρηματα με την πληρωμη της επιταγης!!
παντως, γενικοτερα συμφωνω με την τοποθετηση σου αν και πιστευω οτι μολις περασει η low season των strip και μπει παλι σεπτεβρης, παλι τα ιδια θα? χουμε.
θα? χουν γυρισει και οι greek lovers απο τις παραλιες, οπου βεβαια και εκει τ? αρ@@δια μου θα? χουν παρει και θα πρεπει καπου να πανε και να πουνε για τις καλοκαιρινες τους περιπετειες..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
mclein αν και όπως γνωρίζεις είμαι της πλάκ?τας χορηγοί-ευργέται τα μαγαζιά δεν στοχεύουν μόνο εκεί. Η πρέπει να μειωθούν οι τιμές, ή πρέπει οι υπηρεσίες να αναβαθμισθούν :2funny: ή πρέπει να υπάρχουν καλά και καλύτερα μαγαζιά
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
mclein αν και όπως γνωρίζεις είμαι της πλάκ?τας χορηγοί-ευργέται τα μαγαζιά δεν στοχεύουν μόνο εκεί. Η πρέπει να μειωθούν οι τιμές, ή πρέπει οι υπηρεσίες να αναβαθμισθούν :2funny: ή πρέπει να υπάρχουν καλά και καλύτερα μαγαζιά
για κανε λιγο πιο λιανα το «τα μαγαζια δε στοχευουν μονο εκει»..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τα μαγαζιά θέλουν και χρειάζονται αυτούς που θα χαλάσουν 30? και όχι μόνο αυτούς που θα χαλάσουν 200+. Το θέμα είναι οτί οι πρώτοι μειώνονται θεαματικά έστω και σε συχνότητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom