Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Η Ιουλιανα του Γκολντ, ξερουμε τι απεγινε ?

Leonoro..για βοηθα.

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Παρασκευή ήμουν BG. Δεν ήταν. Δευτέρα έγραψα. Τρίτη πήγα 12-7. Το τι έγινε το αφήνω στη διακριτική σας φαντασία. Εκτός των άλλων() ήταν μια από τις πιο ενδιαφέρουσες νύχτες στα strip. Με άλλη βρίστηκα, άλλη μου την έπεφτε, άλλη αδιαφορούσε τουλάχιστον... αντιεπαγγελματικά. Γενικά το πανηγύρι. Η Vicky πολύ special, Vivian πολύ κ@υλα. Τετάρτη cool-down. Ούτε χορό. Συζητησούλες τριαλαλά. Σκάσανε μύτη και οι γκόμενες του 4. Παρασκευή είχε αρκετό κόσμο, αλλά με μειωμένο χρήμα. Το show δε Emy και Trixy με το φακό - γουδοχέρι στο μουνί(?) της Trixy πάντα με προβληματίζει για τη φύση του ανθρώπου.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Το BG (εκτός αν υπάρχει προδιαγεγραμένος σκοπός) έιναι σαν club, σαν after
 

Επισκέπτης
Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Παρασκευή ήμουν BG. Δεν ήταν. Δευτέρα έγραψα. Τρίτη πήγα 12-7. Το τι έγινε το αφήνω στη διακριτική σας φαντασία. Εκτός των άλλων() ήταν μια από τις πιο ενδιαφέρουσες νύχτες στα strip. Με άλλη βρίστηκα, άλλη μου την έπεφτε, άλλη αδιαφορούσε τουλάχιστον... αντιεπαγγελματικά. Γενικά το πανηγύρι. Η Vicky πολύ special, Vivian πολύ κ@υλα. Τετάρτη cool-down. Ούτε χορό. Συζητησούλες τριαλαλά. Σκάσανε μύτη και οι γκόμενες του 4. Παρασκευή είχε αρκετό κόσμο, αλλά με μειωμένο χρήμα. Το show δε Emy και Trixy με το φακό - γουδοχέρι στο μουνί(?) της Trixy πάντα με προβληματίζει για τη φύση του ανθρώπου.

Μπας κ σε πληρωνουν τις δυσκολες μερες...για να φαινεται οτι εχουν κ καλους πελατες ?

Η βικυ δν ειναι λιγο ''βρωμιαρα'' ????

Η βιβιαν ακομα στην καυλα...??? (νομιζα οτι εξουθενωνεται εκτος μαγαζιου...)...

Οσο για το φιστ-φάιτ....ειναι τουλαχιστον αηδια...κατ'εμε...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μπας κ σε πληρωνουν τις δυσκολες μερες...για να φαινεται οτι εχουν κ καλους πελατες ?

:2funny: :2funny: :2funny: κανονικά όλο και κάτι έπρεπε να μου δίνουν γενικώς εκεί μέσα αλλά δεν έχω παράπονο.

Είναι λίγο, αλλά από κορμάρα και αισθησιασμό +
Vivian 10 χορούς 6pm please
Όσο για το show, η πιο αηδιαστική γκόμενα που έχω δει
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: κανονικά όλο και κάτι έπρεπε να μου δίνουν γενικώς εκεί μέσα αλλά δεν έχω παράπονο.

Είναι λίγο, αλλά από κορμάρα και αισθησιασμό +
Vivian 10 χορούς 6pm please
Όσο για το show, η πιο αηδιαστική γκόμενα που έχω δει

Yπαρχουν παιδια εδω....κρυφα ταλεντα...σιγουρα επρεπε να υπαρχει μια επιβραβευση...ενα ποτο ρε πουστη μου...εστω μια καρτα...ας ηταν κ μιση...απλα για την κινηση...οχι οτι θεμε τις καρτες τους....(εχουμε κ δικες μας αμα λαχει...)...

Καλο κορμι η βικυ...αλλα επιμενω..στον παραπανω χαρακτηρισμο...

Βρε το θηριο....θα την χει το παληκαρι παραπονεμενη απ'εξω...:):):):):):)....

Εβαλες κ τη δικη μου αηδια φανταζομαι στην εκφραση σου...κατα τη διαρκεια του σοου....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Υπάρχει επιβράβευση, είπα δεν έχω παράπονο.
Την αηδία και την απορία.
Την (υπο)εννοείς με την επιμονή; Και με pm.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Η έλλειψη frappe σε κάνει να βλέπεις καλύτερα μάλλον :cheesy:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Εμ, δε δηλωνεις και τίποτα
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Το ʼμαζον κλειστό για ανακαίνιση!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Και αν μάθουν και καλή αριθμητική οι σερβιτόροι ή δυναμώσει η μνήμη τους (με λίγη ψαροφαγία ίσως;)! Όσο για "εργάτριες" παίζει δυνατά το ίδρυμα... και τρέχει και γρήγορα με φεράρι...
Captain αυτη τη γκομενα που εχεις αναφερει παλιοτερα την εχεις δει τελευταια?
Μέλανι, Γερμανία (?), Λολίτα, μελαχρινή, με piercing στις ρώγες
Η καποιος αλλος συντροφος εχει νεα???
 

Επισκέπτης
εγω γουσταρα πολυ με την Ισπανιδα στις μουσσες, με τοση ρωσσικη βοτκα που εχουμε πιει λιγη ισπανικη σαγκρια ειναι οτι πρεπει. Μιλαει και καλα Ελληνικα με σπανιόλικη προφορα και εκει ειναι που τρελλένεσαι ακόμη περισσότερο.
Ρε φέρτε κι άλλες δυτικοευρωπαίες!!!!!!!
Aν επινε γενικοτερα καποιο ποτο μεσα στο μαγαζι....θα ηταν καλυτερα...εστω κ σαγκρια...ομως το ποτακι της...ειναι παντα νερακι....
Εξαιρεση κανει μονο για σαμπανιες....(ειτε τη μικρη=70?-->>σαμπανακι οπως το λεει κ εκεινη..ειτε τη μεγαλη=250? )...

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Υ/Γ--->Εσυ που διαβαζεις κ ξερεις το γεγονος....μη γελας... :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
..σιγουρα επρεπε να υπαρχει μια επιβραβευση...ενα ποτο ρε πουστη μου...εστω μια καρτα...ας ηταν κ μιση...απλα για την κινηση...

Με ολο το συμπαθειο..Οι στριπτηζουδες σαν πελατες μας εχουν γραμμενους το μουνι τους...Η επιβραβευση περιοριζεται στο να κανουν "χαρουλες" οταν μας βλεπουν να μπαινουμε στο μαγαζι..Και πιθανως οταν τελειωνουν μαζι μας, να λενε απο μεσα τους."ουφ, επιτελους εφυγε ο μαλακας.."

Τωρα σχετικα με τα αφεντικα, το εχω ξαναγραψει..Υπαρχουν μονο σαν φυσικη υποσταση..Στην ουσια αφεντικα ειναι οι στριπτηζουδες..

Τωρα βεβαια ολα τα παραπανω εινα η δικια μου γνωμη..Μπορει να κανω και λαθος.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Captain αυτη τη γκομενα που εχεις αναφερει παλιοτερα την εχεις δει τελευταια?
Μέλανι, Γερμανία (?), Λολίτα, μελαχρινή, με piercing στις ρώγες
Η καποιος αλλος συντροφος εχει νεα???

Που τη θυμήθηκες αυτή ρε μεγάλε; Έχω να τη δω πάρα πολύ καιρό
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Aν επινε γενικοτερα καποιο ποτο μεσα στο μαγαζι....θα ηταν καλυτερα...εστω κ σαγκρια...ομως το ποτακι της...ειναι παντα νερακι....
Εξαιρεση κανει μονο για σαμπανιες....(ειτε τη μικρη=70?-->>σαμπανακι οπως το λεει κ εκεινη..ειτε τη μεγαλη=250? )...

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Υ/Γ--->Εσυ που διαβαζεις κ ξερεις το γεγονος....μη γελας... :boobies: :boobies: :boobies:

Τα έχουμε ξαναπεί, είναι περιπτωσάρα. Αλλά την έχω πετύχει σε πολλές φάσεις
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Που τη θυμήθηκες αυτή ρε μεγάλε; Έχω να τη δω πάρα πολύ καιρό
Οταν εννοεις πολυ καιρο? Την ειχα πετυχει στα Χανια το καλοκαιρι(εχω αναφερθει παλια)και ηταν πολυ καυτη! Ειχε και μια κολλητη Μαρια (την ελεγαν εκει) μου συστηθηκε σαν Γερμανο-Ισπανιδα!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Στην Αθήνα εννοώ
 

Επισκέπτης
Τα έχουμε ξαναπεί, είναι περιπτωσάρα. Αλλά την έχω πετύχει σε πολλές φάσεις

οταν λες ειναι περιπτωσαρα κ την εχεις πετυχει σε πολλες φασεις ?
εκτος απο μια ενεργητικοτητα κ μια χ κλαση που διαθετει - που την καθιστα στις ξεχωριστες - ....δν εχω προσεξει τπτ ιδιαιτερο κ κυριως περιεργο 2 χρονια στο Μουσσες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom