Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Βεβαι θα μου πειτε "και πια δεν ειναι" ?

Παραθεση στον ευατον μου δεν εχω ξανακανει.. :2funny: :2funny:

Λοιπον σπαω το κεφαλι μου, να βρω με ποια γυναικα του Gold, θα μπορουσα να βγω εξω, χωρις να σκεφτομαι οτι εχθες "βαραγε το σεικερ" σε καμμια 20αρια αγνωστους, η' δεν εδινε GFE/COM/COB στα ρεπο τους σε καποιους..

Εεε..πιστεψτε με..δυσκολευομαι να βρω 3-4 απο τις 40.. :headbang: :headbang:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Εννοείς αν εντρυφήσανε στις ως άνω δραστηριότητες ή αν δε θα το σκεφτόσουν εσύ;
 

Επισκέπτης
Τα έχεις πει ρε πονηρέ στη σελίδα 10 του θρεντ Ρασπούτιν τον Μάρτιο αν θυμάμαι καλά. Η απορία είναι αν την έχεις φέρει στα μέτρα σου πιά ή το παλεύεις ακόμα. Τότε είπες και το μυστικό (ακούς mclein???) ότι κάνει καλούς χορούς στους μόνιμους και καλούς πελάτες με υποψία φραπέ!!!

Ρε δν παιρνει σαμπανακι.....που να χτυπιεται....οσο το ζητα....τοσο θα φορτωνω 2πλα ποτα....:):):):):):):):):):):):):):):).....
Tι φραπε κ μαλακιες...η κοπελα ειναι καθαρη σαν Παναγια....σπαθατη...
Αλλα αμα θετε...βαζουμε κουεστ...να δουμε κ επικυρωσουμε....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Και εγώ στο 3-4 είμαι
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: Αυτό τώρα... Βοήθειά μας.
Αλλά μάλλον frappe δεν παίζει
Φραπε με πανω απο 200? κανω κ μονος μου....δν παω στη Σιμον...

Βρε μηπως κανουμε λαθος ? Ανθρωποι ημαστε..

Ας μας πουν την γνωμη τους και αλλοι..

Mclein, Pano. Vaso..για πεστε μας την γνωμη σας..

GFE απ'το γκολντ εχουν κανει ΟΛΕΣ....δν υπαρχει ουτε μια που να ξεφυγε...αλλες συνουσιαστηκαν...αλλες οχι...παντως αρχικα ετσι γινεται...σαν απλη βολτα για ποτακι ή φαγητακι κ φυσικα ενισχυση του φιλοπτωχου με οσα μπορει ο καθε ''τυχερος''....τελικα ομως..---> Ντλϊά χούγϊα όλες....:):):):):):):):)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Φραπε με πανω απο 200? κανω κ μονος μου....δν παω στη Σιμον...

GFE απ'το γκολντ εχουν κανει ΟΛΕΣ....δν υπαρχει ουτε μια που να ξεφυγε...αλλες συνουσιαστηκαν...αλλες οχι...παντως αρχικα ετσι γινεται...σαν απλη βολτα για ποτακι ή φαγητακι κ φυσικα ενισχυση του φιλοπτωχου με οσα μπορει ο καθε ''τυχερος''....τελικα ομως..---> Ντλϊά χούγϊα όλες....:):):):):):):):)

Μα τη Παναγία - μεγάλη η χάρη της σήμερα - θα ήθελα να ήξερα πως θα ήταν το GFE με τη Marina. Πιστεύω ότι με οποιονδήποτε normal άνθρωπο θα ήταν για τρελή υπερπαραγωγή κλαυθμού και γέλωτα
 

Επισκέπτης
Μα τη Παναγία - μεγάλη η χάρη της σήμερα - θα ήθελα να ήξερα πως θα ήταν το GFE με τη Marina. Πιστεύω ότι με οποιονδήποτε normal άνθρωπο θα ήταν για τρελή υπερπαραγωγή κλαυθμού και γέλωτα
Σε κλαμπ παντως ειναι κυρια....εθεαθη σε καλοκαιρινο κλαμπ (οχι φετος φυσικα)...με αντρικη συντροφια...(ντουετο)....κ τα ποτακια τους ηπιαν τα παιδια....κ χορεψαν....κ σαν νορμαλ ατομα εφυγαν...καμια σχεση με το τρελοκομειο που ολοι φανταζομαι ξερουμε....
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ήθελα να ήξερα πως θα ήταν το GFE με τη Marina. Πιστεύω ότι με οποιονδήποτ ε normal άνθρωπο θα ήταν για τρελή υπερπαραγωγή κλαυθμού και γέλωτα

Στημένο.
Αδιάφορο.
Ανάξιο ακόμα και για κλαυσίγελο, ούτε καν για κράξιμο.
Είναι βέβαια και το γεγονός ότι το ένα μάτι είναι πάνω και το άλλο κάτω συνήθως, οπότε τρεις λαλούν και δυο χορεύουν.
Και φαντάζομαι ότι με τον καιρό η κατάσταση θα 'χει πάρει τον κατήφορο. 9000 rpm επί 24ώρου, καίει τον οποιοδήποτε. Κρίμα πάντως. Την συμπαθώ, βγάζει αυτό το ντέκα που με μαγνητίζει.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τι λέει; ʼμα δε πάω στο BG πέφτει η νυχτερινή κίνηση;
Την Τρίτη. Το αξιοσημείωτο της βραδιάς ήταν ότι κερασε πελάτης(!) ποτό την Trixy. Πάολα, που δεν έχω τιμήσει, με new κ@ύλα look
 

Επισκέπτης
1.Οχι ιδιαιτερη κινηση στο 4.....χαλαρες οι κοπελες το συνολο 7 αν δν λανθανω...παντα ομως προθυμες κ συζητησιμες....

2.Γρηγορο περασμα απ'το λιντο....χαλαρα πραγματα 6 παρεες...2 με συντροφια απ'το μαγαζι...ελαχιστες κοπελες σε σχεση με Π/Σ....

Ηρεμες οι ανοιξιατικες/καλοκαιρινες νυχτες στην Αθηνα....πολυυυυ χαλαρα πραγματα....
 

Επισκέπτης
Τι λέει; ʼμα δε πάω στο BG πέφτει η νυχτερινή κίνηση;
Την Τρίτη. Το αξιοσημείωτο της βραδιάς ήταν ότι κερασε πελάτης(!) ποτό την Trixy. Πάολα, που δεν έχω τιμήσει, με new κ@ύλα look

Το ηπιε η/το Trixy ή της φανηκε βαρυ ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παολα...οτι κ ν'αλλαξει στο λουκ....τα ιδια Παντελακη μου...τα ιδια Παντελη μου....ψωναρα μεχρι το κοκκαλο...(εχει προσγειωθει κ αλλαζει δρομο σαν με ανταμωνει... :dancing:)!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μια φορά πήγα στο 4 και έψαχνα να δω που είναι οι γυναίκες. Εκεί είναι άμα είσαι πολύ κουρασμένος.

Μάλλον ο πελάτης - που ήταν το clue - δεν κατάλαβε τι(...) κέρναγε

Κ@υλό είναι το ψώνιο. Έτσι και αλλιώς. Τι έκανες στη σπιτικιά κοπέλα;

 

Επισκέπτης
Μια φορά πήγα στο 4 και έψαχνα να δω που είναι οι γυναίκες. Εκεί είναι άμα είσαι πολύ κουρασμένος.
Μάλλον ο πελάτης - που ήταν το clue - δεν κατάλαβε τι(...) κέρναγε
Κ@υλό είναι το ψώνιο. Έτσι και αλλιώς. Τι έκανες στη σπιτικιά κοπέλα;
1.ειναι για να ξαποστενει κανεις στο 4...αλλα ειναι χαλαρα κ ομορφα...χωρις πιεση κ φασαρια...γουσταρω πολυ...κ αμα εχω παρεα με μπουκαλακι...ακομα καλυτερα....

2.χαχαχαχααχαχα....σιγουρα δν καταλαβαινε....ζομπι-νέισιον μυριζομαι...

3.Ποια ? Τη σπιτικια ? Οεοεοεοεοεοεεοεοεεεε....Ρωτησε τη...γι'αυτον που του σπασε τα @@ με το κερασμα σαμπανιας μετα τα 4 ποτα....κ τελικα την εχυσε ολη στο πατωμα.....(το γλιτωσε το μπανιο τοτε...αν ξανακανει λαθος....σιγουρα θα ειναι καλο κ νυχτερινο το μπανακι...)!!!

Υ/Γ---> Μ'εχει μπερδεψει το γουστο σου....μια απο δω με πας...μια απο κει....κ ειναι παντα στα ακρα....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Σε πληροφορώ ότι ήταν αξιοπρεπέστατος (και πεντακάθαρος  :2funny: ) 55αρης.
mclein γνωρίζουμε, φαντάζομαι, τις περισσότερες και αξιοπρεπούς() επιπέδου striper της Αθήνας. ʼλλες είναι για περισσότερα και άλλες για λιγότερα.
Μπουκαλάκι στο 4; Μεγάλη φαντασία εχείς μωρέ αδερφάκι μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom