Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: Horosho, κατάλαβα ότι περπατάς άνετα στο χώρο και γαμάς(???)
 

Lord_Of_The_Strings

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Η' εγω η' εσυ φιλε μου πηγε σε αλλο μαγαζι και νομιζε οτι πηγε στο Γκολντ..Γιατι αλλα ειδα κατα τις 3 που περασα..1-2 αντρες να καθονται σε 5θεσιους καναπεδες..Χοροι απο τις κοπελλες των 1-2 καρτων μονο..Χαλαρα..Ηρεμα..Ανετα..Οσοι δεν πηγαν δεν εχασαν και τιποτε..

By the way, η συνθεση ηταν Μαρινα,Σαμπινα,Ειτζελ, Ντενιζ, Σονια, Αιγλη, Λιζα, Λυδια, Βιβιαν, Μιρελα, Τριξυ, Μαρτα..αντε να μου ξεφευγουν 2-3 ακομα.. 

Απο αθηνα προς παραλιακη στο δεξι σου χερι.εχει κλασικο παρκαδορο κωλοαλβανο.και πορτιερη.
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
επειδη παρεξηγηθηκα εχθες ζηταω συγνωμη απο ολους.
Ειμαι το παιδι που ρωτησα για τα strip αν μπορεις να γ.. και για φραπε.
Ειλικρινα σόρι από ολους σας
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χτες πηγα Αφροδιτη...Καλο μαγαζακι απο αποψη  χωρου απο αυτα που μου αρεσουν κυριως επειδη ειναι μικρα δεν γινεται της π... απο αποψη κοσμου..Γκομενες οχι τοσο εντυπωσιακες αλλα εχει αρκετα καλα....Πηρα μια ψηλη ξανθια στο τελος για χορο αλλα που να ηξερα οτι ηταν μαλακισμενη...Ειναι η ντιβα του μαγαζιου φαινεται.Αφου αρχισε να μου χορευει με ρωταει παμε σπεσιαλ(για να τελειωσω και καλα) της λεω παμε μου λεει ωραια και αρχιζει λιγο φραπε...Μετα απο 1 λεπτο μου λεει δωσε αλλα 20 για φινις..Της λεω δεν εχω και μου λεει ωραια τελειωσαμε τοτε και να πληρωσω 30 για σπεσιαλ..Εννοειται οτι εγινε σκηνικο...Φωναξε τον σερβιτορο μετα τον υπευθυνο αλλα εγω 10 εδωσα..Μολις ακουσαν την μαγικη λεξη τερμα και οι απειλες και ολα...Τελικα ορισμενες ειναι πουτανες και στην ψυχη και μολις βγαλουν 2 φραγκα παραπανω νομιζουν οτι ειναι καποιες απκ τν απολυτη φτωσεια στα 300 ευρα το λιγοτερο καθε μερα..Αλλα ειπαμε δεν ειμαστε και μ... εγω για να βγαλω 10 ευρω δουλευω 4 ωρες....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
επειδη παρεξηγηθηκα εχθες ζηταω συγνωμη απο ολους.
Ειμαι το παιδι που ρωτησα για τα strip αν μπορεις να γ.. και για φραπε.
Ειλικρινα σόρι από ολους σας

Anyway, μετά τις πρώτες επισκέψεις σε στριπ, θα καταλάβεις και μόνος σου το παιχνίδι :boobies: :)
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Χτες πηγα Αφροδιτη...Καλο μαγαζακι απο αποψη  χωρου απο αυτα που μου αρεσουν κυριως επειδη ειναι μικρα δεν γινεται της π... απο αποψη κοσμου..Γκομενες οχι τοσο εντυπωσιακες αλλα εχει αρκετα καλα....Πηρα μια ψηλη ξανθια στο τελος για χορο αλλα που να ηξερα οτι ηταν μαλακισμενη...Ειναι η ντιβα του μαγαζιου φαινεται.Αφου αρχισε να μου χορευει με ρωταει παμε σπεσιαλ(για να τελειωσω και καλα) της λεω παμε μου λεει ωραια και αρχιζει λιγο φραπε...Μετα απο 1 λεπτο μου λεει δωσε αλλα 20 για φινις..Της λεω δεν εχω και μου λεει ωραια τελειωσαμε τοτε και να πληρωσω 30 για σπεσιαλ..Εννοειται οτι εγινε σκηνικο...Φωναξε τον σερβιτορο μετα τον υπευθυνο αλλα εγω 10 εδωσα..Μολις ακουσαν την μαγικη λεξη τερμα και οι απειλες και ολα...Τελικα ορισμενες ειναι πουτανες και στην ψυχη και μολις βγαλουν 2 φραγκα παραπανω νομιζουν οτι ειναι καποιες απκ τν απολυτη φτωσεια στα 300 ευρα το λιγοτερο καθε μερα..Αλλα ειπαμε δεν ειμαστε και μ... εγω για να βγαλω 10 ευρω δουλευω 4 ωρες....

επεσες και συ στην περιπτωση του μαγαζιου!! η πρωτη εικονα που αντικρυζεις (ξανθια, μ@@ναρα, κορμαρα) δεν σε προδιαθετει για το ποσο καριολα ειναι. στο χορο, αν σε βρει μποσικο μπορει να σου φαει το λιγοτερο 50?. ας μη σου πω παραπερα...
απλα, μακρυα απο την πολωνεζα.


 
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ελεος ρε οχι αλλο καρβουνο 64!!! σελιδες...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ  :P :headbang:
 

goas

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Χτες πηγα Αφροδιτη...
..................
Φωναξε τον σερβιτορο μετα τον υπευθυνο αλλα εγω 10 εδωσα..Μολις ακουσαν την μαγικη λεξη τερμα και οι απειλες και ολα...

Αδερφε, έχεις δίκιο! Κι εμενα μου έχει συμβει παλιότερα σε άλλο μαγαζι.... Η "μαγικη λέξη" 'ομως, ποιά είναι;
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
@goas
Ελα ρε συ τι ποια ειναι?? η αστυνομια, μπορει ολα αυτα τα μπουρδελα να τα χουν καλα με αστυνομικους και τετοια αλλα στα μουλωχτα...Ποσες φορες δεν εχουν γινει εφοδοι για τα ματια του κοσμου....Δεν εχει το δικαιωμα κανενας να σου ζητησει ταδε λεφτα επειδη μια καριολα σου χορεψε 3 νανοσεκοντ και σου ζηταει 50 ευρω...
Παρεπιπτοντως εχω και 3 φιλους στο Ηθων οποτε σε κακο θθα του βγαινε...Με την φαση παντως ξενερωσα τοσο γιατι δεν φτανει που η μαλακω ηθελε λεφτα με εβριζε και απο πανω...
 

Επισκέπτης
Τελικα εχθες ο αντρικος στριπτηζο-πληθυσμος θα πρεπει να κολλησε με το ποδοσφαιρο και τα καλλιστεια..

Δεν εξηγειται αλλιως πως κεντρικο "χρυσο" μαγαζι της Συγγρου μετα βιας γεμιζε τραπεζια κατα τις 2 με 3 το πρωι..

Η' μηπως ειναι αλλου η αιτια ?
 

Επισκέπτης
Τελικα εχθες ο αντρικος στριπτηζο-πληθυσμος θα πρεπει να κολλησε με το ποδοσφαιρο και τα καλλιστεια..

Δεν εξηγειται αλλιως πως κεντρικο "χρυσο" μαγαζι της Συγγρου μετα βιας γεμιζε τραπεζια κατα τις 2 με 3 το πρωι..

Η' μηπως ειναι αλλου η αιτια ?
Στις 4+ να δεις.....ψαχναν να βρουν μυγες....τις σκοτωσαν φαινεται νωριτερα ολες...

:):):):):):):):):):):):):):)):):):):):):):):):):):):):)
 

Επισκέπτης
Ξερεις φιλε mclein..πιθανως εφαρμοζεται ο κανονας "ο ψευτης και ο κλεφτης τον πρωτο χρονο χαιρονται..'

Μαλλον ο πρωτος χρονος για τα στριπτηζαδικα περασε..Συμφωνεις?

Αντε και ολοι οι υπολοιποι..Ξυπνηστε και πεστε την γνωμη σας..
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Καλοκαίριασε ρε παπ...

Όσοι είναι lonesome cowboys με καταλαβαίνουν...

Που να πας να κλειστείς εκεί μέσα όταν έξω είναι χαρά Θεού....

Πάντα με έπιανε κατάθλιψη, μελαγχολία, ρίγος από τα κλιματιστικά το καλοκαίρι όταν "έπρεπε" να πάω μόνος μου σε κάποιο από δαύτα.
Εϊναι και τα κορίτσια κάπως θλιμμένα... σε παίρνει από κάτω.
Πάντως από όσα πιάνουν οι κεραίες μου, έχει πέσει μεγάλη θλίψη γενικώς σε όσες μείνανε Ελλάδα.
 

Επισκέπτης
Πάντως από όσα πιάνουν οι κεραίες μου, έχει πέσει μεγάλη θλίψη γενικώς σε όσες μείνανε Ελλάδα.

Καλα πιανουν οι κεραιες σου..Εγω πλεον ακουω συχνα.."πεταω στις ταδε του μηνος..γυρναω τοτε..παω να δω την μανα μου..και τα σχετικα.."
 

Επισκέπτης
Ξερεις φιλε mclein..πιθανως εφαρμοζεται ο κανονας "ο ψευτης και ο κλεφτης τον πρωτο χρονο χαιρονται..'
Μαλλον ο πρωτος χρονος για τα στριπτηζαδικα περασε..Συμφωνεις?
Αντε και ολοι οι υπολοιποι..Ξυπνηστε και πεστε την γνωμη σας..
εχει περασει εδω κ κατι μηνες....βλεπω καποια σημαδια βελτιωσης σε καποιους τομεις...αλλα οχι κατι αξιοσημειωτο...
Σιγα σιγα...θα γυρισουμε σε εποχες προ 2ετιας κ πισω.....(ελπιζω...)...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Μάιος (ιδίως όταν είναι ζεστός) και κυρίως Ιούνιος είναι οι χειρότεροι μήνες για τα στριπ. Αντιθέτως από τα μέσα Ιουλίου και ο Αύγουστος είναι καλός μήνας.

Έχω μια θεωρία γι' αυτό που επιβεβαιώνεται στην πράξη. Όταν αρχίζουν οι ζέστες και ανοίγουν τα παραλιακά μαγαζιά και τα κοριτσάκια βγάζουν τα ρούχα τους, ο μέσος μουνόδουλος έλληνας παρατάει τα στριπ καιτην κάνει για τα παραλιακά κλαμπ. Εκεί ελπίζει ότι θα παίξει παιχνίδια και μπορεί να γαμήσει. Από τον Ιούλιο αρχίζει και απογητεύεται και επιστρέφει στα στριπ, όπου τουλάχιστον έχει σίγουρο το μπαλαμούτι ή/και τον φραπέ. Επίσης από Ιούλιο οι παντρεμένοι στέλνουν γυναίκες και παιδιά στα εξοχικά και αρχίζουν να εκδράμουν στα στριπ. Τότε βλέπεις ανθρώπους που δεν έχουν ξαναπατήσει ποτέ. Αυτά σε συνδυασμό με τη μείωση του προσωπικού λόγω διακοπων κάνουν τους δύο αυτούς μήνες προσοδοφόρους για όσες μένουν πίσω.

Συνολικά πάντως οι τιμές τσεκάρουν τα όρια του αγαοραστικού κοινού εδώ και πολύ καιρό. Πιστεύω ότι σύντομα αναγκαστικά θα έχουμε αναπροσαρμογές. Όχι μείωση των τιμών (αν συμβεί θα είναι μικρή και αποσπασματική), αλλά μείωση των απολαβών του προσωπικού. Θα δουλεύουν δηλαδή για βία 100 ? μέσο όρο οι περισσότερες.Επίσης θα κλείσουν κι άλλα μαγαζιά.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Για να δούμε από αυτές που θα γυρίσουνε, ποιες θα επιστρέψουν στη δουλειά πάλι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom